О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ І ДІТИ

Цікаве про пінгвінів..
Вважається, що пінгвіни дуже стійкі до холоду, а низька температура – неодмінна умова їхнього проживання. Насправді, серед цих пташок є і теплолюбні різновиди. Наприклад, галапагоські пінгвіни, які живуть на однойменних островах. Річна температура повітря там не опускається нижче від +18 градусів.Своєрідними рекордсменами у світі пінгвінів вважаються папуанські. При плаванні вони розвивають швидкість 36 км / год.Пінгвіни не люблять ходити пухким снігом, оскільки провалюються в нього. Щоб комфортно пересуватися під час потепління, вони лягають на живіт і ковзають, використовуючи для відштовхування крила і лапки.Якщо застосувати до пінгвінів відому цитату Максима Горького, вийде «народжений плавати літати не може». Ці птахи дивовижні плавці, але повітряні простори їм недоступні.До того ж, пінгвіни чудово пірнають. І якщо пташка по-справжньому зголодніла, а на поверхні океану нічого їстівного не трапляється, вона здатна добути собі корм на глибині до 200 м. Правда, такої глибини може досягнути тільки один різновид птахів – королівські пінгвіни.Пінгвіни – єдині птахи, які не здатні ні стояти прямо, ані ходити в такому положенні.

[ Читати далі ]

Салукі – найдавніша з відомих порода собак...

  • 14.10.17, 19:58Салукі – найдавніша з відомих порода собак.Салукі вважаються найдавнішою породою собак. У Стародавньому Єгипті вони належали сім’ям правителів. Цих собак дуже поважали і навіть муміфікували їх після смерті разом з фараонами.

Українські скоромовки...))
Спробуйте швидко-швидко промовити такі скоромовки:

***

Бабин біб розцвів у дощ -
Буде бабі біб у борщ.

***
[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
916
предыдущая
следующая