Снігове...

8:00 Я зліпив сніговика.
8:10 Моя сусідка-феміністка запитала, чому я не зліпив снігової баби. 
8:15 Отже я зліпив ще й снігову бабу.
8:17 Моя сусідка-феміністка подивилася на принадні груди снігової баби і стала бідкатися, що снігових баб повсюдно об'єктивізують.
8:20 Подружжя геїв, що живе неподалік, невдоволено пробурчали: краще б зліпив двох сніговиків!
8:22 Сусід-трансгендер запитав, чому я не зробив просто "снігової особи" зі знімними частинами.
8:25 Вегетаріанці по сусідству докорили за морквяний ніс, мовляв, овочі - це їжа, а не прикраса.
8:28 Чорношкірий сусід назвав мене расистом, тому що сніговик і снігова баба - білі.
8:31 Мусульманин, який живе через дорогу, став вимагати, щоб снігова баба носила хіджаб.
8:40 Приїхала поліція на виклик з приводу образи почуттів.
8:42 Сусідка-феміністка попросила прибрати від снігової баби мітлу, яка натякає на роль жінки-домогосподарки.
8:43 Президент об'єднання домовласників погрожує мені виселенням.
8:45 Приїхали місцеві телевізійники і запитали, чи знаю я різницю між сніговиками і сніговими бабами. Відповівши: "Снігові кулі?", негайно отримав клеймо: сексист!
9:00 Мене показали в ранкових новинах, назвавши расистом, гомофобом, підозрюваним у образі почуттів терористом, схильним до розпалювання ворожнечі під час поганої погоди.
9:10 Мене допитують, вимагають видати співучасників. Дітей забрала соціальна служба.
9:29 Протестуючі мітингують перед будинком, вимагаючи мого арешту.
Вітаю з першим снігом!

Гороскопчєг

Тотемна тварина за датою народження
Видра (20.01-18.02)
Люди, яких супроводжує по життю видра, дуже терплячі, наполегливі і дисципліновані. Їх таланти завжди поєднуються з амбіціями, і вони старанні співробітники. Ненавидять неповагу і дуже хитрих людей, адже самі дуже лояльні.

Вдалий день — вівторок, а число — 19. Щасливий колір — фіолетовий, тому важливо додавати його в інтер’єр і гардероб.Вовк (19.02-20.03)
Ці особистості дуже незалежні і люблять перебувати на самоті, хоча самі по собі прекрасні сім’янини. Їм просто потрібно особистий простір для роздумів. Вони чесні і щедрі. Завжди прагнуть до успіху, але при цьому не вдаються до хитрощів і обману. В інших людях не переносять зарозумілість і шахрайство.

Хорошим днем вважається четвер, а щасливе число — 3. Удачу приносить червоний колір.Сокіл (21.03-19.04)
Ключові риси характеру людей, яких по життю супроводжує дух сокола, — цілеспрямованість, сила волі і дотепність. Жвавість їх розуму заворожує. Вони дуже працелюбні і енергійні. Легко беруться за кілька справ одночасно і все доводять до фінішу. Ненавидять повільних і ледачих людей.

Щасливе число у них 21, а день — п’ятниця. Чорний колір приносить удачу.Бобер (20.04-20.05)
Під покровительством бобра люди ніжні і доброзичливі. Вони люблять теплі зустрічі і дуже цінують спілкування з близькими. Вони вміють співчувати і безоплатно допомагати. Вони ненавидять грубих людей і тих, хто залежить від віртуального світу, адже цінують живе спілкування. Серед них рідко зустрічаються інтроверти.

Сприятливим днем для них є понеділок, а успіх приносить число 18. Щасливий колір — сірий.


Олень (21.05-20.06)
Головні риси: енергійність, рухливість і пильність. Це дуже ризикові люди. Вони рішучі і мужні. Найчастіше досягають великих висот в кар’єрі, адже звикли діяти швидко. Трохи запальні. Спільну мову з ними не знайдуть заздрісні і зневажливі люди, а також брехуни.

Щасливим днем є вівторок, а з числом 11 пов’язано багато хороших моментів. Удачу притягує білий колір.


Дятел (21.06-21.07)
Люди, яких по життю веде дятел, дуже продумані і мають гарну інтуїцію. У них відмінні аналітичні здібності, і вони хороші психологи. Ці люди дуже цілеспрямовані і вперті, що іноді грає проти них. Вони люблять бути в центрі уваги, але ніколи не впускають сторонніх у свій внутрішній світ. Не визнають неповагу до своєї персони і брехню.

Щасливий день — неділя. Удачу приносить число 29. Варто звернути увагу на бордовий колір і всі відтінки червоного.


Лосось (22.07-21.08)
Народжені в цей період люди завжди йдуть в ногу з часом і мають тонкий смак. Вони творчі, розумні і хитрі. Можуть досягти великих висот у бізнесі і політиці, оскільки легко знаходять спільну мову з іншими людьми і здатні впливати на їхні думки. Їм не подобається порядок у всьому і мирські проблеми.

Сприятливий день — п’ятниця, а успіх приносить число 6. Для залучення щастя потрібно оточити себе бірюзовим кольором.


Ведмідь (22.08-21.09)
Серед сильних сторін цих людей можна виділити прямолінійність і сміливість. Вони пристрасні, жорстокі і дуже самолюбні. Вони то наполегливо працюють, то сильно лінуються. Золотої середини немає. Досить прискіпливі і вимогливі по відношенню до оточуючих.

Доленосні рішення найкраще приймати по понеділках. Число удачі — 23. Щасливий колір — помаранчевий.


Ворон (22.09-22.10)
Ворон наділив цих людей гостротою розуму, почуттям гумору і наполегливістю. Вони дуже справедливі і розуміють інших з півслова. Достатньо щедрі, але не марнотратні. Завжди намагаються заробити більше і все приносять в будинок. Не знайдуть спільну мову з людьми, які люблять драму, і з дріб’язковими. Також ненавидять, коли до них висувають високі вимоги.

Найсприятливіший день — субота. Число удачі — 14. Найбільш відповідний колір — синій і всі його відтінки.


Змія (23.10-22.11)
Мудрість, рішучість і пристрасть — то, чим наділила змія людей, народжених під її заступництвом. Кожен їх крок дуже продуманий, хоча на вигляд діють дуже швидко. Досить рухливі і легко адаптуються до нових обставин. Ненавидять підлиз і грубіянів.

Хороший день для нових звершень — середа, а число — 9. Найбільш підходящим кольором вважається зелений.


Сова (23.11-21.12)
У сов дуже загадкова натура, і вони вже дуже привабливі. Ці люди амбітні і вольові. Завжди багато думають, перш ніж ухвалити важливе рішення. Досить повільні. Вони ненавидять плітки і ніколи не беруть участь в різних інтрижки. Дуже господарські та економні.

Удачу притягує коричневий колір. Сприятливий день — п’ятниця, а число — 17.


Гусь (22.12-19.01)
Задумливі, ніжні і спокійні натури. Відмінні сім’янини. У них високі інтелектуальні здібності. Вони доброзичливі, але зазвичай рідко відкриваються людям, а їх кращі друзі — родичі. Не переносять грубих і ледачих людей.

Щасливий день — неділя. Удачу приносить число 12, найкращий колір — жовтий.

http://poshepky.com/12-duhiv-tvarin-yaki-viznachayut-tvij-harakter-prosto-zvir-datu/?_utl_t=share