О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Вважається, що пінгвіни дуже стійкі до холоду ...
Вважається, що пінгвіни дуже стійкі до холоду, а низька температура – неодмінна умова їхнього проживання. Насправді, серед цих пташок є і теплолюбні різновиди. Наприклад, галапагоські пінгвіни, які живуть на однойменних островах. Річна температура повітря там не опускається нижче від +18 градусів.

[ Читати далі ]

Розгадані таємниці космосу...Розгадані таємниці космосу...
Довгий час астрономи намагалися з’ясувати природу небесного тіла G2 в центрі нашої галактики. Спочатку вони думали, що G2 – це газова хмара водню, що рухається до величезної чорної діри в Чумацькому Шляху. Але об’єкт G2 не поводився як хмара водню, що потрапила в гравітаційне тяжіння чорної діри, оскільки незмінно залишалася на своїй орбіті. Астрономи знайшли відповідь. Об’єкт G2 – це величезна зірка, оточена газом і пилом, що виникла в результаті злиття пари подвійних зірок під впливом гравітації з чорної діри.

Цікаві факти про вітер...40-50 м / с – швидкість, за якої вітер зносить людини з ніг. З такою ж швидкістю падають парашутисти в затяжному стрибку.

15 м / с – приблизно така швидкість бокового вітру вважається критичною для посадки реактивних авіалайнерів. На мокрій смузі ця швидкість повинна бути в 2-3 рази меншою.

[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1080
предыдущая
следующая