О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Конкурс на кращу літературну шараду!

Увага!!!!

Оголошується конкурс на кращу літературну або міжмовну шараду

Конкурс триватиме до 27 березня, Міжнародного дня театру

Головний приз книга «Улюблені афоризми для розуму і серця»

Тернопільського видавництва «Навчальна книга - Богдан»
http://www.profeo.ua/gallery/photo/100008782/Ulubleni-aforizmi-dlya-rozumu-i-ser (...)

Конкурс проводиться на сайті Профео у групі "Розмовляти правильно українською"


http://www.profeo.ua/board/topic/100007713/Konkurs-na-krashchu-sharadu.html


ШАРАДА - це загадка, в якій загадане слово ділиться на декілька частин — окремих слів; спершу треба відгадати ці слова, а потім складати з них нове слово, довше.
Зазвичай, така загадка - поетична.
Приклад шаради
ТАРАБАРЩИНА = ТАРА + БАРЩИНА


 Приклади міжмовних шарад у товаристві "Розмовляти правильно українською"

http://www.profeo.ua/board/topic/100006955/,0

Уряд неукраїнських інтересів

Отже, Українська Держава має новий склад уряду. Більшість “нових” міністрів – “старі” політики, що бували вже у кабінеті міністрів. Щоправда, часто мали інші повноваження, що зайвий раз підтверджує, що в уряд призначають не за професійними навичками або спеціалізованими знаннями, а по квоті від різних олігархічних груп.

Неукраїнку Тимошенко-Григян замінив неукраїнець Микола Азаров.

azarov

Азарова більшість національно орієнтованих українців знають як палкого українофоба. За національністю – єврей. Після призначення його прем’єром, він пообіцяв вивчити українську мову. Тим паче, що напевно він керувався принципом “мову народу-ворога потрібно знати”. Він не вперше у кабміні. Був там уже як В.О. Прем’єр-міністра, віце-прем’єра та міністра фінансів. Після того як Янукович став Президентом – піднявся до висот прем’єрства. Воно і не дивно враховуючи, що рахувати гроші у міністерстві фінансів, Янукович із своїм минулим довірить не кожному. На яку суму він допоміг олігархічним групам Партії Регіонів і скільки дасть ще – достеменно не відомо. Але багато коштів до пункту призначення в Українській Державі завдяки йому не дійшли, а осіли у просторих гаманцях олігархів.

kluev Перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв не менш цікава особа. Є одним із найвпливовіших осіб у Партії Регіонів. Дуже наближений до Януковича. Олігарх. Єврей. Володіє разом із своїм братом активами корпорації “Укрпідшипник”, в яку входять підприємства кольорової металургії і ПЕК, фінансові установи (Артемівський машинобудівний завод “Вістек”, Костянтинівський металургійний завод, “Актив-банк”, ВЕЗ Горенерго, “Південно-східна страхова компанія” і т.д.). Працюючи свого часу в урядовому комітеті, що займався ПЕК та працюючи зараз у кабміні, приніс він не мало пільг для бізнесових інтересів Партії Регіонів, що опирається головним чином на промисловість на території Донбасу. Звісно все за рахунок українців.

tigipkoСергій Тігіпко, молдаванин за національністю, задовольнився посадою віце-прем’єр міністра по економічним питанням. Гадаю старі друзі його вмовляли не довго. Свого часу він працював у виборчому штабі Януковича (президентські вибори 2004 року). Можливо із іншими теперішніми міністрами він перетинався у ЛКСМУ, де був не останньою людиною. Колишній очільник ЛКСМУ також колишній власник кількох банків (особливо варто згадати про ПриватБанк). Мільярдер. Олігарх. Як і всі олігархи, “первинний капітал” отримав аж ніяк не чесною працею. Почував себе доволі добре при всіх президентах і прем’єрах. Багато, хто пророчив йому прем’єрство, але враховуючи його безпринципність, кар’єризм, враховуючи, що власної реальної політичної розкрученої сили немає, окрім чужих політичних груп, на які має вплив, то він зміг добре прилаштуватися. Не думати ж про народ він там буде. Як і всі інші міністри.

kolesnikov

Ще один неукраїнець та ще один віце-прем’єр-міністр Борис Колєсніков. Олігарх-мільйонер, що аж ніяк нечесною працею заробив ці гроші. За національністю єврей. Це ті кошти, які недоотримала Українська Держава та кожен українець. Одна із найвпливовіших осіб у Партії Регіонів.

tabachnykДмитро Табачник – міністр освіти. Призначення ідейного українофоба демократичної національності міністром справило шок на багатьох. Призначення його міністром освіти ще більший шок. Але дивуватися діям антиукраїнського режиму не доводиться вже давно. Табачник може захищати інтереси будь-яких меншин, проте про українців згадає хіба що тоді, коли і вони стануть меншістю. Тим більше “проблемами нацменшин” він займався на державному рівні давно.

cushkoВасиль Цушко – міністр економіки. Особа, що міняла партії та принципи як перчатки. Соплеміник Тигіпка. Був некомпетентний на посаді міністра МВС і звісно ж буде некомпетентний на посаді міністра економіки. Кримінальна справа, яка на ньому висіла більше року раптово була закрита напередодні призначення. Видно “боротися” із корупцією у державі він розпочне із того, що її очолить.

shufrychНестор Шуфрич – “бойовий неадекват” Партії Регіонів. Займає пост міністра надзвичайних ситуацій, хоч сам є такою “надзвичайною ситуацією”. Скандаліст та істерик. Неукраїнець, а точніше єврей. Не приховує того, що  мільйонер. Розбагатів на тому, що належить народу – на корисних копалинах на території України. Це індивід, для якого головним є гроші, жага до влади заради влади та тепленька посада.

Це далеко не повний перелік новопризначеного уряду, проте найяскравіший. Вищезазначені, переважно некомпетентні, особи отримали посади по квоті інородної олігархії і даремно від них чекати захисту державних, а тим паче національних інтересів. Теперішній уряд можна скоротити до трьох міністерських портфелів: міністерство олігархії, міністерство нацменшин та міністерство некомпетентності.

http://sna.in.ua/?p=1069

Хвора країна

  • 12.03.10, 16:41

Знову Сирість країну гріє,

І Холод тішить душу її.

Чом чорноземи в піски перетворили?

Валяємось, як ті свині, в багні...

Що зробили з милозвучною мовою?

Чому ж так з традиціями повелися?

Держава - хвора, не звіть ви її здоровою,

А згвалтували її Ненажери із товстими рильцями.

Ще не здалась Україна! Ще ні!

Не піддалась провокаціям,

Затулила Правдою рот Брехні.

Їй начхать на партії, фракції.

По цимбалах їй та Політика,

Вже і так забруднила весь люд,

У парламенті коється містика.

Іноземці запитають: "Ще стоїть та країна?"

А ми скажемо разом: "СТОЇТЬ!"

Участие украинского спецназа в антипиратской операции

Инженер должен рассмотреть все варианты и выбрать из них – самый лучший (мой преподаватель электротехники Косенко А.В. Одесской Морской Академии)

Нужно думать над вопросом и обсуждать его до последней секунды (Д. Мараховский член клуба «Эрудит» (Что? Где? Когда?), мой тренер по клубу).

Что ж, давайте обсудим:
1) Смысл направки спецназа в пиратский район.
2) Куда именно нужно отправлять наш спецназ?
3) Почему только отряд спецназа?

[ Читать дальше ]

Ну як Вам новий уряд?

  • 11.03.10, 18:23
ВР затвердила склад нового Кабміну (прізвища) Верховна Рада України ухвалила постанову «Про формування складу Кабінету міністрів України». Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідного рішення проголосували 240 народних депутатів із 353 зареєстрованих у сесійній залі.  ВР призначила Андрія КЛЮЄВА першим віце-прем’єр-міністром України. Віце-прем’єр-міністрами України призначено Бориса КОЛЕСНІКОВА, Володимира СЕМИНОЖЕНКА, Володимира СІВКОВИЧА, Віктора СЛАУТУ, Сергія ТІГІПКА, Віктора ТИХОНОВА. На посаду міністра охорони навколишнього природного середовища призначено Віктора БОЙКА, Юрія БОЙКА – на посаду міністра палива та енергетики України. Костянтина ЄФИМЕНКА призначено на посаду міністра транспорту і зв’язку України, Дмитра КОЛЄСНІКОВА – на посаду міністра промислової політики, Михайла КУЛИНЯКУ – на посаду міністра культури та туризму України. Олександра ЛАВРИНОВИЧА призначено міністром юстиції України, Зіновія МИТНИКА –міністром охорони здоров’я, Анатолія МОГИЛЬОВА – міністром внутрішніх справ, Василя НАДРАГУ – міністром праці та соціальної політики, Олександра ПОПОВА – міністром з питань житлово-комунального господарства, Миколу ПРИСЯЖНЮКА – міністром аграрної політики, Равіля САФІУЛЛІНА – міністром України у справах сім’ї, молоді та спорту, Дмитра ТАБАЧНИКА – міністром освіти і науки, Анатолія ТОЛСТОУХОВА – міністром Кабінету міністрів України, Василя ЦУШКА – міністром економіки, Федора ЯРОШЕНКА – міністром фінансів, Володимира ЯЦУБУ – міністром регіонального розвитку та будівництва, Юрія ЯЩЕНКА – міністром вугільної промисловості, Нестора ШУФРИЧА – міністром з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Також ВР призначила Костянтина ГРИЩЕНКА міністром закордонних справ України, Михайла ЄЖЕЛЯ – міністром оборони України.

Оригінал статті за адресою http://unian.net/ukr/news/news-366881.html

Галина Гордасевич: 9-та річниця пам’яті

11 березня – день смерті видатної української письменниці Галини Гордасевич, 9-та річниця,
 а 31 березня буде ювілейна дата: 75 років від часу народження письменниці.
Прошу вшанувати всіх, хто як зможе і захоче.
Син письменниці Богдан Гордасевич

Твори письменниці можна прочитати з Інтернету за наступною адресою:
http://maysterni.com/user.php?id=609&t=0
http://www.ukrcenter.com/library/display.asp?avt=%C3%EE%F0%E4%E0%F1%E5%E2%E8%F7&an=%C3%E0%EB%E8%ED%E0


Заповіт

Коли помру, - колись таки помру, -
Хоч вірю, що це станеться нескоро, -
То дайте спокій сивому Дніпру,
Де кручі і високі осокори.
На Личаківський також не несіть:
Там надто пишно і, до того, тісно.
Ні-ні, не хочу! Навіть не просіть!
Сказала так - хай оуде нині й присно.
На цвинтарі малому схороніть,
Де хрестики і написи наївні.
Нікому йти туди не бороніть,
Нехай то будуть кози або півні.
Вони зчиняти бійки мастнйи,
І я малою трохи їх боялась.

Ага, ще напис напишіть такий:
«Жила. Любила. Плакала. Сміялась.»

Что это, скажите, пожалуйста, за ответ на тот вызов?

Виктор Янукович считает необходимым внести изменения в Конституцию Украины с целью усовершенствования системы функционирования власти в государстве

Об этом глава государства заявил вчера вечером в интервью телеканалу «Интер».

По его словам, «сегодня всем уже поднадоела – и в Украине, и в Европе, и в мире – эта нестабильность, которая есть в Украине».

«И никто сегодня не понимаетчто это за Конституция в Украине, которая что-то отрицает, если в парламенте есть большинство, готовое работать, и принимать законы. Что это, скажите, пожалуйста, за ответ на тот вызов, который стоит сейчас перед Украиной?» - цитирует Януковича УНИАН.

Президент также выразил уверенность, если кто-то в связи с необходимостью изменений «не может успокоиться, то мы всех успокаиваем – очень скоро».

«И мы будем создавать такие условия, чтобы люди имели возможность в этой стране спокойно жить. Безусловно, необходимо исправить недостатки в законодательстве», - подытожил Янукович.

http://www.focus.ua/politics/104691

Вопрос, который поставил в тупик - Что это, скажите, пожалуйста, за ответ на тот вызов, который стоит сейчас перед Украиной?

Высказываение, которое жестоко пахнет валерьянкой - если кто-то в связи с необходимостью изменений «не может успокоиться, то мы всех успокаиваем – очень скоро"

"Декларація поваги"

  • 10.03.10, 19:19
www.vsirivni.com.ua
«Декларація
поваги» — це можливість для кожного особисто підтримати рівні права та
можливості жінок і чоловіків, а також захист прав дитини в Україні.
Кожен підпис робить нас на крок ближче до забезпечення прав людини.

[ Читати далі ]

Увага!!! Акція

12 МАРТА 2010 г., пятница, с 12-00 до 14-00 у здания Харьковского
горсовета, площадь Конституции 7, Харьковская областная общественная
организация «Лига помощи животным» проводит пикет «Нет террору против
животных в Харькове!»

Цель пикета: остановить реализацию решения №2 городской комиссии по
чрезвычайным ситуациям (КЧС) путем публичного разъяснения при помощи
агитационно-пропагандистских материалов нецивилизованности и
негуманности данного решения.

Уважаемые граждане! Дорогие харьковчане!
Городской КЧС 26. 02. 2010 г. было принято решение №2, связанное с
проблемой большого количества бездомных животных в нашем городе. Меры,
предусмотренные вышеуказанным решением, предполагают массово уничтожать
бездомных животных и возложить за это моральную ответственность на
жителей города.

[ Читать дальше ]

Заява активіста ВГО Альянс «Майдан» Тараса Токаря

щодо захоплення фінансової документації державної установи працівниками прокуратури, УБЕЗу та «Беркуту» у Полтаві

4 березня 2010 року, близько 11.00 години, до приміщення Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі увірвалися працівники прокуратури Октябрського району м. Полтави, Управління по боротьбі з економічною злочинністю та спецпідрозділу «Беркут».

Нашвидкуруч зачитавши постанову про обшук, вони виставили за межі приміщень усіх працівників цієї держустанови, а це – два чоловіка та шість жінок.

На протязі обшуку, який тривав майже два робочі дні працівники правоохоронних структур вилучили близько 600 кредитних справ та системний блок головного бухгалтера Фонду. При цьому у кримінальній справі, яка була порушена ще 23 червня 2009 року по факту (нібито) нецільового використання бюджетних коштів зазначається спірними всього 8 (вісім) кредитних справ. Обвинувачення конкретним особам й досі не висунуто, що є порушенням вимог Кримінально-процесуального кодексу з боку працівників прокуратури. Спір по цій справі розглядається у Харківському апеляційному суді. Наступне засідання суду має відбутися 30 березня цього року.

Як пояснили працівники прокуратури, ці дії відбуваються в рамках порушеної кримінальної справи проти посадових осіб Фонду прокуратурою Октябрського району м. Полтави на підстави акту перевірки Контрольно-ревізійного управління у Полтавській області.

Слідство по цій кримінальній справі прокуратурою Полтавської області передавалося з однієї в іншу прокуратуру – з прокуратури Октябрського району до прокуратури Київського району м. Полтави. Протягом проведення слідства прокуратурою Київського району також не було висунуто жодних звинувачень конкретним посадовим особам Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Кримінальну справу було повернуто до прокуратури Октябрського району м. Полтави. І, як зазначили працівники прокуратури, які проводили обшук у Фонді, прокурор і слідчий Київського району м. Полтави звільнені з посад прокурором Полтавської області за невиконання доручення заступника прокурора області по вищезгаданій кримінальній справі.

Є зрозумілим той факт, що працівники обласного КРУ і прокуратури не можуть довести своєї правоти. І тому намагаються тиском зірвати судовий процес у Харкові.

Враховуючи вищевикладене, я приходжу до висновку, що прокурор Полтавської області Віктор Войцишен та ряд інших чиновників виконують замовлення сторонніх осіб, наближених до одного з колишніх кандидатів у Президенти України, який використовував обласний підрозділ ГоловКРУ та інших силових структур задля своєї перемоги на теренах Полтавщини, що підтверджують результати виборів у нашій області – перше місце.

Звертаюся до Президента України Віктора Януковича, Генерального прокурора України Олександра Медведька та народних депутатів України з проханням припинити незаконні дії силових структур по відношенню до одного з кращих фондів України.

Архів новин на цю тему:
http://maidan.org.ua/static/centernews/1267695497.html
http://maidan.org.ua/static/centernews/1267698962.html
http://maidan.org.ua/static/centernews/1267707303.html
http://maidan.org.ua/static/centernews/1267728135.html
http://maidan.org.ua/static/centernews/1267774949.html
http://maidan.org.ua/static/centernews/1267781028.html

Короткі новини з місця події публікуються тут: http://twitter.com/tarastokar

"Майдан".