О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Україна і новий "план Маршала" для неї

Клімкін про план Маршалла: "Маємо бути здатні скористатися"Клімкін про план Маршалла: "Маємо бути здатні скористатися"Фото: REUTERS

Україна повинна бути здатною скористатися європейським планом, який передбачає залучення коштів від міжнародних донорів на реформи в Україні та належне їх використання.

Про це заявив міністр закордонних справПавло Клімкін у своєму twitter.

"Дякую Литві та Лінасу Лінкявічюсу за роботу над європейським планом для України. Це smart-комбінація допомоги та стимулів розвитку. Маємо бути здатні скористатися", - написав він у своєму Twitter.

Синдром мауглі

  • 07.11.17, 07:09
Відомо мабуть більше десятка мауглі, тобто дітей вирощених звірами. І жоден з них так і не адаптувався до суспільства. Начебто і мозок той же, і на вид людина, а залишається звіром, в кращому разі напівзвіром.
Синдром мауглі...
Ним остаточно доказано що в нас нема "корінноі прошивки", і якщо зовнішність залежить від генетики, то формування особистості залежить виключно від середовища.
Синдром мауглі...
Всі ми продукт середовища в якому виросли. І це прошито в підсвідомості, тобто нам непідвладно змінити себе на тому рівні.
Саме тому, беззаперечні патріоти, на зразок Тука чи Бірюкова, прийшовши до влади нічим не відрізняються від тих кого замінили (хіба, за браком досвіду, в гіршу сторону).
Синдром мауглі...
Саме тому краіни довго бувші тоталітарними реформувалися під стороннім наглядом.
Германія-план Маршала,
Японія--план Макартура.
Бо місцеві кадри прийшли б до того ж, з чого вийшли.
Синдром мауглі...
Саме тому, десятого вересня я іду зустрічати Саакашвілі. Він не месія і далеко не факт що зможе реформувати Украіну як Грузію, але місцева еліта точно не зможе..
Синдром мауглі....
Ну а істеричний вереск украінського бестиарію, на кшалт Ляшка та Ківи, відверто позорні діі Порошенка, лиш підтверджують вірність мого вибору.
Синдром мауглі....

Замітка стара. На жаль зараз не можу бути під ВР, служба...

Василь Вишиваний - український принц з династії Габсбургів

  • 06.11.17, 10:08
На початку ХХ століття серед українців не бракувало яскравих особистостей готових до самопожертви в ім'я української їдеї, правда цю ідею вони бачили кожен під своїм кутом зору. Одним з великих українців того часу був австрійський архикнязь (ерцгерцог), військовий діяч, політик, дипломат, поет, полковник легіону українських січових стрільців Вільгельм Франц фон Габсбург Лотрінген, більш відомий нам, як Василь Вишиваний, або Червоний принц.