О сообществе

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ участников

Вид:
краткий
полный

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Старий міст, Боснія і Герцеговина ...

  • 17.01.20, 14:36
Старий міст, Боснія і Герцеговина

Старий міст, Боснія і Герцеговина

Пішохідний міст через річку Неретву в місті Мостар є сучасною копією стародавнього мосту, повністю знищеного хорватськими бойовиками в 1993 році.

[ Читати далі ]

15 років фотографує природу.

  


Яні Йлінампа з Фінляндії уже 15 років фотографує природу. Він справжній майстер у зйомці північного сяйва, захоплюючих заходів, прекрасних лісів, озер та інших чудес природи.

Один з тих магічних предметів, що потрапили в об’єктив Яні, став прекрасний острів Котисаар, який колись був традиційним прихистком лісорубів.

Фотограф задокументував острів в всі чотири сезони, у результаті вийшли чотири справді різні кадри.

[ Читати далі ]

Думки втілюються у життя...

  • 16.01.20, 13:13


Герберта Уеллса можна сміливо вважати рекордсменом за кількістю передбачених винаходів і явищ: лазерний промінь, посудомийна машина, мультиварка, відеомагнітофон, платні швидкісні траси, доставка їжі, робота вдома, висадка людини на Місяць. Але найстрашнішим його пророкуванням стала поява атомної бомби у роман "Звільнений світ". Навіть сам термін «атомна бомба» належить Уеллсу.

Письменник був настільки захоплений думками про те, куди може завести людство технічний прогрес, що в 1901 році випустив книгу «Передбачення», яка, на подив видавців, розійшлася навіть більшим тиражем, ніж художні твори.

Совість

  • 16.01.20, 01:30
СОВІСТЬ - вона така:
мучить не тих, кого треба,
а тих - у кого вона є...
Чи помітили ви?

  • 16.01.20, 01:20
Чи помітили ви, що пройшло вже половина Зими?
Ще трішки і прилине до нас Весна!


Космічні кораблі літають по прямій?


У фільмах космічні апарати легко переміщуються з одного місця в інше, просто розвернувшись прямо до мети і включивши двигуни. Точно так, як автомобілі або кораблі на Землі. А якщо космольоту треба сісти на планету, він просто спрямовується в її атмосферу на повній швидкості.

Що насправді. В реальності космічні апарати рухаються від однієї орбіти до іншої по дугоподібній гомановській траєкторії. І у них при цьому відключені двигуни. Вони включаються два рази, для розгону на початку і для гальмування в кінці, решту шляху корабель проробляє за інерцією.

Якщо хочете самостійно покерувати шатлом і наживо побачити рух по гомановській траєкторії, спробуйте пограти в космічний симулятор Kerbal Space Program. Він дає наочне уявлення про основи орбітальної механіки.

Так, і ще: кораблі, що збираються приземлитися, сходять з орбіти, розвернувшись двигунами по ходу руху, щоб загальмувати. У голлівудських блокбастерах на кшталт «Прометея» такого не покажуть, щоб у глядача не виникло питання, чому човни літають задом наперед.


Чанд Баорі, Індія ...

  • 14.01.20, 13:37
Чанд Баорі, Індія

Чанд Баорі, Індія

Архітектурний комплекс Чанд Баорі, розташований в маленькому індійському селі Абанері, є одним з найстаріших і глибоких східчастих колодязів в світі. Гігантська споруда, що нагадує перевернуту піраміду, йде під землю більш ніж на 30 м.

[ Читати далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1274
предыдущая
следующая