Про красу

  • 16.10.19, 22:27
Оце вважають красою - тиць
Ваша думка?
Салу дозволяються матюки)

41%, 7 голосов

59%, 10 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Про свято)))

  • 02.10.19, 22:15
..Сміюсь) Авансом дивлюсь, яке завтра свято))) Треба на сайті оновлювати інфу)) ..Так от, завтра День Mean Girls Day)))lol Вітання, дівчата)))cvetok bokali
Примітка: я не хобіт!

Про свято)

..Усі засранці) Гімнярі!umnik ..Нині таке свято! Жодна душа згадала.. Ніц не цінуєте!smeh ..Забули конверти паперові, листівки картонні..
..Нині День народження єлектронної пошти!umnik ..Навіть на годинник можна прислати освідчення в коханні!smutili
..А ви шаблонно котики-квіточки, еротично-комічно тут продукуте фігню різнуsmeh
..Бажаю незламних пасвордів, логінів, аби адміни не читали ваші інтимні переписки, та не дивились фото з цицьками-пицьками, щоби завжди радісні звістки завжди доходили найперше, з найвищим пріоритетом, та спами-флуди минували ваші скринькі!
uraspasibo
Дівчатам - cvetok 
Хлопам - beer2 (Да не прийде нам лист з повідомленням про аліменти!)

Про напад сміття)

...Нині на людей посеред міста нападала купа сміття omg Дивіться самі)

Про матюки

...Натрапив на цікаву статтю від Лариси Попроцької. Цілком сюди не стану копіювати. Цитата:
"...Нецензурні слова свідчать про деформацію у свідомості людини. Вони народжуються з думок, які січуть, мов сокира, тому жодні плани, які людина намагається скласти, не реалізовуються. Накопичення негативної енергії обплутує мозок та руйнує людину зсередини."
Стаття тут.

Про шпигунство

  • 20.09.19, 07:54
...Черговий прокол гуглів-мордокниг: злапали на слідкуванні за користувачами та зливі інформації. Смарт-телевізори, стрімінгові пристрої, аудіоколонки, камери - відправляють інформацію про місцезнаходження та інше до Google, Netflix, Facebook,Spotify, Microsoft.

Про ДН :)

  • 15.09.19, 08:49
З Днем Народження, Неоночка! Кохання, здоров'я, щастя, статків та усіляких гараздів! Нехай сонечко завжди тобі посміхається!
bokalipodarokuracvetok

Про Firefox + ScreenShot)

Вітаю шанувальників Firefox, тепер одразу в браузері можна зробити скріншот, без додаткового програмного забезпечення. Підозрюю, це корисну функцію змавпили у розробників Опери, але це вже другорядне питання)
..Отже:
..Скрін сторінки, котру хочемо зберегти) В адресному рядочку зправа клікаємо на три точки, випадає менюшка, вибираємо опцію створення скріншоту.
Далі бачимо таке:
...Тут усе просто та зрозуміло - можна зберегти або цілу сторінку, або фрагмент, котрий буде виділено. (Оченята кумедно спостерігають за вибором ділянки).
Далі:
...Якщо вибрати опцію "Копіювати", виділена ділянка попаде до буферу Clipboard, та її можна буде вставити до улюбленого графічного редактору, та робити та усілякі збочення операції. А якщо вибрати опцію "Завантажити", браузер автоматично збереже в форматі png малюнок скріншота в каталог призначений для завантажень.
Як виглядає:

ura Слава матрицям! Ми зберегли скріншот сторінки, назва автоматично присвоюється, це буде дата + формат зображення.
Усім гарних вихідних, багато не пийте, та не грішіть!smutili

Про мрії)

  • 12.09.19, 19:41
...Понад 100,000 дитячих малюнків дитячих мрій буде закодовано, та відправлено в вічність Космосу) Хто цим займається: Державне космічне агентство, команда благодійного проекту "Здісни мрію".
Названо швидкість мрій - майже три мильони километрів на секунду) Деталі - тут

Про співака-папугу)

...Дуже рідко при створені поста використовую відео) ...Але тут особливий випадок, словами не передати сутність побаченого та почутого)
Дивіться та слухайте самі)))


ura
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
33
предыдущая
следующая