О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Українська музика (спокійна 3)

Доброї суботи!

Вашій увазі пропонується чергова збірка приємної спокійної музики з України.

1. Тріо Один в каное народилося у Львові на початку 2010-х. Музиканти є самоучками й також мають роботу, не пов'язану з музикою. Організацією концертів займаються самотужки. Ірина Швайдак пише пісні та співає їх, Устим Похмурський грає на гітарі, Ігор Дзіковський — на перкусії. Попри мінімалізм у звучанні пісні чомусь беруть за душу. Особливо — ця.2. Група Electromush переспівує пісні народів світу в сучасній електронній обробці. Музиканти не гребують експериментувати з різними предметами, що взагалі-то не є музичними інструментами. Солістка Петра вже співала в нас раніше, але не з учасниками групи. Колектив очолює електронщик-клавішник Богдан Бутов, на бас-гітарі грає Сергій Усик, на ударних — Микола Томасишин та Анатолій Шмаргун. Послухаймо литовську народну пісню.3. Киянка Тетяна Янковська, поспівавши в колективах Preslee та Devil Race, вирішила зайнятися сольною кар'єрою. Весь музичний матеріал пише сама в себе вдома.4. Hana Bartok із Чопа Закарпатської області взяла собі псевдонім на честь угорського композитора Белли Бартока. Закінчивши консерваторію за класом скрипки, вирішила заспівати свої авторські пісні. Виходить непогано.5. Алла Московка, народжена в Полтаві, з дитинства займається музикою. Під час навчання в Києві з 2002 року вона проспівала 2 роки в Tomato Jaws разом із Наталією Жижченко (Onuka). Деякий час була DJ та вокалісткою в київських клубах, із 2007 року стала новою солісткою та авторкою пісень групи Gorchitza. З 2012 року, підписавши контракт із відомим західним лейблом Firework Sound, почала сольну кар'єру як Alloise. 2014 року її кліп потрапив на екрани MTV USA — уперше для музикантів із України. Будемо слідкувати за подальшими успіхами співачки.80%, 4 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

20%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Спортсмен жовтня!

  • 02.11.17, 09:21

В Україні гімнаста Ігоря Радівілова визнано найкращим спортсменом жовтня!

Україна - найкраща!

  • 02.11.17, 09:12

Міністр національної оборони Канади Хардж Саджан з нагоди "Українського дня" в парламенті країни одягнувся в українську вишиванку, а також розмістив у своєму Twitter повідомлення українською мовою.