О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Українська делегація на чолі з Клімкіним провела зустріч з Трамп

Українська делегація на чолі з Клімкіним провела зустріч з Трампом.Російська пропаганда твердить, що Білий Дім просто скористався українцями, аби загасити скандал з впливом Кремля на Трампа. Західні ЗМІ, навпаки, зауважують, що зустріч американського президента з українським міністром нівелює спроби Москви нав'язати свій погляд на окупацію Донбасу.

Про ці та інші питання, а також про невідомі деталі зустрічі з Дональдом Трампом в Овальному кабінеті в інтерв'ю ТСН.Тиждень розповів міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Читайте також: Порошенко похвалився блискучими розмовами з Трампом і розповів про США у "нормандському форматі"

Зокрема, Клімкін наголосив, що зустріч з американським лідером сигналізувала про підтримку України.

"Насправді, головний результат — це чіткий меседж підтримки України. Та і загалом, сама зустріч є дуже потужним сигналом підтримки. Оскільки американські президенти взагалі дуже рідко зустрічаються з міністрами закордонних справ. В принципі", — сказав Клімкін.

Крім того, глава МЗС України наголосив на атмосфері зустрічі.

"Другий момент, якщо хочете — це атмосфера, атмосфера і насичена позитивними емоціями, наприкінці зустрічі ми говорили про підтримку його українцями, про його зустрічі з Українською громадою підчас передвиборчої кампанії і як він згадував ці зустрічі, казав, що дійсно, українці такі класні. Тобто, цей момент мені теж дуже сподобався. І один з головних політичних сигналів — і це теж дуже важливо — це реальне бажання залучатися до тиску на Росію. Є дуже цікаві ідеї, я про ці цікаві ідеї зможу сказати тільки пізніше, коли погодимо серед всіх друзів, ну і звичайно будь-які моменти треба буде погодити з Німеччиною і з новообраним президентом Франції", — наголосив він.

Клімкін розповів про результати зустрічі з Трампом
ТСН. Тиждень Вчора, 21:22

Павло Клімкін розповів, що головним результатом зустрічі є чіткий месендж підтримки України, а одним з головних політичних сигналів стало бажання залучатися до тиску на Росію.

Що ж до пакету пропозицій з української сторони, то Клімкін назвав такі пропозиції, які могла б зробити Америка:

"По-перше, ви прекрасно розумієте, що в американської сторони є важелі. Ці важелі мають бути реалізовані у співпраці, на основі солідарності з європейським союзом, з іншими країнами великої сімки. Це можуть бути потужні політичні меседжі, і ось ви згадали про саміт НАТО, але ж буде ще й саміт сімки. Звичайно є економічні важелі тиску і санкції — це тільки один вимір того, що може робитися надалі. Ви вже мене звинуватили в дипломатичній мові, я намагаюсь якимось чином з цього вийти, але з певними натяками. Є й інші ідеї. Можемо говорити про посилення міжнародного компоненту, про посилення ОБСЄ, про посилення СММ, про створення іншої місії, яка реально буде контролювати територію окупованого Донбасу", — сказав Клімкін.

За словами українського міністра, у Москві такого повороту, як зустріч із американським президентом, не очікували.

"Я думаю, по-перше, такого сигналу в Москві ніхто не очікував і в цьому його теж додаткова цінність. По-друге, цей сигнал, він має свій зміст – … про системне намагання Росії вплинути на демократичну систему цивілізованого світу, (демократичну систему всього трансатлантичного суспільства, до якого я однозначно відношу Україну). Тому всі прекрасно розуміють, що це не просто якась загроза, це така загроза, якій потрібно системно протидіяти. І це розуміння теж в Вашингтоні однозначно є", — резюмував Клімкін.
Більше читайте тут: https://tsn.ua/interview/u-moskvi-cogo-nihto-ne-ochikuvav-klimkin-rozkriv-detali-zustrichi-z-trampom-i-rozpoviv-pro-reakciyu-kremlya-929280.html

Словом, а не силою

Спочатку було Слово і Слово було Бог.

Світ творений Словом а не силою, капіталом, чи індустрією.

У вдячному єврейському псалмі співається про шоймера (оборонця), який ніколи не засне, не злякається і захистить Ізраїль.

Ізраїль відбувся як держава саме тоді, коли одна людина примусила вивчити івріт цілу націю, яка розмовляла мовами всього світу. І тепер в обороні народу стоїть їхня мова, яка була зовсім зникла і знову відродилася і не засне і не злякається ніколи.

В основі багатовікової агресії Московського Ординського Улусу проти України, його ненависті і цієї війни, якраз лежить мова.


https://site.ua/lirnyksashko/1572-shoymer-izrael-abo-storoja-ukrayini/

День Вишиванки

  • 14.05.17, 13:14

    

        Під час святкування Дня Вишиванки в Афінах 

        українська дизайнерка Лідія Лущик

        презентуватиме свою нову колекцію "Пані кольорова".

У Києві стартує фінал пісенного конкурсу Євробачення-2017

Сьогодні у Києві стартує гранд-фінал Євробачення. Всі відео конкурсантів 13.05.2017 19:12 3883

У суботу, 13 травня, в Києві стартує фінал пісенного конкурсу Євробачення-2017. Зі своїми виступами на головну арену конкурсу о 22:00 вийдуть представники 26 країн-учасниць.

Це будуть Україна, яка цьогоріч приймає Євробачення, країни "великої п’ятірки" та по 10 переможців із кожного півфіналу.

Порядкові номери учасників гранд-фіналу:

1. Iзраїль - IMRI, "I Feel Alive"

2. Польща - Кася Мось, "Flashlight"

3. Білорусь - Naviband, "Story Of My Life"

4. Австрія - Натан Трент, "Running On Air"

5. Вірменія - Артсвік, "Fly With Me"

6. Нідерланди - OG3NE, "Lignt and Shadows"

7. Молдова - гурт Sunstroke Project, "Hey Mamma"

8. Угорщина - Йоці Папай, "Origo"

9. Італія - Франческо Габбані, "Occidentali's Karma"

10. Данія - Anja, "Where I Am"

11. Португалія - Салвадор Собрал, "Amar Pelos Dois"

                 12. Азербайджан - Dihaj, "Skeletons"

13. Хорватія - Жак Хоудек, "My Friend"

14. Австралія - Isaiah, "Do not come easy"

15. Греція - Демі, "This is Love"

16. Іспанія - Maнель Наварро, "Do It For Your Lover"

17. Норвегія - JOWST, "Grab The Moment"

18. Велика Британія - Lucie Jones, "Never Give Up On You"

19. Кіпр - Ховіг, "Gravity"

20. Румунія -  Ілінка і Алекс Флоря, "Yodel It!"

21. Німеччина - Levina, "Perfect Life"

22. Україна - O.Torvald, "Time"

23. Бельгія - Бланш, "City Lights"

24. Швеція - Робін Бенгтссон, "I can't go on"

25. Болгарія - Kрістіан Koстов, "Beautiful Mess"

26. Франція - Alma, "Requiem"

Трансляція шоу розпочнеться о 22:00 в прямому ефірі телеканалу UA:Перший.

Нагадаємо, що на пісенному конкурсі Євробачення співвідношення голосів становит 50% на 50% голосів професійного журі та глядачів, тобто оцінка Національного журі має таке саме значення, як і оцінка глядачів. Цього вечора за переможну пісню голосують усі 42 країни-учасниці Євробачення.

Голосування проводиться за допомогою SMS та телефонних дзвінків з будь-якого мобільного або стаціонарного телефону. Послуги доступні для всіх мереж GSM на території України.

Вікно для голосування у гранд-фіналі буде відкрите протягом 15 хвилин після виступу останньої, 26 країни.

Кількість дзвінків та SMS-повідомлень з одного номера не повинна перевищувати 20.

Тарифи з ПДВ: телефонний дзвінок на території України - 4,80 грн; SMS (всі GSM оператори) - 5,00 грн. Додатково стягується збір до ПФ - 7,5%. (Дзвінки - тільки для повнолітніх).

Треба звернути увагу, що відповідно до правил голос не буде зарахований, якщо ви:

- голосуєте за свою країну;

- відправляєте з одного телефону більше 20 дзвінків/SMS-повідомлень;

- голосуєте до або після встановленого вікна для голосування;

- надсилаєте неправильний текст SMS-повідомлень.

Наприкінці підрахунку голосів від професійного журі і телеглядачів ведучі пісенного конкурсу оголошують країну-переможця Євробачення.

Детальні результати голосування як глядачів, так і журі, а також індивідуальний рейтинг учасників, поданий кожним членом журі, можна буде дізнатися лише після закінчення гранд-фіналу конкурсу. Робиться це для того, щоб тримати інтригу до кінця. Результати будуть оголошені на офіційному сайті пісенного конкурсу Євробачення eurovision.tv, а також на сайтах eurovision.ua та 1tv.com.ua.


Детальніше дивитися тут: https://www.ukrinform.ua/rubric-yevrobachennia2017/2226883-sogodni-startue-grandfinal-evrobacenna-vsi-video-konkursantiv.html

Порошенко поставил на развал страны изнутри

  • 11.05.17, 22:22

Ужас 9 мая, поддержанный властью, продемонстрировал, что Порошенко очень жаждет внутреннего конфликта в Украине. Не может он открыто заявить путину о желании полномасштабного вторжения, но поспособствовать разгоранию столкновения, тут он – в первых рядах.

Кто наблюдал за происходящим в Украине в первые дни мая 2017 года, точно охарактеризует происходящее: Порошенко поставил на развал страны изнутри, очень надеясь, что это поможет создать концлагерь в центре Европы, где он – хозяин концлагеря – вершит судьбы и грабит или, сдав страну, уезжает на виллу в Испанию, оставив концлагерь путину.

Весь вменяемый общественный люд с ужасом осознал: власть потакает сепаратистам во всех регионах Украины и – унижает патриотов, давая им понять, что в стране главными были и остаются регионалы с их пророссийскими взглядами на существование государства Украина.
Если в Запорожье и других регионах приверженники оккупанта, то есть – оппозиционный блок, вывели на улицы своих проплаченных поклонников, то в Киев подобную шваль завезли из Донецка. А Наташка-полторашка (та, у которой за спиной брат в россии, а также Ахметов), и коммунистическо-кегебистский Адам Мартынюк (который в Верховной Раде разводил вместе с Чечетовым котят, но, к сожалению, избежал участи Чечетова), вышли в Киеве класть фэйковые цветы в честь фэйкового праздника, когда на самом деле должен был быть день траура. Возглавив толпу ненавистников Украины, оскорблявших патриотов и атошников, выкрикивая сумасшедшим голосом: вам в АТО, Наташка-полторашка – ухмылялась. Она вообще вольготно себя в Украине чувствует, возглавляя толпы умалишенных, которых, в бытность министром Соцполитики – бесцеремонного грабила. Но на то они и умалишенные, чтобы того, кто их грабит, кто их не считает за людей, а держит за быдло - возвеличивать. От такого Наташка –в восторге. Да и полиция, та, что реформированная и вроде как украинская, ей и подобным – дорогу очистила, ну разве ж не удовольствие?
Оказалось, что в Украине теперь небезопасно разворачивать украинские флаги. Полиция за это – очень даже наказывает и бьет по головам. Зато можно – прославлять руЦкий мир, идя под прикрытием полиции, реформированной Аваковым.
Происходящее вызвало шок у многих украинцев. Атошники, патриоты и некоторые военные уже сделали свои заявления, констатируя, что у этой власти Майдана – не будет, а сразу почувствуется жесткая рука на горле тех, кто посягает на независимость Украины и позволяет коллаборантам торжествовать. Многие стали писать о махновщине, о том, что в стране нет проукраинских генерального прокурора и президента. Все красивые и правильно написанные речи Порошенко не имеют ничего общего с его реальными планами по защите украинской независимости. И 9 мая этого года это еще раз подтвердило. Порошенко с ТВ экрановможет долго и красиво рассусоливать написанные политтехнолагами тексты, но как человек, закончивший театральный курс, он и слезу пустит, и горе изобразит, но на самом деле все эти игрища – для подмостков, на которые он выходит – для плебса, и никакого отношения к реальности не имеют. На практике никакой независимости Украины он, прислужник всех господ, - не приемлет. Патологическая жадность как к деньгам, так и к власти (позволяющей иметь больше денег), руководит человеком, который назвался гарантом Конституции Украины и целостности страны и заставляет действовать не в интересах государства, а в интересах хозяев, оплачивающих его праздник жизни.
То, что в Украине полиция вместе с титушками избивали ветеранов АТО, но при этом охраняла привезенных в Киев из Донецка сепаратистов, а так же охраняла коллаборантов в других городах Украины, позволяя Вилкулу, Королевской и другой нечисти плясать на кровоточащей ране украинского народа, доказывает, что все это было спланировано в аппарате президента и им – благословлено.
Да, увидев в социальных сетях гарантию посадить власть на кол от людей, которые это могут воплотить, не взирая на всю титушню Авакова, Юрий Луценко решил проявить хорошую мину при плохой игре и заявить, что негодяев из Днепра – накажут. Но все же понимают: если бы изначально не было покровительства в верхах, то никакого такого ужаса страна бы не наблюдала.
Так что выходит, что на третьем году войны с оккупантом Порошенко и его сподручные показали украинцам, что в стране главный руЦкий мир, а вот «циничных бандер» будут избивать и убивать, потому что они стоят за независимость своей страны, за ее прогресс, за экономическое процветание и против путина и его своры.
Тех, кто отстаивает независимость Украины – избивали те, кто содержится за деньги налогоплательщиков. Полицейские и перекрашенный в полицию «Беркут» показали, что под руководством Авакова у них одна цель – уничтожить патриотов, тех, кто стремится противостоять агрессору россии и кто выступает против сепаратизма в стране. Но власть поддерживает тех, кого россия финансирует.
После 9 мая 2017 года впервые со времен януковича патриоты назвали власть в Украине - оккупационной. А как иначе? Разве может полиция защищать тех, кто ратует за развал страны, за счет которой эта полиция содержится? Если же она становится на их защиту, избивая патриотов, запрещая разворачивать украинский флаг, то она уже напоминает полицию Крыма. А Крым, как уже признано мировым сообществом – территория, оккупированная россией.
Так чьи интересы в Украине представляет прокуратура, полиция и СБУ? российской федерации? Задержанных патриотов, как сообщал патриот Иван Макар, держали в Печерском отделении полиции Киева. К ним никого не допускали. Сама полиция удостоверений не предъявляла, отказывалась называться и вела себя по-хамски. При этом не соизволяли общаться на государственном языке. В Киеве. Полиция отказывалась говорить по-украински, демонстрируя невежество и поддержку руЦкого мира. И это после Революции Достоинства, на крови которой Порошенко вплыл в президентское кресло?
Украинцев, как нацию, решили не только лишить достоинства. Клетки, расставляемые по Киеву, так аккуратно слизанные с российских НКВД-КГБ-ФСБ приемчиков, уже давно напоминали цирк ужасов, в который запускали людей, вроде как на акции протеста. Но на самом деле власть демонстрировала, что украинцев решили лишить свободы выбора и чести, показав им, что они – обезьянки в цирке, что обязаны лазать по клеткам.
Теперь же стало понятным, что цирк перестраивают в концлагерь, где пророссийски настроенные силовики начнут убивать патриотов, выкрикивая лозунги за путина и сталина. И складывается впечатление, что власть рассчитывает на то, что патриоты выйдут на тропу войны и вот тогда ОППа, с согласия Порошенко, заявит: Смотрите - гражданская война. И тогда отпадает необходимость маскироваться, и можно будет заявлять, что путин вводит войска, потому что, дескать, народ пошел на народ. А остаткам власти собрать монатки - и в Испанию или Италию, на солнышко - тратить украденные в Украине деньги, заблаговременно выведенные в офшоры.
Только вот патриоты, даже готовые взять оружие и умеющие им хорошо владеть (это не деревянные щиты на Майдане), точно понимают, что нельзя исполнять желания Порошенко, который на официальных выступлениях говорит о патриотизме, а из АП раздает приказ об уничтожении патриотов.
Естественно, в обществе давно раскусили его жадную и ничтожную душонку. И давно поговаривают о том, что согласны посодействовать в отношении призыва к ответу за разворовывание бюджета страны. А воруют люди Порошенко - как перед смертью. Уже даже не кроясь. На одном Евровидении через сайт ProZorro выставили множество типа тендеров, в которых – один участник и получает за минимум работ – максимум денег в миллионах. А чего скрывать? Воровать, так воровать! Нынешние представители власти открыто показывают миру, что, дескать, нет у вас методов против Кости Сапрыкина – нынешней власти. Но тот, кто внимательно читал братьев Вайнеров, или хотя бы смотрел фильм, знает: методы – есть. И механизмы – наличествуют. И никто не позволит развязать гражданскую войну и играть с народом. И хотя власть и уверена, что народ – абИзЯнки, коих можно закрыть в концлагере, на самом деле, народ мудрее продажных тварей у власти, кои продают Украину, считая деньги на офшорах. И вот для них будет сюрприз: украденные деньги придется вернуть. Всем ворам. Все, до копеечки. А дети этого ворья – пойдут по миру. Не будет им наследства от папочек с мамочками. А те, которые денег урвут – подохнут по иным причинам, не воспользовавшись деньгами, оставив украденное у украинского народа - чужим людям. Тут уж ничего не поделаешь, карма. Да будет так, аминь.
Лина ТЫХА, КЗ.

Все гарно на Євробаченні!

Павло Грицак: "На Євробачення-2017 розповсюджено більше 58 тисяч квитків"
Павло Грицак:
Опубліковано: 10 травня

На Євробачення-2017 розповсюджено більше 58 000 квитків.

Про це сьогодні на прес-конференції у Міжнародному виставковому центрі повідомив виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак, передає Укрінформ.

"Станом на сьогодні продано більше 58 400 квитків, що дуже хороший результат. І ми дуже раді, що така кількість глядачів відвідає пісенний конкурс Євробачення. Ми бачимо, що денні шоу мають величезну популярність, і дуже раді, що приходять сім’ї, і цей прекрасний великий проект залишиться в пам’яті у дітей", – підкреслив Павло Грицак.

"Залишилося ще шість шоу, і ми будемо раді бачити всіх глядачів", – підсумував він.

Також виконавчий продюсер Євробачення в Україні наголосив, що проведення пісенного конкурсу проходить згідно із запланованим сценарієм: "Поки що все виходить так, як задумали: щасливі артисти, щасливі делегації, щасливі журналісти та фани. І це велика радість для всієї команди, яка працювала достатньо виснажливо й інтенсивно".

Крім того, він зауважив, що створення Суспільного телебачення, звичайно, вплинуло на організацію Євробачення, "але поки що все виходить".

Павло Грицак також розповів, що фінансування пісенного конкурсу проходить без проблем: "Ми направлені на економію. Більше того – у нас вищі доходи, ніж були заплановані... І нам це дозволяє спокійно завершувати цей проект і цей конкурс", – зазначив він.

 

Найсвіжіші новини, найцікавіші подробиці та ексклюзивні прямі трансляції подій Євробачення-2017 читайте на Eurovision.ua.

 

Молодець Джамала!

Піар-директор Джамали запевняє, що вона виступає на Євробаченні безкоштовно 10.05.2017 22:01 365

Співачка Джамала виступає на Євробаченні безкоштовно.

Про це заявив у ефірі "Радіо Свобода" піар-директор співачки Денис Козловський.

"У мережі ProZorro чомусь немає жодної статті витрат, які стосуються постановки і виробництва трьох номерів Джамали. Тобто ні запису симфонічного оркестру, ні виробництва графіки, ні танцівників, ні виготовлення костюмів. Це і є стаття витрат, яка записана як гонорар Джамали", – зазначив він.

Як пояснив Козловський, люди, які працюють у цій сфері, не є юрособами. "Оркестру, який записували, взагалі формально не існує – збірна "солянка" з найкращих музикантів, які неофіційно оформлені. Не існує ніякої юрособи, яку можна було б у систему ProZorro завести і написати, що це ось такий оркестр, а це – його гонорар. Насправді, якщо ви поглянете на цей бюджет, побачите, що гонорару Джамали там немає взагалі. Джамала виступає на Євробаченні безкоштовно. А цей мільйон гривень – бюджет трьох номерів", – додав він.

Раніше повідомлялося, що за даними порталу держзакупівель ProZorro, переможець минулорічного Євробачення українська співачка Джамала отримає за виступ під час цьогорічного конкурсу 985,5 тис. гривень.

Шкода що у ху-ловця не український скотомогильник!

  • 09.05.17, 07:19
Путінський "орденоносець" з Донбасу загинув в ДТП

0

09.05 05:11
Бойовика нагороджували медалями

У Росії в ДТП загинув Віктор Авжінов, який раніше брав активну участь в боях проти українських сил на Донбасі.

Як пише InformNapalm, 1-го травня 2017 року в соціальних мережах почали з'являтися повідомлення в пам'ять Віктора Авжінова. Вказується, що аварія сталася в Ханти-Мансійську. Відомо, що Авжінов воював на Донбасі з 2014 року. За бої в Україні він отримав медаль Суворова наказом від 24 листопада 2014 року.

Крім того, вказується, що така ж доля спіткала і інших путінських бійців, які воювали на Донбасі.

Раніше  "Знай.ua" повідомляв, що рядові бойовики "ДНР" не можуть піти з підрозділів терористів навіть після закінчення контракту. Бойовик шукають приводи, щоб не потрапити на передову. Для цього рядові солдати платять командирам нижньої і середньої ланки. Також бойовики віддають частину зарплат командирам, щоб ті посприяли звільненню після закінчення контракту.

Автор матеріалу: 
Столяренко Евгений

Перемога? Чия? Над ким?

  • 09.05.17, 07:11

Перемога? Чия? Над ким?

 

На календарі 9травня, а це означає – певна частина населення України візьме участь у шабаші який чомусь називають святкуванням Великої Перемоги Радянського народу у Великій Вітчизняній війні. Пропоную, для тих, хто здатен до критичного аналітичного мислення, постаратися зрозуміти у якому дійстві їм пропонується взяти участь.

По-перше, спробуймо розібратися, що це за народ такий радянський ? Сам термін «народ» суспільні дисципліни не застосовують тому що він ніколи і ніким не був визначеним. Суспільні науки послуговуються терміном «етнос». Змістом поняття «етнос» відмежовуються етнічні спільноти від не етнічних, наприклад, вікових, поселенських, професійних, релігійних, освітніх тощо. Визначальними вимірами етносу є: 1) мова; 2) культура; 3) самосвідомість закріплена у етнонімі.

Якщо спробувати знайти виміри етносу у радянського народу, тобто етносу, тому що термін «етнос» у перекладі означає народ то ми змушені будемо констатувати відсутність очікуваних характеристик. 1) «Радянської мови» у соціальному середовищі не існує. 2) «Радянської культури» також, днем з вогнем не знайдеш. Та й свідомість ідентифікує себе із певним етносом, наприклад, українськи, чеським, польським, словацьким тощо.

Констатація об’єктивного факту відсутності соціального суб’єкта який здобув перемогу логічно виправдано ставить запитання, а хто ж переміг???

По-друге, звідкіля взялася Велика Вітчизняна війна. Друга світова війна, як відомо розпочалася 1 вересня 1939 року вторгненням нацистських військ у Польщу. 17 вересня до цієї війни долучилися комуністичні війська. Спільно із нацистами вони розгромили польські армії і провели Парад Перемоги у місті Брест. Комуно-нацистські союзники продовжували співпрацю, зокрема і у військовій сфері. Комуністи допомагали нацистам у розбудові їх військової міці, наприклад, поставляли стратегічно важливі для озброєння військ метали тощо. І у такий спосіб продовжували брати участь у Другій світовій війні. Кожна із сторін намагалися реалізувати свої політичні амбіції. Нацисти, прагнули збудувати Третій Рейх. Комуністам, свербіла Світова революція.

Після майже повного підкорення Західної Європи нацисти вирішили продовжити побудову свого проекту на території захопленій комуністами. Таким чином, Друга світова війна продовжилася але уже між вчорашніми союзниками. Тобто, Велика Вітчизняна є тільки ланкою у бойових діях Другої світової. І не більше!!! Звісно, для повнішого вивчення бойових дій у певних часових межах чи на певній території ми можемо абстрагуватися від боїв на інших територіях чи у інший час. Це, однак, не змінить об’єктивного факту того, що йдеться про окрему ланку певного процесу. Або, іншими словами Велика Вітчизняна є тільки ланкою Другої Світової війни і аж ніяк не якоюсь окремою війною. Таким чином і окремої Великої Вітчизняної війни не було.

А що ж було? У межах Другої Світової була національно-визвольна боротьба українців проти нацистських і комуністичних окупантів!!! Українська Повстанська Армія воювала і проти нацистів, і проти комуністів. Свій останній бій комуністичним окупантам українські патріоти дали на початку 60-х років ХХ століття. Україна програла у цій боротьбі. Московські війська утримали Україну у стані колонії шизофренічного «вождя усіх народів».

Названі об’єктивні факти змушують поставити «непідйомне» для деяких «ватних мізків» запитання. Наскільки психічно здоровими є ті українці які святкують перемогу комуністичних окупантів над борцями за територіальну цілісність і державний суверенітет своєї Вітчизни?           

Будьте пильні!!!

  • 09.05.17, 05:56
За організацією акції "Безсмертний полк" в Україні стоять кремлівські політтехнологи – ЗМІ
Мета акції "Безсмертний полк", яку заплановано в кількох містах України, – насаджувати думку, що українці і росіяни – один народ, стверджує "Реальная газета" у своєму розслідуванні.
Цей матеріал можна прочитати і російською мовою
Сьогодні 01.14
В акції "Безсмертний полк" брав участь президент РФ Володимир Путін
В акції "Безсмертний полк" брав участь президент РФ Володимир Путін 
Фото: EPA

Російські політтехнологи готують серію провокацій у південних і східних містах України за допомогою акції "Безсмертний полк". Про це йдеться в розслідуванні "Реальной газеты".

Мета такого заходу, за задумом кремлівських пропагандистів, – насаджувати думку, що українці і росіяни – один народ, стверджує видання. 

Заклики вийти на марш "із портретами своїх дідів, які воювали з нацистською Німеччиною", поширюють, головним чином, через соцмережу "ВКонтакте".

"Приходь, будь гідний пам'яті своїх предків! Ходу узгоджено", – ідеться у стандартному записі, який дублюють у всіх спільнотах.

"Фраза "ходу узгоджено" – явна ознака того, що акцію розганяють росіяни", – зазначає видання.Адміністратор "Бессмертный полк – Харьков" Володимир Орлов, згідно з інформацією на його сторінці, є членом Громадської палати Москви та Російського комітету солідарності з народами Лівії та Сирії.

Згідно з розслідуванням, Орлов був у журналістському пулі на мітингу на підтримку Володимира Путіна 4 березня 2012 року, представляючи агентство ANNA-News, яке спеціалізується на інформаційному супроводі військових дій РФ, зокрема й на піарі "Новоросії".

Також "Реальная газета" стверджує, що виявила фото Орлова з нашивкою у вигляді прапора терористичного угруповання "ЛНР".


Скриншот: vk.com
Скріншот: vk.com


Орлов керує сторінками 11 походів "Безсмертного полку" в різних містах України

У Запоріжжі організатором ходи є, за повідомленням місцевого видання "Форпост", Костянтин Мамросенко, який у 2014 році брав участь разом із терористом Моторолою в захопленні Харківської ОДА. 

У Мелітополі Запорізької області координатор "Безсмертного полку" – Катерина Уманець, один із лідерів місцевого Антимайдану, пише "Реальная газета".

Маріупольську групу створив Артем Оробинський із Санкт-Петербурга. 

Примітно, що кремлівські політтехнологи сконцентрували свої зусилля на сході та півдні України і навіть не робили спроб створити подібні групи для Житомира, Вінниці, Чернівців, Івано-Франківська, Тернополя, Рівного, Луцька, Львова та Ужгорода.

Усі ці сторінки в соцмережах (зокрема й групи по містах в "Одноклассниках" і Facebook, які також існують) об'єднані посиланнями на чотири основні сайти, присвячені акції "Безсмертний полк".

Водночас офіційний сайт однойменного руху, зареєстрований у Росії, зазначає: "Під час реалізації проекту використовують кошти державної підтримки, виділені як грант згідно з розпорядженням президента Російської Федерації від 05.04.2016 № 68-рп і на підставі конкурсу, проведеного Національним благодійним фондом".

Ходу 9 травня в Києві, Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Одесі, Дніпрі та Полтаві призначено на різний час, щоб новини з одного регіону змінювали повідомлення з іншого і створювали масштабний медіасупровід, пише видання.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що йому відомо про плани провокацій на 9 травня в українських містах.

У Службі безпеки України повідомили, що не виявили підстав для заборони акції "Безсмертний полк".

Акцію "Безсмертний полк" ініціювали у 2012 році журналісти томського каналу ТВ-2. У межах акції громадяни 9 травня виходять на вулиці міст із портретами родичів, які воювали. У 2015-му і 2016 роках в акції брав участь президент РФ Володимир Путін із портретом свого батька.