О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Кандидат в Президенти РФ

  • 15.09.17, 11:22

     «Віддати Крим і Донбас, виплатити репарації», –записано в програмі кандидатки у президенти РФ, правозахисника та громадської діячки Аліни Вітухновської. За її програмою, Україні не тільки потрібно повернути Крим та Донбас, а й виплатити відшкодування, вивести російські війська з усіх закордонних територій і зайнятись розбудовою Росії зсередини, конституційно затвердивши право виходу зі складу РФ будь-яких областей чи національних угрупувань. Хоча Вітухновську, скоріш за все, навіть не зареєструють, а якщо раптом й зареєструють, то суттєвої кількості голосів вона не отримає, прогнозують російські експерти. Але, від себе скажемо, можливо, росіяни прозріють і проголосують за Аліну Вітухновську задля миру на Землі!

      Поезія п. Аліни свідчить про неї:

http://modernpoetry.ru/main/alina-vituhnovskaya-stihotvoreniya

[ Читати далі ]Сокіл в небі завжди СОКІЛ!

  • 15.09.17, 11:16

      На Facebook-строрінці РНБО опублікувано відео випробовувань розвідувально-ударного комплексу «Сокіл». Відповідне відео розміщено й у профілі  Секретаря РНБО О. Турчинова: "Випробували новий БПЛА ударної дії. Українсько-польська розробка. Тихий та влучний", написав Турчинов.

Делегація французьких сенаторів відвідала Авдіївку

  • 15.09.17, 11:10

     Делегація французьких сенаторів відвідала прифронтову зону на Донбасі. Делегація зустрілася з очільниками військово-цивільних адміністрацій та завітала до прифронтової Авдіївки. Сенаторів вразила ситуація на Донбасі. Після повернення додому політики мають намір активно закликати співвітчизників до підтримки України. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО на своїй сторінці у Facebook.

День пам’яті українських журналістів

  • 15.09.17, 11:01
 Щороку в третю п’ятницю вересня, тобто
сьогодні, в Україні відзначається День пам’яті українських журналістів. День впроваджено
у 2007 році з ініціативи Національної спілки журналістів України. Його мета –
вшанування пам’яті всіх загиблих журналістів, які загинули, виконуючи свої
професіональні обов’язки.
 
Українські журналісти та медіа-організації
запрошують колег та небайдужих громадян долучитися до спільної акції з
ушанування пам’яті Георгія Гонгадзе та всіх журналістів, які загинули,
виконуючи свої професійні обов’язки. Пам’ятні заходи традиційно відбудуться до
16 вересня – дня зникнення Георгія Гонгадзе
, повідомляє СЖУ.

Час виставити рахунок Угорщині за Другу світову!

  • 14.09.17, 23:35
Угорщина почала з нами говорити мовою ультиматумів. Час виставити рахунок Угорщині за Другу світову!

Україні, як країні-засновниці ООН, варто зробити ревізію початку Другої світової війни. В частині, що ДС війна розчалася 15 березня 1939 року з нападу союзної гітлерівській Німеччині - Угорщини, на Державу Карпатська Україна. Наголосити, що Українець перший, хто збройно виступив в ДСВ проти гітлерівської коаліції, а основою та кістяком збройного опору були українські націоналісти з ОУН. Довести до відома світу, що мадяри на окупованій території організували концентраційні табори, закатували до 4500 українців.
Особисто лиш в 2009 роц взнав про Корюківську трагедію. Сім тисяч українців замордували мадяри 1 березня 1943 року з 105 угорської дивізії. Допомагали їм у цьому 399 польова жандармерія, що повністю складалася з м@@@лів. Вщент спалили місто. На сьогоднішній день це найбільша трагедія у Другій світовій війні з одномоментного знищення цивільних мирних мешканців (в 45 раз більше вбито людей, ніж у Хатині). Світ про це знає? А ми?
Цю трагедію ретельно засекретила окупаційна московська влада після війни. Ще б пак. Угорщина союзник по табору та й рускіх парнєй, що разом з ними мордували українців, не з руки виставляти колаборантами Родіни. Загалом на Чернігівщині, за скромними даними загинуло від рук мадярів понад 60 тисяч цивільних українців і це лиш Чернігівщина, а вся Україна? 
Угорщина почала з нами говорити мовою ультиматумів. Україні вкрай потрібно правильно поспілкуватись з Угорщиною, виставити на початках, як мінімум, рахунки за ДВС. А ще є таке поняття в політиці, як принцип адекватности. 2 недільні україномовні школи в Угорщині та 50 повноцінних угорськомовних в Україні плюс виші. Це як зрозуміти?
P.S. Пригадую, угорці також пробували бикувати, коли Словаччина ухвалила мовний закон. Словаки, вивчивши кілька угро-фінських слів, вказали куда їм піти, не знаю чи вони туди пішли чи вже вернулись, але більше на словаків не скакали. Але до кого я апелюю? До любителя ставати на коліна чи до клімкіна з ґрінєвічь? Однак завтра їх не буде, а новій, нашій владі це треба буде розв'язати


Андрій Міщенко