Птаха моа...Невідома істота

Вчені-аматори, здійснюючи прогулянку по Національному парку в Новій Зеландії, наткнулися на карстову печеру. Юні археологи вирішили її відвідати. Гуляючи по коридорах печери група побачила скелет, який добре зберігся, але був моторошний на вигляд. Досить велике тіло мало грубу шкіру, дзьоб, величезні пазурі. Абсолютно не зрозумівши, звідки взялося це чудовисько, хлопці в терміновому порядку покинули печеру. Подальші дослідження показали, що це були останки древнього птаха моа. Деякі вчені впевнені, що він ще живе на планеті, просто ховається від людей.


Чому сльози і піт солоні?Чому сльози і піт солоні?
Призначення сліз — зволожувати очі. Змочувальна рідина повинна мати ту ж концентрацію солей, що й клітини змочуваних тканин, інакше вона буде їх подразнювати.

А головна функція поту — охолоджувати тіло шляхом випаровування. У розчинах солей робота, необхідна для виходу молекули рідини, більша, ніж в чистій воді, тому солоний піт дозволяє скидати більше тепла на одиницю випаруваної вологи. У сльозах і поті міститься близько 0,9% солі.


Ніколи не бачила такого сорту тюльпанів, а ви?

[ Читати далі ]

15%, 2 голоса

85%, 11 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Шукаю енергійного хлопця )))Шукаю енергійного хлопця. Коротко про себе : smeh город 40 соток...rofl

Ні слова більше )))— Это магазин дизайнерской обуви?
— Да, вы хотите заказать у нас обувь? Какие будут пожелания?
— Ну, я бы хотела не просто ходить, а будто порхать над землей.
— Ни слова больше!

Літо буде,... "літо"...))))))Моя мрія на літо....(хоч помрію...) І все таки - ЛІТО БУДЕ!  ura

Хочу будинок біля моря. І літо. І щоранку плескатися в теплих хвилях, читати на піску хороші книги . Бути відрізаною від світу.   Забути про всі проблеми, радіти кожному моменту, купатися в сонячних променях - саме так треба проводити літні дні.   Літо - як крапелька сонця і щастя в нашому буденному житті. Капелька незабутнього задоволення в наших серцях і крапелька солоного моря в наших долонях.  love

[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1739
предыдущая
следующая