Коли в твого днюха?

Січневий чоловік

Січневі чоловіки – особистості великої сили волі, індивідуалісти. Його важко не помітити. Швидко схоплює суть явищ. Надійний, на нього можна покластися. Завжди дає щирі дружні поради. Нетерплячий. Не вірить в долю, вважає, що життя залежить тільки від нього самого. Прямолінійний, не вміє брехати.

В його натурі є щось безпосереднє, що відразу впадає в очі. Його або люблять, або ненавидять, середини немає. Не завжди добре розбирається в людях, не бачить нюансів в людському характері. У нього блискуче аналітичне мислення. Далеко не кожен може з ним ладити. По відношенню до нього слід проявляти більше терпіння і менше зарозумілості. Він спокійний, стабільний, урівноважений в роботі. Йому можна доручати все найскладніше, він впорається. Дуже практичний, вміє жити на свої доходи. Уникає дратівливих і галасливих людей.

Він часто ставить під загрозу свої відносини з близькими людьми. Завжди був завбачливим в ділових відносинах, але з близькими може сваритися через дрібниці. У роботі не перестарається, якщо не бачить своєї вигоди. У вільний час любить будувати плани на майбутнє, займатися інтелектуальною діяльністю.

Лютневий чоловік

Лютневий чоловік з сильним характером і чутливий. Швидко думає, і любить вирішувати моментально які б то не було питання. Проблеми життя і роботи постійно турбують його. У нього розвинена уява, сердечність і чутливість. Іноді позбавлений артистизму і артистичного смаку, філософський розум і здібності до математичного аналізу.

У спілкуванні упертий, в роботі не любить слухати нічиїх порад; на щастя, рідко захищає безнадійні ідеї. Одягається скромно, без шику, але якщо йому потрібно багато грошей, він завжди може заробити. Його здібності розкриваються після тридцяти років. Любить бути активним громадським діячем, священиком, вихователем.

Сім’я для нього – це святиня. У любові він також чесний і скромний, недостатньо рішучий протягом усього життя.

Березневий чоловік

Березневий чоловік наділений приємними манерами. Прекрасно володіє собою, його важко вивести з рівноваги. Прагне до постійного самовдосконалення, має добре розвинений інтелект. Важко йде на компроміси, не переносить авантюр. Честолюбний, йому не байдужа думка громадськості. Важко переносить критику на свою адресу, довго переживає незаслужене звинувачення в чому-небудь. Хто мудрий, легко знаходить правильні рішення, діє швидко, стрімко. Ним керує прагнення до успіху. У поганому настрої може спалахнути, наговорити різкостей, що йому зазвичай не властиво, потім довго картає себе за нестриманість.

Прагне до самовираження, проявляє невичерпну фантазію і винахідливість у справі. Його інтелект і вміння логічно мислити перемагають емоційну сторону натури. До лідерства не прагне, але керувати в термінових і вирішальних справах краще за нього ніхто не зможе. В екстремальних умовах завжди зібраний, рішучий, легко знаходить правильне рішення. До чужої думки в таких ситуаціях не прислухається, побоюючись втратити дорогоцінний час. Успіх йому забезпечений вже і тим, що противна сторона не готова до такого стрімкого натиску.

Квітневий чоловік

Квітневий чоловік доброзичливий, багатослівність для нього не характерно, людина справи. Хоча в дитинстві він не верховодить ватагою хлопчаків, але за порадою вони чомусь завжди звертаються до нього.

У зрілому віці виділяється старанністю у всіх справах, з неприхованою насолодою займається копіткою роботою; в тих видах діяльності, що йому доводиться в своєму житті випробувати, прагне до досконалості. Чим би він не почав займатися, рано чи пізно краще всіх буде знати свою справу: на заводі він – незамінний майстер, у викладанні – досвідчений наставник, в спорті – терплячий тренер, в бізнесі – обов’язковий партнер. Ніколи не відмовляється від виконання громадських навантажень. Честолюбний, і це допомагає йому при наявних ділових якостях домагатися гарного положення в суспільстві.

Є у нього риса в характері, яку цінують всі тещі, – поступливість, майже завжди спокійний, грунтовний, працьовитий і сумлінний. Поступається дружині в дрібницях, але в питаннях серйозних проявляє таку твердість, що ті, хто його близько знає, навіть не намагаються його переконати.

У жінок найбільше цінує охайність. Не дай Бог з’явитися перед ним в засмальцьованому фартусі: змовчить, але обов’язково дасть зрозуміти, що це йому вкрай неприємно. У конфліктах дружини з оточуючими завжди бере її сторону, навіть якщо вона і не права. Чи не ревнивий, хоча іноді дружина може довго водити його за ніс.

Травневий чоловік

Головне в його характері – швидкість реакції, вміння схоплювати суть справи на льоту. Його жива натура не терпить зволікань в справах. Добрий до оточуючих, з особливою теплотою ставиться до родичів. Як правило, щасливий в роботі. Але якщо починається смуга невдач, то одна невдача слідує за іншою. Нетерплячість штовхає його до бажання керувати, робити все на свій розсуд. Самовпевнений, але не настільки, щоб не вміти розрахувати свої сили. З одного боку, в його характері – невичерпний гумор і веселу вдачу, з іншого – цинізм і дратівливість.

Життя для нього рідко буває нудною і марною. Він товариський, незалежний. Володіє аналітичним складом розуму. Упертий, завжди чинить так, як вважає за потрібне. Відданий товариш, на нього можна покластися. Намагається допомогти, а не потопити товариша по службі. Великий трудівник. Болісно переносить байдужість до своєї персони, особливо з боку начальства. У колег користується авторитетом, їх відносини базуються на взаєморозумінні. Завжди йде назустріч ближньому.

Інтелектуальна сторона життя цікавить його набагато більше, ніж життєві проблеми. Гострий на язик. Основним його недоліком є надмірна завзятість, часом доходить до консерватизму, деяка недовіра, прагнення все робити самому: переконаний, що краще нього не зробить ніхто, а виправляти чиїсь помилки у нього немає часу.

Червневий чоловік

Чоловік, який народився в червні- індивідуаліст. Ігнорує громадську думку. Усвідомлює свою перевагу над оточуючими, вміння впливати на колектив. Від відчуття власної сили в ньому немає ні краплі злості і заздрості. Знає, чого хоче і як цього домогтися. Іноді виявляється жeртвою власних помилок.

Дипломатичний, знаходить вихід з будь-якого скрутного становища. Добре знає психологію людей, з якими спілкується, володіє рідкісним даром розуміння людини. Багато довіряють йому найпотаємніші таємниці. Ніколи не втрачає терпіння, добре володіє собою.

Багато читає, добре розбирається в широкому спектрі життєвих проблем. У колективі користується авторитетом і повагою. Настрій його часто змінюється, але це ніяк не відбивається на оточуючих. Кмітливий, володіє живим характером. Його балакучість залежить від того, з ким спілкується. Завжди тверезо мислить, об’єктивний. Почуття колективізму сильно розвинене, завжди поспішає на допомогу ближньому.

Друзі цінують його розсудливість і неупередженість. Волелюбний, не терпить чиєїсь опіки. Прекрасний співрозмовник, його розум і чарівність справляють враження. Енергійний, швидкий в роботі. Не любить звертатися до лікарів, більшу частину часу перебуває на роботі, хворіти йому колись.

Липневий чоловік

Липневий чоловік спокійний, терплячий, незворушний. Спостережливий, уважно стежить за психологічним станом оточуючих. Нервова система кілька неврівноважена, і це заважає йому діяти послідовно. Розумно упертий. Витривалий, може домогтися гарних результатів життя.

Здатний помічати найменшу нещирість у словах і вчинках своїх друзів, колег. Він дещо наївний і довірливий, в результаті чого іноді потрапляє в небажані ситуації, наслідки яких не може вчасно передбачити. Сприймає світ занадто схематично, по-книжному. Для нього існують тільки чорна і біла фарби.

Активно залучається до громадської діяльності, створює всілякі суспільства. Якщо він і схильний переоцінювати свої можливості, то це компенсується вмінням захопити і повести за собою колектив.

Серпневий чоловік

Серпневий чоловік натура дивно цільна, мужня. Хоча частенько дратується через дрібниці. Одягається вишукано. Зразковий чоловік, відмінний сім’янин. Любить дітей і приділяє їм багато уваги.

Цей чоловік наполегливий у виконанні поставленої мети. Багато риси характеру успадковують від матері. Важко сходяться з людьми, але розлучаються просто і не шкодують про це. Завжди за себе можуть постояти.

Характер стабільний, врівноважена нервова система. Комунікабельний, в спілкуванні справедливий і добродушний. Прагне до нових вражень, зміні емоцій. Тверезо мислить, вміє брати відповідальність на себе. Володіє величезним талантом і практичним досвідом.

Любить робити гарне враження. Вміє красиво і модно одягнутися, має гарний смак. В гарному костюмі відчуває себе більш впевнено і комфортно. Не любить сірий колір. Володіє гострою сприйнятливістю, швидко схоплює суть справи. Може бути прекрасним керівником, легко і невимушено віддає накази, впевнений в їх правильності. Не любить кілька разів повторювати одне й те саме. Володіє розвиненим інтелектом, гнучким розумом. Уважно вислуховує кожне речення, але не поспішає.

Вересневий чоловік

Вересневий чоловік розумний, інтелектуальний, прагне домінувати в суспільстві друзів і близьких. Здатний до дипломатичної кар’єри. В інтелектуальному відношенні перевершить багатьох за умови, якщо зможе виховати в собі силу характеру і волі, чого особливо не вистачає народженим в липні. У складних ситуаціях може проявити характер. За вдачею ідеаліст.

Хороший організатор і керівник, але слід захистити його від лестощів, яка дуже шкодить. У своїх підлеглих він заслуговує визнання. У будь-яку справу вкладає дуже багато пристрасті, мабуть, навіть більше, ніж потрібно для досягнення мети. Володіє прекрасним логічним мисленням. Благополуччя і матеріального достатку домагається сам.

Нестримно прагне до різноманітності, готовий на все, лише б порушити монотонність свого життя. Його інтелектуальна активність настільки інтенсивна, що повинна знаходити вихід, прямуючи одночасно в різні сфери діяльності. Вільний час любить проводити біля телевізора; відчуває надзвичайну насолоду, риючись в бібліотечних підшивках газет і журналів і вишукуючи щось цікаве, щоб здивувати друзів і колег своїми знаннями.

Дуже прив’язаний до сім’ї.

Жовтневий чоловік

Жовтневий чоловік володіє величезною душевністю при розвиненому розумі і сильному скептицизмі. Добре розвинені інтуїція і логіка. Не завжди дипломатичний і гнучкий, його непримиренність доставляє йому багато клопоту. Він міг би домогтися більшого, якби визнавав компроміси. Не може бути залежним від когось, не виносить ніяких обмежень, щирий в емоціях. В інших людях поважає незалежність і самостійність мислення. Привітний і гостинний, вірний у дружбі. За вдачею консерватор.

Хоча і здатний на безкорисливі вчинки, завжди пам’ятає про свою вигоду і всю увагу зосереджує на особистих проблемах. У конкретних справах мислить ясно, по-діловому. Є людиною дії, відноситься до числа тих, хто незалежно від обставин завжди залишається у виграші. До нових ідей відноситься обережно, з певною часткою скептицизму.

Не виносить довгих розмов по телефону. У любові відрізняється великою порядністю, не прагне до змін і з невдоволенням ставиться до зрад інших. Особисті почуття в його уявленні – перш за все відповідальність і певні зобов’язання. Якщо він поставлений перед вибором – любов чи борг, як правило, вибирає друге.

Листопадовий чоловік

Листопадовий чоловік дипломатичний, вдумливий, серйозний у справах. Дуже  пунктуальний. Над усе цінує порядність. Володіє даром ладити з людьми різних переконань і вікових груп. Але в суперечці гарячий, йому неодмінно потрібна перемога.

Щасливий, зовсім не думає про кар’єру – вона складається сама собою. Він приймає це як належне. Іноді йому хочеться побути на самоті, тоді він замикається в собі, стає мовчазним. У такі хвилини він неуважний, навіть жоден захоплюючий спір не може його розворушити. Але проходить час – і знову він товариський, життєрадісний, невтомний веселун. Ніколи не зраджує своїм благородним ідеалам. Тепло і сердечно ставиться до людей. Не терпить тиску – стає впертим, нікому не дозволить нав’язувати свою волю.

Віддає перевагу серйозним почуттям, що дають відчуття стабільності. Цінує спокій в родині.  Відносини з дітьми дружні. Любить працювати з дітьми, може бути викладачем, тренером, керівником гуртка. Не любить роз’їжджати, але орієнтується в будь-якому місті прекрасно.

 Чоловік, який народився в грудні

Грудневий чоловік працьовитий і надзвичайно працездатний. Любить нововведення на виробництві, зміни в особистому житті. Чи не відкладає в довгий ящик найскладнішу роботу. Те, що інші будуть виконувати тривалий час, йому вдається зробити за кілька днів. Не вміє сидіти склавши руки.

З ентузіазмом береться за все, що цікавить його, вміє якісно виконувати будь-яку роботу, що створює авторитет серед колег.

У суспільних відносинах не виносить одноманітності, не терпить монотонності в роботі, часто йому не вистачає терпіння довести таку роботу до кінця Прагне забезпечити собі становище в суспільстві. Не на останньому місці в його житті і матеріальний добробут. Вірний своїм переконанням, неохоче змінює професію. Якщо у нього є хобі, то на все життя. Чи не схильний до розчарувань в цій області. Дуже допитливий і уважний.

Прораховує всі на багато ходів вперед.

Прагне матеріально ні від кого не залежати. Уважний чоловік, прагне забезпечити сім’ю всім необхідним, вважає за краще, щоб дружина займалася тільки вихованням дітей.http://osoblyva.com/u-yakomu-misyatsi-vash-cholovik-narodyvsya-take-i-bude-z-nym-zhyttya/

Про барана серед овець

Не спиться. Почав рахувати овець. Одна, друга, третя, четверта... Стоп! Так не можна. Не можна, ось так просто рахувати овець, це вже не рахунок, а імітація рахунку... Встав. Знайшов у дітей чистий зошит. Прошив його і пронумерував. «Журнал обліку овець» готовий. Ліг. Одна, друга, третя, четверта... Стоп! Так не можна. Не можна, ось так, безконтрольно рахувати овець. Встав. Знайшов у дітей ще один чистий зошит. Прошив його і пронумерував. «Журнал контролю обліку овець» готовий. Ліг. Одна, друга, третя, четверта... Стоп! Так не можна. Не можна, ось так просто рахувати не маючи на те повноважень. Встав. Знайшов у дітей чистий листок. Написав наказ «Про призначення мене лічильником овець». Ліг. Одна, друга, третя, четверта... Стоп! Так не можна. Не можна, ось так просто рахувати овець однією особою, без комісії. Встав. Знайшов у дітей чистий листок. Написав наказ «Про створення комісії з підрахунку овець». Розбудив сім'ю. Довів наказ. Вони всі сварилися. Ліг. Одна, друга, третя, четверта... Стоп! Так не можна. Не можна, ось так просто рахувати овець, ніяк не позначаючи вже полічених. Встав. Знайшов у дітей чистий листок. Написав наказ «Про маркування лічених овець». Ліг. Одна, друга, третя, четверта... Стоп! Так не можна. Не можна, ось так просто рахувати овець, без інструктажу. Встав. Розбудив сім'ю. Призначив нараду. Вони всі люто сварилися. Довів порядок наради. Дуже сильно лаялися. Вклали мене спати. Одна, друга, третя, четверта... Стоп! Так не можна. Не можна, ось так просто рахувати овець без врахування всіх аспектів оперативної обстановки по лінії протидії корупції. Встав. Мене уклали спати назад силоміць. Лежу. Дискутуємо з вівцями на тему трактування методики перерахунку овець в нічний час, в рамках реалізації останнього рішення колегії... ось так і служимо...!!!

Євреїзми

не надо класть в салаты гренки

они царапают лицопочти пришли сказал сусанин

кокос срывая на ходупосредством головокруженья

передвигался колобокпришли альцгеймер с паркинсоном

и долго руку мне тряслиништо не вечно под луною

завёл мой врач издалека«а мне — насрать» — сказал геннадий,

и бармен выполнил заказидите в баню а оттуда

на самолет и в ленинградя не хотела вас обидеть

случайно просто повезлокуда колоть сестра спросила

в затылок буркнул колобокТы присылаешь двадцать скобок.

О, как же я люблю твой смех.поскольку времени немного

я вкратце матом объяснюс тех пор как выучил морзянку

я не могу уснуть под дождьвсем кто окончил школу жизни

вручают мраморный дипломне слушай внутренний свой голос

он тут снаружи не бывалпоел поспал и тут внезапно

перехотелось убиватьа в холодильнике ночами

еда полезней и вкуснейо том что я вас пожалела

я пожалела много разкто пил с лирическим героем

пусть тащит сам его домойа вскоре после погребенья

ты станешь дамою червей…должна приличная синица

уметь держать себя в рукахя пацифист и жду тихонько

когда врага убьет другойсиюминутные порывы

нередко штопаешь всю жизньобоз гружённый пармезаном

ушёл донецким партизанамнёт спиртного — норму знаю

но выпить столько не могумне водку рокот космодрома

и ледяную синевупроходит жизнь подумал ёжик

эх вот бы кончился туманкакое надо самообладанье

пять лет выдерживать коньякотдайте телевизор бедным

чтоб сделать их ещё беднейвернулся муж из интернета

а дома смайлом покатии вот на танинных поминках

сидит от слёз опухший мячкак много девушек хороших

мне не даёт любить женаздесь подошла невеста трупа

тактично крикнул санитарсегодня не в свою тарелку

зачем то встал не с той ногикругом три дэ ворчит малевич

берёт и лепит чёрный кубвы очень скованы наталья

позвольте я ослаблю цепьвчера изъяли у пиратов

пятнадцать граммов йо-хо-хоу ольги каменное сердце

вам лучше в голову стрелятьпетрович усмирил гордыню

а вот пердыню не сумелты не прынцесса коль не чуешь

во сне горошину моювдали приметив пляж нудистский

почти бежали бурлаки— Сальери, друг, да чтоб мне сдохнуть!

— Заметь, не я это сказал!я вас прям тут щас закопаю

орал нам в яму дирижёрсадись дружок послушай кафку

ведь кафка ложь да в ней намёкв моей душе нет больше места

ищу кого бы удалитьНа этот Новый Год подарки

Получат те, кто доживёт.не надо делать мне как лучше,

оставьте мне как хорошоя не хотела вас обидеть,

случайно просто повезлопоскольку времени немного,

я вкратце матом объясню

———————————-

башка сегодня отключилась,

не вся, конечно, – есть могу

—————————————

следить стараюсь за фигурой,

чуть отвлекусь — она жуёт

—————————————

шаман за скверную погоду

недавно в бубен получил

————————————

всё вроде с виду в шоколаде,

но если внюхаться — то нет

—————————————

обидеть Таню может каждый,

не каждый может убежать

—————————————

ищу приличную работу,

но чтоб не связана с трудом

————————————

мои намеренья прекрасны,

пойдёмте ,тут недалеко

—————————————

я за тебя переживаю —

вдруг у тебя всё хорошо

—————————————

держи вот этот подорожник

— щас врежу, сразу приложи

—————————————

о, приключеньями запахло,

спускаю жопу с поводка

—————————————

мы были б идеальной парой,

конечно, если бы не ты

—————————————

как говорится, всё проходит,

но может кое что застрять

—————————————

кого хочу я осчастливить,

тому уже спасенья нет

—————————————

а ты готовить-то умеешь?

— я вкусно режу колбасу

——————————

звони почаще – мне приятно

на твой «пропущенный » смотреть

—————————————

зачем учить нас, как работать,

вы научитесь, как платить

—————————————

характер у меня тяжёлый,

всё потому, что золотой

—————————————

чтоб дело мастера боялось,

он знает много страшных слов

————

вы мне хотели жизнь испортить?

спасибо, справилась сама

————————————

её сбил конь средь изб горящих,

она нерусскою была

—————————————

когда все крысы убежали,

корабль перестал тонуть

—————————————

дела идут пока отлично,

поскольку к ним не приступал

—————————

работаю довольно редко,

а недовольно каждый день

————————————

была такою страшной сказка,

что дети вышли покурить

—————————————

когда на планы денег нету,

они становятся мечтой

——————————

женат два раза неудачно —

одна ушла, вторая – нет

—————————————

есть всё же разум во вселенной,

раз не выходит на контакт

—————————————

уж вроде ноги на исходе,

а юбка всё не началась

————————————-

я попросил бы вас остаться ,

но вы ж останетесь, боюсь

——————————

для женщин нет такой проблемы,

которой им бы не создать

—————————————

Олегу не везёт настолько,

что даже лифт идёт в депо

————————————

меня запомните весёлым,

а завтра я начну ремонт

————————————

зевну ,укроюсь с головою,

будильник заведу на март

————————————

мы называем это жизнью,

а это просто список дел

————————-

всё то, что нас не убивает,

богаче делает врачей

—————————————

и жили счастливо и долго…

он долго, счастливо она

—————————————

я не туплю, а экономно

расходую потенциал

————————————-

мне психиатр сказал: присядьте,

щас успокоюсь и начнём

———————

в народ ходили депутаты

лишь только по большой нужде

———————

в постели ты великолепен,

все две минуты просто бог

———————

пришла ко мне сестра таланта,

но не достала до звонка

———————

я ненавижу власть и деньги,

когда они в чужих руках.

Хто може займатися сексом краще, ніж жива людина?

Японские учёные рассказали о создании нового робота с внедрённым искусственным интеллектом. Уникальность новинки заключается в том, что он способен принимать облик мужчины или женщины и заниматься сексом с противоположным или тем же полом.

Робот умеет целоваться, обнимать девушку или парня, а в процессе развития учится делать минет или же кунилингус. Руки у робота сделаны из тканевой оболочки, которая практически идентична с человеческой. Разработчики уточнили, что даже пот выделяет из пор робота. Кроме того, благодаря усовершенствованию он может делать массаж.

Во время секса размер полового органа будет зависеть от реакции женщины или мужчины. Учёные уточнили, что на развитие робота будет уходить не более месяца, и за этот период человек сможет создать себе совершенного полового партнёра. Масштабное производство таких роботов начнётся ближе к 2020 году.
https://akcenty.com.ua/world/v-yaponii-sozdali-robota-kotoryj-zanimaetsya-seksom-luchshe-cheloveka

Бджолотема


і ця людина пише про дно omg


А ось ще дещо з фб сторінки однієї айюашниці за 25 жовтня (її френди зрозуміють)

Світлина від Легкость бытия.
Легкость бытияВподобати сторінку

Поступки других людей — это отражение того, что происходит в их личной жизни. И как правило, к вам это не имеет никакого отношения.


Лягаю спати, за годинку виставила вихід замітки про корисних роботів, може, кому й згодяться podmig
Бджола, я тебе у відповідь не заігнорила, приходь пиши що думаєш про все це.

Тема трусів розкрита)

Чесно скримздила з фб в однієї жительки ай.юа podmig  boyan

Світлина від Хельги Хоревої.