Росія агресор і окупант!

  • 15.07.20, 22:47
Мій голос це глас вопіющого в пустелі. Тим не менше, я хочу щоб це прозвучало в ООН і Будапештський меморандум прийшов на зміну Мінському процесу, а ми відновили третій ядерний потенціал у світі.
P.S. Я чекаю реальних кроків, як можна здолати імперію зла. Не шарите - краще не пишіть! Кацапи зразу йдіть нах! Писи. Москва горіла при Наполеоні. Та нехай вона згорить в ядерному попелі і при Зеленському.

Готовы к вакцинации и диджитализации?!!

  • 23.06.20, 03:03
Как сказал бы Остап Бендер, кажется, мы стоим на пороге грандиозного шухера.
Везде масса информации, фейков и пр.
Ну за прививки я слышала, что где-то что-то изобрели или на стадии испытания.
А вот одна инфа меня напрягла. И дошла её серьёзность когда посмотрела видео ниже. Вспомнилось сразу и ситуация с приватбанком, в котором при замене карточки её сотрудник меня фоткал во все фасы-анфасы, а потом ещё и паспорт попросил, дабы удостовериться в незыблемости моей личности, а потом кинулся с диким усердием фотографировать все его страницы, пока я была отвлечена ознакомлением с подсунутыми мне бумажками.
Слышала уже в Украине тестируют возможность оплаты в магазине вашим фейсом. Ах, какое чудо технологий, типа NFC, удобно и ещё быстрее. Ваши кровные уйдут как штраф за считанные секунды куда-надо через веб-камеру, которая установлена в метре периметра от пешеходного перехода или ещё где-нибудь кому это угодно. И ещё. После просмотра видео ниже по ссылке не знаю будете ли вы бояться своего родного смартфона, а я его уже откровенно боюсь!

https://youtu.be/TqOrUT61qmI

Фюр майне Фюрерін Бернтранда

  • 22.06.20, 21:00
http://blog.i.ua/user/11972902/2333884/
У меня нет возможности ответить на сей "опус", по причине блокировки хозяйкой блога возможности ответить. Но, тем не менее, послания продолжают адресоваться мне. Прочла в оригинале, даже с таким образом написанными всем - умляутами. Спасибо, давно не было такой кароший мюндгумнастик.)
На всю дурь и оскорбления отвечать не буду, не вижу смысла. Одно скажу, для читателей её "творчества", думаю, что и она тоже прочтёт, - мы у себя на родном украинском сайте и не надо забивать украинцам головы дурью с подозрительным содержанием. Идите нахер и рашисты, и нацисты всех мастей!
Полинка раскусила кто это или что, поэтому и была заблокирована. Кто ещё не понял замыслы данного юзера, задумайтесь с какой целью пишутся эти "статейки", которые явно подпадают под статью о денацификации и десоветизации последствий тоталитарных режимов.
Будьте бдительны и держите порох сухим!

2014-2015 роки

  • 08.06.20, 00:00
Це спомин... Гіркий, але правдивий. Пишу щоб не забулось.
Мій рід із Західного Донбасу. Це на межі трьох областей, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької. Майдан. Подальші події. Що вразило і згадується.
Перше. Серпень 20-х чисел 2014-го. Дім моєї бабусі за 100 метрів від траси Запоріжжя-Донецьк. Виходжу вранці близько 9 ранку. У нас там лісок поблизу села Гаврилівка. Поблизу у Дібрівському лісі стояв Правий сектор. Життя йшло своїм чередом. Півтори кілометри від траси, пташки співають, річка переді мною Кам'янка. І тут бах-бах... Піднімаю голову - в небі ні хмаринки... Стій... це ж за спиною на сході... До Донецька 80 км, а до зони бойових дій 40-50 км. Грім гримів. А тоді дізналась, що гинули люди. Це був Іловайськ. Розстрілювали впритул наших хлопців війська сусідньої російської федерації, тільки за те, що ми розмовляємо українською мовою. Вони, начебто, перетнули кордон і прийшли захищати російськомовних, яким на моєму Донбасі загрожувала небезпека. 80% людей, що розмовляють російською, злякались після втечі Януковича якоїсь помсти проти себе. Казкові дебіли. Чого російськомовні міста східної України, такі, як Дніпро, Харків, Запоріжжя ніхто там не бомбардує літаками до сих пір, і язики не відрізають за те, що лунає російська мова?
Згадую своє дитинство. Хто якою мовою говорив, для нас не мало ніякого значення. Та все ж відчувалося ставлення дончан до нас, людей із навколишніх сіл, недобре ставлення, як до люду меньшовартісного. Нас всіх, хто говорив українською мовою, вважали за "бендерівців", а більшість з наших то ні разу в Западній і не були... Гріх вам, дончани, упрікать, нас в якомусь предательстві рідної козацької землі наших предків.
Тут, в цій землі, лежать мої бабусі і діди-прадіди, які обробляли її своїм потом, а коли і кров'ю. Не гідні ви люди, щоб ходити зі мною по одній землі. Моя бабуся вам курочок возила домашніх, а не якусь гемеошну Нашу Рябу в Донецьк на базар за 80 км, бо до Дніпра було 150 км. Негодні ви люди, російськомовні. Невдячні і неблагодарні. Мене не тішить, що ви тепер там голодуєте і страждаєте. У мене там лишилась купа рідні, з якою втрачено зв'язок. Та це вам плата за Голодомор 1932-1933 років, який влаштувала Росія на Донбасі. Дві сестри моєї бабусі померли з голоду, а вона вціліла, бо відправили до дядька воєнного в Маріуполь, у якого був пайок.
Смерті вам, росіяни, тихої і спокійної в своєму безумстві, яку ви нам влаштовували і влаштовуєте зараз. Прокляття вам, кати українського народу, і не до сьомого, а до сорокового коліна!
Амінь!

Як припинити війну на Донбасі і деокупувати Крим

  • 05.05.20, 19:53
1. Виключити Росію із складу ООН за агресію проти незалежної України, як, в свою чергу, виключили СРСР із Ліги націй через агресію проти Фінляндії у 1939-му. Для цього українська дипломатія має навести беззаперечні вбивчі докази агресії всьому світові і, переконавши в небезпеці такої політики, змусити більшість країн проголосувати за це.
2. Продовжити економічний тиск на російських окупантів світовою спільнотою, до ймовірного демонтажа державності російської федерації. Саудити знають, як завалили обвалом цін на нафту Радянський Союз, за агресію проти Афганістану. А що таке сучасна Росія в порівнянні з країною Рад? Тьфу. За міжнародним правом це законно. Федерація це вільне об'єднання незалежних країн, а тому республіки, які входять до її складу, мають повне право вільного виходу зі складу Російської Федерації.
3. Відключення фашистської Росії від системи SWIFT і повне ембарго на торгівлю з нею. Народ Росії відповідальний за владу, яку собі обрав, а тому природньо має відповідати за свойого Путіна. Російський народ повинен природньо страждати за свій вибір.
4. Виклик Путіна=хуйла на міжнародне зібрання, арешт і показовий суд за військові злочини. 5. Репарації Росії на користь України за всі роки українсько-російської війни, матеріальні і морально-реальні. P. S. Для цього Зеленському і всім наступним президентам потрібно називати всі речі своїми іменами. Писи. Писи. Якщо Путін покається і вибачиться перед українським народом за століття русифікації і приниження, й пообіцяє побудову нового союзу на основі рівноправ'я народів і соціальної справедливості, серед слов' ян і не дуже, то я, хоч завтра, проголосую за співпрацю з росіянами. Але зараз - зась!

Забутий парад 9 травня

  • 27.04.20, 23:51
Більшість тих, що відкрило цю замітку, сподіваюттся побачити щось пов'язане з Другою світовою війною. Але ж ні, хоча і з війною, та все ж першою світовою, а точніше подіями столітньої давнини, коли Україну продовжували шматувати сусідні народи - тогочасний "шакал Європи" Польща, новоявлена "тюрма народів" більшовицька Росія...
Детальніше про це можна прочитати тут
https://strana.ua/articles/istorii/261757-vojna-polshi-i-sovetskoj-rossii-1920-21-hodov-rol-petljury-lenina-pilsudskoho-i-stalina.html

Українці мої, Христос воскрес!

  • 19.04.20, 05:49
Моя бабуся не була набожною, любила і чарочку випити, і слівце примовити, але в цей день ми йшли на кладовище. Поминали всіх, хто там лежав з нашого роду, батьки, дідусі й бабусі... Кого знала чи ні, але то все було мені святе. Українці сходу не менше чим на західній Україні вшановують своїх померлих.
Покоління, яке відійшло, вірило в Христа і притримувалося традицій, не зважаючи на винищення війнами і Голодоморами.
Українці мої, нехай у вас, в цей світлий час, буде на столі, і в голові. З світлим Вас воскресінням Господнім!
Христос Воскрес!

А я за московский патриархат!

  • 18.04.20, 16:25
Не нужно запрещать им собираться. Пусть подобное притягивается к подобному. Помолится, покашляет и массово отправится к праотцам. Слава Украине!
А вы как думаете?

Мова Київської Русі - українська

  • 11.04.20, 16:45
В наш час, коли проти нашого народу ведеться несправедлива загарбницька війна сусідньою державою Росією, слід розуміти звідки її коріння. Спираючись на міфічні ідеологеми, сформовані на підставі спотвореної підробленої української історії імперського й радянського періоду, триває збройна агресія проти незалежної суверенної України. Путін і його послідовники, використовуючи псевдонаукові аргументи, взагалі, заперечують існування українського народу і самобутність його мови, що ставить під сумнів можливість мати, за правом кожної нації на самовизначення, власну суверенну незалежну державу. Власне, це і є головною підставою проводити невігласам при владі, імперську політику щодо України у вигляді гібридних воєн, експансії, анексій.
Самобутність української мови ще в 19 столітті було доведено істориками та мовознавцями. Але й це не зупинило зазіхання імперців на те, що по праву має належати автохтонам-українцям, - їх території.
Вчений Вячеслав Корнієнко, досліджуючи написи на стінах давніх храмів, виявив понад 7 тисяч графіті. Їх лінгвістичний аналіз приводить до висновку, що мовою простого народу, а не духовенства, яке послуговувалося церковнослов'янською(староболгарською), була саме праукраїнська(руська) мова.
З частиною досліджень можна ознайомитись
тут https://www.academia.edu/40097815/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%BF%D1%83%D1%81_%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D1%82%D1%96_%D0%A1%D0%BE%D1%84%D1%96%D1%97_%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97 Чим є, насправді, російська мова, як її називають росіяни "русскій язик", я писала отут http://blog.i.ua/user/3399603/2289931/ Про крадіжку Росією історії України-Руси https://youtu.be/lA-jBf1T-Vk

Как я ненавижу холодильник!!!

  • 08.04.20, 09:56
У простого пересичного украинца сейчас три любимых гаджета: холодильник, телевизор, смартфон(комп). Если с последним ещё как то можно совладать за надобностью и необходимостью связи с окружающим миром, от второго через поток негатива откровенно подташнивает и я его практически уже не включаю...
То первый... Это явно убийца психики. Каждый трейвел к нему сопровождается мыслями "а что мне хочется, чего я ещё не пробовала". Подходишь, открываешь сие чудо-сугроб, впервые(в его отмороженой жизни) забитый сверху донизу деликатесами и не очень, и понимаешь, что ничегошеньки не хочется... ни есть, ни пить... Ничего, Карл!
Пошла искать техподдержки у третьего для приобретения четвертого - весов.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
9
предыдущая
следующая