Небезпечний друг

Кейсі Андерсон і ведмідь гризлі Брут доводять, що будь-яка дружба можлива


[ Читати далі ]


Переселенці... Вас, направду, шкОда.

  


Переселенці... Вас, направду, шкОда.
Хоч Україна, а земля не та. 
[ Читати далі ]

Він приручив гігантського крокодила

Жільберто Шелдон приручив гігантського крокодила і дав йому ім’я Почо
Якось рибалка Жільберто Шедон повертався додому після риболовлі і знайшов у річці пораненого крокодила. Чоловік забрав рептилію додому і почав виходжувати її, дивуючись тому, наскільки охоче істота йде з ним на контакт.

Якийсь час тварина жила у рибалки в будинку, що було заборонено законом. Коли влада дізналася про це, Жільберто довелося ховатися в затишних місцях неподалік річки разом зі своїм новоспеченим другом. Сусіди вирішили, що чоловік збожеволів. Трохи пізніше від нього пішла дружина, яка також розділяла позицію односельців.

Жільберто пішов на три роки, щоб повністю виходити крокодила. Чоловік неодноразово намагався відпустити рептилію на волю, але вже наступного ранку виявляв її на порозі власного будинку. Дивовижна дружба тривала двадцять років.

Нехай Бог береже всіх захисників...

        Військові отримують зарплату. Яке жахливе речення. В країні війна...Я не думаю,що наші захисники ,по коліна в багнюці ,під ворожими обстрілами та бомбардуваннями ,замислюються над тим ,що в кінці місяця отримають зарплатню( о Господи, а їм же нарахують гроші, 30 ,або аж 100 тисяч!) . Дуже гірко та болячи чути таке від людей які вночi сплять спокійно , і ще мають совість таке говорити. Скажіть це матері, яка більше не обійме свого сина. Скажіть це жінці ,яка більше не поцілує свого коханого. Скажіть це дітям ,які більше не поніжаться в обіймах свого батька. Скажіть це родині пораненого обгорілого бійця , біля якого в лікарні чатує вся родина , і не знає, чи здолає він боротьбу зі смертю. Скажіть це жінкам, які зараз з діточками за кордоном , (виють кожну ніч закриваючи рота долонею , щоб не налякати діточок,бо їм нема куди повертатись),а їхні чоловіки боронять нашу країну. Скажіть це воїнам Маріуполя! Скажiть це кожнiй дружинi,кожнiй дитинi,кожнiй матерi,кожному,хто чекаэ свого захисника додому!!! 
[ Читати далі ]

Перший закон котодинаміки:тара має бути заповнена котом ....

 


Перший закон котодинаміки: коробка має бути заповнена котом без залишку...))) 
[ Читати далі ]

Дякуйте їм, коли відкриваєте очі вранці...

  

Дякуйте їм, коли відкриваєте очі вранці, дякуйте їм за кожну щасливу мить свого життя, думайте про це і допомагайте їм, чим можете, а ще моліться за них, наче молитеся за свою дитину...


[ Читати далі ]

Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
2595
попередня
наступна