Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Святий Миколай



Святий Миколаю, не хочу дарунків, Я зовсім не хочу того, що колись - Отих загадкових, красивих пакунків... Я хочу, щоб мрії про інше збулись. Закрий наше небо своїми руками, Щоб вражі ракети не падали знов... Щоб син повернувся скоріше до мами, Щоб тут, в Україні, розквітла любов... Лікуй наші рани... бо їх не злічити, В окопи холодні неси теплоту... І дай нам терпіння усе пережити, Спини, якщо можеш, цю кляту війну! Прийди до малят, що лишились без мами, Й до тих, чий татусь не вернувся з війни... Візьми їх в обійми святими руками, Щоб дотик батьківський відчули вони... Святий Миколаю, не хочу дарунків, В нас інші бажання в ці темні часи - Ти замість отих загадкових пакунків Нам мир у торбині своїй принеси...
5

Коментарі

15.12.23, 13:29

Плюсонув, але ось цю жіночу лірику зараз читати не можу. Вважаю за витрачені даремно пару хвилин. Меланхолійний романтик у мені майже помер, на жаль. Оце тільки музику ще виставляю...

    25.12.23, 16:33

      315.12.23, 00:30Відповідь на 1 від Nech sa paci

      Моя улюблена тема років з десять тому: Кажуть, що Надія помирає останньою. То у мене сьогодні поминки по ній.

        415.12.23, 12:09Відповідь на 1 від Nech sa paci

        Це не жіноча,а дітяча лірика.

          515.12.23, 15:36Відповідь на 3 від Богдан Бо

          У мене є певні надії, але вони досить скромні: вижити особисто й як держава/країна, щось таке...

            615.12.23, 16:33Відповідь на 4 від Офели

            Дитячо-жіноча.

              715.12.23, 16:35Відповідь на 3 від Богдан Бо

              Пам'ятаєте, які були "проблеми" в Ірландії? Голодомори, міграція, потім війна за незалежність, типу громадянська війна... Але зараз країна живе, досягає певних успіхів.

                818.12.23, 15:58Відповідь на 7 від Nech sa paci

                Пам'ятаєте, які були "проблеми" в Ірландії? Голодомори, міграція, потім війна за незалежність, типу громадянська війна... Але зараз країна живе, досягає певних успіхів.Тому що Великобританія змінилась в стосунках з ірландцями і пішла на поступки, а ось від раши того очікувати не доводиться.
                У мене двояке розуміння майбутнього України: або буде погано, або дуже погано.

                  918.12.23, 16:00Відповідь на 4 від Офели

                  Це не жіноча,а дітяча лірика.
                  Перепрошую, але це стилізація, яка більше на дорослих розрахована, як і не лірика зовсім, бо де тут про кохання.

                    1018.12.23, 21:08Відповідь на 8 від Богдан Бо

                    Тому що Великобританія змінилась в стосунках з ірландцями і пішла на поступки, а ось від раши того очікувати не доводиться.
                    Усе може бути. Питання — коли, і хто доживе до цього. Нідерланди довго воювали проти Іспанії свого часу.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна