Деградація особистості: як не опуститися на дно?
Деградація особистості: як не опуститися на дно? 
[ Читати далі ]

Які таємниці приховує Стоунхендж?Які таємниці приховує Стоунхендж?
Досі до кінця невідомо, навіщо в 3 тисячолітті до нашої ери були зведені ці мегаліти. Їх призначення залишається темою численних суперечок в науковому світі. На перший погляд, кам'яні статуї здаються абсолютно примітивними. Але це тільки на перший погляд.При вивченні Стоунхенджу, було встановлено, що будівництво окремих частин мегаліту проводилося в різні історичні періоди. Причому ці етапи віддалені один від одного тисячоліттями. Найдавніші частини датуються 3100 роком до нашої ери. Вчені, дослідивши сліди, встановили, що ці камені приблизно в 1800 році до нашої ери переставляли, причому не один раз.З мегалітами пов'язано безліч легенд, проте, невідомо, наскільки вони правдиві. Так, повідомляється, що в 1953 році хлопчик, доторкнувшись до одного з каменів, впав, як підкошений. Відтоді він повністю паралізований. У 1956 році фотограф, який робив фотографії Стоунхенджу, виявив дивний дефект на знімку - від кожного каменю виходило до неба незвичайне світіння.З багатьма загадки стикалися і самі вчені. Наприклад, періодично біля каменів лунають незрозумілі клацаючі звуки. Кажуть, що це через сильне магнітне поле, яке поширюється навколо Стоунхенджу. Відомо також про феноменальне явище, коли червона стрілка компаса завжди показує в центр мегаліту, навіть якщо обходити його з усіх боків. Виявилося також, що якщо постукувати по Стоунхенджу певним способом, то звук поширюється з каменю на камінь, хоча між собою вони не стикаються.

Невідомі істоти виповзли на піщаний пляж в Каліфорнії...

  

Невідомі істоти виповзли на піщаний пляж в Каліфорнії...
Кілька тисяч незрозумілих, невідомих раніше, живих істот виповзли на пляж Каліфорнії (Хантінгтон-Біч). Напівпрозора істота проползла по пляжу і сховалася в піску. Вчені-біологи поки не можуть пояснити, що за істоти .


[ Читати далі ]

Художник, який малює дощ...

   

Художник, який малює дощ...
Приголомшливі роботи ірландського художника Френсіса Маккрорі. У них є легка нотка смутку і дорожньої романтики! На роботи Френсіса можна дивитися годинами і тихенько мріяти про щось своє. Тим більше зараз це в дусі часу року.
[ Читати далі ]

Любіть котів...a кapтині - лeгендapний епізод: після повені люди вийшли з укриття, щоб подивитись на наслідки і пошукати вцілілих. Побачили дитяче ліжечко, яке хвилі прибили до дамби. По ньому швидко бігав кіт. Усі зрозуміли, що дитина не змогла б вижити, але кота вирішили врятувати.
Яке ж було здивування, коли виявили, що в колисці мирно спить !.. немовля. А кіт стрибав з краю на край колиски тому, що вимушений був таким чином підтримувати рівновагу, аби вона не перевернулась. Він так вправно це робив, що не тільки дитина не прокинулась серед бурхливих хвиль, але й білизна у ліжечку залишилась сухою.

удoжник Лoуpeнc Альмa-Тaдeмa, «Повінь в Біcбocі, 1421»

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
2303
предыдущая
следующая