О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Кожен третій співробітник СБУ виявився володарем статусу учасник

  • 11.09.18, 23:47

Кожен третій співробітник Служби безпеки України (СБУ) вже отримав офіційний статус учасника бойових дій (УБС). В цілому статус УБС отримали 10 745 співробітників СБУ. Також відомо, що 2 співробітники спецслужби були позбавлені цього статусу.

Про це йдеться у відповіді Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на запит Українських новин.

Відповідно до закону, загальна чисельність співробітників СБУ складає 27 000 чоловік, в особливий період (крім періоду дії воєнного стану)  31 000 чоловік.

Разом з тим статус УБС отримав кожен шостий співробітник Міністерства внутрішніх справ, а 8 співробітників із загальної кількості працівників МВС (210 тис.) Були позбавлені такого статусу.

Крім того, статус УБС отримали 33 409 нацгвардійців, тобто кожен другий. Відповідно до закону, загальна чисельність Національної гвардії не перевищує 60 000 чоловік. При цьому 24 співробітника Нацгвардії були позбавлені статусу УБС.

Крім цього, статус учасника бойових дій отримали 234 605 співробітників Міністерства оборони. Позбавлені  109.

http://p-p.com.ua/news/kogen-tretii-spivrobitnyk-sbu-vyyavyvsya-volodarem-statusu-uchasnyka-boiovykh-dii/

терористи подякували дружині мертвечука за підтримку"ополченців"

  • 11.09.18, 23:14
бойовик незаконних збройних формувань"днр" віддячив відомій телеведучій Оксані Марченко за поставки палива на окуповану територію Донбасу.


В Україні встановили рекорд з розмитнення вживаних авто

  • 10.09.18, 21:38
Первинну реєстрацію пройшло більше старих авто, ніж нових.

За серпень 2018 року в Україні Українська реєстрація автомобілів була скорегована Кабміном Українська реєстрація автомобілів була скорегована Кабміном первинну реєстрацію пройшли 17,6 тисячі автомобілів. З них 7,3 тисячі були новими, а 10,3 тисячі – вживаними.

Всього від початку 2018 року українські номери отримали 61,9 тис. легкових авто, що були в експлуатації в інших країнах, що на 86% більше ніж за аналогічний період минулого року, а їх частка на первинному ринку склала вже 63 відсотки.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/auto/news/ukrayina/v-ukrayini-vstanovili-rekord-z-rozmitnennya-potrimanih-avto-1214466.html?utm_source=page&utm_medium=popularvideo

Вільний ринок праці піднімає зарплати сам!

Зростання зарплат знизить 
темпи міграції з України – Порошенко
8 Вересень 2018, 

Петро Порошенко у Вінниці зустрівся зі студентами. Фото з офіційного сайту президента України

Завдяки зростанню зарплат темпи міграції з України скоротяться, переконання у цьому висловив президент Петро Порошенко у Вінниці, відповідаючи на запитання студентів Вінницького технічного університету, які поцікавились, як скоротити міграцію в Україні.

«Є два шляхи. Перший: побудувати «залізну завісу», запровадити візовий виїзд, заборонити виїзд за кордон, побудувати авторитарний режим й усіх посадити в Україні для того, щоб вони в умовах несвободи намагались працювати. Чи буде працювати ця модель? Я переконаний – ні», – сказав Порошенко.

Він зазначив, що для скорочення темпів міграції в Україні необхідно підвищувати рівень зарплат у приватному секторі економіки та бюджетній сфері.

«Що потрібно робити нам? Нам потрібно підвищувати рівень мінімальної і середньої заробітної плати по усій економіці та бюджетній сфері», – переконаний президент.

Президент нагадав, що є рішення до кінця бюджетного року підняти мінімальну зарплату до майже 4,2 тисяч гривень.

7 вересня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що із січня 2019 року мінімальна заробітна плата в Україні зросте до 4170 гривень.

Мінімальна зарплата була встановлена на рівні 3 723 гривні з 1 січня 2018 року. У 2017 році вона становила 3 200 гривень