О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Одна з рідкісних тварин на Землі

  • 14.12.17, 19:51


Одна з рідкісних тварин на Землі – тасманський вовк. За останні 50 років нікому не вдалося його побачити, і його ще жодного разу не сфотографували в природі.

Довжина найбільшого рогу ...

  • 14.12.17, 17:47Довжина найбільшого рогу у білого африканського носорога склала 158 см.

Киця загубилася серед дідусів...)))

  • 14.12.17, 14:57


Итак, на поиски вы потратили

0-3 — Поздравляем, вы настоящий следопыт! Мимо вас не ускользнёт ни одна важная деталь.

4-10 — Вы в меру внимательны, однако далеко не всегда обращаете внимание на мелочи. Но всё же вы хорошо умеете концентрировать своё внимание.

более 11 секунд — ваше внимание рассредоточено. Но не расстраивайтесь. Уверена, что если очень нужно будет — вы сумеете собраться!

Найменша корова у світі...))

  • 14.12.17, 10:07


Найменша корова у світі...))
21 червня 2014 року офіційні представники Книги рекордів Гіннесса визнали шестирічну корову на ім'я Маник (Manikyam) найменшою (низькорослою) коровою в світі. Своїм ростом всього 61.1 см. Маник побила попередній рекорд в 69.07 см. Найменша в світі корова живе в невеликому містечку під назвою Атол (Atholi) в Кералі – південному індійському штаті. Її власник фермер і еколог ростить Маник з самого її народження. Незважаючи на те, що Маник годували так само, як і всіх інших корів на фермі вона залишилася зовсім маленькою. Власник майже відразу зрозумів її унікальність і став більш уважний до особливої корові. За словами фермера мініатюрна корова стала членом його сім'ї. Вона відгукується на своє ім'я, дуже розумна і ласкава. У місті Атол Маник стала знаменитістю, її всі хочуть пригостити і сфотографувати. У книзі рекордів Гінееса не вказано до якої породи корів відноситься найменша корова в світі Маник, але на вигляд вона дуже схожа на корову породи Вечур.

Яка краща?


71%, 15 голосов

19%, 4 голоса

10%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

А давайте попросимо у Святого Миколая,вже скоро ...

  • 13.12.17, 15:22

А давайте, разом, попросимо у Святого Миколая: щоб батьки жили довго, діти не хворіли, кохані були поруч, друзі не зрадили, зарплата зростала, а ціни - ні!
І саме головне, щоб настав МИР! Україна більше ніколи не знала війни!
А українці плакали тільки від щастя!


Найменший кінь у світі ))

  • 13.12.17, 12:42


Кінь на прізвисько "Дюймовочка" – офіційно найменша в світі конячка за версією Книги рекордів Гіннесса, чий зріст складає всього лише 44,5 сантиметрів, а важить вона 26 кілограмів. Народилася тварина в 2001 році в Сант Луїсі штату Муссурі, США. Звання рекордсмена отримала в 2006 році. Дюймовочка бере участь в турне по Америці – відвідує дитсадки, лікарні і школи. Як справжня зірка, все своє майно возить з собою – у неї спальня і автомобіль.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
940
предыдущая
следующая