хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

Україна - країна великих можливостей...

Воістину, Україна - країна великих можливостей! Бо чи знайдеться ще така держава, в якій зек, що двічі сидів за гратами, міг би добратися до вершини владного Олімпа, мало не ставши Президентом??? (Та й, зрештою, став би ним, але оті дві відсидки надто вже обурили народ, і конкуренти використали ситуацію на свою користь)...

Я гадаю, що такої країни немає у світі, де б таких от  політиків громадяни ще й захищали... Мовляв, бандит, але наш! чи  нещодавно прочитала у блогах "многнострадальный Янукович"... Справді, подумала я, нещасний чоловік... А що вже набожний, то й поготів, під час кожного виступу біля нащого героя видніється образ Матері Божої. А його дружина до того побожна жінка, що урни на виборчій дільниці з олтарем  постійно плутає, щораз хреститься перед ними...Якби не ті дві відсидки, що так недоречно заплямували репутацію, то й правив би Янукович країною... Але нічого, люди у нас добрі, ще й до президентського крісла можна дожити...  Адже надія помирає останньою, тим паче у такій країні носяжних можливостей, як наша.

А ви як гадаєте, є у нашого бандита, Януковича В.Ф., шанси на перемогу на президентських виборах????


36%, 12 голосів

55%, 18 голосів

3%, 1 голос

3%, 1 голос

3%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
19

Коментарі

121.10.08, 11:46

    анонім

    221.10.08, 11:48

    ні

      321.10.08, 11:53

      картина маслом
      Если в стране за слова: «Я служу тебе, Адольф Гитлер, как фюреру и канцлеру германского рейха верностью и отвагой. Я клянусь покоряться тебе до смерти. Да поможет мне Бог!» превозносят в ранг героев страны, то почему Президент, побывавший в местах не столь отдаленных, должен вызывает негатив? ведь это же исправительные учереждения, а не клеймо на всю жизнь

      з.ы проголосовал "нет" но не по причине которую Вы описали

        421.10.08, 11:55Відповідь на 3 від gen1usualex

        картина маслом
        Если в стране за слова: «Я служу тебе, Адольф Гитлер, как фюреру и канцлеру германского рейха верностью и отвагой. Я клянусь покоряться тебе до смерти. Да поможет мне Бог!» превозносят в ранг героев страны, то почему Президент, побывавший в местах не столь отдаленных, должен вызывает негатив? ведь это же исправительные учереждения, а не клеймо на всю жизнь

        з.ы проголосовал "нет" но не по причине которую Вы описали
        А чому? (якщо, звичайно, не секрет)

          521.10.08, 12:06Відповідь на 3 від gen1usualex

          Если в стране за слова: «Я служу тебе, Адольф Гитлер, как фюреру и канцлеру германского рейха верностью и отвагой. Я клянусь покоряться тебе до смерти. Да поможет мне Бог!» превозносят в ранг героев страныдля справки: эти слова - фейк

            621.10.08, 12:10

            Мировая история знает многих высших руководителей стран сидевших в тюрьме.. к примеру Ульянов-Ленин и его окружение.. 11- президент ЮАР.. Нельсон Мондела.. Фидель Кастро.. и т.д..

              721.10.08, 12:17Відповідь на 6 від Хармс

              Мировая история знает многих высших руководителей стран сидевших в тюрьме.. к примеру Ульянов-Ленин и его окружение.. 11- президент ЮАР.. Нельсон Мондела.. Фидель Кастро.. и т.д..Отже, є шанс. Та наскільки памятаю, ті лідери держав, що Ви їх згадали, сиділи у тюрмі за політичні погляди... Янукович сидів за інше

                анонім

                821.10.08, 12:20

                Так в Яника рейтинг високий тільки через те, що в нього дві відсидки. А ще: не українець, народився не в Україні, а шапки знімав в Україні... східний піпл від такого балдіє.

                  921.10.08, 12:20Відповідь на 7 від TatianaR

                  Мировая история знает многих высших руководителей стран сидевших в тюрьме.. к примеру Ульянов-Ленин и его окружение.. 11- президент ЮАР.. Нельсон Мондела.. Фидель Кастро.. и т.д..Отже, є шанс. Та наскільки памятаю, ті лідери держав, що Ви їх згадали, сиділи у тюрмі за політичні погляди... Янукович сидів за інше Многие сидели за более страшные преступления.. связанные с переворотом законного режима.. убийством мирных жителей и терактами..

                    1021.10.08, 12:25Відповідь на 9 від Хармс


                    Мировая история знает многих высших руководителей стран сидевших в тюрьме.. к примеру Ульянов-Ленин и его окружение.. 11- президент ЮАР.. Нельсон Мондела.. Фидель Кастро.. и т.д..Отже, є шанс. Та наскільки памятаю, ті лідери держав, що Ви їх згадали, сиділи у тюрмі за політичні погляди... Янукович сидів за інше
                    Многие сидели за более страшные преступления.. связанные с переворотом законного режима.. убийством мирных жителей и терактами..
                    То ж кажу, що має шанс... Та мені він не подобається... Я не голосуватиму за нього

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна