О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

День Незалежності України в Чикаго

Святкуємо молоду Незалежність!Святкуємо молоду Незалежність!

             26-й День Незалежності нашої Батьківщини  у Чикаґо відзначили одночасно  зі святом Державного Прапора України на Daley Plaza на площі перед мерією. Організовано захід  Генеральним консульством України у Чикаґо та Українським Конгресовим Комітетом Америки (відділ Іллінойс). З’їхалися представники громадських організацій, духовенства, бійці  російсько-української війни на сході України, які знаходяться на лікуванні в Америці, гості та мешканці міста.  

Прикро, що 50 відсотків площі було зайнято під осінню ярмарку з фруктами, овочами, квітами, і високо над сценою висів банер з назвою того, що відбувалося. Та скоро було напнуто на задній стінці сцени полотнище з вітанням з 26-річною Незалежністю України.  Мабуть присутність торгівлі привабила багато американців, бо такого велелюддя ще не було на піднятті Прапора України! Хоча переважала таки наша колористика: барвисті вишиванки, прапорці, віночки, жовто-блакитні кульки, коралі! 

     В час виконання Гімну України, підняли Державний Прапор, і він, на відміну від минулих років, напинався ще внизу; чим вище злітав по флаґштоку, тим твердішим ставало його майоріння!  

    Після невеликого концерту, за трирічною вже традицією, вирушили до Millenium Park , під улюблену дзеркальну квасолину. Розправили великий прапор України перед нею, виконали Гімн України великим хором, а далі співали стрілецьких, народних та безсмертну “Червону руту”. Загрозлива попеляста хмара ледве витримала до кінця урочистостей і пролилася коротким, дуже теплим і радісним дощиком. Дружний хор встиг сховатися під черевцем квасолини і співав-розливався у сховку! А далі - фотографії, інтерв’ю, посиденьки на каві для тих, хто мав вільне післяобіддя у святковий для України день. З Незалежністю, Батьківщино!

http://www.uapost.us/blog/svyatkuemo-molodu-nezalezhnistj/

к

Українські гурти перемогли у конкурсі Сenter Stage

Українці перемогли у конкурсі від Держдепу СШАУкраїнський гурт KURBASY і молодий синтетичний театр Teatr-Pralnia перемогли у конкурсі престижної американської програми Сenter Stage.

Про це повідомило Посольство США в Україні.

"Ми надзвичайно раді привітати музичний гурт KURBASY зі Львова і Teatr-Pralnia з Києва з перемогою у конкурсі престижної американської програми Сenter Stage", - зазначили у посольстві.

У 2018 році обидва колективи представлять Україну в Америці, протягом місяця подорожуючи і виступаючи в різних містах США.

Center Stage - це ініціатива Державного департаменту США в сфері публічною дипломатії, яка адмініструється Фундацією мистецтв Нової Англії. Починаючи з 2012 року програма представляє в США нові мистецькі голоси, поглиблюючи культурний діалог, розширюючи світ американців і допомагаючи місцевим спільнотам відчути себе у глобальному контексті.

У четвертому сезоні програми крім українських митців беруть участь також артисти з Єгипту.

 Джерело: UAPOST.US

День Українського Кіно!

  • 09.09.17, 15:20

Народ! Вітаю кожного прихильника кіно з Днем Українського кіно! Най живе Кіно!

Міста, що зникають

  • 09.09.17, 15:13

      У Львові у приміщеннях Музею Міста, що знаходяться у підземеллях львівської Ратуші, відкрився арт-проект Петра Сметани «Міста, що зникають: наступна частина». Відкриття відбулося в рамках «Днів європейської спадщини 2017». Пише «День».

Червона рута

  • 09.09.17, 15:03

 Цьогоріч пісенний фестиваль «Червона рута» відбувається на Донеччині у Маріуполі, на сценах палацу культури «Молодіжний», драматичного театру та Будинку культури металургів. Так, 350 молодих виконавців із усіх областей України візьмуть участь у боротьбі за звання найкращого співака. Крім того, 30 переможців виступлять на гала-концерті «Червоної рути» в день міста Маріуполь


Повідомляє «Радіо Свобода».

АТОвцям підвищать платню

  • 09.09.17, 14:55

       Міністр оборони України Полторак повідомив, що у вересні військовослужбовці ЗСУ отримають перші збільшені виплати. Так, на першій лінії оборони  АТО передбачено додатково 10 тисяч гривень, на другій 4,5 тисячі гривень. Про це повідомляє прес-служба Міноборони, передає «Слово і Діло».