О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ І ДІТИ

Останки незрозумілої тварини...

  • 29.04.17, 21:47Група канадських експертів виявила останки незрозумілої тварини ще 2014 році.
Вчені знайшли членистоноге, у якого було 50 ніжок. Tokummia katalepsis жив приблизно 500 мільйонів років тому, передає Ukr.Media. 

З тих пір йшло детальне вивчення даного членистоногого і вже публікуються перші результати. Істота отримала назву Tokummia katalepsis і відомо, що жила більше 500 мільйонів років тому. 

Також повідомляється, що у неї було 50 ніжок і панцир, який захищає від хижаків. Tokummia katalepsis мали довгі, однак тонкі і крихкі щупальця.

Також у них були мандибули які подрібнювали дрібну їжу, але з-за їх будови їх тіла, вони могли полювати тільки на "м'яку" здобич.


Научи ребенка постоять за себя. ..

  • 29.04.17, 18:58


Эти 9 советов помогут вам научить ребенка не дать себя в обиду и постоять за себя.  

[ Читати далі ]

Батько, який намагається змінити свою дитину...

  • 29.04.17, 08:59


Батько, який намагається змінити свою дитину, не починаючи з себе, не просто марно втрачає час, але дуже жорстоко ризикує.
Володимир Леві
[ Читати далі ]

Наші діти - це наша старість.Наші діти - це наша старість. Правильне виховання - це наша щаслива старість, погане виховання - це наше майбутнє горе, це наші сльози, це наша провина перед іншими людьми.
Антон Семенович Макаренко[ Читати далі ]
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
822
предыдущая
следующая