ќ сообществе

“ут обТЇднуютьс€ т≥, хто любить св≥й  рай. ћи писатимемо тут про це. Ѕудемо розм≥щувати ц≥кав≥ фото, обговорювати проблеми сьогоденн€.

”вага! ”часником сп≥втовариства може стати блогер, €кий пише на украњнську тематику.
¬ид:
краткий
полный

ћи любимо тебе, ”крањно!

фанатам кун≥л≥нгуса шоколадних €Їчок!!!

  • 18.04.19, 14:13
ўе одна соц≥олог≥€ показала величезний в≥дрив «еленського

„етвер, 18 кв≥тн€ 2019, 11:27
 ќЋј∆: јЌƒ–≤…  јЋ≤—“–ј“≈Ќ ќ

” другому тур≥ вибор≥в президента майже 73% украњнц≥в з тих, хто визначивс€ ≥ маЇ нам≥р голосувати, готов≥ п≥дтримати шоумена ¬олодимира «еленського, за його опонента ѕетра ѕорошенка готов≥ проголосувати 27% виборц≥в. 

ѕро це св≥дчать результати опитуванн€ соц≥олог≥чноњ групи "–ейтинг" з 12 до 16 кв≥тн€.

ѕри цьому, б≥льше 20% опитаних зазначили, що п≥дуть на вибори, однак ще не визначилис€ з кандидатом.

«а даними досл≥дженн€, «еленський випереджаЇ свого конкурента у вс≥х в≥кових категор≥€х.

"“акож в≥н Ї л≥дером серед мешканц≥в —ходу, ѕ≥вдн€ та ÷ентру. ѕри цьому на «аход≥ позиц≥њ обох кандидат≥в майже р≥вн≥", - пов≥домили соц≥ологи.

 

¬≥дзначаЇтьс€, що 62% опитаних в≥р€ть, що наступним президентом стане «еленський, 17% Ц ѕорошенко. ўе 22% Ц не визначилис€ ≥з в≥дпов≥ддю.

ƒосл≥дженн€ проводилос€ серед 3000 респондент≥в в≥ком в≥д 18 рок≥в з 12 до 16 кв≥тн€. ѕохибка репрезентативност≥ досл≥дженн€  не б≥льше 1,8%.

”ƒѕ маЇ нам≥р отримати кредити в≥д Ївропейських банк≥в

« 10 по 12 кв≥тн€ делегац≥€ ”крањнського ƒунайського пароплавства провела переговори з представниками Ївропейських банк≥в Ц PKB Privatbank (Ћугано, Ўвейцар≥€), Bendura bank (Ћ≥хтенштейн), Deutsche Bank (представництво в ÷юр≥ху, Ўвейцар≥€), Union Bank of Switzerland (÷юр≥х, Ўвейцар≥€). 

ѕро це на своњй стор≥нц≥ в ‘ейсбук пов≥домив голова ѕравл≥нн€ ”ƒѕ ƒмитро „алий.ќсновна мета переговор≥в Ц залученн€ об≥гових кошт≥в ≥ кредитуванн€ програм розвитку ”ƒѕ. «г≥дно з розробленим у 2018 роц≥ —тратег≥чним планом розвитку ”крањнського ƒунайського пароплавства, до 2023 року заплановано провести зам≥ну дизель-генератор≥в на р≥чкових буксирах типу Ђ–ига-≤ванової, Ђ«апор≥жж€ї, Ђ—ерг≥й јвдЇЇнкої. ƒал≥ Ц модерн≥зувати р≥чков≥ буксири шл€хом зам≥ни судновоњ енергетичноњ установки. “акож в≥дпов≥дно до —тратег≥чного плану, нам≥чено буд≥вництво барж типу SLG на  ≥л≥йському суднобуд≥вно-судноремонтному завод≥. 

ѕредставники банк≥в з зац≥кавлен≥стю сприйн€ли розгорнуту презентац≥ю ”крањнського ƒунайського пароплавства.

Ќадал≥ триватиме сп≥льна робота, в ход≥ €коњ ”ƒѕ надасть розрахунки дл€ залученн€ кредитних ≥нвестиц≥й, необх≥дних дл€ реал≥зац≥њ программ розвитку, а представники банк≥в Ц алгоритм в≥дкритт€ кредитноњ л≥н≥њ. 

ƒл€ ”крањнського ƒунайського пароплавства сп≥впрац€ з Ївропейськими банками Ї важливою, адже кредитн≥ л≥н≥њ в≥дкриваютьс€ на тривалий терм≥н до 20 рок≥в, ≥ що не менш важливо, процентна ставка в ™вроп≥ значно нижча, н≥ж в ”крањн≥. —п≥впрац€ з Ївропейськими ф≥нансовими установами в≥дкриЇ п≥дприЇмству можливост≥ реал≥зувати програми реновац≥њ буксир≥в ≥ секц≥й, буд≥вництва нового флоту.

д€куючи порохоботам м≥н€Їмо шоколадну корупц≥ю на зелене зло!

  • 16.04.19, 18:43
Ќа пам"€т≥ у б≥льшост≥ ≥з нас така соб≥ скоромовка, створена украњнц€ми за час≥в пр≥снопам"тного бандюковича: "—пасибо жител€м ƒонбаса за президента пид-раса". Ѕезсумн≥вно, гостр≥ на €зик, ми придумаЇмо под≥бну ж "под€ку" порохоботам. јдже саме завд€ки њм режим шоколадноњ корупц≥њ, казнокрадства ≥ брехн≥ €кий з тр≥ском проваливс€, буде зам≥нено на ≥ншого кольору «Ћќ! ¬лада у держав≥ однозначно потрапл€Ї до рук зеленого «ла, проти €кого так запекло воювали порохоботи. ћен≥ важко зрозум≥ти мотивац≥йну структуру голосуванн€ тих 15% громад€н ”крањни, €к≥ п≥сл€ брехливоњ об≥ц€нки покарати вбивць √ероњв Ќебесноњ сотн≥, п≥сл€ знищенн€ добробат≥в п≥д ≤ловайськом, п≥сл€ краху п≥д ƒебальцево, п≥сл€ зловживань √онтарЇвоњ, п≥сл€ оприлюдненн€ зловживань √рановського, –озенблата,  ононенка, п≥сл€ –отердам +, п≥сл€ —винаргейту....цей перел≥к можна ще продовжувати ≥ продовжувати, не т≥льки сам≥ проголосували за оч≥льника корупц≥њ в ”крањн≥, але й аг≥тували за цей злочин ≥нших. ј, коли б ц≥ 15% були в≥ддан≥ силам ƒобра, то у другому тур≥ ми мали б сьогодн≥ або √риценка, або —мешка. Ќе складна арифметика 15+6=21  ожен ≥з них у другому тур≥ перемагав зелене зло. јле дл€ цього гоњ шоколадного ребе мали б не бути го€ми, а, принаймн≥, м≥н≥мально рац≥ональними громад€нами ”крањни, €кщо не патр≥отами своЇњ ¬≥тчизни. ќднак гоњ залишилис€ го€ми, не патр≥отами ”крањни, а патр≥отами шоколаду, густо зам≥шаного на кров≥ украњнських патр≥от≥в. —ьогодн≥ загал, €к це переконують соц≥олог≥чн≥ опитуванн€, з великим в≥дривом приводить до влади зелене зло. ƒур≥сть порохобот≥в дорого коштуватиме ”крањн≥ й украњнц€м. ѕлатити за цю дур≥сть будуть не вони, так само €к за виб≥р рецидив≥ста поплатилис€ не т≥, хто за нього проголосував. PS. —в≥й голос за «Ћќ, не в≥ддам! ’оча, розум≥ю що дур≥сть порохобот≥в виправити не зможу. ћаю честь! "÷ин≥чний бандер≥вець", €к сказав про таких шоколадний корупц≥онер.

„ас шоколадноњ корупц≥њ в ”крањн≥ доб≥г к≥нц€

  • 16.04.19, 16:26
«еленський випереджаЇ ѕорошенка на 47% Ц опитуванн€

¬≥второк, 16 кв≥тн€ 2019, 13:08

«а кандидата у президенти ≥ шоумена ¬олодимира «еленського у другому тур≥ вибор≥в готов≥ проголосувати 72,2%  опитаних украњнц≥в, €к≥ визначилис€ з вибором ≥ п≥дуть голосувати, а за чинного президента ѕетра ѕорошенка - 25,4%% респондент≥в.

ѕро це св≥дчать результати опитуванн€  ињвського м≥жнародного ≥нституту соц≥олог≥њ, проведеного з 9 по 14 кв≥тн€, €к≥ оприлюднен≥ у в≥второк, передаЇ "≤нтерфакс-”крањна".

« к≥лькост≥ респондент≥в, €к≥ збираютьс€ голосувати ≥ визначилис€ з вибором, 72,2% проголосують за «еленського ≥ 25,4% - за ѕорошенка, а 2,4% хочуть з≥псувати бюлетень.

 

≤з загальноњ к≥лькост≥ опитаних 48,4% украњнц≥в проголосували б за «еленського ≥ 17% - за чинного главу держави, €кби другий тур президентських вибор≥в проходив зараз.

ѕри цьому 17,9% за€вили, що не визначились з вибором, 1,6% - що мають нам≥р з≥псувати бюлетень, 6,3% не мають нам≥ру брати участь в голосуванн≥, а 8,8% в≥дмовилис€ в≥дпов≥дати на запитанн€.

ћетодом особистого ≥нтерв'ю соц≥ологи опитали 2004 респондент≥в у 129 населених пунктах ус≥х рег≥он≥в ”крањни (кр≥м ј–  рим) по 3-ступеневою стохастичною виб≥ркою ≥з квотним в≥дбором на останньому ступен≥, репрезентативною дл€ населенн€ ”крањни в≥ком в≥д 18 рок≥в.

” Ћуганськ≥й ≥ ƒонецьк≥й област€х опитуванн€ проводилос€ т≥льки на територ≥њ, €ка контролюЇтьс€ украњнською владою.

—татистична похибка виб≥рки (з ймов≥рн≥стю 0,95 ≥ за дизайн-ефекту 1,5) не перевищуЇ: 3,3% дл€ показник≥в близьких до 50%, 2,8% - дл€ показник≥в близьких до 25%, 2,0% - дл€ показник≥в близьких до 10%, 1,4% - дл€ показник≥в близьких до 5%.

—траницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1385
предыдуща€
следующа€