О сообществе

Для кохання немає обмежень у віці! Кожна людина здатна кохати і бути коханою. Головне,зберегти це чарівне відчуття душі, бути вдячним вищим силам за те, що тобі дали можливість це відчувати, вміти насолоджуватися красою людської душі, людського тіла. Тут можна розмістити картинки, фото, відео,цікаві статті, сюжети, вірші про кохання, життєві історії, романтику, музику, гумор , корисні поради , бесіди . Учасники співтовариства можуть розміщувати тут свої цікаві пости. Активно включайтеся у життя товариства, пишіть про те, що вас хвилює, діліться своїми почуттями, відчуттями, досвідом. Можливо саме це допоможе комусь зберегти кохання, чи врятувати сім"ю. Ласкаво просимо !!!
Вид:
краткий
полный

ЛЮБОВ, ЕРОТИКА , СЕКС

вечернее. эротическое. странное

волосы наши
 сплетутся 
клубком  .
пальцы повторятся изгибами.
дыханье перебивая,
 защекочешь меня  ресницами...

 почему это вдруг
глаза твои цвет меняют?
 когда
вселенную поглощаешь.
 тенью своею,
заслоняя упавшее небо.Що відбувається насправді...))

  • 21.06.17, 09:18
Что же происходит между мужчиной и женщиной на самом деле?

 

Существует мнение, что, каждый раз, когда между мужчиной и женщиной возникает интимная связь, и мужчина оставляет свое семя, он оставляет свое ДНК.

Таким образом, у женщины остается часть мужской энергии, что может привести к тому, что она будет испытывать к нему физическое влечение.

Мужчина и женщина соединяются не только физически, но и энергетически, ментально и духовно.

[ Читати далі ]

Ржачний копіпаст

Припарковала машину сегодня иду в сторону магазина .

Иду медленно потому что на шпильках скользко .
Впереди меня, так же медленно, под ручку, идут бабушка с дедушкой (на вид ну сзади не понятно, но потом я поняла, что уже за 70), идут и тихонько между собой разговаривают.Так как плетемся мы все вместе по льду, который наши коммунальщики принципиально видимо не убирают, я слышу их разговор.Дедушка на бабушку ворчит: «Вот я тебе позавчера вечером баловаться предлагал -ты на Пугачиху в телевизоре пялилась , вчера баловаться предлагал — к тебе подружка твоя карга старая пришла, и вы всему дому кости мыли, сегодня утром баловаться предлагал — ты гладила. Сегодня вечером уже не предложу, внуков привезут на неделю!!!!!
А я может неделю не проживу ещё, мне 76 уже!!!! Вот помру, и ходи, как дура до смерти небалованная, но зато с Пугачевой, и подружкой своей. Вся глаженная да не балованная!»

Ответ бабушки меня убил: «С чего ты ж взял, козлина старая, что меня после твоей смерти никто не побалует? Жива ещё синяя записная книжечка-то…. Сяду, прозвоню, кто-то поди да и жив ……….».

У меня была получасовая истерика, а они уже оба хохоча зашли в двери магазина!!!!!

Дратує коли ти чарівна рожева фєїчка...

  • 18.06.17, 22:20

...а всі навколо звуть тебе Толіком.

Про три види сексу...

  • 16.06.17, 13:00

... які жінки люблять найбільше
(дослідження проводили британські вчені)

а мужчини читають і вчаться  smutili Жорсткий секс

Жінка може все тримати під своїм контролем поза спальнею, але їй подобається, коли чоловік адекватно агресивний і жорстокий з нею в ліжку. Вона хоче відчувати його домінування, що нею командують і її тримають під контролем. Від цього вона ще більше збуджується і заводиться. Зв'язати, відшмагати, кинути на ліжко, кусати ... о так, їй це подобається! Здивуйте її, пристібнувши наручниками до ліжка, і зробіть те, чого вона ніколи не відчувала.Тим більше, коли у вас ще буде така можливість - заткнути прив'язаній жінці рота кляпом, а самому піти з мужиками пити пиво в гаражі?Чуттєвий секс


Це повна протилежність жорсткому сексу, але ефект той самий. Зробіть їй гарячу ванну, подайте келих шампанського, розкидайте пелюстки троянд від ванни до ліжка. Нехай ці методи  здаються трохи заїждженими, але повірте, їй це сподобається. Дістаньте масажне масло і зробіть їй масаж всього тіла. Чуттєва прелюдія - кращий шлях до жіночого оргазму.

Пов’язане зображення


Але пам'ятайте - гарно зафіксована жінка прелюдій не потребує.Спонтанний секс


Ніщо не заводить так сильно, як спонтанність в сексі, щось поза звичайної рутини. Завалити її прямо на кухонному столі відразу після обіду або вечері - це буде для неї відмінним сюрпризом. Покажіть їй, що не можете стримати свою пристрасть, візміть її тут і зараз - і ви зведете її з розуму! 


Пов’язане зображення

До речі - так ви ще й привчите свою благовірну мити посуд зразу після їжі, а не залишати грязний посуд на столі.Спонсор замітки  "Кухонные уголки из натурального дерева Аскалон"    help 

16%, 3 голоса

5%, 1 голос

79%, 15 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
2693
предыдущая
следующая