хочу сюда!
 

Дарина

26 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 27-35 лет

Искать

Лента заметок за месяц

Червива ідеологія в дії.

  • 22.07.17, 00:37

   21.07.2017 року на сільській сходці з основного питання про приєднання до Марківської територіальної громади ( і як альтернативи - до громади успішного села Кабичівки, сільський голова Михайло Бондарь) - було основною емоцією оцінити ситуацію життя за критерієм чи стане жити, при після можливого рішення, комфортніше у умовах коли, можливо, виросте ступінь піклування про жителів представниками тієї територіальної громади. ura

   Ідеологія ця мертва і безблагодатна без поваги до Вищих  та без сумлінності в своїх обов'язках по саморозвитку на успішному досвіді Вищих. Бо Вищі становляться "не указом", не зразком. Не путєводною зіркою. Не жаданною вершиною альпініста, із якої відкриваються ще грандіозніші і красивіші вершини розвитку і щедріші нагороди за своє стремління.fuck
   Більш високий Рівень існування включає в дію значно більшу кількість законів існуванння із їхньою невідворотністю дотримування їх без реалізації сценарію опускання на минулий Рівень існування - повертатися до бабиного розбитого корита із казки "Золота рибка" в замкнутому кругу не життєздатної ідеології.dance Жителі села не розвивали свою ідеологічно-філософську базу та працювали над удосконаленням своєї аморальності, розгублюючи і руйнуючи моральні засади існування та архітектоніку в технологічних процесах суспільного життя.  Червива ідеологія в селі Кризькому користується найбільшою популярністю. Приїзжайте сюди, в цей музей "Як не треба жити". І ви отримаєте велике задоволення від прославляння себе, що ця чаша минула вас. Тимчасово.podmig


  Стаття написана в розвиток ідей Лариси Секлітової та Людмили Срельнікової, що обнародовані в книзі "Высший разум открывает тайны мира" (2017 рік видання). В главі 2, статті "Космический смысл сказок", та "Бытовой смысл сказок".

Фортеці оборони України

  • 22.07.17, 00:36

Фортеці оборони України

24 години на добу і 7 днів на тиждень. Використовуючи кожну вільну хвилину, сонячний день, чи відсутність обстрілів. Військовослужбовці вдосконалюють свої позиції. Все глибше і глибше зариваються в грунт, встановлюють нові накати перекриттів, оперативно відновлюють знищені обстрілами позиції.

-         Тут змушувати нікого ні до чого не потрібно, - наголосив командир взводного опорного пункту «Шахта» Олег. – Хлопці розуміють для чого потрібно постійно вдосконалювати і покращувати свої позиції. І хоча земля в нас важка, ми робимо все, щоб бійці були в безпеці.

Завдяки добре обладнаним та замаскованим позиціям наші бійці ведуть постійне спостереження за ворогом, а за потреби дають гідну відсіч путинським посіпакам.

Тарас Грень.

 

Когда....

  • 22.07.17, 00:25
Когда придешь ты одинокий 
В этот мир 
Не многим пожалеть тебя 
Назначено 
Ты их не растеряй 

Наталия Лихтенфельд (живопись Зорикто Доржиев)
Перекличка)

  • 22.07.17, 00:19
Кто нэ спыть?

Уявна доброта

  • 21.07.17, 23:58

    Під час спілкування в соціальних мережах ,від приятелів, добросердих людей, багато хто отримує лист такого змісту. «Привіт. Допоможи розіслати, шукають донора дитині. Розішли будь-ласка, кому можеш. Помирає 10-ти місячна дитина. У нього пухлина головного мозгу, терміново потрібна операція, потрібен донор, група крові: третя мінус, тел.: 095 - 195 - 09 - 42. У батьків дитини недостатньо грошей і "Epuis" і "Onet" згодні їм допомогти. "Onet" перевіряє скільки осіб отримали цей лист. За кожні відправлені три листи батьки дитини отримують на рахунок 32грн. Якщо ти відправиш мінімум 12 листів, то у тебе в профілі буде значок "Спасибі". Давай допоможемо!»


      На перший погляд  звичайне прохання про допомогу . 

Поспілкувався з  кореспондентом, який надіслав цей лист мені. Нормальна, добра, співчутлива  до чужого горя жінка ,навіть не зрозуміла  мого питання - «Як навіщо, людям потрібна термінова допомога, у них дитина хвора ! Важко тобі трьом друзям цей лист переслати? » Ні, мені не важко, але  в листі дуже мало інформації , лише  номер телефону .

   Саме цей номер я спробував пошукати в Інтернеті за допомогою  всезнаючого «Google»  ,щоб мати більше інформації про людей які потребують допомоги. Відповідь пошукової машини здивувала  – виявляється  подібні листи розсилаються з 2010 року!  Насправді це шахрайство, і телефон «батьків» значиться в багатьох базах зловмисників. А саме оголошення в різних варіаціях «гуляє» по мережі як мінімум з початку 2000-х років. В одних розсилках дитині 10 місяців, в інших - він старший  і розбив голову, впавши з гірки. При цьому користувачі соцмереж попереджають, - якщо зателефонувати за вказаним в оголошенні номером, то з рахунку буде знята певна сума грошей.

    В соцмережах бурхливо поширюються подібні тексти, насичені подробицями про захворювання та терміновості лікування, але вони явно не мають ніякого відношення до благодійності!

Тож будьте обережні ,і не поширюйте такі листи про допомогу без перевірки.

Без памперсов не читать!!!

Без памперсов не читать!!! Выдержки из сочинений школьников rofl[ Читати далі ]

Ненавижу государственную машинуВ следующий раз в Управление соцзащиты я поеду с гранатой или (на худой конец) с ножиком. Эта картавая сучка уже достала по самое немогу. Сколько раз мы туда впустую съездили? Сколько денег и здоровья на проезд потратили? Не расплатится, сука. Однозначно стану маньяком.

Или взорву или просто задушу. Одной садисткой из министерства станет меньше. Кровопийцы.
Теперь им вдруг стал нужен ИНН. В прошлый раз была нужна трудовая. В следующий раз понадобится комсомольский билет. Потом дресс-код не устроит. Потом сберкнижка.

Задушу голыми руками. Ездит, блядина на красной супертачке, издевается над людьми и посажена туда в это ебаное министерство только для того, чтобы отбивать посаду.

Отличное чисто украинское слово - посада. Тем более, в министерстве. Типа, - мы тебя туда посадили, вот и отрабатывай нам свою посаду. А то опять посадим, только уже в другое место.

Задушу нахер. Или все колеса в машине проткну. Ненавижу эту государственную машину. Всех ненавижу. Уже до точки дошел. Ну, почти.

Map