О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Після двох поранень та контузії не витримало серце....

  • 07.09.18, 21:48
Світлина від Весела Волинка.

Військового 14 бригади Сергія Зубрицького (Нагорного), який служив в зоні Операції Об’єднаних Сил, провели в останню путь 6 вересня на Волині у селі Старосілля. Священики Колківської округи на чолі з настоятелем Старосільського Свято-Успенського храму благочинним протоієреєм Петром Бугайчуком здійснили відспівування новоспочилого воїна Сергія у храмі рідного села. Помер Сергій Нагорний на передовій. Після двох поранень та контузії не витримало серце і боєць відійшов у вічність на бойовому посту.

Томосу для України - бути!

Вселенський патріархат призначив своїх екзархів в Києві
Фото: Вселенський патріарх Варфоломій (patriarchate.org)
Фото: Вселенський патріарх Варфоломій (patriarchate.org)

Вселенський патріархат призначив екзархів в рамках підготовки до надання автокефалії УПЦ

Вселенський патріархат в рамках підготовки до надання автокефалії Православній церкві в Україні призначив своїх екзархів в Києві. Про це повідомив прес-секретар УПЦ КП Євстратій Зоря посилаючись на офіційне повідомлення від генерального секретаря святого і священного синоду повідомив в Facebook.

"В рамках підготовки до надання автокефалії Православній Церкві в Україні Вселенський Патріархат призначив як своїх Екзархів у Києві Його Преосвященство Архиєпископа Даниїла Памфілійського зі Сполучених Штатів та Його Преосвященство Єпископа Іларіона Едмонтонського з Канади, які обидва служать українським православним вірним у своїх відповідних країнах у Вселенському Патріархаті", - повідомив він.

Нагадаємо, напередодні в Стамбулі розпочався Собор Константинопольської церкви, де церковні чиновники розглядали питання про автокефалію для УкраїниВселенський патріархат Константинополя прийняв рішення про те, що має право одноосібно надавати томос про автокефалію.

Раніше Вселенський патріарх Варфоломій на зустрічі в Стамбулі повідомив предстоятелю Російської православної церкви Патріарху Кирилу, що збирається надати Україні автокефалію.

Клімкін заявив, що Україна обов'язково здобуде Томос про автокефалію

Багатство України йде до людей

У Кабміні озвучили доходи місцевих бюджетів внаслідок децентралізації
Новини Фінанси 06.09.2018 - 22:22
Колаж РБК-Україна
Колаж РБК-Україна

Найвищі темпи приросту у бюджетах Полтавської та Донецької областей

Протягом січня-серпня 2018 року доходи місцевих бюджетів зросли до 148,7 млрд гривень. про це повідомив віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

За його словами, приріст надходжень до відповідного періоду минулого року - 23,1%, або 27,9 млрд гривень. 

"Зростання бюджетів розвитку відбулося у всіх регіонах, при цьому, по 13 областях забезпечено темп приросту надходжень вище середнього по Україні. Найвищі темпи у Полтавській, Донецькій, Львівській, Тернопільській, Харківській та Волинській областях", - повідомив Зубко.

Щодо статей доходів, то найбільший приріст - внаслідок запровадження податку на доходи фізичних осіб та по єдиному податку.

"Зокрема, податок на доходи фізичних осіб - приріст 26,8%, або 18,3 млрд гривень і єдиний податок - приріст 27,6%, або 4,1 млрд гривень", - зазначив віце-прем'єр.

Нагадаємо, як заявив президент України Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди Дня Конституції, остаточне ухвалення змін до Конституції України в частині децентралізації означатиме втрату низки президентських повноважень.

Мало виїхало.Треба ще! Так переможемо

  • 07.09.18, 20:13

Голова Уряду України Володимир Гройсман заявив про необхідність якнайшвидше прийняти рішення щодо проведення спільних міжвідомчих перевірок підприємств на предмет дотримання трудового законодавства.

Про це прем’єр повідомив під час міжвідомчої наради у четвер, 6 вересня.

За словами Гройсмана, приводом для зібрання стали непоодинокі випадки порушення прав працівників, а також неможливості перевірити дотримання законодавства, коли інспекторів просто не допускають на підприємства.

“Маємо великий виклик – питання захисту прав найманих працівників. Якщо це не зробити сьогодні, через певний період часу ці люди отримають мінімальні пенсії. А ще гірше, якщо трапиться травма на виробництві, то людина не отримає компенсації. Треба тут мобілізувати роботу і довести роботодавцям, що своїх працівників треба поважати і не тільки виплачувати їм зарплати, а й оформлювати належним чином”, – сказав Володимир Гройсман.

Опісля прем’єр анонсував проведення спільних міжвідомчих перевірок підприємств. За словами прем’єра, їх розпочнуть через місяць.

http://ukrsensations.biz.ua/editor2/60132/

Нове озброєння для ЗСУ буде надходити

Глава держави: Все, що ми бачили на військовому Параді, має негайно надійти у війська. Інакше, це все показуха

6 вересня 2018 року 

Глава держави: Все, що ми бачили на військовому Параді, має негайно надійти у війська. Інакше, це все показуха

Під головуванням Президента Петра Порошенка Рада національної безпеки і оборони розглядає питання військового бюджету.

Глава держави зауважив, що в минулому році було виконано вимогу Воєнної стратегії і Закону про національну безпеку щодо видатків на сектор оборони і безпеки на рівні не менше 5% ВВП. «По факту цього року вони будуть складати 5,36% ВВП… Сподіваюсь, що рівень фінансування цього року буде у відсотках не менше, ніж рівень фінансування у минулому році», - наголосив Президент. Він додав, що не лише закон, але воєнна і геополітична обстановка вимагають від Президента, Уряду, Верховної Ради, ЗСУ й інших силових структур забезпечення цієї планки.

Серед пріоритетів Президент назвав забезпечення надійною зброєю ЗСУ. «Все, що ми бачили на військовому Параді, в тому числі і в якості дослідницьких зразків, має негайно надійти у війська. Інакше, це все показуха. Інакше, цього всього не потрібно», - наголосив Глава держави.

Президент вкотре наголосив, що українська армія є гарантом української незалежності. «Ми звикли раніше говорити, що Будапештський меморандум є гарантом, інше. — Ні. Ми виправляємо ці підходи, і гарантом нашої незалежності є наша армія», - підкреслив Глава держави.

Петро Порошенко розповів, що силами українського оборонпрому розроблені крилаті ракети, високоточна зброя з підвищеним радіусом дії щодо систем залпового вогню, новітня бронетехніка, новітні кораблі, новітні системи радіоелектронної боротьби, новітні засоби зв’язку і багато іншого, чого досягла завдяки самовідданій роботі протягом останніх чотирьох років українська оборонна промисловість, в тому числі і з залученням досвіду іноземних партнерів.

Крім того, за словами Президента, Україна має скористатися ліцензійними угодами і рішеннями про надання Україні летальної зброї, починаючи від антиснайперських комплексів, які рятують життя українських воїнів, і закінчуючи сучасними з підвищеним радіусом дії контрбатарейними засобами, починаючи від систем протиповітряної оборони і закінчуючи поповненням для наших повітряних сил.

https://www.president.gov.ua/news/glava-derzhavi-vse-sho-mi-bachili-na-vijskovomu-paradi-maye-49418