Собака Рубі і «Місія Едгара».


Собака Рубі і «Місія Едгара».
В австралійському центрі «Місія Едгара», який рятує тварин, постраждалих в результаті дій людини або з уродженими хворобами, живе багато дивовижних звірів. Серед них і собака Рубі. Перший господар купив її для охорони овець, але вирішив, що собака не справляється, і доручив другу застрелити пса. Але в останній момент серце цієї людини здригнулося, і він відвіз Рубі в «Місію Едгара». Рубі живе в центрі з 2009 року і за цей час допомогла адаптуватися і повернутися до нормального життя безлічі осиротілих малюків, ставши мамою для свинок, козенят, телят, поні та ін. Рубі тут називають справжньою ветеринарною медсестрою.

Капібара Гері і кіт Флопсі.

Капібара Гері і кіт Флопсі.
У цієї прекрасної пари немає історії про чудесне спасіння і виховання, але є дружба, що виникла після того, як їх господарі полюбили без пам’яті чудових водосвинок і вирішили привезти капібару додому. І як можна не милуватися, дивлячись на ці телячі ніжності 50-кілограмової істоти?!

«Південна Австралія: вид зверху»«Південна Австралія: вид зверху» – так називається інстаграм австралійця Бо Ле, наповнений фотографіями обласканого океаном узбережжя далекого континенту. 
[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
2054
предыдущая
следующая