Віртуальна екскурсія по автоскладальному заводу

Поки ходив по справах погода була гарна. А як захотів десь пройтися — похолодало і ожеоледиця. Але як добре, що можна подорожувати віртуально! Ще й іноді можна знайти щось незвичне. Наприклад, в Google StreetView виклади знімки з автоскладального заводу "Єврокар". Така собі віртуальна екскурсія. Вважаю, що шанс побачити це самому — 0%.
Сумніваюся, що й ви туди потрапите.Тому можете не дякувати. До речі, а що за кросовер на конвеєрі: Karoq чи Kodiaq? Бо вони мені "на одне обличчя".

https://www.google.com/maps/@48.4389338,22.1773839,3a,75y,25.55h,87.48t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAF1QipNfKFxMaSHZba4627icSzE7M4PRYiFsKYEBG7_-!2e10!7i10000!8i5000

P.S.: i.ua чогось не вставляє код вставки:( Тому панорами — за посиланням.

Про зиму (+18 censured) або Щас сніг розтане, а потім замерзне

Бл%, крутий відеоблогер! Всьо чотко про зиму.
Вчора, поки було 0 +1° проходив у справх. Сьогодні думав десь полазити. Але воно вчора розтало, розквашилося — а сьогодні замерзло. За даними рідні, яка вийшла надвір, слизько.

Ну, проте краєвиди зимові, класні. Але нікуди не хочеться. Вилазки і поїздки почекають без мене. Не хочеться приєднуватися до табору тих, хто нає%бнувся.

Краще подивитись відосики. Бампер чотко про зиму. "Щас сніг розтане. Потім замерзне..."

Червоний місяць-2

Наприкінці оскні можна було спостерігати захід місяця. При заході він з жовтого стає оранжево-червоним.

Якось про це вже писав тут. Ну, напишу ще раз.

Прикольний кадр — місяць сідає за ліс. Нажаль, сфоткати нормально не вдалося. Але задумка класна.


Горіхова паста

Як писав, мама купляє всілякі дрібниці промтоварного ряду, а я можу купити зайвих смаколиків. Давно хотів купити горіхову пасту — в американських фільмах всі від неї балдіють, особливо діти. Ну а по факту виявилось — цукор (аж 59%) і жир (рапсовий і пальмовий) (33%). А горіхів і какао — декілька відсотків. Тож виходить, що солодкий жир. Краще вже шоколадне масло або шоколадний сирок.

Корисна порада щодо освіжувача повітря

Не люблю я таке слово "лайфхак". Замість неологізму-американізму є відповідник "корисна порада".
Та давайте ближче до справи.

Мама любить купляти всілякі штучки: сувенірчики, канцелярське приладдя, магнітикі, наліпки. Особливо, якщо по акції. І пофіг що без них не можна обійтись. Не розумію я такого. Я якщо купляю щось зайве — то їстівне. Однак знову понесло від теми.

Отже, купила освіжувачі повітря по акції. І хоча був налаштований скептично, вирішив взяти й собі. Мовляв, воно має снодійний ефект. Та й просто приємно пахне а я пахну ну... не дуже  (жарт) .

Освіжувач на гелевій основі. По консистенції і вигляду схоже на желе з рідкого мила. Вистачає надовго, але з часом "желе" зменшується і висихає. При цьому перестає ароматизовувати. Тому залишки гелю є — але не пахнуть. Викидати? Мама скаже, що коробочка прикольна. Та й не все випарувалось. Це як сік з пакету: як не виливай, а пару ложок все одно буде бовтатися. Шо робить..?

Коли залишилось трохи "скам'янілостей", вирішив проекспериментувати — залити шматочки водою. Налив, не жаліючи — майже доверху. При збовтуванні утворюється прикольна піна, і приклавши до вуха, можна почути шипіння.

Спочатку здалося, що переборщив, наливши по вінця. Однак через декілька днів камінці набухли, перетоворившись у желе. А вода поступово загущувалась. І от тепер гель повністю увібрав воду. При цьому освіжувач став ароматизовувати.


Отож лайфхак такий (якщо ліньки читати всю розповідь) — коли освіжувач закінчується, можна його оновити, заливши водою.

Новорічна кіношка

Скоро на всіх телеканалах:)))

Може є альтернативні варіанти? Бо одне й те ж по сто разів приїлося.


Про військовий стан

Петро Бампер про військовий стан.
Реалістично-пофігістичний аналіз.


"Ну як ви, бродягі?"

Коли передивився гумористичні шоу... цитати з сіткомів і шоу.
Вгадаєте, звідки цитати?

"Ну як ви, бродягі? Той во..."

"Как говорят у нас, в Стояновке..."

"Э-э! Ты чё творишь-то?!"

"До-о-обрий де-е-ень!
Чо ти псіхуєш?!"

"А н-най його!"

"Володька, не позор мене!"

Новий відеокліп On I Ona

Крутий відеоклін на не менш класну пісну гурту On I Ona.


Саркастично-позитивний погляд

Саркастично-позитивний погляд на події останнього тижня від Телебачення Торонто.
Бо, як я вже зазначав, не можна спокійно сприймати новини.