О сообществе

Для кохання немає обмежень у віці! Кожна людина здатна кохати і бути коханою. Головне,зберегти це чарівне відчуття душі, бути вдячним вищим силам за те, що тобі дали можливість це відчувати, вміти насолоджуватися красою людської душі, людського тіла. Тут можна розмістити картинки, фото, відео,цікаві статті, сюжети, вірші про кохання, життєві історії, романтику, музику, гумор , корисні поради , бесіди . Учасники співтовариства можуть розміщувати тут свої цікаві пости. Активно включайтеся у життя товариства, пишіть про те, що вас хвилює, діліться своїми почуттями, відчуттями, досвідом. Можливо саме це допоможе комусь зберегти кохання, чи врятувати сім"ю. Ласкаво просимо !!!
Вид:
краткий
полный

ЛЮБОВ, ЕРОТИКА , СЕКС

Коли в твого днюха?

Січневий чоловік

Січневі чоловіки – особистості великої сили волі, індивідуалісти. Його важко не помітити. Швидко схоплює суть явищ. Надійний, на нього можна покластися. Завжди дає щирі дружні поради. Нетерплячий. Не вірить в долю, вважає, що життя залежить тільки від нього самого. Прямолінійний, не вміє брехати.

В його натурі є щось безпосереднє, що відразу впадає в очі. Його або люблять, або ненавидять, середини немає. Не завжди добре розбирається в людях, не бачить нюансів в людському характері. У нього блискуче аналітичне мислення. Далеко не кожен може з ним ладити. По відношенню до нього слід проявляти більше терпіння і менше зарозумілості. Він спокійний, стабільний, урівноважений в роботі. Йому можна доручати все найскладніше, він впорається. Дуже практичний, вміє жити на свої доходи. Уникає дратівливих і галасливих людей.

Він часто ставить під загрозу свої відносини з близькими людьми. Завжди був завбачливим в ділових відносинах, але з близькими може сваритися через дрібниці. У роботі не перестарається, якщо не бачить своєї вигоди. У вільний час любить будувати плани на майбутнє, займатися інтелектуальною діяльністю.

Лютневий чоловік

Лютневий чоловік з сильним характером і чутливий. Швидко думає, і любить вирішувати моментально які б то не було питання. Проблеми життя і роботи постійно турбують його. У нього розвинена уява, сердечність і чутливість. Іноді позбавлений артистизму і артистичного смаку, філософський розум і здібності до математичного аналізу.

У спілкуванні упертий, в роботі не любить слухати нічиїх порад; на щастя, рідко захищає безнадійні ідеї. Одягається скромно, без шику, але якщо йому потрібно багато грошей, він завжди може заробити. Його здібності розкриваються після тридцяти років. Любить бути активним громадським діячем, священиком, вихователем.

Сім’я для нього – це святиня. У любові він також чесний і скромний, недостатньо рішучий протягом усього життя.

Березневий чоловік

Березневий чоловік наділений приємними манерами. Прекрасно володіє собою, його важко вивести з рівноваги. Прагне до постійного самовдосконалення, має добре розвинений інтелект. Важко йде на компроміси, не переносить авантюр. Честолюбний, йому не байдужа думка громадськості. Важко переносить критику на свою адресу, довго переживає незаслужене звинувачення в чому-небудь. Хто мудрий, легко знаходить правильні рішення, діє швидко, стрімко. Ним керує прагнення до успіху. У поганому настрої може спалахнути, наговорити різкостей, що йому зазвичай не властиво, потім довго картає себе за нестриманість.

Прагне до самовираження, проявляє невичерпну фантазію і винахідливість у справі. Його інтелект і вміння логічно мислити перемагають емоційну сторону натури. До лідерства не прагне, але керувати в термінових і вирішальних справах краще за нього ніхто не зможе. В екстремальних умовах завжди зібраний, рішучий, легко знаходить правильне рішення. До чужої думки в таких ситуаціях не прислухається, побоюючись втратити дорогоцінний час. Успіх йому забезпечений вже і тим, що противна сторона не готова до такого стрімкого натиску.

Квітневий чоловік

Квітневий чоловік доброзичливий, багатослівність для нього не характерно, людина справи. Хоча в дитинстві він не верховодить ватагою хлопчаків, але за порадою вони чомусь завжди звертаються до нього.

У зрілому віці виділяється старанністю у всіх справах, з неприхованою насолодою займається копіткою роботою; в тих видах діяльності, що йому доводиться в своєму житті випробувати, прагне до досконалості. Чим би він не почав займатися, рано чи пізно краще всіх буде знати свою справу: на заводі він – незамінний майстер, у викладанні – досвідчений наставник, в спорті – терплячий тренер, в бізнесі – обов’язковий партнер. Ніколи не відмовляється від виконання громадських навантажень. Честолюбний, і це допомагає йому при наявних ділових якостях домагатися гарного положення в суспільстві.

Є у нього риса в характері, яку цінують всі тещі, – поступливість, майже завжди спокійний, грунтовний, працьовитий і сумлінний. Поступається дружині в дрібницях, але в питаннях серйозних проявляє таку твердість, що ті, хто його близько знає, навіть не намагаються його переконати.

У жінок найбільше цінує охайність. Не дай Бог з’явитися перед ним в засмальцьованому фартусі: змовчить, але обов’язково дасть зрозуміти, що це йому вкрай неприємно. У конфліктах дружини з оточуючими завжди бере її сторону, навіть якщо вона і не права. Чи не ревнивий, хоча іноді дружина може довго водити його за ніс.

Травневий чоловік

Головне в його характері – швидкість реакції, вміння схоплювати суть справи на льоту. Його жива натура не терпить зволікань в справах. Добрий до оточуючих, з особливою теплотою ставиться до родичів. Як правило, щасливий в роботі. Але якщо починається смуга невдач, то одна невдача слідує за іншою. Нетерплячість штовхає його до бажання керувати, робити все на свій розсуд. Самовпевнений, але не настільки, щоб не вміти розрахувати свої сили. З одного боку, в його характері – невичерпний гумор і веселу вдачу, з іншого – цинізм і дратівливість.

Життя для нього рідко буває нудною і марною. Він товариський, незалежний. Володіє аналітичним складом розуму. Упертий, завжди чинить так, як вважає за потрібне. Відданий товариш, на нього можна покластися. Намагається допомогти, а не потопити товариша по службі. Великий трудівник. Болісно переносить байдужість до своєї персони, особливо з боку начальства. У колег користується авторитетом, їх відносини базуються на взаєморозумінні. Завжди йде назустріч ближньому.

Інтелектуальна сторона життя цікавить його набагато більше, ніж життєві проблеми. Гострий на язик. Основним його недоліком є надмірна завзятість, часом доходить до консерватизму, деяка недовіра, прагнення все робити самому: переконаний, що краще нього не зробить ніхто, а виправляти чиїсь помилки у нього немає часу.

Червневий чоловік

Чоловік, який народився в червні- індивідуаліст. Ігнорує громадську думку. Усвідомлює свою перевагу над оточуючими, вміння впливати на колектив. Від відчуття власної сили в ньому немає ні краплі злості і заздрості. Знає, чого хоче і як цього домогтися. Іноді виявляється жeртвою власних помилок.

Дипломатичний, знаходить вихід з будь-якого скрутного становища. Добре знає психологію людей, з якими спілкується, володіє рідкісним даром розуміння людини. Багато довіряють йому найпотаємніші таємниці. Ніколи не втрачає терпіння, добре володіє собою.

Багато читає, добре розбирається в широкому спектрі життєвих проблем. У колективі користується авторитетом і повагою. Настрій його часто змінюється, але це ніяк не відбивається на оточуючих. Кмітливий, володіє живим характером. Його балакучість залежить від того, з ким спілкується. Завжди тверезо мислить, об’єктивний. Почуття колективізму сильно розвинене, завжди поспішає на допомогу ближньому.

Друзі цінують його розсудливість і неупередженість. Волелюбний, не терпить чиєїсь опіки. Прекрасний співрозмовник, його розум і чарівність справляють враження. Енергійний, швидкий в роботі. Не любить звертатися до лікарів, більшу частину часу перебуває на роботі, хворіти йому колись.

Липневий чоловік

Липневий чоловік спокійний, терплячий, незворушний. Спостережливий, уважно стежить за психологічним станом оточуючих. Нервова система кілька неврівноважена, і це заважає йому діяти послідовно. Розумно упертий. Витривалий, може домогтися гарних результатів життя.

Здатний помічати найменшу нещирість у словах і вчинках своїх друзів, колег. Він дещо наївний і довірливий, в результаті чого іноді потрапляє в небажані ситуації, наслідки яких не може вчасно передбачити. Сприймає світ занадто схематично, по-книжному. Для нього існують тільки чорна і біла фарби.

Активно залучається до громадської діяльності, створює всілякі суспільства. Якщо він і схильний переоцінювати свої можливості, то це компенсується вмінням захопити і повести за собою колектив.

Серпневий чоловік

Серпневий чоловік натура дивно цільна, мужня. Хоча частенько дратується через дрібниці. Одягається вишукано. Зразковий чоловік, відмінний сім’янин. Любить дітей і приділяє їм багато уваги.

Цей чоловік наполегливий у виконанні поставленої мети. Багато риси характеру успадковують від матері. Важко сходяться з людьми, але розлучаються просто і не шкодують про це. Завжди за себе можуть постояти.

Характер стабільний, врівноважена нервова система. Комунікабельний, в спілкуванні справедливий і добродушний. Прагне до нових вражень, зміні емоцій. Тверезо мислить, вміє брати відповідальність на себе. Володіє величезним талантом і практичним досвідом.

Любить робити гарне враження. Вміє красиво і модно одягнутися, має гарний смак. В гарному костюмі відчуває себе більш впевнено і комфортно. Не любить сірий колір. Володіє гострою сприйнятливістю, швидко схоплює суть справи. Може бути прекрасним керівником, легко і невимушено віддає накази, впевнений в їх правильності. Не любить кілька разів повторювати одне й те саме. Володіє розвиненим інтелектом, гнучким розумом. Уважно вислуховує кожне речення, але не поспішає.

Вересневий чоловік

Вересневий чоловік розумний, інтелектуальний, прагне домінувати в суспільстві друзів і близьких. Здатний до дипломатичної кар’єри. В інтелектуальному відношенні перевершить багатьох за умови, якщо зможе виховати в собі силу характеру і волі, чого особливо не вистачає народженим в липні. У складних ситуаціях може проявити характер. За вдачею ідеаліст.

Хороший організатор і керівник, але слід захистити його від лестощів, яка дуже шкодить. У своїх підлеглих він заслуговує визнання. У будь-яку справу вкладає дуже багато пристрасті, мабуть, навіть більше, ніж потрібно для досягнення мети. Володіє прекрасним логічним мисленням. Благополуччя і матеріального достатку домагається сам.

Нестримно прагне до різноманітності, готовий на все, лише б порушити монотонність свого життя. Його інтелектуальна активність настільки інтенсивна, що повинна знаходити вихід, прямуючи одночасно в різні сфери діяльності. Вільний час любить проводити біля телевізора; відчуває надзвичайну насолоду, риючись в бібліотечних підшивках газет і журналів і вишукуючи щось цікаве, щоб здивувати друзів і колег своїми знаннями.

Дуже прив’язаний до сім’ї.

Жовтневий чоловік

Жовтневий чоловік володіє величезною душевністю при розвиненому розумі і сильному скептицизмі. Добре розвинені інтуїція і логіка. Не завжди дипломатичний і гнучкий, його непримиренність доставляє йому багато клопоту. Він міг би домогтися більшого, якби визнавав компроміси. Не може бути залежним від когось, не виносить ніяких обмежень, щирий в емоціях. В інших людях поважає незалежність і самостійність мислення. Привітний і гостинний, вірний у дружбі. За вдачею консерватор.

Хоча і здатний на безкорисливі вчинки, завжди пам’ятає про свою вигоду і всю увагу зосереджує на особистих проблемах. У конкретних справах мислить ясно, по-діловому. Є людиною дії, відноситься до числа тих, хто незалежно від обставин завжди залишається у виграші. До нових ідей відноситься обережно, з певною часткою скептицизму.

Не виносить довгих розмов по телефону. У любові відрізняється великою порядністю, не прагне до змін і з невдоволенням ставиться до зрад інших. Особисті почуття в його уявленні – перш за все відповідальність і певні зобов’язання. Якщо він поставлений перед вибором – любов чи борг, як правило, вибирає друге.

Листопадовий чоловік

Листопадовий чоловік дипломатичний, вдумливий, серйозний у справах. Дуже  пунктуальний. Над усе цінує порядність. Володіє даром ладити з людьми різних переконань і вікових груп. Але в суперечці гарячий, йому неодмінно потрібна перемога.

Щасливий, зовсім не думає про кар’єру – вона складається сама собою. Він приймає це як належне. Іноді йому хочеться побути на самоті, тоді він замикається в собі, стає мовчазним. У такі хвилини він неуважний, навіть жоден захоплюючий спір не може його розворушити. Але проходить час – і знову він товариський, життєрадісний, невтомний веселун. Ніколи не зраджує своїм благородним ідеалам. Тепло і сердечно ставиться до людей. Не терпить тиску – стає впертим, нікому не дозволить нав’язувати свою волю.

Віддає перевагу серйозним почуттям, що дають відчуття стабільності. Цінує спокій в родині.  Відносини з дітьми дружні. Любить працювати з дітьми, може бути викладачем, тренером, керівником гуртка. Не любить роз’їжджати, але орієнтується в будь-якому місті прекрасно.

 Чоловік, який народився в грудні

Грудневий чоловік працьовитий і надзвичайно працездатний. Любить нововведення на виробництві, зміни в особистому житті. Чи не відкладає в довгий ящик найскладнішу роботу. Те, що інші будуть виконувати тривалий час, йому вдається зробити за кілька днів. Не вміє сидіти склавши руки.

З ентузіазмом береться за все, що цікавить його, вміє якісно виконувати будь-яку роботу, що створює авторитет серед колег.

У суспільних відносинах не виносить одноманітності, не терпить монотонності в роботі, часто йому не вистачає терпіння довести таку роботу до кінця Прагне забезпечити собі становище в суспільстві. Не на останньому місці в його житті і матеріальний добробут. Вірний своїм переконанням, неохоче змінює професію. Якщо у нього є хобі, то на все життя. Чи не схильний до розчарувань в цій області. Дуже допитливий і уважний.

Прораховує всі на багато ходів вперед.

Прагне матеріально ні від кого не залежати. Уважний чоловік, прагне забезпечити сім’ю всім необхідним, вважає за краще, щоб дружина займалася тільки вихованням дітей.http://osoblyva.com/u-yakomu-misyatsi-vash-cholovik-narodyvsya-take-i-bude-z-nym-zhyttya/

R_

R_

=))

  • 07.11.17, 22:48

R_

R_

=))

  • 07.11.17, 22:40

R_

R_

)))

  • 07.11.17, 20:24

Чашка и гроза

ЧашкаХлопнув в гневе дверьми комнаты и ванной, я схватила зубную щетку и поломала ее пополам, об колено. Швырнула в раковину, влетела на кухню и вцепилась в подаренную ему пару месяцев назад чашку.


Я выбирала ее долго. У меня в кармане лежало двести гривен, на которые мне предстояло купить стиральный порошок и как-то жить еще неделю, но я набрела в «Эпицентре» на отдел с посудой и уже никакая сила не могла остановить  проснувшегося во мне чашкофила. Я обошла все ряды, каждую брала в руки, постукивала пальцами, вертела, нюхала и щупала, закрыв глаза. Мне очень хотелось подарить ему чашку, и непременно – самую-самую. Повторив ритуал щупанья-верченья несколько раз с каждым экземпляром, я замешкалась, не решаясь выбрать из двух.


Одна запала мне в душу сразу – огромная как супница, оливковая с темно-коричневым  ветвистым, как будто и вправду живым на вид деревом. Я простояла возле нее дольше всего и никак не могла вернуть обратно на полку. И вторая – с черной глянцевой серединкой и белой матовой наружностью, на ней тоже было изображено дерево, но скорее схематическое и чем-то напоминающее мозг. Я еще подумала, что это такой забавный символизм, способ показать, как я без ума от его живого и острого ума. 


Простая цилиндрическая форма, наподобие кружки, и по размеру примерно такая же. Стильная и, безусловно, с изюминкой, но не столь манящая, как первая. Зато втрое дешевле. Еще раз мысленно оценив свои материальные возможности и тяжко вздохнув, я оставила идеальную оливковую чашку дожидаться кого-то менее прижимистого и поплелась на кассу с просто подходящей.


Видимо, он почувствовал, что я сэкономила на нашей любви, и под вежливую улыбку благодарности подарок отправился на самую верхнюю полку навесной тумбочки. Несколько раз из нее даже пили кофе, который казался в ней еще чернее, а потом она пала – пала жертвой женской истерики вместе с зубной щеткой и феном, купленным специально для сушки моих женских волос в его холостяцкую обитель.


И вот, сцапав ни в чем не повинную посудину, я отошла подальше от кафельной стенки, окинула последнюю взглядом, оценив на предмет прочности и хорошенько прицелилась – ну чтоб наверняка. Замахнулась и херанула со всех своих девичьих сил, испытывая, к слову сказать, немалое сожаление по поводу ее недооцененности. Раздался звон, хруст,  чашка рикошетом отлетела от стены и поскакала по полу, но откололся только маленький кусочек на ободке. Минуй ее сия безвременная и внезапная кончина, она сослужила бы долгую службу.


Помешкав еще долю секунды, я подхватила несчастную с пола и повторно зафигачила ею в кафель, тем самым завершив недолгую и бесславную чашечью жизнь.


Затем полетел фен, уже в стену спальни.


А потом он вернулся с лестничной клетки, куда вышел покурить в пылу выяснений наших непростых отношений.


Дальше были слезы и обвинения, которые лились, но становились все тише, и, спустя какое-то время, буря, наконец, сошла на нет. Конечно же, я не хотела уходить.


«Я подмету осколки» - сказал он спокойно и немного грустно. Я  тяжко вздохнула и едва заметно улыбнулась. Все-таки, я сделала правильный выбор.Гроза.    - Ну если это невозможно, значит так и будет. Я устал. - сказал я и отвернулся. Таня вскочила, и хоть я ее не видел, но мне показалось глаза ее потемнели. Так темнеет небо, когда воздух наполняется влагой и озоном и мы ощущаем приход грозы. Так встречают неудавшуюся попытку обмануть себя, когда то, чего человек добивается, ему на самом деле не нужно, более того, человек этот хочет совсем другого, противоположного. 


Она выскочила за дверь, чтобы в ванной надеть трусики, сохнущие на полотенцесушителе. Выдохнув я почувствовал, как усталость и муторность ситуации меня оставили. Но в воздухе остался след ее ярости, почти материальный и ощутимый, мне захотелось закурить. Я вышел на лестничную площадку и закурил у окна. В моей квартире разразилась гроза, собиравшаяся почти сутки, которые мы провели с Таней вместе. Несколько раз хлопнули двери, раздался звук разбиваемой посуды, потом что-то ударило в стену. Я курил и думал, уйдет она сейчас яростным вихрем, сметая все на своем пути, или нет. Мне было тревожно, я хотел чтобы Таня осталась, я хотел, чтобы гроза позволила выплеснуться ее обиде, боли, отчаянию. И надеялся, и хотел, чтобы случилось именно так. Наконец звуки грозы стихли, я к этому времени докурил сигарету и поднялся на верх с тревогой ожидая того, что предлагала мне жизнь. Таня была уже в коридоре, она боролась с вешалкой, на которой висела ее леопардовая курточка из эко-меха. Нельзя сказать, что я просто так взял и вошел, нет, это был шаг на встречу неизвестному и тревожному для меня будущему. Я просто сделал его быстро, не успев испугаться как следует.             


Курточка, для нас, стала неким камнем преткновения, на котором мы и преткнулись. Таня набросилась на меня, стуча кулачками по моим плечам и вырвала свою курточку. Надела ее и опустилась обессилено на пол в прихожей.


  Я сел рядом с ней, и посмотрел ей в глаза. Танины глаза были полны слез, и как любая гроза проливается дождиком, так и Танина ярость пролилась слезами. Она плакала, она плакала о том, чего не может быть: о прошлом, которое не изменить, о себе, такой, какая есть, а не той, какою бы хотела быть, обо мне, таком, которым я не был. Таня, плакала, а я говорил. Я тихо и грустно говорил о том, что могу ей с радостью отдать, и о том, чего во мне сейчас нет, и возможно никогда не будет. Таня плакала и слушала меня, и дождик ее слез все падал и падал в наши души. Мы оба успокаивались, мы оба примирялись с собой и другим, мы примирялись с жизнью, которая у нас есть, понимая, что другой у нас не будет....Написано в соавторстве.

Не надо стрелять, Царевич, - сказала лягушка...

  • 07.11.17, 01:35

- Почему!?!, - удивился царевич...
- Без обид... страшненький ТЫ...

R_

R_

Регулярный секс позволяет предотвратить развитие болезней сердца

  • 04.11.17, 00:06
Но работает это только для мужчин, отмечает The Daily Mail. Суть в том, что если мужчина занимается сексом несколько раз в неделю, то у него значительно снижается уровень гомоцистеина. Это соединение в крови человека, которое является строительным материалом для белков.

Проблемы начинаются при его избытке - повреждаются сосуды и повышается риск образования тромбов. Известно: высокий уровень соединения увеличивал риск смерти от болезней сердца на 66%, а риск инсульта - почти на треть. Также гомоцистеин не раз связывали с раком и болезнью Альцгеймера.

Позитивный эффект секса для мужчин обусловлен тем, что именно у мужчин секс связан с улучшенной циркуляцией крови и здоровыми сосудами. А эти два показателя важны с точки зрения предотвращения образования скоплений гомоцистеина. В рамках последнего исследования ученые проследили за состоянием более 2000 мужчин и женщин 20-59 лет.

Оказалось, меньше всего опасного соединения было у мужчин, занимавшихся сексом минимум дважды в неделю. А больше всего - у мужчин, занимавшихся сексом реже раза в неделю. Для женщин зависимость не была актуальной. Кстати, ранее проводившееся исследование показало: секс два раза в неделю снижал риск забитых артерий вдвое по сравнению с половым актом реже раза в месяц.

Хто може займатися сексом краще, ніж жива людина?

Японские учёные рассказали о создании нового робота с внедрённым искусственным интеллектом. Уникальность новинки заключается в том, что он способен принимать облик мужчины или женщины и заниматься сексом с противоположным или тем же полом.

Робот умеет целоваться, обнимать девушку или парня, а в процессе развития учится делать минет или же кунилингус. Руки у робота сделаны из тканевой оболочки, которая практически идентична с человеческой. Разработчики уточнили, что даже пот выделяет из пор робота. Кроме того, благодаря усовершенствованию он может делать массаж.

Во время секса размер полового органа будет зависеть от реакции женщины или мужчины. Учёные уточнили, что на развитие робота будет уходить не более месяца, и за этот период человек сможет создать себе совершенного полового партнёра. Масштабное производство таких роботов начнётся ближе к 2020 году.
https://akcenty.com.ua/world/v-yaponii-sozdali-robota-kotoryj-zanimaetsya-seksom-luchshe-cheloveka