О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Ось як Бог дякує за добрий вчинок.

Настя і Олексій одружилися, коли їм стукнуло по 32. Вона довгий час намагалася зачати дитину, але не виходило. Вона витратила шалені гроші на лікування, але нічого не допомагало. Вона спробувала всі можливі варіанти, але нічого не виходило. Тоді вона змирилася з тим, що вона ніколи не зможе народити дитину. Причиною назвали те, що вони просто несумісні з чоловіком.

Вони були в повному шоці, запитали у лікаря, як бути. Той просто порадив усиновити. Вона була згодна, ось тільки боялася, що чоловік буде проти. Адже не кожен чоловік погодиться прийняти чуже дитя за своє.

[ Читати далі ]

За секунду до....)))

  • 03.03.21, 17:37

У кожного з нас був такий момент в житті, який хотілося б поставити на паузу і відмотати назад. Однак, приказка «Знав би, де впадеш, соломки підстелив би» придумана не просто так. Більшості людей все ж пощастило, і такі випадки залишилися лише в їх пам’яті, ну, може, в пам’яті ще пари випадкових очевидців. А ось герої нашої статті примудрилися потрапити на фотознімки із серії «за секунду до».

Ми сподіваємося, що ці маленькі пригоди не стали для них чимось негативним і все в підсумку закінчилося благополучно.

До великого «бум!» залишилося 3 … 2 … 1 секунда

Ми сподіваємося, що ніхто на цій фотографії не постраждав 

[ Читати далі ]

Дивні та незвичайні...))

  • 28.02.21, 21:35

Людина створює твори мистецтва, але іноді подивишся навколо і зрозумієш, що природу їй ніколи не переплюнути. Ось хто справжній художник! Інакше як на світ з’являється стільки дивовижних створінь? Тут зібрано 16 прикладів тварин з незвичайним забарвленням, який навмисне не придумаєш.

Бананово-полуничний метелик

Білка із світлим хвостом...

[ Читати далі ]

Ракурс вирішує все...)))

  • 28.02.21, 11:18

Не всі, у кого є фотоапарат, фотографи. Крім техніки потрібен ще й особливий погляд. І ці знімки – з лапками качки, фламінго під водою і звичайної тертки зсередини – зробили ті, у кого він є. А тепер і Ви отримайте візуальну насолоду по повній.

У дій добірці зібрано фотографії, де звичайні явища постають перед нами в незвичному ракурсі. І виглядає це дуже круто.

Качка, вид знизу

Вії слона  

[ Читати далі ]

Вони теж радіють життю...)))

  • 27.02.21, 16:11

Ми, люди, звикли не помічати дрібне і несуттєве. Всі знають, що тигри з носорогами вимирають, але хоч хтось турбувався долею мишок-полівок або бурундуків? Отож-бо! А ось для австрійського фотографа Джуліана Рада вони стали джерелом натхнення і творчого початку!

Ой, яка чудова мишка!

Ця квіточка дуже смачно пахне! 

[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1231
предыдущая
следующая