О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Теплоходи ПрАТ "УДП" розпочали пасажирську навігацію


У 2018 році круїзний сезон розпочали всі чотири пасажирських теплохода ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство». 16 квітня у рейс вирушив теплохід «Молдавія», на цьому тижні – «Україна», «Дніпро» та «Волга».


У 2018 році німецький туроператор BigXtra Touristik GmbH зафрахтував всі чотири пасажирських теплоходи ПрАТ «УДП», які будуть працювати на лінії Пассау (Німеччина) – Будапешт (Угорщина) – Пассау. В середньому кожен теплохід виконає 25-26 круїзів. Теплохід «Волга» в період з 28 квітня по 16 червня та з 18 серпня по 6 жовтня – на 14 круїзів – зафрахтувала компанія BigXtra Touristik, а з 16 червня по 18 серпня – на 9 круїзів – австрійська компанія Donau Touristik GmbH, в цей період «Волга» виконуватиме круїзи для велотуристів. Бронювання турів йде успішно, станом на кінець березня на теплохід «Молдавія» продано 3844 турів, на «Україну» – 3668, «Дніпро» – 2881, на теплохід «Волга» компанія BigXtra реалізувала 2028 турів, в Donau Touristik на 30 березня вже заброньовано 86% всіх кают.

– У поточному році в ремонт теплоходів були вкладені колосальні кошти, в тому числі, щоб привести установки з очищення та знезараження стічно-фекальних вод у відповідність до норм Євросоюзу, – повідомив голова правління ПрАТ «УДП» Дмитро Чалий. – У наступному році планується більше уваги приділити теплоходам «Дніпро» і «Волга», в тому числі встановити автоматичні розсувні двері. Однак остаточні плани з модернізації пасажирського флоту ми побудуємо ближче до закінчення поточної навігації – відповідно з фінансовими результатами.

Зазначимо, що Українське Дунайське пароплавство проводить велику роботу для залучення іноземних туристів в українську дельту Дунаю.

– Сподіваємося викликати зацікавленість іноземних туристів до дельти Дунаю і Ізмаїлу, щоб рейси круїзних теплоходів Українського Дунайського пароплавства продовжити до України, – коментує плани на майбутнє Дмитро Чалий. – А вже сьогодні проводимо переговори з фрахтівниками щодо навігації 2019 року, сподіваємося укласти контракти на більш вигідних для пароплавства умовах.

Довідка.
ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» здійснює 20% вантажоперевезень від гирла ріки Дунай (Україна, Румунія) до порту Кельхайм (Німеччина). Українське Дунайське пароплавство має річковий флот чисельністю 75 самохідних суден і 245 одиниць несамохідного флоту. ПрАТ «УДП» оперує також флотом іноземних спільних підприємств, що налічує 125 одиниць несамохідного флоту. На сьогоднішній день до складу морського флоту ПрАТ «УДП» входять 7 суден-суховантажів дедвейтом від 3 300 до 4050 тон. Це шість суховантажів і одне судно для наливних вантажів. Також до складуфлоту ПрАТ «УДП» входять 4 пасажирські комфортабельні судна – теплоходи «Україна», «Молдавія», «Дніпро» та «Волга».

Джерело: сайт Дмитра Чалого

Єдина Помісна Православна Церква в Україні буде скоро!

president.gov.ua
ПРЕЗИДЕНТ ПРО АВТОКЕФАЛІЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ: "ЙДЕТЬСЯ ПРО НАШЕ ОСТАТОЧНЕ УНЕЗАЛЕЖНЕННЯ ВІД МОСКВИ" 
19.04.2018 12:56
Верховна Рада проголосувала за звернення про створення в Україні єдиної помісної церкви. Створення її зміцнить незалежність України, вважає Президент

Президент Петро Порошенко заявляє, що питання надання Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві виходить за межі суто церковних справ. Про це він сказав, виступаючи у Верховній Раді.

ЗА ТЕМОЮ

"Йдеться про наше остаточне унезалежнення від Москви. Тут не лише релігія, тут – геополітика. А для мене справа утвердження незалежної помісної церкви – такої ж ваги, як вже здобуті безвіз та Угода про асоціацію з Євросоюзом", – сказав Президент.

Він додав: "Усі помісні церкви нового та новітнього часу були визнані лише шляхом активного залучення держави до цього процесу. Такими є традиція і вимога Вселенського Патріаршого Престолу. По суті, автокефалію надають не стільки конкретній Церкві, скільки країні".

Петро Порошенко підкреслив, що саме тому для нього, як Президента, для народних депутатів, залишатися осторонь значило би підтримати статус-кво, який вигідний Москві. 

Президент також наголосив, що об'єднана Українська православна церква може стати найбільшою з-поміж існуючих нині: "Наша об'єднана Українська православна церква може стати найбільшою в усьому православному світі. І про цю перспективу я говорив поточного тижня з предстоятелями усіх трьох православних церков України".

Порошенко також висловив переконання, що надання Томосу про автокефалію Єдиної Української Православної Церкви Вселенським Патріархом зміцнить незалежність нашої держави.

"Такий Томос, дорогі мої, зміцнить нашу незалежність. Він видалить рудименти того політичного проекту, який називається "Русским миром" і який придумали, до речі, саме ієрархи РПЦ. То вже потім цю небезпечну для України політичну єресь взяла на озброєння влада Російської Федерації", – також наголосив він.

Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше 19 квітня Верховна Рада проголосувала за звернення про створення в Україні єдиної помісної церкви. 

Готуємось до непроханих гостей серйозно

У МЕРЕЖІ ПОКАЗАЛИ ВИПРОБУВАННЯ НОВОЇ МОДИФІКАЦІЇ ПТРК "СКІФ" – ВИДОВИЩНЕ ВІДЕО 
  19.04.2018 16:55
  Український ракетний комплекс здатний уражати малорозмірні цілі типу довготривалих вогневих точок, танки в окопі, легкоброньовані об'єкти та вертольоти  На одному з військових полігонів відбулися успішні випробування нової модифікації ПТРК "Скіф" – це експортна версія українського "Стугна-П". Згідно з вимогами потенційного замовника, конструкція удосконаленого протитанкового керованого ракетного комплексу "Скіф" зазнала певних змін. Про це повідомляє прес-служба КБ"Луч" на своїй сторінці у Facebook.

  "Усі модифікації були направлені на адаптацію пускової установки для використання її в умовах м'яких ґрунтів та піску. Сама ракета не зазнала змін так як з самого початку розроблялася для застосування в будь-яких кліматичних та погодних умовах, без виключень", – зазначається в повідомленні

  Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Попко Сергій Миколайович під час випробувань високо оцінив модернізацію сучасного українського протитанкового ракетного комплексу виробництва КБ "Луч".

  "Обладнння штатного ПТРК потужним тепловізором дає змогу гарантовано уражати бронетехніку ворога в умовах складної видимості та вночі. Ця розробка вчергове підтверджує, що наша країна має надзвичайно високий науковий потенціал, який дозволяє створювати зразки озброєння та військової техніки на рівні провідних країн світу", – наголосив Сергій Попко.

  Український ракетний комплекс здатний уражати малорозмірні цілі типу довготривалих вогневих точок, танки в окопі, легкоброньовані об'єкти та вертольоти, що робить його універсальним вогневим засобом стримування на полі бою.

  Як повідомляв 5.UA, в Україні провели успішні випробування модернізованого зенітно-ракетного комплексу C-125М "Печора".

  На Львівщині нарада з НАТО - саме то!

  В УКРАЇНУ ПРИБУЛИ МАЙЖЕ 40 ВИЩИХ ОФІЦЕРІВ ВІЙСЬКОВОГО КОМІТЕТУ НАТО – ЩО ОБГОВОРЮВАЛИ
  19.04.2018 15:23
  У ході зустрічі головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко підкреслив: існує потреба підвищити рівень співпраці між українським військом та силами Альянсу

  ЗА ТЕМОЮ

  У четвер, 19 квітня, на Львівщині відбулося виїзне засідання військового Комітету. Представники країн-членів НАТО та Збройних Сил України обговорили, серед іншого, стратегічні питання, військове співробітництво та ситуацію на сході країни. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу".

  На Яворівський полігон прибули близько 40 вищих офіцерів Військового комітету НАТО. Головною темою засідання стало військове співробітництво між Збройними Силами України та їх партнерами з числа держав-членів Альянсу.

  Сторони обмінялися оцінками поточного стану та перспектив ситуації з безпеки України та її кордонів. Генерал НАТО Петр Павел запевнив, що НАТО і надалі буде продовжувати підтримувати Україну у військових справах. А члени Військового комітету оцінили військові реформи України на високому рівні.

  виїзне засідання військового Комітету

  "Ми не лише задоволені дружністю і відкритістю діалогу, який ми мали впродовж цього засідання, також всім тим, що ми побачили тут, зокрема щодо досягнень України на шляху реформ та підвищення рівня оперативної сумісності між українським військом та НАТО", – заявив Голова військового комітету НАТО Петр Павел.

  виїзне засідання військового Комітету

  Офіцери Військового комітету підняли ще одну важливу тему під час переговорів – це участь України у миротворчих операціях під проводом НАТО. Адже українські військовослужбовців беруть участь у більшості військових операцій Північноатлантичного альянсу.

  Для України приїзд Військового комітету НАТО є важливою подією, адже цей орган надає важливі рекомендації у різних військових питаннях і від нього залежать стратегічні рішення Альянсу, зокрема у вирішенні воєнних конфліктів.

  виїзне засідання військового Комітету

  "Питання, які сьогодні обговорювалися, практично по кожному з них ми намагалися донести до наших партнерів необхідність підвищити рівень нашої співпраці. На тактичному рівні, що стосується підготовки наших підрозділів, військовослужбовців, у нас достатньо хороша взаємодія і достатньо активна допомога. Зараз мова йде про те, щоби таку ж допомогу надавали з підготовки персоналу для штабів оперативного і реформування системи стратегічного управління. Також допомогу у створенні матеріальної бази управління. Мова йде про автоматизовану систему управління військами", – відзначив начальник Генерального штабу Віктор Муженко.

  Нагадаємо, у березні цьогоріч головнокомандувач ЗСУ заявив, що Сили спецоперацій України будуть сумісні з ССО НАТО. Так, 2019 року загін українських Сил спеціальних операцій в форматі Special Operation Task Group пройде сертифікацію і з 2020 року заступить на бойове чергування у складі підрозділів NATO Response Force.

  Напрямки втілення справедливісті


  Сьогодні розберемось як краще втілювати в життя принцип нац ідеї- СПРАВЕДЛИВІСТЬ.

  Ця споконвічна проблема, у нас сильно загострилась з початком в країні ринкової економіки. Спритні ділки використовуючі владу, захопили народне майно, землю, різноманітні ресурси і використовують прибутки від них за кордоном та на своє парозитарне життя, а значна кількість народу продовжує зубожіти. Ця несправедливість продовжується у державних судах, де багатіїї ,використовуючі корупцію. звільняються від покарання за порушення законів. а бідні громадяни отримують покарання швидко і несправедливо.

  Стало вже нормою порушення справедливості в оплаті праці- одні отримують тільки щоб не голодати, а іньші- мільони щоб витрачати за кордоном та жити з великою розкішю . Хіба справедлива оплата рядового чиновника- 5т.грн, а зарплата посадовця в 300т.грн або топ менеджера 1 млн. грн

  Тому СПРАВЕДЛИВІСТЬ стає негайною потребою суспільства і відображається в  ідеї української нації.

  Без справедливості в оплати праці, в виконанні законів, в притягненні до відповідальності в судах за порушення законів, країну буде лихоманити і завжди буде підгрунтя до протестів та революцій.

  Щоб швидче встановити справедливість в країні потрібно привести до влади діячів які розуміють важливість,і обов'язковість цього принципу та зможуть втілити його в життя.

  Перш за все потрібно забезпечити кожному громадянину конституційне право на публічну власність, щоб він мав і отримував свою долю від її вкористання. Приймав рішення, через референдуми, в тому числі електронні, про її продаж, тільки так буде забезпечен справедливий розподіл прибутків від експлуатації родовищ, землі, водних ресурсів, радіочастот.  Щорічне отримання дивідентів від національної власності, буде стимулювати розвиток активності. та зацікавленості в раціональному використанні народної власності. Для цього потрібно створити загальнонаціональний фонд та його підрозділ для молоді. Приклади такі вже є в іньших країнах, треба тільке якісно іх застосувати в Україні.

  Другим напрямком створення справедливості потрібно законодачо затвердити співвідношення в оплаті праці між мінімальною та максимальною як 1 до 8. Як це діє в Нідерландах Данії. Беларусії. Подібне співвідношення. 1до 4 необхыдно встановити і для пенсій.

  І третій напрямок- це забезпечення справедливості в правоохоронній системі, а особливо в судах. Зараз же ми маємо безліч прикладів протилежного, тому потрібно змінювати судову гілку влади на користь громадянам а не на користь високопосадовцям і шахраям. Потрібно щоб закони мали чітко визначене покарання, а досудове розслідування було спрямовано на не відворотність покарання, незалежно від особистості злочинця. Тільки так можливо подалати вал злочинності заполонивший країну. Всю цю відповідальну і дуже важливу роботу повинен проводити президент,парламент та міністерство справедливості ( юстиції).

  Єлектронне декларування доходів, запроваджене в країні, певний крок в цьому напрямку якщо незаконно отримані доходи своєчасно арештовуються та конфісковуються. На жаль цього не відбувається, що поплюжить всю цю систему а головне підриває поняття покарання та справедливості.

  Тому ще раз наголошую що всі ці програми по ствердженню справедливості можливо виконати тільки коли народ надасть владні повноваження новим чеснім та порядним лідерам. Щоб це відбулось швидче, поширюємо наційну ідею-любов, чесна праця, справедливість, заможність.


  100%, 3 голоса

  0%, 0 голосов

  0%, 0 голосов
  Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

  Україна водночас ... бідніє

  • 17.04.18, 11:03
  В Україні кількість мільйонерів збільшилася на 43%
  Державна фіскальна служба констатує, що з початку деклараційної кампанії подали декларації 1 309 мільйонерів.

  Про це сказано в повідомленні прес-служби ДФС, передають Українські Новини.

  "Доходи в сумі понад 1 млн гривні задекларували 1 309 громадян. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість таких платників збільшилася на 43%, або на 393 людини", - зазначено в ньому.

  Зазначається, що найбільша кількість громадян, які задекларували доходи в сумі понад 1 млн гривень, враховується в Києві - 615 людей (майже 47% від загальної кількості), Харківській області - 106 людей, Дніпропетровській області - 82 людини і Київській області - 69 людей.

  Також, за оперативним даними, станом на 11 квітня 2018 року громадянами подано понад 246 тис. податкових декларацій про майновий стан і доходи.

  Загальна сума задекларованого доходу становить 22,1 млрд гривень, що визначається на рівні аналогічного періоду минулого року.

  За даними декларацій задекларовано до сплати 621,5 млн гривень, що на 81 млн гривень, або на 15% більше, ніж минулого року.

  Сума доходів, які одержали громадяни з доходами понад 1 млн гривні, задекларована на рівні 9,3 млрд гривень.

  Порівняно з аналогічним періодом минулого року сума задекларованих доходів збільшилася на 3,3 млрд гривень, або на 55%.

  Зазначається, що громадянами з доходами більше 1 млн гривень задекларовано до сплати податку на доходи фізичних осіб 222,4 млн гривень, до сплати військового збору - 25,9 млн гривень.

  Найбільша сума податкових зобов'язань, визначених за даними декларації самостійно до сплати в сумі, що перевищує 10 млн гривень, задекларована жителем Києва.

  Податкові зобов'язання в сумі понад 8 млн гривень задекларовано двома жителями Харківської області.

  Також майже 54 тис. громадян станом на 11 квітня задекларували право на податкову знижку.

  Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків, - 106,8 млн гривень.

  Як повідомляли Українські Новини, 2016 кількість мільйонерів скоротилася на чверть.

  Тим часом, наймолодшому мільйонерові Києва нещодавно виповнився рік.

  З боку видніше!!!

  • 17.04.18, 10:32
  Порошенко - коррумпированный бизнесмен, - соучредитель Центра исследования коррупции OCCRP
  Соучредитель Центра исследования коррупции и организованной преступности OCCRP Дрю Салливан назвал Петра Порошенко коррумпированным бизнесменом, вокруг которого много опасных людей.

  Об этом Дрю Салливан сказал в интервью "Украинской правде".

  "Коррупция времен Порошенко очень похожа на коррупцию при Януковиче. Возможно, она не такого размаха, ведь Янукович был на самом деле очень плохим человеком и демонстрировал это. Порошенко же пришел к власти с доброй волей народа и пренебрег ее. Он не оправдал ожидания, которые возлагали на него граждане и не очень работал над тем, чтобы очистить Украину. Очень жаль. Порошенко - коррумпированный бизнесмен, вокруг которого много опасных людей. И он продолжает делать очень сомнительные вещи", - сказал он.

  Салливан также отметил, что власти открыто запугивают СМИ и общественный сектор.

  "Если бы власть чувствовала себя в безопасности - она не атаковала бы медиа и давала бы возможность им рассказывать их истории. Но действия власти демонстрируют, что их помыслы - нечисты", - пояснил он.

  Также соучредитель OCCRP напомнил о том, что Порошенко не выполнил своих обещаний.

  "Представители Порошенко уверяли, что он не переводил деньги в оффшоры, но доказательства свидетельствуют об обратном. Затем они напали на нас за нашу интерпретацию документов. Порошенко уверял, что отдаст бизнес в доверительную собственность. Но мы не получили ни одного подтверждения этому, а сам президент отказывается опубликовать ключевые документы, которые бы доказали, что он говорит правду. Мы же думаем, что эти документы покажут обратное", - сказал он.

  По словам Салливана, косвенные доказательства свидетельствуют о том, что Порошенко и дальше владеет Липецкой фабрикой, просто она находится в слепом трасте (то есть доверенные лица имеют полную свободу действий, а бенефициар не имеет права вмешиваться, - ред.). Например, в прошлом году решение закрыть фабрику принял менеджмент корпорации Roshen, а не траст, в управлении которого она находится.

  Как сообщали Українськi Новини, EBITDA Roshen составила порядка 3 млрд гривен в 2017 году.

  У Тернополі виступив найшвидший піаніст світу

  • 16.04.18, 19:04

  У Тернополі виступив найшвидший піаніст світу Любомир Мельник. Далі докладніше про це розповість "Тернопіль".

  Так, 14 квітня 2018 року в Тернопільській обласній філармонії виступив канадський композитор і піаніст Любомир Мельник, що ще на початку 1980-х років встановив рекорд найшвидшого піаніста на планеті Земля. 

  Виступ у Тернополі відбувся в рамках Всеукраїнського туру. Раніше повідомлялося, що Любомир Мельник відіграв концерт в Луцьку. Далі композитор відвідає інші міста України.

  Любомир Мельник народився 1948 року в Німеччині в місті Мюнхен в українській родині. Згодом сім'я переїхала в Канаду до Вінніпегу. Майбутній композитор вивчав філософію та латину в Коледжі Святого Павла. Крім того, Л. Мельник закінчив аспірантуру в Університеті Куінс в Кінгстоні за спеціальністю "Філософія". 

  Але найбільше Любомира Мельника вабила музика. Отож, він писав музику для хореографічних постановок, а також працював у Паризькій опері. Співпрацював із Каролін Карлсон. Коли мешкав у Франції 1973-1975 роках, створив методику гри на фортепіано.

  1985 року в Швеції Л. Мельник встановив два світових рекорди. Так, композитор показав себе найшвидшим піаністом в світі, він зміг зіграти мелодію, витягуючи 19 з половиною нот щосекунди кожної рукою одночасно. А другий рекорд - було виконання найбільшої кількості нот за годину гри під час швидкості 13-14 нот на секунду кожної рукою.

  Зараз Л. Мельник описав методику своєї гри у трактаті "Відкритий час: мистецтво безперервної музики", щоб інші піаністи навчилися грати, як він. Крім того, композитор написав 22 етюди для початківців музикантів, що бажають навчитися його техніці гри. Як правило, композитор грає музику, не відриваючи ноги від педалі й створюючи безперервну звукову лінію з переборів різної тривалості. 

  Таким чином, тернополяни змогли насолодится музикою Любомира Мельника, бо квитки за нинішнього важкого часу - вартували від 100 до 350 гривень.

  Поліціянти Тернополя розповіли про реєстрацію автомобіля

  • 16.04.18, 18:57  \У Тернополі відбувся правоохоронний захід, на якому поліціянти розповіли тернополянам, як не купити крадене авто. Далі докладніше про це розповість "Тернопіль".

  Як свідчить статистика, що у Тернопільській області з початку 2018 року під час надання послуг у сервісних центрах МВС було здійснено 9475 реєстраційних операцій.  У цих операціях виявлено сім транспортних засобів, номери яких були підробленими. Серед цих авто було три вкрадені машини. 

  Отож, щоб запобігти купити вкрадені авто, сервісні центри МВС вирішили постійно інформувати населення, як не стати власником підроблених документів на автомашину.

  Так, правоохоронці Тернополя повідомили, що реєстрація автомобілів в органах Міністерства внутрішніх справ України здійснюється згідно постанови Кабінету Міністрів України № 1388 "Порядок державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів".

  Для того, щоб зареєструвати придбаний транспортний засіб, потрібно звернутися у будь-який територіальний сервісний центр МВС, незалежно від місця реєстрації нового чи старого власника авто. Також пройти експертний огляд цього авто і звірити ідентифікаційні номери, що зазначені в документах для реєстрації.

  У цьому процесі надзвичайно важливим є експертний огляд автомобіля є обов’язковим. Тому Експертна служба МВС проведе дослідження автомобіля у випадках реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку, за винятком реєстрації нового транспортного засобу, переоформлення документів у зв’язку зі зміною анкетних даних, а також при вибракуванні авто. Це робиться через те, щоб звірити ідентифікаційні номери та перевірити реєстраційні документи.

  Після огляду в територіальному сервісному центрі МВС укладається договір купівлі-продажу, який є безкоштовним. Щоб укласти угоду, продавець і покупець мають мати в наявності паспорт громадянина України, індетефікаційний код та документи на автомобіль.

  Такі дії автомобілістів убезпечать мешканців Тернополя від купівлі-продажу транспортних засобів, що знаходяться в розшуку, чи з підробленими документами.

  Страницы:
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  1302
  предыдущая
  следующая