хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Обличчя Президента

Уже вкотре Віктор Ющенко відвідав суд і заявив, що знає тих, хто його отруїли, що дороги до отруйників ведуть у Москву... але він не буде називати їхні імена...

Він що дражниться з нами?

Відстоює інтереси держави?

Кожен раз коли підкидається для пересудів тема отруєння Президента, мені хочеться запитати у нього :"Скільки можна торгувати своїм лицем?"

 Адже від того, що ми дізнаємся отруйників, нічого в державі не зміниться... Адже ні  у кого з пересічних громадян не виникає потреби звертатися в суд, коли він щось не те з’їсть у ресторані, навіть, у китайському...

Я думаю, що це чергова спекуляція Президента, покликана відвернути громадськість від нагальних питань, таких, скажімо, як парламетнська криза в Україні...

16

Коментарі

123.10.08, 09:32

Ця "історія" вже набридла всій країні.
Я не розумію для чого кожного разу на такі "шоу" скликати журналістів і потім нічого не казати.

    223.10.08, 09:36Відповідь на 1 від Тарас Токар

    Мені не те, що набридли ці пересуди, мені соромно за Президента, невже він не розуміє, що виглядає вже, як карикатурний герой

      323.10.08, 09:36

      А был ли мальчик?

        423.10.08, 09:36

        в нас нема президента... ви його бачили?
        в нас влада кардинала...

          523.10.08, 09:40Відповідь на 2 від TatianaR

          Мені не те, що набридли ці пересуди, мені соромно за Президента, невже він не розуміє, що виглядає вже, як карикатурний геройЯк мені не прикро, але я переконаний, що він так не думає. Бо за нього там "думає" 1200 працівників Секретаріату Президента, які роблять з нього того "героя".

            623.10.08, 09:41Відповідь на 3 від CKB

            А был ли мальчик?мабуть, був
            бо батько в нього - Кучма

              723.10.08, 09:45Відповідь на 6 від Тарас Токар

              А был ли мальчик?мабуть, був
              бо батько в нього - Кучма
              Вот же ж прицепились вы к Кучме. Отличный управленец, старая школа, все ветки власти по струночке ходили. А сейчас пытаемся строить европейский детсад какой-то, только из отечественного дерьма

                823.10.08, 09:50Відповідь на 4 від AMA-XXX

                та й кардинала немає

                  923.10.08, 10:17Відповідь на 5 від Тарас Токар

                  Мені не те, що набридли ці пересуди, мені соромно за Президента, невже він не розуміє, що виглядає вже, як карикатурний геройЯк мені не прикро, але я переконаний, що він так не думає. Бо за нього там "думає" 1200 працівників Секретаріату Президента, які роблять з нього того "героя". то він таки не при тямі... непритомний... йому, мабуть, з тим ядом ще й пігулки безтями підсипали

                    1023.10.08, 10:21Відповідь на 7 від CKB


                    А был ли мальчик?мабуть, був
                    бо батько в нього - Кучма
                    Вот же ж прицепились вы к Кучме. Отличный управленец, старая школа, все ветки власти по струночке ходили. А сейчас пытаемся строить европейский детсад какой-то, только из отечественного дерьма
                    Ну, як таке можне казати, який же він управдєнєц??? Дивився, як державу обкрадали? Сприяв , щоб бандити до влади приходили... Скоро вже святим стане

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна