Свят-Вечір!
- 05.01.20, 13:25
12 об’ємно-просторових біблійних фігур і дідуха прикрашатимуть Трускавець в період Різдвяних свят.
Фігури заввишки у людський зріст – три царі, ангел, Ірод, звіздар та інші персонажі вертепу вирізьблені із фанери та розфарбовані. Їх встановили у курортному парку Трускавця перед бюветом мінеральних вод.
Всередині фігур встановлено ілюмінацію. Тож «Різдвяний вертеп» сяятиме трускавчанам та гостям курорту весь період свят.
Над композицією, як повідомляє сайт Трускавецької міськради, працювали графічний дизайнер, викладач кафедри графічного дизайну Львівської Національної Академії мистецтв Юрій Крукевич та скульптори Орест Дзиндра, Олег Ляхович. Декоративний дідух, який встановили всередині бювету, виконала відома мисткиня Ірина Світ.
Цілісна композиція зроблена з молодих колосків пшениці, а стовбур – з каліброваної житньої соломи. Подбали в Трускавці і про пішохідні вулиці - зокрема ліхтарі прикрасили зірницями-витинанками.
Різдвяна атмосфера у Трускавці стає з кожним роком все більш вишуканою і унікальною. Вся ця краса створена для естетичної насолоди гостей курорту.
Це продовження теми Нового року та Різдва у Трускавці.
Завітайте на свята у Трускавець та відчуйте сповна дух українського Різдва!
Прем’єр-міністр Олексій Гончарук перелічив досягнення свого уряду у 2019 році й відніс до них свіжий контракт "Нафтогазу" й "Газпрому" щодо транзиту газу на наступні 5 років.
Джерело: Facebook-сторінка Гончарука
Пряма мова: "Наш уряд працював і працює над тим, щоби люди відчули зміни не через 3-5 років, а вже зараз!
Ми ухвалили рішення, що дозволяє знизити суму в платіжках за тепло до 30%. До ініціативи долучилися вже більше 20 міст.
Провели процедуру анбандлінгу НАК "Нафтогаз України" за європейськими правилами.
Підписали договір щодо транзиту газу на п'ять років з можливістю пролонгації. "Нафтогаз України" отримав від "Газпрому" $2,9 млрд компенсації за рішенням Стокгольмського арбітражу.
Схвалили програму медгарантій, що гарантуватиме людям безкоштовну допомогу при пологах, лікуванні інсульту, інфаркту та ін. Передбачили на це 72 млрд грн (це майже 64% коштів, передбачених на охорону здоров’я на 2020 рік).
Удвічі збільшили фінансування урядової програми "Доступні ліки", додавши до пакету інсулін – загалом це 3,3 млрд грн у 2020 році.
Відкрили 45 навчально-практичних центрів з новим обладнанням та технікою для учнів. Виділили окремий бюджет на програму "Спроможна школа для кращих результатів".
Передбачили в Держбюджеті доплату молодим вчителям у 2020 році - кожний вчитель зі стажем до 10 років отримає 21 тис грн.
Підписали меморандум із мобільними операторами, щоб українці мали якісний та доступний інтернет. Особливо, в сільській місцевості.
Запускаємо програму дешевих кредитів для відкриття малого та мікробізнесу. Розпочали прийом заявок – 5%, 7%, 9%. Старт програми з 1 лютого 2020 року.
Розпочали земельну реформу. Розробили програму дешевих кредитів для українських фермерів на купівлю землі. Старт програми – у 2020-му.
Запустили процес приватизації збиткових нестратегічних підприємств, а це додаткові ~12 млрд грн до держбюджету.
Перезавантажуємо владу – оновили керівництво найтоксичніших владних структур. Перезавантаження Держмитслужби, Держподаткової, Держгеокадастру, Дергеонадра, Укравтодору та інші. А на початку цього місяця відбувся запуск Нової митниці. Вона має перекрити потоки контрабанди в країну.
Посилили захист прав власності – відкрили Офіс протидії рейдерству.
Спростили процедуру розгляду скарг у сфері держреєстрації та зменшили строки прийняття рішень щодо окремих категорій справ до 24 годин.
Боремося з тіньовими ринками. Нелегальний бізнес завдає нашій державі серйозних збитків. Так, за 1 день нам вдалося закрили понад 5300 гральних закладів по всій території України.
Минулого тижня розпочали перевірки АЗС. Уже 621 АЗС перевірено та закрито 403 нелегальні заправки, демонтовано — 93.
Держгеокадастр розпочав наповнення Публічної кадастрової карти новими шарами. Зокрема, додано окремі інформаційні шари "Незареєстровані території", "Ліси", "Природно-заповідний фонд".
Переводимо держпослуги в онлайн. Уже маємо перші результати!
Запустили Е-кабінет забудовника. Він надає послуги щодо об’єктів класу наслідків СС1, що становить 80% усіх заявок, які надходять до Державної архітектурно-будівельної інспекції. Через Е-кабінет уже будуються 254 об'єктів, а 86 – введено в експлуатацію.
Тестуємо додаток Дія (в якому вже доступні е-техпаспорт і е-посвідчення водія). Свої заявки на участь у тестуванні відправли 58 тис українців.
Запустили ще один зручний сервіс – єдиний транспортний портал.
Співпраця з МВФ. Програми МВФ в Україні – це сигнал інвесторам, що тут працює зрозумілий та відповідальний Уряд, що ми виконуємо те, що декларуємо. Відтак – це надходження інвестицій, створення нових робочих місць, зростання економіки.
І це далеко не все. Нас цікавлять не формальні показники, а конкретні результати. 2019 рік — це наш підготовчий період для того, щоб 2020 рік став "роком ефективності"!".
Передісторія:
Представник України в Тристоронній контактній групі Валерія Лутковська повідомила, що в полоні терористів залишаються ще 300 українців.
Про це повідомляє "Укрінформ".
"У нас на сьогодні є дійсне підтвердження про близько сотні осіб, які мають документи – їх родичі показують, що слідчий ізолятор приймає передачі і видає відповідні довідки… Я об’єктивно розумію, що ще близько 200 осіб там знаходяться без документів… Тому я так приблизно припускаю, що ще по 300 людям ми будемо вести переговори”, - сказала Лутковська.
Вона також зазначила, що з 300 ув’язнених приблизно 100 осіб є "підтвердженими" (у них є документи). Водночас ще близько 200 осіб знаходяться в полоні у бойовиків без документів.
Нагадаємо, 29 грудня у Майорську на Донеччині почався процес обміну полоненими "всіх на всіх".
Раніше Красногвардійський райсуд Дніпра випустив із під варти українку Дар'ю Мастікашеву, підозрювану у державній зраді, для обміну з Російською Федерацією.
Також в Одесі суд звільнив понад 10 російських терористів.
В рамках підготовки до обміну суд Харкова звільнив обвинувачуваного у потрійному вбивстві.
Крім того, виконавців теракту біля Палацу спорту у Харкові засудили на довічне і одразу звільнили.