про "захист"

В Україні вирішили "захистити" фрілансерів, аби зібрати податки: що зміниться, та як?
Стаття: https://news.obozrevatel.com/economics/fea/v-ukraine-sozdadut-novyie-pravila-dlya-vneshtatnikov-kak-i-chto-izmenitsya.htm
Ваша думка?

0%, 0 голосов

100%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Про Світову Мережу)

...Дослідник з ІТ-безпеки створив інтерактивну мапу Світової Мережі) ...Різними кольорами відображено регіональні сегменти в Африці, Північній Америці, Азіїї.
...Білий колір - зв'язок між регіональними сегментами. Крім того, ентузіаст створив декілька окремих візуалізацій, що відображають нюанси "життя" Мережі. Наприклад, автор пректу продемонстрував мережевий простір Китая, присутність американських військових.
Безкоштовно доторкнутись можна отут.

Про ФБ та Гугл)

...Чергова порція зашкварів інтернет-гігантів тут. Гугл дійсно нахабний. Хоче знати усе, пхає носа усюди.
..В статті Ірини Порицької та в політиці сайта, на котрому розміщено статю, здивувало дуже одне - якщо Гугл такий бяка, чому ж вони транслюють посилання на той самий Гугл, розділ Новини?)


Про монітор)

...Треба монітор протерти серветкою - смайлички як немиті виглядають... wakeup


crazynevizhulol

Про торти)

...Львів’янка Оксана Дацюк солодощі випікає давно. Але віднедавна Оксана стала знаменитою — фото її торта, точнісінької копії рейсового автобуса №61 фірми «Електрон», облетіло соціальні мережі.
...Торт-автобус замовив во­дій маршруту №61, який 22 січня святкував свій день наро­дження.
...Салон автобуса начинений «П'яною вишнею», але не з типовим мас­ляним кремом, а з маскарпо­не, що додає торту особливої ніжності. Усі деталі до автобуса зробилено власноруч — ко­леса, двері, вікна… І усі вони їс­тівні.
..Ще торти майстрині:Про диво електроніки)

...Придбав пульсоксіметр. Знайшлась додаткова функція. Вчепив отой девайс доні на пальчика - пульс 52-53 на хвилину.
...Питаю:
- Домашні завдання зробила?
- Авжеж, зробила.
...А в самої пульс майже 90.
...Перевіряю - не зроблено нічого взагалі. Отож гарний прилад - рекомендую.
crazy ...Треба буде ще на жінці випробувати nevizhu

Про дитинство)

...Мама розповідала)
...З'явилось у нас в хаті бобінне чудовисько вагою приблизно в центнер, на ті роки дуже престижний та модний девайс) ...Звісно, мамця прудко по коліжанках та з мікрофону закаламутила аудіобібліотеку чималеньку)
...Чого там тільки не було) Пугачиха, звісно, Ротару, розавиєрози, зємлявілюмінаторі, канстанція, канстанція!
Так, так, навіть фільмиська записувала - коли шила-мила-прала-куховарила, по хаті лунав брязкіт шпаг, тисячачєртєй, капосний кардинал ну зовсім як сучасні депутати плів свої інтрижки, бонас'є брав хабарі та рятував Батьківщину)
...Влодек Висобцький вимагав горбатого, Фарада під бринкання міні-гітарки тягнув уноуноунмоменто, з Утрєннєй Пошти записано було багацько, для мене різні чунга-чанги, блакитне цуценя, ааа,кракаділибігімоти,ааа,абізяникашалоти,ааа, і зільонийпапугай! (кхм, тут ніяких інсінуацій та асоціації)
...Без буржуїського містецтва ну ніяк) СіСіКейс, Біджиси, Абби, Челентано, БоніЕми, Зодіакprey  та інше подібне)
...Якось принесла бобінку з Secret Service.. Під Oh, Susie синочок зліпив умняк на личку, всівсь як турок на підлозі, розвісив вуха...
...Через багато років думаю, що ж це тоді мене так зачепила ота пісня? Мелодія? Такої попси тоді і зараз з головою вистачало. Зміст? Занадто слинявий був, тай англійської не знав. До сих пір не можу зрозуміти самого себе.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
49
предыдущая
следующая