ќ сообществе

“ут обТЇднуютьс€ т≥, хто любить св≥й  рай. ћи писатимемо тут про це. Ѕудемо розм≥щувати ц≥кав≥ фото, обговорювати проблеми сьогоденн€.

”вага! ”часником сп≥втовариства може стати блогер, €кий пише на украњнську тематику.
¬ид:
краткий
полный

ћи любимо тебе, ”крањно!

¬арто прочитати й подумати!

  • 19.06.18, 20:49

¬ анал≥тичному центр≥ назвали 5 способ≥в, €кими –ос≥€ може вплинути на вибори в ”крањн≥

15 червн€ ёл≥€ “имошенко дала старт президентському передвиборчому сезон≥ в ”крањн≥, виголосивши понад двогодинну промову в  иЇв≥. Ѕеручи до уваги, що, зг≥дно з опитуванн€ми громадськоњ думки, 29% виборц≥в, поки що не визначилис€ з своњм кандидатом на запланованих на 31 березн€ виборах, поле в≥дкрите. јле це не надто зарано, щоб почати турбуватис€ про те, €к  ремль може втручатис€ у вибори в ”крањн≥.

« таким попередженн€м виступив на стор≥нках виданн€ анал≥тичного центру Atlantic Council ћикола ¬оробйов Ц науковий сп≥вроб≥тник ÷ентру з питань трансатлантичних в≥дносин при ”н≥верситет≥ ƒжонса √опк≥нса у —Ўј.

¬оробйов наводить 5 способ≥в, €к –ос≥€ може вплинути на результати украњнських вибор≥в.

ѕерший спос≥б втрутитис€ вельми простий: п≥дтримати пророс≥йських кандидат≥в.

 ремль може намагатис€ дестаб≥л≥зувати ситуац≥ю в ”крањн≥ через зб≥льшенн€ в≥йськовоњ напруженост≥ на ƒонбас≥...

ќпитуванн€ показують, що, незважаючи на незаконне приЇднанн€  риму та поточний конфл≥кт у сх≥дн≥й ”крањн≥, пророс≥йськ≥ кандидати все ще користуютьс€ високими рейтингами. —еред них - ёр≥й Ѕойко, колишн≥й в≥це-прем'Їр-м≥н≥стр ≥ народний депутат з п≥дтримкою у 9,7%, та ¬адим –аб≥нович, л≥дер парт≥њ Ђ«а житт€ї з 9,5%. ќбидва провели понад двадц€ть рок≥в у пол≥тиц≥, ≥ њхн≥ позиц≥њ св≥дчать про р≥шучу п≥дтримку з боку  ремл€.

якби Ѕойку ≥ –аб≥новичу вдалос€ домовитись щодо Їдиного претендента на президентських виборах 2019 року, це була б сильна кандидатура, ≥ це потенц≥йне злитт€ вже викликало тривожн≥ паралел≥ з виборами 2010 року, коли пророс≥йський кандидат ¬≥ктор янукович повернувс€ до влади ш≥сть рок≥в п≥сл€ продемократичноњ ѕомаранчевоњ революц≥њ ≥ повернув ”крањну до авторитаризму.  ремль, безсумн≥вно, буде напол€гати на тому ж сценар≥њ в 2019 роц≥, п≥дтримуючи одного з цих кандидат≥в напливом великоњ суми грошей.

™ принаймн≥ ще чотири способи, вважаЇ ¬оробйов, €кими  ремль може спробувати вплинути на вибори.

ѕо-перше, через потужну мережу впливових орган≥затор≥в, журнал≥ст≥в та ≥нших експерт≥в, €к≥ працюють на ≥нтереси –ос≥њ в ”крањн≥.  ремль використовуватиме своњ платформи дл€ п≥дтримки пророс≥йського кандидата та дискредитац≥њ - його або њњ - опонент≥в. “аке пов≥домленн€ буде поширюватис€ через р≥зноман≥тн≥ ≥нформац≥йн≥ платформи та ло€льними промовц€ми, у тому числ≥ на «аход≥.

ѕо-друге,  ремль може намагатис€ дестаб≥л≥зувати ситуац≥ю в ”крањн≥ через зб≥льшенн€ в≥йськовоњ напруженост≥ на ƒонбас≥, терористичн≥ напади та ≥нш≥ насильницьк≥ д≥њ, €к≥ поширюють страх, пан≥ку та недов≥ру до украњнського ур€ду, у тому числ≥ серед правоохоронних орган≥в. як результат, багато виборц≥в можуть втратити в≥ру у виборчий процес ≥ вир≥шити просто не голосувати.

“рет≥й можливий сценар≥й - через широкомасштабн≥ к≥бератаки, спр€мнован≥ проти украњнських державних установ, банк≥вськоњ системи, ћ≥н≥стерства оборони, –ади нац≥ональноњ безпеки та оборони та ≥нших орган≥зац≥й. ” 2017 р. комп'ютерний в≥рус Ђѕет€ї потрапив в ”крањну та поширивс€ на комп'ютерн≥ системи в —Ўј. ’оча ц≥ к≥бератаки н≥коли не були формально пов'€зан≥ з  ремлем, вони, ймов≥рно, були з боку –ос≥њ, ≥ можуть легко повторитис€ наступного року п≥д час вибор≥в в ”крањн≥. ¬арто в≥дзначити, пише ¬оробйов, що адм≥н≥страц≥€ президента вже почала бити тривогу, ≥ њй потр≥бна б≥льша п≥дтримка з боку ≥нших ур€д≥в та техн≥чноњ сп≥льноти дл€ п≥дготовки зараз до такого сценар≥ю.

“рет≥й, позначений насильством, ћайдан був би найб≥льш спри€тливим дл€ подальшого вторгненн€ рос≥йськоњ арм≥њ в ”крањну

“акож ймов≥рн≥ ≥ злами персональноњ електронноњ пошти, €к це було п≥д час президентськоњ кампан≥њ в —Ўј 2016 року. ¬иборча система та технолог≥њ крањни вразлив≥ до вторгненн€ сторонн≥х ос≥б, ≥  ремль знаЇ це. …мов≥рно, ц≥ слабк≥ м≥сц€ будуть використовуватис€ дл€ зламу електронноњ пошти та ви€вленн€ персональних даних ключових кандидат≥в у президенти, особливо тих, хто серйозно загрожуЇ  ремлю.

„етвертий можливий сценар≥й - це орган≥зац≥€ в≥йськового перевороту в  иЇв≥, що приведе до влади крайн≥ та ≥нш≥ нац≥онал≥стичн≥ орган≥зац≥њ, включаючи член≥в добров≥льних батальйон≥в, €к≥ мають в≥йськовий досв≥д на ƒонбас≥.

≤нший ћайдан у  иЇв≥, ≥мов≥рно, спонукаЇ до подальших заворушень у крањн≥, ≥ цей сценар≥й, вважаЇ ћикола ¬оробйов - це немов музика до московських вух.

 ремль використовуватиме вс≥ можлив≥ шл€хи, щоб завдати шкоди украњнськ≥й демократ≥њ

якби до влади в  иЇв≥ прийшла справжн€ Ђукрањнська хунтаї, €к були в≥дображен≥ результати –еволюц≥њ √≥дност≥ у рос≥йсько-державних засобах масовоњ ≥нформац≥њ,  ремль може використати це €к прив≥д дл€ Ђмиротворчоњ операц≥њї, спр€мованоњ на захист рос≥йськомовного населенн€ в≥д Ђкињвськоњ хунтиї.

“рет≥й, позначений насильством, ћайдан був би найб≥льш спри€тливим дл€ подальшого вторгненн€ рос≥йськоњ арм≥њ в ”крањну, демонструючи м≥жнародн≥й сп≥льнот≥, що т≥льки –ос≥€ може навести пор€док в ц≥й Ђневдал≥й держав≥ї, одночасно тримаючи ”крањну в сфер≥ впливу  ремл€.

 ремль робитиме все можливе, щоб завоювати ”крањну пол≥тично. –ос≥њ не вдалос€ забрати частину сх≥дноњ ”крањни через невдалу ЂЌоворос≥юї в 2014 роц≥, ≥ вона не маЇ жодних нових значних в≥йськових дос€гнень, €кими може похвалитис€. ¬ибори дають –ос≥њ велику нагоду помститис€ за останн≥ чотири роки та в≥дновити контроль над пол≥тичною ор≥Їнтац≥Їю та майбутн≥м ”крањни.

 ремль використовуватиме вс≥ можлив≥ шл€хи, щоб завдати шкоди украњнськ≥й демократ≥њ, щоб показати «аходу та украњнц€м, що ненасильницьк≥ революц≥њ та подальш≥ зм≥ни режиму не призвод€ть до процв≥таючого майбутнього, об≥ц€ного «аходом.

ЂЌе дур≥м себе. ÷≥ сценар≥њ можуть здатис€ надуманими ≥ нав≥ть далек≥ в≥д реальност≥, але  ремль використовуватиме вс≥ можлив≥ способи, щоб перетворити ”крањну в Ђневдалу державуї ≥ повернути њњ Ц раз ≥ назавжди - у сферу впливу –ос≥њї, - попереджаЇ ћикола ¬оробйов у статт≥, опубл≥кован≥й у виданн≥ анал≥тичного центру Atlantic Council.

“аки да!

  • 17.06.18, 22:06
—“ј¬Ќ»…„”  ќ ѕ–≈ћ»я’ –” ќ¬ќƒ—“¬ј ЂЌј‘“ќ√ј«јї: ЂЁ“ќ Ќ≈  ј«Ќќ –јƒ—“¬ќ, Ё“ќ ћј–ќƒ≈–—“¬ќї

–уководство страны закрывает глаза на злоупотреблени€, поскольку зан€то сбором средств на выборы

Picture

 абинет министров игнорирует отчет √осаудита о злоупотреблени€х руководства ЂЌафтогазаї, поскольку слишком зан€т сборов средств и ресурсов дл€ будущих выборов. ќб этом за€вила эксперт ¬енецианской комиссии ћарина —тавнийчук в эфире телеканала ЂZiKї, пишет pic.com.ua

Ђѕо результатам де€тельности ЂЌафтогазаї в 2017 году —лужба государственного аудита провела соответствующий аудит и подготовила огромный такой, толстый отчет дл€  абинета ћинистров ”краины. ¬  абинет ћинистров этот документ передан. я думаю, что в профильном комитете парламента этот отчет тоже естьї, Ц сообщила экперт.

ѕо мнению —тавнийчук, дл€ того, чтобы начать принимать меры по отношению к руководству ЂЌафтогазаї, правительству не об€зательно дожидатьс€ создани€ временной следственной комиссии, на невозможность создани€ которой ссылаютс€ депутаты, поскольку соответствующие факты уже отражены в отчете.

Ђ√осударственна€ компани€ в 9 раз снизила в прошлом году добычу газа, а частные, непон€тно какие компании, наплодившиес€ как грибы, чрезвычайно повысили ее. »ли, скажем, миллиард кубометров газа, недоданного тем, кто должен был получить его через ЂЌафтогазї. »ли то, что  ЂЌефтегазї незаконно оставл€ет себе 70 процентов средств, полученных за транзит. “о есть, масса фактов, которые должны быть сегодн€ предметом рассмотрени€ и оценки  абинетом министров, профильного комитета в парламенте, уже готовые, лежат на столеї, Ц за€вила —тавнийчук.

ѕо ее словам, действи€ руководства ЂЌафтогазаї, выписывающих себе миллионные премии при таких сомнительных успехах, следует расценивать уже не как казнокрадство, а как мародерство. ≈ще после кризиса 2008 года, напоминает эксперт, большинство европейских стран сократило доходы своих топ-менеджеров, и только наше далеко небогатое государство почему-то до сих пор позвол€ет себе такие траты.

ѕолитик отметила: Ђ—егодн€ в ”краине, в совершенно обедневшей стране, котора€ находитс€ в услови€х войны, это выгл€дит как абсолютное мародерство. Ёто все равно, когда мародеры в серой зоне заход€т и граб€т дома Ц точно така€ же ситуаци€ в этом ЂЌафтогазеї. ” мен€ вообще не укладываетс€ в голове: в государстве что, уже вообще нет руководства и здравого смысла?ї.

 ак считает эксперт, бездействие власти по отношению к ситуации в ЂЌафтогазеї св€зано с приближающимис€ президентскими и парламентскими выборами.

ЂЌадо понимать, что нар€ду с государственным финансированием политических партий собираютс€ большие средства и ресурсы на выборы. » поэтому все закрыли глаза, уши, рты и наблюдают за тем, что происходит у этих циничных молодчиковї, Ц за€вила —тавнийчук.

Ќапомним, 29 ма€ ЂЁкономическа€ правдаї сообщила со ссылкой на источник в ЂЌафтогазеї, что наблюдательный совет компании проголосовал за выплату бонусов правлению в св€зи с судебной победой в —токгольмском арбитраже над российским Ђ√азпромомї. ѕоскольку утвержденный размер бонусов составл€ет 1% от суммы выигрыша, правление ЂЌафтогазаї должно получить премию в размере 45,6 млн долларов. »з этой суммы 20 млн долларов уже выплачено, а остальные деньги правление должно получить после фактического выполнени€ Ђ√азпромомї решени€ суда.

”крањна перемагаЇ!

”крањнський школ€р став переможцем ќл≥мп≥ади ген≥њв у —Ўј17 „ервн€ 2018, 00:50
”крањнський школ€р став переможцем ќл≥мп≥ади ген≥њв у —Ўј

”крањнський школ€р отримав у —Ўј золоту медаль та спец≥альний приз

ќдинадц€тикласник —окирницькоњ школи, ’устського району ¬алентин ‘речка, завоював золоту медаль Genius Olimpiad 2018 (ќл≥мп≥ада ген≥њв), €ка проходила в —получених Ўтатах јмерики на баз≥ ун≥верситету State University of New York at Oswego.

÷ього року ол≥мп≥ада проходила в 5 дисципл≥нах, в тому числ≥ з робототехн≥ки. ¬≥дправитис€ на нењ м≥г кожен охочий за в≥дпов≥дним критер≥€м з будь-€коњ точки св≥ту. ўор≥чно ц€ ол≥мп≥ада збираЇ винах≥дник≥в з р≥зних крањн ≥ претендуЇ на статус одного з головних конкурс≥в винах≥дник≥в у св≥т≥.

«а п≥дсумками конкурсу закарпатський школ€р, €кий вже встиг стати з≥ркою-ген≥Їм в ”крањн≥, отримав одразу 2 нагороди Ц золоту медаль в дисципл≥на УЌаукаФ, а також окрему спец≥альну нагороду ол≥мп≥ади, €ка передбачаЇ додатков≥ призи, в тому числ≥ ≥ стипенд≥ю на навчанн€ в ун≥верситет≥ —Ўј.

 р≥м ‘речки золот≥ медал≥ отримали ще троЇ украњнц≥в Ц  атерина ћалк≥на в дисципл≥н≥ УЌаукаФ, а також —тепан Ќетудихатко ≥ ћикита ‘урман в дисципл≥н≥ У ороткометражкаФ.

ЌагадаЇмо, одинадцатикласснице з≥ Ћьвова перемогла на чемп≥онат≥ ™вропи-2018.

” македонському м≥ст≥ —копТЇ пройшов „емп≥онат ™вропи з≥ спортивноњ боротьби серед кадет≥в до 17 рок≥в.
” вагов≥й категор≥њ до 65 кг чемп≥онкою ™вропи стала украњнка Ц льв≥вТ€нка, учениц€ 11 класу Ћьв≥вського училища ф≥зичноњ культури ќксана „удик.

” ф≥нал≥ ќксана здобула блискавичну перемогу над спортсменкою з ”горщини Ќоем≥ —абодаш. ”крањнка перемогла суперницю з вражаючим рахунком Ц 10: 0.

 р≥м золотоњ медал≥ чемп≥онка отримала пут≥вку на III л≥тн≥ юнацьк≥ ќл≥мп≥йськ≥ ≥гри, €к≥ в≥дбудутьс€ в жовтн≥ 2018 року в аргентинському Ѕуенос-јйрес≥.

”крањнки поповнили золотий запас крањни, в≥д≥бравши золото ≥ ср≥бло у ≥нших.

” Ћос-јнджелес≥ (—Ўј) пройшов восьмий етап —в≥товоњ сер≥њ з синхронного плаванн€. «б≥рну ”крањни на змаганн€х представл€ли плавчин≥ з ’аркова. ƒо складу зб≥рноњ ”крањни ув≥йшли ™лизавета яхно, јнастас≥€ —авчук, ¬ладислава ≥ ћарина јлексЇЇва, ¬алер≥€ јпрелева, ќлександра  ашуба, яна Ќарежному,  атерина –езник, ћарта ‘едина, јл≥на Ўинкаренко, ќлександра  оваленко та ¬ерон≥ка √ришко.
як пов≥домили в ’арк≥вськ≥й ќƒј, украњнськ≥ спортсменки виступили тр≥умфально, завоювавши ш≥сть золотих ≥ дв≥ ср≥бн≥ медал≥.


ќдеса протестуЇ, а Ћьв≥в ≥гноруЇ

 ривав≥ мТ€ч≥: украњнц≥ протестують через „— у –‘
16.06.2018
 ривав≥ м'€ч≥ полет≥ли на подв≥р'€ генконсульства в ќдес≥. ‘ото: ”Ќ≤јЌ

”  иЇв≥ та ќдес≥ актив≥сти прийшли до рос≥йських дипломатичних представництв, щоб висловити протест через проведенн€ „емп≥онату св≥ту з футболу в крањн≥-агресор≥ та п≥дтримати засуджених у –ос≥њ украњнц≥в.

“ак, у ќдес≥ генеральне консульство –ос≥йськоњ ‘едерац≥њ закидали УкривавимиФ мТ€чами, пише ”Ќ≤јЌ.

јктив≥сти принесли плакати червоного кольору ≥з написами У–ос≥€ 2018Ф ≥ р≥зними зображенн€ми на футбольну тематику. —еред них, наприклад, ворота з воротарем, €кий ловить футбольний мТ€ч ≥з запалом бойовоњ гранати.

”часники акц≥њ хот≥ли привернути увагу до того, що –ос≥€ продовжуЇ тримати в заручниках украњнських пол≥твТ€зн≥в, тому проводити у ц≥й держав≥ „емп≥онат св≥ту з футболу не можна.

ѕот≥м актив≥сти вилили на пТ€ть футбольних мТ€ч≥в червону р≥дину та вдарили по мТ€чах, закинувши њх на територ≥ю генконсульства.


ћ≥тинг на п≥дтримку пол≥твТ€зн≥в в≥дбувс€ ≥ у  иЇв≥. “ак, б≥л€ посольства –‘ в ”крањн≥ з≥бралис€ близько сотн≥ актив≥ст≥в, пише ”кр≥нформ.

¬они принесли з собою велик≥ плакати з картами –ос≥њ та  риму. “акож актив≥сти тримали фотограф≥њ ќлега —енцова, –омана —ущенка, ™вгена ѕанова, ќлександра  ольченка, ћиколи  арпюка та ≥нших бранц≥в  ремл€.
јктив≥сти також розгорнули Укривав≥Ф плакати украњнського художника јндр≥€ ™рмоленка про „—-2018 в –ос≥њ. ÷е зробили дл€ того, щоб привернути увагу до того, що „емп≥онат св≥ту в≥дбуваЇтьс€ в крањн≥, €ка веде в≥йну з ”крањною.
ѕ≥сл€ цього учасники акц≥њ наклењли фото пол≥твТ€зн≥в на воротах ≥ паркан≥ навколо посольства. ћ≥тинг в≥дбувавс€ мирно. ≤з прим≥щенн€ посольства н≥хто не виходив.
—траницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1324
предыдуща€
следующа€