О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Унікальні кадри, в які неможливо повірити...

  • 24.10.21, 06:17

Кажуть, для ідеального фото потрібні три речі: потрібне місце, потрібний момент і потрібний ракурс. Якщо мова йде про фотографії тварин, то знадобиться ще й удача. Адже неможливо передбачити поведінку крокодила або лева.

Зате результат перевершує всі очікування. Ну а в решті випадків вдалий кадр багато в чому залежить від творчого сприйняття того, що відбувається. Ці фотографії – переконливий тому доказ!

1.   [ Читати далі ]

Фортуна вирішила порушити всі закони фізики...

  • 23.10.21, 09:26

Мабуть, немає на світі людини, якій хоча б один раз в житті не посміхалася б норовлива “пані Удача”: комусь вона робить несподіваний подарунок, когось зіштовхує з потрібними людьми в потрібний час, а когось іноді навіть рятує від великих неприємностей. Герої цієї добірки знають, що таке справжнє везіння, адже кожному з них один раз вже вдалося відчути прихильність фортуни і навіть зафіксувати цей момент.

Ці знімки кумедних випадків доводять, що у удачі є свої улюбленці.

«Ось таке яйце знесла одна з моїх курок»

«А я сьогодні знайшов 5-листну конюшину»

[ Читати далі ]

Життя в Японії іноземцям буд здаватися чимось дуже дивним..

  • 22.10.21, 10:22

За даними опитувань, навесні цього року більше половини японців взагалі не думали про особисте життя, навіть на побачення не ходили. Тому що це така нудьга, така застаріла розвага для країни, де всі технологічні можливості зустрічаються на кожному кроці. Навіщо це все, коли навколо стільки всякого цікавого! Ну і працювати треба дуже багато. Але зате всі іноземці заздрять тому, як вони живуть. Тому що бачать там такі унікальні речі, які ніде більше не зустрічаються.

У цьому торговому автоматі можна придбати заморожений рамен

   [ Читати далі ]

Творіняя дизайнерів, креативно..))

  • 21.10.21, 16:16

Є люди, чия творчість воістину прикрашає дрібниці в повсякденному житті. Шахи для сліпих або лавка у вигляді книги – це лише деякі втілення химерної фантазії природжених дизайнерів. І ці 15 ідей є свідченням того, наскільки непередбачуваною може бути людська творчість.

Ця приголомшлива лавка знаходиться в Олександрійській бібліотеці, Єгипет

   [ Читати далі ]

Дослідники показали, якими будуть відомі місця планети в 2050 р.

  • 20.10.21, 11:49

Наша планета постійно змінюється і не завжди в кращу сторону. Зараз багато вчених стурбовані поступовим зростанням температур. Дослідники з Climate Central розповіли, що якщо людство не скоротить викиди парникових газів, то середні температури до 2050 року піднімуться на 3°С. Це призведе до танення льодів, через що підвищиться рівень світового океану, і багато ділянок суші можуть опинитися під водою. Щоб наочно показати, що може статися з планетою, Climate Central порівняли відомі місця в різних країнах до і після підвищення рівня води. Отримані роботи показують, яким буде новий світ.

Соборна площа, Гавана, Куба Центральна мечеть, Лагос, Нігерія [ Читати далі ]

Винаходи змінять життя...))

  • 19.10.21, 10:47

Задумайтесь: кожна річ, яка нас оточує – навіть найбільш нудна і звична – колись була нововведенням, вражаючим винаходом майбутнього. Всього якихось 30 років тому людина з мобільним телефоном в руці виглядала як прибулець з іншої планети. Цікаво, які разючі винаходи готують для нас вчені і винахідники прямо зараз. Ось ці 10 незвичайних предметів, які цілком можуть в майбутньому стати звичними для всіх нас, а деякі з них здатні буквально перевернути все наше життя!

1. Штучний рот

Робототехніка вже сьогодні вражає нас неймовірними досягненнями, і ось цей винахід не виняток … Штучний рот повністю імітує рух людського рота, міміку, рухи язика при розмові і жуванні. Поки його використовують виключно в наукових цілях, але хто знає, яке застосування може отримати цей неймовірний винахід в майбутньому.

[ Читати далі ]

Цікаві факти...

Для того, щоб пишатися чимось, необов’язково мати усіма визнаний вагомий привід. Імператор Діоклетіан, наприклад, пишається не приголомшливими результатами свого правління, а вирощеною ним на городі капустою. Ми не бачили той овоч, але впевнені, що він був значним.

Тому поряд з загальновідомими фактами про різні країни світу не менше цікаві і ті, про які вам можуть розповісти тільки місцеві жителі. Такі факти, які викладають як останній козир, з гордістю заявляючи: «Зате у нас …».

Франція

У Франції законодавчо заборонено давати свиням кличку Наполеон. У нас є гордість. © gharbeurg / Reddit

Француженка Софі Маффат, професор з Ельзасу, чиєю спеціалізацією є часи Директорії, Консульства і Першої імперії, провела ціле розслідування в пошуках підтвердження того, що даний закон існує. Треба сказати, що на нього часто посилається навіть вельми авторитетна французька преса. Однак виявилося, що це фейк.

[ Читати далі ]

Навчить розбиратися в людях...

Як часто ми помиляємося в людях, безумовно і повністю їм довіряючи? Та життя вчить нас тому, що наївність та щирість — це різні речі. І як же навчитися розбиратися в людях? Відповість ця коротенька притча:

[ Читати далі ]

Факти про світ, які мало хто знає...

  • 15.10.21, 10:37

Наш світ сповнений дивовижних речей. Про деякі нам розповідають ще в школі, про деякі ми дізнаємося з повсякденного життя. Але є і такі, про які мало хто знає, а даремно! Адже факти, які не вписуються в наш звичний порядок речей, тільки розширюють кругозір і нагадують про те, на який дивній планеті ми все таки живемо.

1. Що таке авокадо?

Незважаючи на думку більшості, це не овоч і навіть не фрукт, а ягода.

   [ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1374
предыдущая
следующая