Які з сирів варто скуштувати...


Одним з найбільш поширених і стародавніх продуктів у багатьох кухнях світу є сир. Він буває твердим, м'яким, плавленим і ропні. Сир цінується за високий вміст молочного жиру, білків і мінеральних речовин, а також вітамінів A, D, С, E, B1, B2, B12, PP. Кращими виробниками цієї страви вважаються Франція, Нідерланди, Італія, Великобританія, Швейцарія і Німеччина.Які з сирів варто скуштувати:
Аппенцеллер - швейцарський твердий сир в формі кола. Просочується білим вином або сидром та обробляється травами під час дозрівання.
Королем італійського твердого сиру вважається пармезан за свій ніжний смак з пікантним присмаком. Він включений в раціон космонавтів Міжнародної космічної станції, так як багатий вітамінами і мінеральними сполуками, відмінно засвоюється і є джерелом цінного концентрованого білка.

[ Читати далі ]

Ці тваринки не можуть ходити....


Ця людина взяла до себе тваринок,які втратили кінцівки. Він щодня вивозить їх у собачий парк, де їм одягає колеса замість лапок, щоб вони могли гратися, ходити, спілкуватися з іншими тваринами. На таке не кожна людина здатна. Я у захваті від доброти цієї людини.angel
 
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
2178
предыдущая
следующая