Прекрасне явище, яке більше ніде не зустрінеш...

Фотограф Джозеф Майкл (Joseph Michael) провів незліченну кількість годин в холодному підземному світі печер Уаітомо, щоб відобразити сіяння підземелля, яке за оцінками експертів налічує близько 30 мільйонів років.

   [ Читати далі ]

Зображення, які відображаються тільки через циліндр...

 


Зображення, які відображаються тільки через циліндр... 
[ Читати далі ]

Найкрасивіші птахи у світі...

Тисячі птахів варті уваги, тому що вони всі такі різні, один красивіший за іншого. Представляємо вашій увазі найкрасивіших птахів у світі.

Лорієві папуги (Лорі)

Ці красиві маленькі пташки мають яскраве забарвлення. При погляді на лорієвих папуг, здається, що перед тобою веселка.

Куди варто відправитися в подорож, щоб побачити цих папужок? Все просто в:

  • Австралію;
  • Нову Гвінею;
  • Індонезію;
  • Філіппіни.

Про цей красивий вид ходять цікаві чутки: «Що весна, – час їх падіння, і вони змушують людей носити їх в ветлікарні».

Американська боривітер

  [ Читати далі ]

Сукуленти - троянди...

Ці сукуленти отримали назву Greenovia Dodrentalis, вигнуті шаруваті пелюстки, завдяки чому рослини виглядають так само, як троянди. В основному вони зустрічаються на Канарських островах, але ми б сказали, що немов з казки через те що, наскільки вони унікальні та чарівні! Продовжуйте прокручувати, щоб перевірити кілька фотографій цієї приголомшливої зелені у формі троянди.

  
[ Читати далі ]

Вчені зафіксували загадковий радіосигнал з космосу ...

 Вчені зафіксували загадковий радіосигнал з космосу – він повторюється кожні 16 діб. 
[ Читати далі ]

Цікаві факти про ворон...

1.Ворони є дуже розумними.

Люди завжди знали про кмітливість воронів, так що в цьому немає нічого нового. Але ми тільки починаємо розуміти, наскільки розумними насправді є ці сміттярі. Сімейство воронових, до яких відносяться ворони, також включає ворон, сорок, сойок та галок. Все це сімейство птахів вважається одним з найрозумніших у світі.

За даними дослідження, що проводилося журналом Science в 2002 році, в Новій Каледонії ворона могла згинати шматок дроту у формі гака, щоб діставати їжу з вузьких місць. Маленькі діти, перед якими ставили цю ж задачу, проявляли меншу кмітливість, ніж наші пернаті друзі.

Результати тестів з дидактичними картками, що проводилися вченими біологічного відділення Московського університету, також довели, що ворони здатні до міркування на рівні аналогій. Зіставлення вважається розумовим процесом вищого порядку, а ці птахи вже володіли цією здатністю без тривалого дресирування.

Крім того, люди бачили, як ворони каталися по снігу на імпровізованих санях з кори і розглядали знайдені ними людські предмети. Ворони є творчими і пристосованими і показують, що вираз «з пташиними мізками» не є такою вже образою.

2.Ворони «дружать» з вовками
 
[ Читати далі ]

Його роботи підкорять будь-яке серце.

Британський фотограф-самоучка Дін Мейсон почав свою кар’єру на гоночних трасах, знімаючи улюблених мотоциклістів. Ще однією його пристрастю була дика природа. Він гуляв по сільській місцевості і ловив дивовижні кадри з оленями, борсуками та іншими тваринами. Дін досі ганяється за різною звіриною, а вони в свою чергу талановито йому позують. Тепер природа стала його основною спеціалізацією, в якій він досяг певних успіхів. Наочне тому підтвердження – серія робіт з чарівними мишами, які підкорять будь-яке серце. Ви тільки погляньте на них!
[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
2446
предыдущая
следующая