О сообществе

Для кохання немає обмежень у віці! Кожна людина здатна кохати і бути коханою. Головне,зберегти це чарівне відчуття душі, бути вдячним вищим силам за те, що тобі дали можливість це відчувати, вміти насолоджуватися красою людської душі, людського тіла. Тут можна розмістити картинки, фото, відео,цікаві статті, сюжети, вірші про кохання, життєві історії, романтику, музику, гумор , корисні поради , бесіди . Учасники співтовариства можуть розміщувати тут свої цікаві пости. Активно включайтеся у життя товариства, пишіть про те, що вас хвилює, діліться своїми почуттями, відчуттями, досвідом. Можливо саме це допоможе комусь зберегти кохання, чи врятувати сім"ю. Ласкаво просимо !!!
Вид:
краткий
полный

ЛЮБОВ, ЕРОТИКА , СЕКС

Вера в мужа

  • 17.03.17, 02:20

В конце 90-х годов прошлого века в электрической компании в Детройте работал молодой механик за 11 долларов в неделю. Трудился он по 10 часов в день, а приходя домой, зачастую по полночи работал у себя в сарае, пытаясь изобрести новый тип двигателя. Его отец считал, что парень тратит время впустую, соседи называли сумасшедшим, никто не верил, что из этих занятий выйдет что-либо путное. Никто, кроме его жены...

Она помогала ему работать по ночам, по несколько часов держа над его головой керосиновую лампу. Синели руки, зубы стучали от холода, она то и дело простужалась, но... Она так верила в мужа! Спустя годы из сарая раздался шум. Соседи увидели, как по дороге без лошади, в одной телеге ехали сумасшедший и его жена. Чудака звали Генри Форд.

Когда, беря интервью у Форда, некий журналист поинтересовался, кем бы Форд хотел быть в другой жизни, гений ответил просто: «Кем угодно... Лишь бы рядом со мной была моя жена».

Ну хорошо...

  • 16.03.17, 22:40

ведьма так ведьма, очень славно и роскошно.

Михаил Булгаков «Мастер и Маргарита»

Сьогодні вечерю готують мужчини)))))) 36,6 +

  • 16.03.17, 17:06Сьогодні у нас - еротична кухняА що? Хіба приготування їжі не може виглядати збудливо та  еротично? Може, ще й як може.
                 Особливо, якщо кухар привабливий і  фартушок у кухаря правильний.


Сиськи, золото и всё такое...... иными словами - стриптиз в рекламе рулит.
https://youtu.be/ZmDghhNyVH8

Я не знаю, чому вона назвала себе Стрес

Як я уявляю цю дівчинку? Ось так:
Світлина від Психология: теория, практика.
Дуже ніжною та жіночною. І обов'язково з охороною.

А це варіанти на роль вовка
Для Гєви. Напівжартома.

Ми з тобою однієї крові - ти і я!

Світлина від Тані Жук.

Гєво, тут мала бути серйозна замітка. І про те, який ти молодець у своїй діальності. І про те, що один з небагатьох на блогах, хто не вважає за потрібне мені вказати на радикальні політичні вподобання. А на додачу до всього ти креативний та придумкуватий. І просто про те, що приємно з тобою дружити. І пишеш гарно. І гумор влучний.

А вийшло щось отаке.

Світлина від Oleg Bezmejnyy.

bokaliФлешик про Змєєлова, 40+

Що сказати про людину, практично не знану?
Мабуть, Змєєлов для мене найзагадковіший персонаж. Щоб написати цю замітку я чесно з п'ятниці намагалася його вивчити, за що навіть була звинувачена Марін у чомусь там. Мабуть, погано вивчала. Ну ось маємо що маємо.Ну, і трохи маленьких радощів для олімпійця. Не знаю його смаків, тож набрала різних на будь-який смак.
Анек...

-При...
-Я в нижнем белье, с тебя бухло, секс и конфеты, такси я тебе уже вызвала.
-...вет.