О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

А що п"є ваша жінка ? )))

 


- Ма, можеш забрати мене додому?
- Ні.
- Але чому? Я вже тут 4 дні сижу...
- Тому що ти одружився, Діма.
І тепер ти там живеш. rofl

[ Читати далі ]

Коли - 40 морозу.....

У США настали аномальні морози. У деяких штатах температура опустилася до рекордно низьких значень, люди мерзнуть прямо посеред вулиці, тому місцева влада закликала американців не залишати свої будинки.

Давайте подивимося, що ж у них там твориться.

1. Рівень холодуі: бульбашки замерзають в повітрі


2. Замерзле озеро Мічиган  [ Читати далі ]

Кращого художника як природа годі й шукати.

  • 16.01.21, 12:31


Кращого художника як природа годі й шукати. Її творіння неймовірні, навіть якщо вони носять тимчасовий характер. Нещодавно одне із таких творінь природи вразило наукову спільноти, а саме - "Дерево Життя" - створене природним шляхом у період сезону дощів у долині Кларенс (штат Новий Південний Уельс, Австралія).
Вода просочена оліями чайного дерева (яке тут зростає в великій кількості) набула характерного коричневого кольору, і розлившись по долині, утворила неймовірно чарівні візерунки на земній поверхні, які австралійські екологи нарекли "Деревом Життя".


Ідеї різдвяних листівок, які може зробити вдома кожен ...

Ідеї різдвяних листівок, які може зробити вдома кожен 

Чекаєте Різдва? Започаткуйте чудову традицію: на кожне свято даруйте рідним тематичну листівку з теплими побажаннями. Поширюйте добро і світло навколо себе.

#1

#2  [ Читати далі ]

Пити чи не пиши -вирішуй сам...

Зі смутком повідомляємо вам, що британські вчені (справжні) провели дослідження про вплив алкоголю на мозок і його результати засмутять навіть тих, хто не зловживає спиртними напоями. Виявляється, навіть невеликі, але регулярні дози алкоголю призводять до пошкодження зон мозку, що відповідають за процеси одержання і засвоєння інформації.

Однак, цим негативний вплив алкоголю на мозок не обмежується, тому ми в Тутка вирішили з’ясувати, які ще проблемами ви ризикуєте мати, регулярно втішаючись келихом улюбленого напою, і що все-таки відбувається в мозку під час потрапляння алкоголю до організму.

Що відбувається з мозком при вживанні алкоголю

Коли алкоголь проникає в організм, він негайно звужує кровоносні судини і капіляри. При цьому він склеює кров’яні тільця, що по них рухаються – еритроцити у своєрідні грона. В результаті в судинах утворюються тромби і через це порушується надходження кисню до найважливіших відділів головного мозку.

Клітини мозку гинуть, але, що цікаво, в момент їх смерті людину охоплює почуття ейфорії, вона відчуває прилив енергії і радісне збудження. Попри те, що в цей час людина як ніколи близька до інсульту.

Найбільш значної шкоди мозку й організму в цілому завдає етиловий спирт, що входить до складу спиртних напоїв. Він є водорозчинною речовиною і накопичується в критичних обсягах в тих органах, де найбільше крові. Мозок з їх числа.

Зазвичай, мозок захищений від отруєння токсичними речовинами гематоенцефалічним бар’єром. Але, на жаль, етиловий спирт легко долає цю перешкоду. Саме тому мозок виявляється беззахисним навіть перед «корисним» келихом червоного вина під час вечері.

Які зони мозку страждають найбільше [ Читати далі ]

Казковий замок в Долині Фей...

  • 14.01.21, 06:27
 

Прихований скарб Трансільванії: казковий замок в Долині Фей...
[ Читати далі ]

Наказав Святий Василь...)))

  • 13.01.21, 16:10
                      


[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1344
предыдущая
следующая