Тю на вас, пшеки!
- 02.02.18, 11:59
- Ми любимо тебе, Україно!
У вівторок, 30 січня, відбулися успішні перші льотні випробування української високоточної крилатої ракети, яка на великій дальності може знищувати наземні та морські цілі ворожі цілі. Про це у Facebook повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.
«Для України це дуже важлива подія, тому що після тотального роззброєння української армії відповідно до Будапештського Меморандуму, на озброєнні Збройних Сил України не залишилося жодної крилатої ракети», - написав він після завершення випробувань.
За його словами, які цитує сайт РНБО, це повністю українська розробка конструкторів державного підприємства «ДержККБ «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами ОПК України. «Під час випробувань, які відбулись успішно, перевірялися льотні характеристики та робота систем ракети», - пояснив він.
Турчинов також повідомив, що РНБО України, яка координує національну ракетну програму, поставила задачу «розробити комплекси крилатих ракет не тільки наземного, але і також морського та повітряного базування». «Дальність дії наших крилатих ракет та їх бойове спорядження не суперечать підписаним Україною міжнародним угодам для такого виду зброї», - додав він.
«Для України це дуже важлива подія, тому що після тотального роззброєння української армії відповідно до Будапештського Меморандуму, на озброєнні Збройних Сил України не залишилося жодної крилатої ракети», - повідомив Турчинов.
«Сьогоднішніми випробуваннями ми відкрили новий етап ракетної програми, відповідно до якого наші Збройні Сили повинні отримати потужні високоефективні крилаті ракети, здатні на великій відстані точно вражати ворожі цілі», - наголосив Секретар РНБО України, підсумувавши, що ракетні комплекси такого класу «є важливим фактором стримування агресора».
Як повідомлялося, у грудні 2017 року пройшов успішні випробування український ракетний комплекс "Вільха".
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що "Національні дружини" мають право існувати в Україні виключно як громадські організації, адже в країні не може бути жодних парамілітарних утворень. Про це повідомляєдепартамент комунікації МВС України.
За словами очільника, такі організації ні в якому разі не повинні переступати рамки закону.
«Ще раз повторюсь, у державі Україна є лише одна монополія на застосування сили – державна: Національна гвардія, Національна поліція, ЗСУ. Всі інші парамілітарні утворення, які намагаються себе позиціонувати на вулицях міст, не є законними. Суспільні рухи можуть бути якими завгодно, але тільки не виходити за межі закону», – зауважив він.
Крім того, глава МЗС наголосив, що міністерство не дозволить мілітарним формуванням перевищувати власні повноваження.
«Я, як міністр не дозволю, щоб були паралельні структури, які намагаються на вулицях поводитися як альтернативні мілітарні формування», - зазначив Аваков.
Зазначимо, що на офіційному сайті "Національного корпусу" міститься інформація, що "Національні дружини" є громадською організацією, метою діяльності якої є забезпечення порядку на вулицях українських міст.
"Особовий склад організації - колишні учасники бойових дій, патріотична молодь і небайдужі громадяни, які поділяють прагнення поліпшити безпекову ситуацію в державі. Особовий склад організації – колишні учасники бойових дій, патріотична молодь та небайдужі громадяни, що поділяють прагнення покращити безпекову ситуацію в державі. Активісти організації щодня виходять на патрулювання вулиць міст України та борються з наркоторгівлею і алкогольним геноцидом українського народу", - йдеться на сайті.
Нагадаємо, що у неділю, 28 січня, у Києві на території Київської фортеці відбулася присяга активістів "Національної дружини", яка входить до Національного корпусу. Після складання присяги, громадські активісти пройшли маршем до Хрещатика. За словами активістів, "Національна дружина" буде боротися проти нелегальних алкогольних «точок» , наркопритонів та незаконних гральних закладів.
Члени сімей 25 жертв рейсу MH 17 виграла справу у суді США, яка дає їм право на компенсацію. Відповідні документи із суду опублікував сайт нідерландської документальної телепрограми Zembla.
Адвокати родичів жертв рейсу МН-17 планують заарештувати майно бойовика Ігоря Гіркін, але є підозри, що цього не вистачить для виплати компенсації у 400 мільйонів доларів.Згідно з документами, суд визнав відповідальним за знищення рейсу МН-17 ракетою "Бук" колишнього лідера бойовиків "ДНР" Ігоря Гіркіна (Стрелкова). Окрім того, суд постановив, що родичі загиблих мають право на компенсацію в 20 мільйонів доларів кожен.
За словами адвоката Флойда Візнера, шанси отримати компенсацію дуже незначні. Але тут важливішим є факт "про справедливість для сімей". Програма про судовий розгляд щодо збиття Boeing 777 на Донбасі має вийти в ефір 7 березня 2018 року.
Відповідальним за знищення рейсу МН-17 ракетою "Бук" є колишній лідер бойовиків "ДНР" Ігор Гіркін (Стрелков): документ
Нагадаємо, 17 липня 2014 року в небі над Донеччиною було збито авіалайнер компанії Malaysia Airlines, який летів за маршрутом Амстердам – Куала-Лумпур. На борту літака перебувало 289 осіб. Всі вони загинули.
Міжнародна слідча група винною у катастрофі вважає Росію, адже ракетна установка "Бук", якою збили боїнг, прибула з території РФ. У Кремлі всі звинувачення відкидають.
Державна міграційна служба почала перевірку всіх осіб, які отримали українське громадянство за роки незалежності країни.
Про це повідомив на річній підсумковій колегії МВС керівник Державної міграційної служби України Максим Соколюк, передає УНІАН.
Читайте також: Коли зникнуть черги за біометричними паспортами: у міграційній службі назвали дату
За словами чиновника, зафіксовано випадки, коли суди приймають рішення про проживання в Україні на підставі фейкових довідок про проживання в Україні до 1991 року, виданих посадовими особами міграційної служби, що дає підставу для незаконного отримання іноземцями українського громадянства.
Розпочата робота з повної перевірки підстав набуття українського громадянства за всі роки незалежності. Особливу увагу буде приділено отриманню громадянства за новим свідоцтвом про народження особи та на підставі рішень судів про встановлення факту проживання нею в Україні до 1991 року,
– сказав Соколюк.
У свою чергу міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відзначив, що такі випадки є неприпустимими.
"Я хочу всім працівникам ДМС сказати, що ми з цим не будемо миритися. Найближчим часом ми зробимо певні висновки, і вас чекає серйозна кадрова робота, в тому числі щодо лазівок, що виникли, і того, як їм запобігти. Такі випадки не є системними, але міграційна система, громадянство України, паспорти – це повинна бути скеля, на яку можна забратися тільки за законом", – підкреслив він.
Про це повідомляє портал "Букви", посилаючись на джерело, знайоме з ситуацією.
Читайте також: Що пообіцяв Петро Порошенко керівництву МВФ на економічному форумі у Давосі
Раніше ЗМІ повідомляли, що глава місії МВФ для України Рон ван Роден надіслав листа,в якому привів значний список претензій Фонду до президентського законопроекту про створення Антикорупційного суду.
При цьому глава МВФ Крістін Лагард нічого не знала про існування цього листа. Так, під час зустрічі з Петром Порошенком в Давосі Лагард пообіцяла провести розслідування появи листа в пресі.
Крім того, Світовий банк звільняє директора з питань Білорусі, Молдови, України, Європи і Центральної Азії Сату Кахонен, яка підписала лист Світового банку до України із зауваженнями до президентського законопроекту.
Український чемпіон світу за версіями WBO та WBC у першій важкій вазі Олександр Усик тепло подякував усім українським вболівальникам за підтримку у бою проти латвійця Майріса Брієдіса.
Таку заяву він зробив одразу після бою у відеозверненні.
Читайте також: Надпатріотичний початок поєдинку Усик – Брієдіс: яскраві відео
"Шановні друзі, перед початком битви я просив Вас, аби Ви мене підтримали. Я не назвав деякі – відтак, всім тим містам, де б вони не розташовувалися у мої країні, які мені писали у коментарях, що вони зі мною, я хочу сказати величезне дякую. Ми маємо два пояси. Ми зробили велику справу", – підкреслив Усик.
Також боксер Побажав усім добра та любові.
"Займайтеся спортом і тренуйте свої м’язи. Світ любить сильних", – додав український чемпіон.
Нагадаємо, уночі проти 28 січня відбувся бій Усик – Брієдіс на "Рига Арені". Поєдинок тривав усі 12 раундів, у підсумку судді присудили перемогу українцю.
«Громадське радіо» вітає вас!
«Громадське радіо» — незалежна «розмовна» радіостанція, яку можна чути в Інтернеті та в FM та УКХ-діапазонах у різних містах України.
«Громадське радіо» щодня подає останні й найважливіші новини та аналіз поточних подій, не профільтровані через інтереси влади, бізнесменів чи політиків.
«Громадське радіо» створюють незалежні журналісти, які свого часу відмовилися закривати очі на цензуру, нечесну «редакційну політику» чи непрозорі схеми власності медіа.
В нашому першому подкасті деякі з учасників ініціативної групи — Андрій Куликов, Наталка Соколенко, Леся Сакада, Кирило Лукеренко та Ірина Славінська — пояснюють, чому вони вирішили заново організувати «Громадське радіо».
Питання та відповіді
— Чому ваша команда працює над розбудовою «Громадського радіо»?
— Жителі України мають чимало джерел інформації, але серед них (особливо на радіо) бракує ресурсів, які подають непартійні, некомерційні та збалансовані новини і неупереджений аналіз поточних ій.
«Громадське радіо» подає незалежну від владних, вузько-політичних чи виключно бізнесових інтересів інформацію. «Громадське радіо» є не тільки об’єктивним інформатором, але і позапартійним майданчиком для дискусій.
«Громадське радіо» охоче надає журналістам, які хочуть працювати за етичними стандартами професії, можливість уникати тиску з боку влади, політиків чи ринку. Ми надаємо громадським та ініціативним групам, творчим об’єднанням, окремим діячам та митцям шанс донести суспільно значущі ідеї до аудиторії «Громадського радіо».
— Які на «Громадському радіо» редакційні принципи?
— У «Громадського радіо» є завдання — представляти у прямому ефірі точки зору на події в країні і світі, позбавлені однобічності, некомпетентності та прихованої реклами. Ми прагнемо дотримання найвищих стандартів журналістської професії.
З «Громадським радіо» ви побачите збалансовану картину подій.
Редакційна політика «Громадського радіо» є прозорою. Ми керуємся принципами неупередженості, об’єктивності та збалансованості подачі.
Головні принципи подачі новин на «Громадському радіо»:
В аналізі подій та фактів «Громадське радіо» подає усі важливі оцінки та коментарі, а також звертається до історії теми.
«Громадське радіо» не пропагує нездорового чи асоціального способу життя, не веде вузько-конфесійної, релігійної чи атеїстичної пропаганди, відмежовується від будь-яких проявів екстремізму, включно з риторикою ненависті.
«Громадське радіо» відкрито до зворотнього зв’язку з аудиторією: пишіть нам на адресу [email protected] або в соціальних мережах (Facebook, Twitter, YouTube), телефонуйте за номером +38 067 220-16-74.
— Де можна почути «Громадське радіо»?
— «Громадське радіо» мовить на власному сайті у інформаційно-розмовному форматі з елементами авторських та музичних програм.
Зараз ми поширюємо подкасти наших програм: на сайті, в SoundCloud, в подкастах на iTunes, через додаток TuneIn Radio (встановите iOS чи Android додаток TuneIn Radio та задайте у пошуку «Hromadske Radio»).
З часом «Громадське радіо» розраховує отримати частоти для мовлення в FM- та AM-діапазонах в Києві та поза його межами.
«Громадське радіо» усіляко сприяє поширенню власних аудіоматеріалів через інші канали мовлення та надає права на використання повного ефіру так його частин або окремих продуктів (новин чи авторських програм). Звертайтеся до нас!
— Як «Громадське радіо» забезпечує себе?
— «Громадське радіо» не працює заради прибутку.
Основним джерелом фінансування «Громадського радіо» є пожертви інституцій та приватні пожертвування.
Донори, які надають пожертви «Громадському радіо», поділяють ідеологію та редакційні принципи радіо та гарантують невтручання у редакційну політику.
Щороку «Громадське радіо» звітує про витрати коштів Ревізійній комісії, а також публікує відповідну інформацію на сайті (2014 р., 1 квартал2015 р.).
«Громадське радіо» також готове до розміщення платних оголошень і рекламних матеріалів, які не суперечать редакційній політиці. Проте статус громадського мовника передбачає особливі правила для подачі повідомлень рекламного змісту. Вони в жодному разі не мають змішуватися з програмним продуктом і завжди чітко відділяються від нерекламних повідомлень.
«Громадське радіо» не розміщуватиме в ефірі рекламу алкоголю, тютюну, предметів розкошів, фінансових пірамід, тощо.
— Як формується колектив «Громадського радіо»?
— Спочатку «Громадське радіо» значною мірою спиралось на неоплачувану добровільну працю професіоналів. Та ми зростаємо. На момент повномасштабного мовлення радіо залучило до щоденної роботи — у штаті та поза штатом — понад 50 працівників.
Про актуальні вакансії «Громадського радіо» ми повідомляємо на цьому сайті та в соцмережах.
Ми формуємо колектив «Громадського радіо» за принципом компетентності та відданості справі. Будь-яку дискримінацію за статевим, віковим, національними, релігійними чи іншими мотивами вважаємо неприпустимою.
— Чи співпрацює «Громадське радіо» з іншими організаціями?
— Так. «Громадське радіо» вітає партнерство з громадськими організаціями та засобами масової інформації, що поділяють принципи чесної та об’єктивної журналістики.
«Громадське радіо» готове до спільних проектів з такими колегами.
Ми завжди відкриті до діалогу
Якщо ви маєте цікаві та важливі теми для обговорення, новини або іншу інформацію, яка б допомогла команді Громадського радіо всесторонньо описати поточні події, будь ласка, зв’яжіться з нами!
Email: mail @ hromadskeradio.org
Телефон: +38 (044) 279-72-09, +38 (067) 220-16-74
Телефон прямого ефіру: 0800 750 490
Реклама на сайті та в ефірі:
+38 094 910-12-21
+38 044 338-82-21
Бухгалтерія:
(044) 321 09 78
Адреса: Україна, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 26.
Читайте нас, коментуйте та виражайте думки на наших сторінках у соціальних мережах!