О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....
Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Найкращі фотографи Америки ... 20 січня, найкращі фотографи Америки, при повній екіпіровці вийшли на полювання за повним червоним місяцем.
Подивіться, що у них вийшло.Неймовірно красиво!
[ Читати далі ]

Во Франции есть блюдо, которое нужно есть, накрыв голову ...

  • 21.01.19, 20:51


Во Франции есть блюдо, которое нужно есть, накрыв голову салфеткой.

Это блюдо готовят из садовой овсянки — небольшой певчей птички. Сначала птицу в течение месяца кормят исключительно фигами, после чего топят в бренди и жарят целиком в течение нескольких минут на сильном огне. А едят блюдо, накрыв голову салфеткой.
Одни говорят, что салфетка помогает насладиться ароматом, другие — что она предназначена, чтобы скрыть от Бога свой стыд за поедание столь чудесного создания.

Взято из фейсбука...

Ни одна звезда не отклоняется от своего пути,

  • 21.01.19, 20:49
 ни одна не останавливается


Бачили земляного вовка?Виявляється вовки бувають різними. Як ось такі, що на теренах Південної та Східної Африки живуть у норах і звуться земляними вовками. Правда, самі вони нори не риють, а займають вже продовбані та покинуті іншими господарями.  На відміну від наших сіроманців, земляні вовки походять з сімейства гієнових. Однак харчуються в основному термітами. Одна така мила тваринка може за ніч зжувати до 300 тисяч комах.  
Причому на відміну від інших поціновувачів подібної дієти, тих же мурахоїдів, вовки не руйнують термітники. Вони просто чекають, поки терміти вийдуть по своїх справах на поверхню і злизують комах своїм широким клейким язиком.  В теплу пору земляні вовки активні вночі. Однак зимою щоб зберегти побільше енергії, вони починають харчуватися вдень і відпочивати вночі. Тваринки моногамні, тобто утворюють пару на все життя. Дорослі особини розміром з нашу руду окрасу лісів – лисицю.  І на жаль, вже таке звичне – цей вид тварин доволі рідкісний. Єдине, що поки радує, він не входить до списку тих, хто вже вимирає.


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1228
предыдущая
следующая