Маленьке кошеня врятувало цуцика і тепер вони найкращі друзі...

І як після цього не вірити в долю? Щеня Ліл Наггет та Чіккі опинилися в одному і тому ж притулку майже одночасно. Чіккі був трохи малим, як для свого віку, але мав надзвичайно міцне здоров’я. А ось Ліл Наггет навпаки — під час їх зустрічі він майже помирав.

Цуцика у притулок приніс один чоловік. Він знайшов його на вулиці у геть поганому стані та вирішив віднести у притулок, аби його життя врятували ветеринари. До речі, на той момент, Чіккі вже був у притулку.

[ Читати далі ]

Традиції Китаю...

Китайські серіали дивитися небезпечно: там чудові костюми, а невловимо схожі на ельфів актори зачаровують і привертають в свій світ. Деякі глядачі багато б віддали, щоб перенестися в ті часи і своїми ногами походити по імператорському палаці. Але, знаючи всю таємницю, здається, що за цим життям все ж крутіше спостерігати по цей бік екрану.

І цій статті розповідається про звичаї при дворі і про речі з повсякденності, які стосувалися кожного жителя древнього Китаю, від босяка до імператора.

«Броня» для нігтів   [ Читати далі ]

Це продукт справжнісіньких пустощів всесвіту. ...

Це що, яйце навпаки?

«Кілька секунд я щиро думав, що моя машина зависла над паркавкою»...

[ Читати далі ]

Найдивніші тварини нашої планети...

На планеті живуть мільйони унікальних видів тварин, і щороку вчені відкривають все нові і нові види.

Деякі з них виглядають звично для людського ока, інші ж вражають нас з першого погляду! Давайте подивимося на найдивовижніші види тварин, що мешкають на нашій планеті!

Венесуельський метелик-пудель

Іншопланетного виду тварина була виявлена в Венесуелі в 2009 році.

[ Читати далі ]

Якщо ви мріяли, щоб кошеня ніколи не виростало, це манчкіни...

Кошенята такі милі і грайливі, що частенько на розум господарям приходить думка: «От було б здорово, якби вони ніколи не виростали!». Але це неможливо.

Але чи це можливо? Манчкіни – порода кішок, які ніби назавжди залишилися в своєму ніжному віці. А ми ділимося з вами фотографіями цих дивовижних створінь.

А ось і я!

Лапки манчкінів в 2-3 рази коротшіе, ніж у звичайних кішок. Тому часто їх називають «таксами котячого світу»

[ Читати далі ]

У XXI столітті робота з деревом – найцікавіше і красиве хобі...

Якщо ви підете в магазин за дерев’яними меблями, то напевно будете розчаровані. Нібито «деревина» на перевірку є «бутербродом» з тирси, фанери і клею. А справжній дубовий або кленовий масив вже за межею розкоші, та й не так багато людей залишилося, які вміють працювати з таким матеріалом. Але тим цікавіше подивитися на шедеври, які виходять з їх майстерень!

“Я працюю над цим проектом вже кілька місяців. Простір під сходами тепер використовується максимально раціонально”

До народження першого онука дід виготовив колиску-драккар...

[ Читати далі ]

Такі речі не часто зустрічаються в житті...

Майстерність складання скульптур з рушників перетворюється в новий вид спорту!
 
[ Читати далі ]

Якби такі “лапочки” не існували, їх треба було б придумати...

У наших краях про совинних дрімлюг ніхто толком і не чув, що й не дивно, так як ці птахи мешкають в Південно-Східній Азії, трохи в Австралії і на Індійському субконтиненті. Та й на що там дивитися, сова і є сова, навіть якщо рот як у жаби. А ось і не правда, совинні дрімлюги з совами не родичі, це різні види. Але найбільш їх примітна особливість в тому, що в юному віці вони просто чарівні. Пташеня совинної дрімлюги, це така хутряна кулька, побачивши яку всі починають сюсюкати і виглядають безглуздо. Розчулення, та й годі!

1. Тільки подивіться на нього

  [ Читати далі ]

Вони неймовірні...)))

Про першочергові функції домашніх тварин, їсти і спати, знають всі. Потім йдуть вторинні завдання, наприклад будинок охороняти або мишей ловити. Але є і приховані опції, активувати які можна тільки при правильному зверненні. Чит-коди не допоможуть, це треба заслужити! А саме – всі звірі природжені коміки і можуть, навіть нас веселити! Тільки виглядає це дещо дивно.

Коли стоїш у пробці, а з сусідньої машини тобі пики корчать

Здається, він щасливий...

[ Читати далі ]

Вони "забувають вмирати"...))

Ікарія – Острів довгожителів

Кожен 3-й житель Ікарії доживає до 90 років. А двоє інших живуть до 100 років. Таємниця криється в райській природі острова в Егейському морі, 8-ми цілющих джерелах, а ще в малій пристосованості для натовпів туристів. Але самотність нікому не загрожує, адже тут дружно живуть 10 тис. оптимістів.

[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
2533
предыдущая
следующая