О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Батько є прикладом, хоче він того чи ні

 Батько є прикладом, хоче він того чи ні...
[ Читати далі ]

Невідомі істоти виповзли на піщаний пляж в Каліфорнії...

  • 12.10.19, 09:27
  

Невідомі істоти виповзли на піщаний пляж в Каліфорнії...
Кілька тисяч незрозумілих, невідомих раніше, живих істот виповзли на пляж Каліфорнії (Хантінгтон-Біч). Напівпрозора істота проползла по пляжу і сховалася в піску. Вчені-біологи поки не можуть пояснити, що за істоти .


[ Читати далі ]

Любіть котів...

  • 11.10.19, 19:41


a кapтині - лeгендapний епізод: після повені люди вийшли з укриття, щоб подивитись на наслідки і пошукати вцілілих. Побачили дитяче ліжечко, яке хвилі прибили до дамби. По ньому швидко бігав кіт. Усі зрозуміли, що дитина не змогла б вижити, але кота вирішили врятувати.
Яке ж було здивування, коли виявили, що в колисці мирно спить !.. немовля. А кіт стрибав з краю на край колиски тому, що вимушений був таким чином підтримувати рівновагу, аби вона не перевернулась. Він так вправно це робив, що не тільки дитина не прокинулась серед бурхливих хвиль, але й білизна у ліжечку залишилась сухою.

удoжник Лoуpeнc Альмa-Тaдeмa, «Повінь в Біcбocі, 1421»

Шолом-носоріг - дуже великий птах ...

                  

Шолом-носоріг - дуже великий птах з сімейства рогів. Він зустрічається на Малайському півострові Суматрі та Борнео. На шолом припадає близько 11% ваги 3 кг. На відміну від будь-якої іншої носороги, шолом є майже суцільним і застосовується в боротьбі між собою у самців.

[ Читати далі ]

Веселкові гнізда ос...

 


Веселкові гнізда ос...
Цікавий експеримент здійснив біолог, студент університету Флоренції Mattia Menchetti, який в даний момент, між іншим, отримує ступінь магістра в даному університеті, а саме він поклав купу різнокольорових паперів для роя європейської паперової оси, які в’ють свої гнізда з паперу і сфотографував - вийшло “диво”.

[ Читати далі ]

Знайомтеся - фруктова мишка...)))

 

Фруктовий білий  летючий кажан ...(На першому фото мабуть не він-так, див. комент №5)...
 

Білохвостий  або гондураський білий кажан — один з маленьких представників сімейства. Крім Гондурасу, живе і в Центральній Америці — Нікарагуа, Коста-Ріці, Панамі.

Тіло — до 4,5 см завдовжки, вуха маленькі, ніс незвичайної форми. Через нього тварини виробляють ехолокацію — така будова дає можливість фокусувати і посилювати їх посилають сигнали.

Живуть під великими листами геліконії, прогризаючи в них отвори таким чином, щоб кінці листочків, звісившись , утворили намет. Харчуються фруктами.

Зазвичай під одним листом проживає сімейство кажанів 5-6 особин, але буває кілька сімей об’єднуються у великий клан. Самки народжують одне дитинча в рік.

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1136
предыдущая
следующая