Вони взяли звичайні дрова і побудували дім ....Вони взяли звичайні дрова і побудували з них шикарний теплий будинок!
[ Читати далі ]

Добре придумали...


Домики для уличных котиков, в которых можно пережить холод, дождь и ветер. Хорошо придумано, вы как считаете?


Вам хочеться кинути сміття? )))


В Новых Санжарах Полтавской области установили красивые и необычные урны для мусора.
В такие так и хочется выкинуть мусор.


87%, 20 голосов

13%, 3 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Дайте йому ще раз по пoпi!...)))

 

 

Ця історія про 3-річну дівчинку Катрусю точно підніме вам настрій. Вона вже багатьом сподобалася в Мережі, і її переказують друзям.lol

На якійсь вулиці вимкнули світло, і коли у жінки почалися пoлoги, і вона звернулася в швuдку, на виклик приїхав тільки один фельдшер.Через те, що в будинку було темно, дочці поpoділлі довелося допомагати під час пoлoгів.3-річну дівчинку попросили тримати ліхтарик над мамою, поки фельдшер приймає пoлoги. Катя не вередувала, а все з точністю виконувала, все, як сказав лікар.І ось спільними зусиллями вони опомогли її братику з’явитися на світ. Лікар легенько ляснув малюка по пoпі і поклав на спину. Той заплакав, а Катя весь цей час спостерігала за ним завороженим поглядом.Коли фельдшер запитав сміливу дівчинку, що вона думає про все це, малятко простодушно сказала:«Він взагалі не повинен був залазити туди з самого початку! Дайте йому ще раз по пoпi!».

Художниця з Нової Зеландії ...


Художниця з Нової Зеландії Хайлі Кінг працює під брендом FLOX. Її яскраві картини, що відображають красу дикої природи, відомі у всьому світі. Барвисті птахи, мальовничі ландшафти, чарівні тварини ніби нагадують про стародавнє коріння, з якого зароджувалася цивілізація.
[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
2138
предыдущая
следующая