хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

До питання парламентської республіки в Україні

На мыло пришла статья от автора из Ивано-Франковска. Веселая и специфическая, короче настоящий галицкий подход к политике. Повеселила немало

А у нас хочуть зробити з України парламентську республіку, де Верховна
Рада буде мати абсолютну владу. Еге ж, в перервах між мордобоями і
блокуваннями парламент буде керувати державою. Поясніть мені, ну як
можна спокійно і тверезо аналізувати та голосувати за державні справи,
якщо тебе тільки-що обізвали козлом і надавали по писку? І цей дурдом
„Веселка” буде царем і богом? Верховна Рада, де розумних 30 чоловік?
Уявіть собі військо під час війни, де все вирішують солдатські совєти,
чи хірургічну операцію, котру роблять багато санітарок одночасно. В
старі часи у багатьох державах парламенти на час війни, пошесті чи
стихійного лиха розпускали, а керівництво і відповідальність на себе
брав цезар. Ще древні розуміли, що  говорильна демократія сенату „за базар нє отвєчаєт” та і практика оплачених голосувань існувала вже тоді.

15

Коментарі

Гість: Г-е-т-м-а-н

17.05.08, 12:05

фигня

    Гість: Крайтос

    27.05.08, 12:05


    Я бы вообще отказался от парламента, или оставил ему совещательные функции.

      37.05.08, 12:11

      С первой половиной статьи я согласна, но вторая половина- чтойто не очень, можно даже сказать:бееееееее ! Толерантнее нужно быть.
      Бо може я і "русскоязична", а не така вже погана, не в чому не винувата і як би не було погано, всеодно люблю рідну неньку - Україну!!!!!!!!

        47.05.08, 12:13

        Кстати сходи на форум ФУПА если ты там еще не был, там такие политические баталии
        да бываю там

          Гість: Баобаб

          57.05.08, 13:07

          З нас вже давно зробили козлів,яка парламентська республіка,про що мова? У нас ніколи не буде ні парламентської ні президентської а буде так як є щось посередині де всі керують і ніхто ні за що не відповідає.А ми козли відбувайли яким,що не покладуть до рота -все з'їдять.Нині маємо в керівництві державою Лебедя,Щуку і Рака,який поки,що сидить в засаді.

            Гість: Баобаб

            67.05.08, 13:10Відповідь на 1 від Гість: Г-е-т-м-а-н

            фигняв чём фигня?

              77.05.08, 13:22Відповідь на 5 від Гість: Баобаб

              З нас вже давно зробили козлів,яка парламентська республіка,про що мова? У нас ніколи не буде ні парламентської ні президентської а буде так як є щось посередині де всі керують і ніхто ні за що не відповідає.А ми козли відбувайли яким,що не покладуть до рота -все з'їдять.Нині маємо в керівництві державою Лебедя,Щуку і Рака,який поки,що сидить в засаді.

              а кто мешает самим что то изменить или слабо?

                87.05.08, 13:23

                Кстати сходи на форум ФУПА если ты там еще не был, там такие политические баталиида бываю тамвообше все эти колуарные интриги это всё фигня, главное дайте нормальные цены на недвиж, и всё, сразу всё заработает)) а то страна в ступоре именно из за этого, да еще и мараторий гребаный...


                В США уже дали нормальные цены, еще долго очухиваться будут

                  97.05.08, 13:30

                  Кстати сходи на форум ФУПА если ты там еще не был, там такие политические баталиида бываю тамвообше все эти колуарные интриги это всё фигня, главное дайте нормальные цены на недвиж, и всё, сразу всё заработает)) а то страна в ступоре именно из за этого, да еще и мараторий гребаный...
                  В США уже дали нормальные цены, еще долго очухиваться будут
                  То есть те цены что сейчас ты считаешь нормальными ? тогда обьясни мне как до пустим молодой семье жить, к примеру с зарплатой 2 штуки зелени из которых половина уходит на еду, бензин, и оренду

                  Это ты мне говоришь?

                    Гість: lyudyna

                    107.05.08, 13:34

                    Згоден парламентська республіка, особливо для теперішньої України, малоефективна, я за сильну президентську республіку, а парламент повинен контролювати президента.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна