О сообществе

Для кохання немає обмежень у віці! Кожна людина здатна кохати і бути коханою. Головне,зберегти це чарівне відчуття душі, бути вдячним вищим силам за те, що тобі дали можливість це відчувати, вміти насолоджуватися красою людської душі, людського тіла. Тут можна розмістити картинки, фото, відео,цікаві статті, сюжети, вірші про кохання, життєві історії, романтику, музику, гумор , корисні поради , бесіди . Учасники співтовариства можуть розміщувати тут свої цікаві пости. Активно включайтеся у життя товариства, пишіть про те, що вас хвилює, діліться своїми почуттями, відчуттями, досвідом. Можливо саме це допоможе комусь зберегти кохання, чи врятувати сім"ю. Ласкаво просимо !!!
Вид:
краткий
полный

ЛЮБОВ, ЕРОТИКА , СЕКС

Криза стосунків...

Одного вечора дружина побачила на столі записку від свого чоловіка:

«Вибач, дорога, але ти повинна мене зрозуміти ... Тобі вже 45 років і ти не здатна задовольнити всі мої чоловічі потреби. Так що сьогодні я проведу час зі своєю 20-річною секретаркою. Прийду десь біля півночі ».

     Коли чоловік повернувся додому, на тому ж місці він побачив послання у відповідь:

«Дорогий, я, звичайно, пам'ятаю про те, що мені 45, але і ти не забувай, що тобі стільки ж. І ти, по правді кажучи, теж трішечки не справляєшся ... Тому я проведу цю ніч зі своїм студентом, ровесником твоєї секретарки. І як викладач математики я можу з упевненістю сказати тобі тільки одне: число 20 входить в 45 набагато більше разів, ніж 45 в 20, тому не чекай мене до ранку ».

Різниця у віці

  • 04.07.18, 08:00
Як розвиваються стосунки з різницею у віці, якщо чоловік молодший.
У наш час мало кого можна шокувати стосунками, в яких чоловік молодший за жінку. Причому, різниця у віці може складати як пару років, так і більше 10. Адже, коли ситуація складається навпаки – це вважається абсолютно нормальним. Так чому ж юний кавалер біля зрілої жінки інколи викликає засудження, усмішку або здивований шепіт? Ну, наприклад, всі пам'ятають історії  Кіркоров - Галкін - Пугачова. 

Не так давно у моєму мікросвіті з'явилась  подібна сім'я.  Придбали дещо занедбану хату, привели її до порядку, вже є дитя, що піднімає настрій всім сусідам. smile

 Думаю, якщо відкинути сумніви і не звертає уваги на думку скептиків, такий роман має всі шанси на звання найщасливішого періоду в житті. Це своєрідний симбіоз. Що ж так залучає обох партнерів в таких нерівних стосунках? - Я дещо знайшов в мережах.

Запаморочливий секс.

Молодій людині, в першу чергу, цікавий секс з дослідною і невтомною партнеркою. Тоді як його милі ровесниці ще не розцвіли повною мірою і крутому сексу, швидше за все, вважатимуть за краще шопінг в брендовому бутіке, солідна пані обов'язково оцінить і напористість, і невтомність, і молодість, і еротичні фантазії чоловіка. До своїх років вона вже досить дослідна, незвичайно пристрасна, в міру розкута і така, що ще абсолютно не видихалася. На відміну від залицяльників постарше, які з великим пограють в доміно, а не в ролеві ігри. 

Річ у тому, що у чоловіків пік статевої активності доводиться на юний вік, коли гормональний рівень просто зашкалює, а ось у жінок розквіт любовної пристрасті відбувається після 30, а то і 40 років. Отже в сексуальному аспекті юний кавалер і немолода леді – це просто ідеальна пара.

Ухоженность і статус

Найчастіше пані середніх років вже напевно придбала статус, значущість, досвід і пошану тих, що оточують. Це не студентка і не початкуючий стажист. У неї є упевненість в собі, положення, солідний заробіток, можливо, свій бізнес або штат працівників в підпорядкуванні. Крім того, вона знає ціну життя і уміє ефектно себе подати, із смаком одягнутися, вишукано провести час. І її обранцеві утішно, що, спілкуючись з такою жінкою, він також піднімається в очах своїх ровесників.

Спілкування і досвід

Зріла жінка, що відбулася по життю, як правило, ще і хороша співбесідниця для молодої людини. І в багатьох ситуаціях, окрім ролі коханки, вона здатна ще бути наставником, вчителем, другом. З нею не потрібно возитися, як з капризним дитям, вона сама ненав'язливо готова побути матір'ю. У потрібний момент вона здатна вислухати, підтримати радою, добрим словом, відчуттям гумору, а то і матеріально.

Стимул-реакція і омолоджування

Для жінки ж відношення з юним коханцем стають прекрасною мотивацією, щоб завжди бути в тонусі, ефектно виглядати, виграшно презентувати себе, стежити за модою, молодими віяннями, проявляти відчуття смаку, тобто жити повноцінним і насиченим життям. Завдяки гормональному сплеску у неї насправді відбувається омолоджування організму. Крім того, такій пані утішно розуміти, що вона в своїх "17 з хвостиком" ще така хороша, що здатна закрутити голову 20-річному молодикові. А значить – потрібно.

А як ви вважаєте?10%, 4 голоса

63%, 26 голосов

27%, 11 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.