Ти хочеш назад у минуле?

  

[ Читати далі ]


27%, 3 голоса

45%, 5 голосов

27%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Старий міст, Боснія і Герцеговина ...

Старий міст, Боснія і Герцеговина

Старий міст, Боснія і Герцеговина

Пішохідний міст через річку Неретву в місті Мостар є сучасною копією стародавнього мосту, повністю знищеного хорватськими бойовиками в 1993 році.

[ Читати далі ]

15 років фотографує природу.

  


Яні Йлінампа з Фінляндії уже 15 років фотографує природу. Він справжній майстер у зйомці північного сяйва, захоплюючих заходів, прекрасних лісів, озер та інших чудес природи.

Один з тих магічних предметів, що потрапили в об’єктив Яні, став прекрасний острів Котисаар, який колись був традиційним прихистком лісорубів.

Фотограф задокументував острів в всі чотири сезони, у результаті вийшли чотири справді різні кадри.

[ Читати далі ]

Здивовані верблюди...

   

Верблюди в снігу. У Саудівську Аравію прийшла зима зі снігопадами...
[ Читати далі ]

Думки втілюються у життя...Герберта Уеллса можна сміливо вважати рекордсменом за кількістю передбачених винаходів і явищ: лазерний промінь, посудомийна машина, мультиварка, відеомагнітофон, платні швидкісні траси, доставка їжі, робота вдома, висадка людини на Місяць. Але найстрашнішим його пророкуванням стала поява атомної бомби у роман "Звільнений світ". Навіть сам термін «атомна бомба» належить Уеллсу.

Письменник був настільки захоплений думками про те, куди може завести людство технічний прогрес, що в 1901 році випустив книгу «Передбачення», яка, на подив видавців, розійшлася навіть більшим тиражем, ніж художні твори.

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
2342
предыдущая
следующая