О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

"Міс Україна-Всесвіт"Переможниця конкурсу краси "Міс Україна-Всесвіт" Христина Коц-Готліб
радіє перемозі на конкурсі, в Києві, у п'ятницю, 20 лютого 2009 року.

Вона вам подобається?

29%, 11 голосов

71%, 27 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

"... ми не хочемо Путіна":)))

Грузини знову "віджигають" - відправляють на Євробачення до Москви (! !) групу "Stephane and 3G" з піснею приспів якої звучить "We don't wanna put in" :
"....  Словосполучення можна перевести як "Ми не хочемо робити поганий крок", однак на слух фраза звучить як антиросійський заклик – "... ми не хочемо Путіна"."
http://news.liga.net/ukr/news/NU091460.html

11%, 8 голосов

61%, 46 голосов

24%, 18 голосов

4%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Люди!!! Допоможіть дівчинці!!!

  • 19.02.09, 13:12
Ліді терміново потрібна операція, щоб чути

Критичність полягає в тому, що дитині вже 7 років, а фахівці рекомендують робити таку операцію до 3-х років...
Ліді - 7 років. Лікарі поставили їй діагноз - сенсеневральна глухота. Спеціалісти вважають, що дівчинка потребує проведення кохлеарної
імплантації. Вартість операції - 300 тисяч гривень. Дитина обстежена в
Інституті отоларингології ім. Коломійченка, АМН України, спеціалісти
готові провести операцію найближчим часом. У листопаді зроблені всі
знімки, терміни проведення операції максимум 6 місяців. Критичність в
тому, що дитині вже 7 років, а фахівці рекомендують робити таку
операцію до 3-х років.
Мати зверталася у різні інстанції та організації, але допомоги не
одержала ні від кого. Батьки дуже хочуть, щоб дитина була здоровою,
веселою і змогла почути світ, стати повноцінною людиною в суспільстві –
закінчити звичайну школу та ін.
Незважаючи на свою хворобу, дівчинка дуже розвинена, ходить в 1-й клас
загальноосвітньої (!) школи і вчиться краще за всіх у класі. Хоча
вчителька не дуже добре розуміє розмовну мову дитини, але задоволена
результатами навчання, адже Ліда - відмінниця.
Дівчинка може почути звуки світу, якщо їй допоможуть!

Банк-одержувач: Житомирська ОД Райффайзен Банк Аваль
Одержувач: Афанасьєва Ольга Аркадіївна
МФО: 311528
ЕДРПОУ одержувача: 2821701643
Р/с одержувача: 2625 5372
Призначення платежу: поповнення карткового рахунку 0328149500
Афанасьєва Ольга Аркадіївна (конт. тел. 8-097-162-89-54)

Ветеран заповів свої заощадження Президенту України

88-річний Дмитро Гроздь чотири роки живе в будинку ветеранів у Деревках Котелевського району. Він один із старожилів закладу. Чоловік почув, що в притулку зламалася пральна машина, і дав із пенсії тисячу гривень на нову. — Хочу, щоб про мене залишилася тут пам’ять, — кричить дід. Він погано чує. На тисячу гривень купили пральну машину ”Норд”. — Хоч і не автомат, але краще, ніж прати руками, — каже завідувач Надія Свириденко. — Дмитро Григорович у нас дуже бережливий. Грошей нікуди задарма не тратить. Усе збирає. На карточці, казав, має 13 тисяч гривень. Заповідає, щоб ними після його смерті розпорядився Президент. Гроздь у роки Другої світової війни воював на Балтійському флоті.

Отримав тяжке поранення в руку та ногу. Працював технологом у лісництві. Дітей не має. — По бумажках жінок у мене не було. Але без женської руки ніколи не обходився, — усміхається Гроздь. Він має племінників у Харкові. Працівники Будинку ветеранів кажуть, що за чотири роки рідних Дмитра Григоровича бачили один раз. — На 23 лютого зробимо нашим чоловікам свято, — додає Свириденко. — Вони в нас на ціну золота — четверо. Буде концерт і святковий обід. Приготуємо заливну рибу, олів’є, налисники.

У Будинку ветерана живуть 24 людини. Майже половина — лежачі. Ніхто з них не має дітей.

gazeta.ua

Юрій Луценко прокоментував можливість урядових призначеньЯкщо крісло міністра юстиції звільниться, то на нього претендуватиме група «Народної самооборони», -  повідомив Юрій Луценко.

Лідер «Народної самооборони» сказав, що Мін’юст міг би очолити або народний депутат Віктор Шемчук, або екс–заступник Голови Верховної ради Віктор Мусіяка. За словами Ю.Луценка, «Народна самооборона» має претендента й на посаду міністра культури – депутата Олеся Донія.

Юрій Луценко прокоментував і можливість інших урядових призначень: «Одностайно всі групи впливу всередині демократичної частини «НУНС» прийняли рішення не міняти міністра освіти. Я з радістю прийняв це рішення — мені також надзвичайно імпонує і постать пана Вакарчука, і його діяльність на посаді».

Також в уряді, найімовірніше, залишаться міністр будівництва і регіонального розвитку Василь Куйбіда, міністр з питань житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко та міністр охорони здоров`я  Василь Князевич, - розповів Юрій Луценко.

"Народна самооборона".

Американські кіноакадеміки вибрали володарів ”Оскара-2009”

  • 18.02.09, 17:47

Члени Американської кіноакадемії визначили володарів премії "Оскар" за 2009 рік. 17 лютого всі заповнені членами Кіноакадемії бюлетні для голосування були передані оргкомітетом "Оскара" аудиторам з компанії PricewaterhouseCoopers. Тепер аудиторам належить вручну обробити бюлетні і підрахувати подані за номінантів голоси. Імена переможців помістять у конверти, які відкриють тільки 22 лютого на сцені кіноцентру Kodak в Лос-Анджелесі, де пройде урочиста церемонія вручення премії "Оскар". За традицією, аудитори PricewaterhouseCoopers на час обробки бюлетнів усамітнюються в засекреченому місці і не контактують із зовнішнім світом. Виготовляються два набори конвертів з іменами переможців, які доставляють до місця проведення урочистої церемонії різними маршрутами. У 2009 році взяти участь у виборі володарів премії могли 5810 членів Кіноакадемії. Проводити 81-у церемонію вручення премії "Оскар" доручено австралійському актору Х`ю Джекману.

Вєра Брєжнєва - сама сексуальна жінка України


Більше фото тут: http://tarastokar.uaforums.net/--vt102.html


31%, 19 голосов

69%, 43 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Балога дав на пам’ятник Мазепі 160 тисяч гривень

Про це повідомив Народний депутат України (фракція НУ-НС, депутатська група «За Україну», голова полтавської «Просвіти») Микола Кульчинський в ефірі Першого національного каналу. «Я хочу подякувати усім жертводавцям, хто на сьогодні здав великі суми грошей: це фракція НУНС, яка майже повністю здала гроші, це Владислав Кириченко («Наш Формат»). Це - глава Секретаріату Президента Балога, який дав 160 тисяч грошей», - сказав Кульчинський. Також депутат повідомив, що «на підході» найближчим часом ще 200 тис. грн. Як уточнили Новинам Полтавщини у товаристві "Просвіта", на сьогодні сума зібраних коштів складає 228 700 грн.

Також Кульчинський закликав усіх українців долучитись до збирання коштів. «Я хочу звернутися до всіх громадян України, які не є гнилими, так би мовити, … «не дай боже гнилою колодою по світу валятися», які зберегли українські почуття, український дух, попри все зробити так, щоб у Полтаві пам’ятник гетьману стояв. Інакше це буде сором перед нашими нащадками…» , - сказав народний депутат.

«Просвітяни» переконані, що пам'ятник Мазепі стоятиме на Соборному майдані у Полтаві, а імена всіх жертводавців викарбують на спеціальній дошці перед монументом.

"Майдан".

Новий сайт про "космос": www.chernovetskiy.com.ua :))


Девіз сайту - "Каждый имеет право жить лучше".

От Черновецький і живе краще за рахунок своїх "бабушек"...

Таке враження, що мер Києва серйозно готується до виборів Президента України.

Вибори Президента України: за кого ви голосуватимете?

Опитування-голосування: За кого ви голосуватимете, якщо на Президентських виборах у 2010 році буде двоє кандидатів - Тимошенко і Янукович?

39%, 28 голосов

15%, 11 голосов

8%, 6 голосов

37%, 26 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.