О сообществе

Для кохання немає обмежень у віці! Кожна людина здатна кохати і бути коханою. Головне,зберегти це чарівне відчуття душі, бути вдячним вищим силам за те, що тобі дали можливість це відчувати, вміти насолоджуватися красою людської душі, людського тіла. Тут можна розмістити картинки, фото, відео,цікаві статті, сюжети, вірші про кохання, життєві історії, романтику, музику, гумор , корисні поради , бесіди . Учасники співтовариства можуть розміщувати тут свої цікаві пости. Активно включайтеся у життя товариства, пишіть про те, що вас хвилює, діліться своїми почуттями, відчуттями, досвідом. Можливо саме це допоможе комусь зберегти кохання, чи врятувати сім"ю. Ласкаво просимо !!!
Вид:
краткий
полный

ЛЮБОВ, ЕРОТИКА , СЕКС

Брити чи не брити - ось в чому питання

  • 14.06.17, 16:58Чи нормально для чоловіка робити епіляцію? Чи боляче це?  tears

Чи голити чоловікам ноги? 

Чи залишати грудку мохнату чи збрити нафіг там усе?


Дослідницький центр Procter & Gamble вивчив ставлення чоловіків різних країн до наявності або відсутності  рослинності на їхньому тілі. Учасники опитування вказували, яку довжину волосся вони вважають за краще залишати на ногах, грудях, в області паху і під пахвами.
Німеччина

Ноги - 5/5
Область паху - 3/5
Пахви - 1/5
Груди - 3/5
Німецькі чоловіки дуже педантично ставляться до волосся на обличчі і тілі .

Нижню частину тіла і волосся на ногах німці воліють залишати «як є», підстригають волосся в паху і на грудях. Пахви ж вони вважають за краще не просто підстригати, а повністю вибривати.
Іспанія

Ноги - 1/5
Область паху - 3/5
Пахви - 3/5
Груди - 1/5

Жаркий клімат Іспанії з її пляжної культурою робить помітний вплив на місцевих жителів - на відміну від чоловіків інших країн, іспанці категорично не терплять наявність рослинності на грудях і волосся на ногах, не бриючи, при цьому, пахв і носячи бороду.

Товари для чоловічої епіляції продаються в кожному супермаркеті, а з рекламних постерів салонів лазерної депіляції вам по всій Іспанії будуть посміхатися засмаглі мачо з повністю безволосими грудьми.Франція

Ноги - 5/5
Область паху - 3/5
Пахви - 3/5
Груди - 2/5

Оскільки головним трендом чоловіча краси у Франції вважається триденна щетина, а не довгий ніс, як ви думаєте, це накладає відбиток і на ставлення до  рослинності на чоловічому тілі.

Більшість французів вважають за краще залишати волосся на тілі «а ля натурель" і особливо трепетно ставлячись до збереження недоторканого волосяного покриву в паху і на ногах. Зауважимо, що навіть французькі дівчата не завжди голять пахви.Бразилія

Ноги - 4/5
Область паху - 1/5
Пахви - 1/5
Груди - 1/5
Надзвичайно спекотне бразильське літо змушує приймати душ як мінімум двічі в день, а використання дезодорантів і антиперспірантів, по суті, ОБОВ'ЯЗКОВЕ. 

Бразильського чоловіка вирізняє наявність масивної бороди, масивних м'язів і підкреслена відсутність рослинності. А оскільки випадковий, ні до чого не зобов'язуючий секс - практично повсякденний факт, підстригання волосся в паху є поширеним.


Україна - ніхто дослідження не проводив prostite


Ноги - ?
Область паху -?
Пахви - ?
Груди - ?

А тому -  про наших мужчин ми дізнаємося з голосувалки.
4%, 2 голоса

22%, 11 голосов

48%, 24 голоса

2%, 1 голос

22%, 11 голосов

2%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Скоро відпустка...

«Укрзалізниця» рассказала, как правильно заниматься сексом в поезде
08/06/2017

Как сообщают «Вести», недавно появившееся издание «Магистраль-Экспресс» (приложение к корпоративной газете «Укрзалізниці» «Магистраль») порадовало пассажиров поездов Интерсити рубрикой «Мужской взгляд». В рубрике рассказывают, как нескучно скрасить досуг в поездах.

Например, в одном из последних выпусков поведали, как правильно заниматься сексом, чтобы «гойдання поїзда» не прервали «акт кохання». Как оказалось, для таких нужд у проводника можно даже взять ремни, которые, будучи прикрепленными к полке и потолку, помогут не допустить «душевних і тілесних травм».

Кроме того, «Укрзалізниця» предлагает специальные вагоны-салоны тем, кому «набрид рутинний квартирный секс». Вместо обычных полок там — широкие кровати, на которых можно реализовать «найсміливіші фантазії».

В редакции «Вестям» рассказали, что над темой третьего выпуска еще думают, но он уже запланирован на 20-е числа июня. Однако приобрести приложение на раскладке не получится, тираж (74 тысячи) распространяется только в вагонах Интерсити и фирменных поездов.

«Рубрику хотим сделать на постоянной основе. Пытаемся два раза в месяц. Но какая публикация выйдет дальше, пока не знаем, еще думаем», — сказали нам в редакции «Магистраль-Экспресс».

© vesti-ukr.com


42%, 14 голосов

58%, 19 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Ги....)))

  • 11.06.17, 08:16
 burumburum