О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Бідних майже немає

  • 10.12.18, 14:43
Світлина від Валютні Гірки.

Державна служба статистики України запевняє, що на 9,2% скоротилося число людей, що живуть за межею бідності: зараз це 14 мільйонів чоловік.
Також статистика запевняє, що в кращу сторону змінився наш раціон.
За даними, українці стали на 8% більше їсти риби і морепродуктів, на 3% фруктів, ягід, горіхів і винограду, а також на 2% більше м'яса. Споживання картоплі в країні впало на 3%, а хліба і молочки – на 1%.
Якщо влада вважає, що людину яка вижила на таку зарплату, можна назвати забезпеченим, так нехай забирають собі таку радість

Українським резервістам визначили зарплату: жалюгідні цифри

  • 10.12.18, 12:15
Нині в Україні проходять військові збори у зв'язку з посиленням агресії Росії. Влада назвала суму, яку виплатять військовим резерву на період цих зборів.

Про це йдеться на сторінці Сухопутних військ ЗСУ у соціальній мережі Facebook.

Одеситку посадили до в’язниці на 5,5 років за підкуп виборців

Одеситку посадили до в’язниці на 5,5 років за підкуп виборців

Автор Лобанова Єлизавета - 12:45, 04 Гру, 2018370
Одеситку посадили до в'язниці на 5,5 років за підкуп виборців - today.uaВ Одеській області жінку ув’язнили на 5,5 років за неодноразовий підкуп виборців на користь місцевої політичної сили. Про це повідомила речниця генпрокурора Лариса Сарган.

Як повідомляється, у квітні 2018 року перед виборами голови та депутатського корпусу Кілійської міської об’єднаної територіальної громади жінка підкуповувала виборців у місті Кілія та у селищі Шевченкове Одеської області. Схема передбачала укладання безоплатних угод з кандидатом для проведення агітації, а згодом голосування за певних осіб. Шахрайка пропонувала місцевим жителям, які перебували у скрутному матеріальному становищі, по 600 гривень за голос. Гроші обвинувачена виплачувала частинами – 200 гривень до голосування, решта суми – після.

Кілійський районний суд постановив засудити зловмисницю на 5 років і 6 місяців за порушення положень виборчого законодавства (ч. 2, 4 ст. 160 КК України) з позбавленням права займатись діяльністю, пов’язаною з виборчим процесом

https://today.ua/odesytku-posadyly-do-v-yaznytsi-na-5-5-rokiv-za-pidkup-vybortsiv/