О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Після двох поранень та контузії не витримало серце....

  • 07.09.18, 21:48
Світлина від Весела Волинка.

Військового 14 бригади Сергія Зубрицького (Нагорного), який служив в зоні Операції Об’єднаних Сил, провели в останню путь 6 вересня на Волині у селі Старосілля. Священики Колківської округи на чолі з настоятелем Старосільського Свято-Успенського храму благочинним протоієреєм Петром Бугайчуком здійснили відспівування новоспочилого воїна Сергія у храмі рідного села. Помер Сергій Нагорний на передовій. Після двох поранень та контузії не витримало серце і боєць відійшов у вічність на бойовому посту.

Томосу для України - бути!

Вселенський патріархат призначив своїх екзархів в Києві
Фото: Вселенський патріарх Варфоломій (patriarchate.org)
Фото: Вселенський патріарх Варфоломій (patriarchate.org)

Вселенський патріархат призначив екзархів в рамках підготовки до надання автокефалії УПЦ

Вселенський патріархат в рамках підготовки до надання автокефалії Православній церкві в Україні призначив своїх екзархів в Києві. Про це повідомив прес-секретар УПЦ КП Євстратій Зоря посилаючись на офіційне повідомлення від генерального секретаря святого і священного синоду повідомив в Facebook.

"В рамках підготовки до надання автокефалії Православній Церкві в Україні Вселенський Патріархат призначив як своїх Екзархів у Києві Його Преосвященство Архиєпископа Даниїла Памфілійського зі Сполучених Штатів та Його Преосвященство Єпископа Іларіона Едмонтонського з Канади, які обидва служать українським православним вірним у своїх відповідних країнах у Вселенському Патріархаті", - повідомив він.

Нагадаємо, напередодні в Стамбулі розпочався Собор Константинопольської церкви, де церковні чиновники розглядали питання про автокефалію для УкраїниВселенський патріархат Константинополя прийняв рішення про те, що має право одноосібно надавати томос про автокефалію.

Раніше Вселенський патріарх Варфоломій на зустрічі в Стамбулі повідомив предстоятелю Російської православної церкви Патріарху Кирилу, що збирається надати Україні автокефалію.

Клімкін заявив, що Україна обов'язково здобуде Томос про автокефалію

Багатство України йде до людей

У Кабміні озвучили доходи місцевих бюджетів внаслідок децентралізації
Новини Фінанси 06.09.2018 - 22:22
Колаж РБК-Україна
Колаж РБК-Україна

Найвищі темпи приросту у бюджетах Полтавської та Донецької областей

Протягом січня-серпня 2018 року доходи місцевих бюджетів зросли до 148,7 млрд гривень. про це повідомив віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

За його словами, приріст надходжень до відповідного періоду минулого року - 23,1%, або 27,9 млрд гривень. 

"Зростання бюджетів розвитку відбулося у всіх регіонах, при цьому, по 13 областях забезпечено темп приросту надходжень вище середнього по Україні. Найвищі темпи у Полтавській, Донецькій, Львівській, Тернопільській, Харківській та Волинській областях", - повідомив Зубко.

Щодо статей доходів, то найбільший приріст - внаслідок запровадження податку на доходи фізичних осіб та по єдиному податку.

"Зокрема, податок на доходи фізичних осіб - приріст 26,8%, або 18,3 млрд гривень і єдиний податок - приріст 27,6%, або 4,1 млрд гривень", - зазначив віце-прем'єр.

Нагадаємо, як заявив президент України Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди Дня Конституції, остаточне ухвалення змін до Конституції України в частині децентралізації означатиме втрату низки президентських повноважень.

Мало виїхало.Треба ще! Так переможемо

  • 07.09.18, 20:13

Голова Уряду України Володимир Гройсман заявив про необхідність якнайшвидше прийняти рішення щодо проведення спільних міжвідомчих перевірок підприємств на предмет дотримання трудового законодавства.

Про це прем’єр повідомив під час міжвідомчої наради у четвер, 6 вересня.

За словами Гройсмана, приводом для зібрання стали непоодинокі випадки порушення прав працівників, а також неможливості перевірити дотримання законодавства, коли інспекторів просто не допускають на підприємства.

“Маємо великий виклик – питання захисту прав найманих працівників. Якщо це не зробити сьогодні, через певний період часу ці люди отримають мінімальні пенсії. А ще гірше, якщо трапиться травма на виробництві, то людина не отримає компенсації. Треба тут мобілізувати роботу і довести роботодавцям, що своїх працівників треба поважати і не тільки виплачувати їм зарплати, а й оформлювати належним чином”, – сказав Володимир Гройсман.

Опісля прем’єр анонсував проведення спільних міжвідомчих перевірок підприємств. За словами прем’єра, їх розпочнуть через місяць.

http://ukrsensations.biz.ua/editor2/60132/