О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Виховання складна штука...

 


Зазвичай з ознаками правильного виховання люди плутають такі показники, як кількість прочитаних дитиною книг, чи їсть вона тільки здорову їжу або чи досягла успіхів у навчанні або спорті. Але насправді хороше виховання полягає в іншому. 

[ Читати далі ]

Найгірше, що батьки можуть зробити для своєї дочки...

 

Найгірше, що батьки можуть зробити для своєї дочки — це виховати її “чемною дівчинкою”. Я не маю на увазі “порядною”, “розумною”, “відповідальною”, а саме – “чемною”.

Бути чемною — це значить орієнтуватися на чужі оцінки, боятись образити будь-яку скотину, яка плює тобі в душу, намагатися знайти добре, в кожному лайні. Бути чемною, це значить бути зручною — це страшний вантаж, від якого, ой, як не легко позбутися. І всього життя буде замало.

Але чемних дівчаток дуже люблять батьки, вихователі в дитячому, вчителі, та й взагалі всі дорослі, адже з ними немає ніяких проблем. Скажеш такій дівчинці доїсти бридкий суп — вона чемненько все доїсть. Буде давитися, але доїсть, бо так треба. А вона ж чемна, головне, щоб дорослі не сердились на неї. А потім дивуються, звідки в неї зайві кілограми і ця звичка запихатися їжею, коли і не хочеться. А все тому, що ця дівчинка так і не навчилась прислухатися до себе, не чує своє тіло.Їсть і дивиться на виховательку: ще їсти чи вже можна залишити?

Взято з мережі

Мішок проблем...


 

Одного разу до Бога прийшла жінка. Її спина була зігнута під вагою великого мішка, голова нахилена вперед, а погляд спідлоба був тривожним і пильним.

– Ти втомилася, мила жінко? – Стурбовано спитав Господь. – Зніми свою ношу з плечей, присядь, відпочинь.

[ Читати далі ]
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1185
предыдущая
следующая