О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Центр розвитку дітей "Золотий ключик"

  • 15.01.18, 10:07

Як повідомляє "Тернопіль", нещодавно у Тернополі почав працювати Центр розвитку дітей із аутизмом та іншими розладами "Золотий ключик". 


Заклад відкрився завдяки тому, що проект Центру переміг у голосуванні за "Громадський бюджет Тернополя". На конкурсі було 43 соціальних проектів, серед яких були й "Мобільність людей із інвалідністю", "Чисті парки – радість для кожного", "Канатна дорога для вейкбордингу на Тернопільському озері", "Центр швидкої допомоги та комплексної діагностики для тварин "Хатіко","Мистецький фестиваль "Ї", "Допомога школярам з вибором професії" тощо. 

Міська рада Тернополя надала приміщення на вулиці Петлюри, 6, і посприяла матеріально і морально, щоб налагодити роботу Центру.

Раніше центр "Золотий ключик" працював при церкві святого Йосафата. До фахівців закладу звернулось понад 150 сімей.

Зараз у "Золотому ключику" навчається 30 дітей від 2 до 14 років. Цим дітлахам   професіонали допомагають адаптуватися до соціального життя, їх навчають просто жити, як нормальні люди. З дітьми і батьками працюють психологи. Навчання в Центрі безкоштовне.

https://ternopil.eu/ua/s/1t/content_news

Як впроваджується медична реформа на Тернопільщині

  • 15.01.18, 09:41

Як стало відомо, Президент України Петро Порошенко підписав указ, що Тернопільська область у 2018 році на розвиток медичної реформи отримає 178 мільйонів гривень.

Так, з початку нового року на Тернопільщині, як і у всій Україні, впроваджується медична реформа. Українці вже усвідомили, що медична реформа має наблизити нашу країну до срахової медицини європейського штибу. Тому що страховка буде покривати лікування кожного громадянина. Перехід на страхову медицину відбуватиметься впродовж трьох років. 

Першим же етапом стане зміна фінансування первинного медичного обслуговування, за якої пацієнт вибирає сімейного лікаря і укладає з ним угоду. В цій угоді є список медичних послуг, які оплачує держава. Гроші за послуги будуть перераховуватися через національне агентство медичного страхування. Це агентство буде технічним оператором,  діяльність якого може контролювати держава та громадськість. 

Крім того, кожен українець має право вибрати сімейного лікаря без територіальної прив’язки - на свій смак і подобу.

Про це заявив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Богайчук в телепрограмі "Тема дня" на каналі ТТБ.


Повідомляє "Тернопіль":

https://ternopil.eu/ua/fullnews/235770


Герої спортивного року Тернопільщини

  • 15.01.18, 09:33

Як завжди, на початку Нового 2018 року відділення Національного олімпійського комітету України в Тернопільській області вкотре визначило лауреатів опитування «Герої спортивного року Тернопільщини» за підсумками минулорічного року.

Треба сказати, що в Тернополі є відомі спортсмени, які захищають на спортивних турнірах Україну і в світі, і в Європі. Також наших спортсменів знають і високе керівництво в Україні. Наприклад, Марії Корнійчук та її тренеру Леону Уруському президент України призначив іменну стипендію. І це непоодинокі випадки. Тому що тернополян можна зайти серед призерів та переможців чемпіонатів України, Європи та світу. 


Про це повідомляє "Тернопіль":

https://ternopil.eu/ua/fullnews/235760

Слава Героям України!

  • 14.01.18, 22:58
Последняя ротация. 

Через трое суток 20.01.2015 года, почти все эти ребята погибнут под завалами взорванного перекрытия нового терминала Донецкого аэропорта. Единицы выживут и искалеченными попадут в лапы российско-бандитским отморозкам. 

Всмотритесь в глаза ребят и запомните их такими навечно и детям, внукам своим не давайте забывать это. 

Навеки слава - воинам Украины!

    Світлина від Viktoria Kopieiko.

      

Таки да!

  • 14.01.18, 21:20
Венесуэла: протестующие привязали ментов голыми к дереву, выпоров за то, что те защищают диктатора Мадуро, а не народ. Информация к размышлению

     Світлина від Вадзіма Галубовіча. 

Таки да!

  • 14.01.18, 21:12
Світлина від Рух "Визволення".
Рух "Визволення"Вподобати сторінку
23 год · 

"Здавалося б, ще тільки вчора беззаперечним лідером з тупості та жадібності був депутат з Народного Фронту Максим Бурбак, який, будучи мільйонером з 5 квартирами і 22 автомобілями, не соромиться отримувати компенсацію з державного бюджету за оренду житла.

Але сьогодні ситуація змінилася і лідерство перейшло до депутата з Блоку Петра Порошенка Олексія Порошенка, який, будучи сином чинного Президента і офіційного доларового мільярдера, чий бізнес останні чотири роки зростає як на дріжджах, отримав компенсацію з державного бюджету в розмірі 1500 євро за поїздку в Бангладеш .

Це настільки епічний приклад жадібності сім'ї Петра Порошенка, яка виходить за межі здорового глузду, що його можна записувати в Книгу рекордів Гіннесса".

Олександр Волков

Таки да!

  • 14.01.18, 20:59
На телеканалі, що оприлюднив документи по Порошенку, наполягають - це не фейк
38760 ПЕРЕГЛЯДІВ
 
Неділя, 14 січня 2018, 15:40

Нодар Меладзе - керівник інформаційної служби телекомпанії "Руставі-2", що оприлюднила документ, нібито написаний Петром Порошенком, наполягає, що не має сумнівів у його справжності. 

Про це Меладзе заявив у коментарі "Радіо Свобода". 

Він зазначив, що у розпорядженні "Руставі-2" є не оригінал "заяви" Порошенка, а фотокопія документа.

За словами Меладзе, фото заяви Порошенка про відмову "мати щось спільне з антиросійською діяльністю" телекомпанії "Руставі-2" надало "конфіденційне джерело".

"Ми не зобов’язані називати джерело, яке надало нам цю інформацію і документацію", – додав Меладзе.

"Українська правда" намагається зв'язатися з представниками грузинського телеканалу для отримання коментаря.

Раніше телеканал "Руставі-2" оприлюднив, як стверджується, копії звернень президента Петра Порошенка до ФСБ,  де він нібито обіцяє не діяти проти інтересів Росії.

В адміністрації президента України заявили у свою чергу, що оприлюднені документи  є "низькопробною підробкою та фейком, виготовленим і закинутим телекомпанії Руставі-2 спецслужбою Росії". 

Грузинський телеканал "Руставі-2" є опозиційним, а з часів президентства Міхеїла Саакашвілі у Грузії відомий своєю прихильністю до нього.

У листопаді 2017 року з України серед інших видворили кореспондента "Руставі-2" Тамаза Шавшишвілі, перед чим скасували посвідку на тимчасове проживання в Україні. 

Сам Саакашвілі у своєму Facebook 14 січня після публікації документів на "Руставі-2" заявив, що це - "найкращий канал в регіоні з дуже професійними журналістами, які як правило перевіряють джерела".

"Не можу повірити, щоб він (Порошенко) ... міг залишити такий офіційний документ про співпрацю з ФСБ... Знаю, що 29 грудня у телефонній розмові з Путіним Порошенко просив співпраці у справі проти мене. Я стою на своєму, мені слабо віриться що він міг написати цей документ власноруч, враховуючи, що рукописи не горять", - додав Саакашвілі.