Чому єврейські діти стають геніями...Любов єврейських батьків до своїх дітей не знає кордонів. Такого культу дітей немає, здається, в жодного іншого народу. Психологи можуть говорити як про плюси, так і про мінуси такого ставлення, проте, безумовно, єврейські діти нестачі любові та уваги не відчувають.

[ Читати далі ]

Тест: Характер жінки за квіткою.)))Тест: Характер жінки за квіткою.)))
Оберіть квітку, і вона розкриє всі таємниці вашого жіночого серця!

[ Читати далі ]

Фантастині роботи...

  

 Порцелянові фігурки українських талановитих митців  - Ані Стасенко и Ярослава  Леонтьева... Краса неймовірна...
[ Читати далі ]

Ладанник - рослина-фенікс, яка сама себе спалює.

  

 
Ладанник - рослина-фенікс, яка сама себе спалює.
Ладанник із Середземномор’я є справжньою рослиною камікадзе. Він обожнює ні з того ні з цього влаштовувати пожежу і згорати до тла.
При підвищенні температури повітря до 32 градусів, рослина починає виділяти легкозаймисте масло, яке і підпалює ладанник. Вогонь не залишає рослині жодного шансу на виживання. Суїцидальна рослина окрім себе вбиває ще й всю довколишню рослинність.
Виникає питання: для чого це все потрібно? Виявляється перед тим як влаштувати пожежу, ладанник викидає на землю насіння, покрите вогнетривкою оболонкою. Але для кращого проростання потрібне добриво, наприклад попіл який утворюється при спаленні рослин.Ну і непогано було б звільнити місце для нового покоління ладанників. Ось чому рослина себе спалює. На що тільки не йдуть батьки заради свого потомства. Іноді через рослину самогубця може згоріти цілий ліс.

Дивовижна історія про втрати і здобутки...


Одного разу в ефірі шведського телебачення стався цікавий випадок!  
[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
2394
предыдущая
следующая