Чи буде у парламенті опозиція до нової коаліції ПР+БЮТ?
- 05.12.08, 08:55
Сьогодні о 10 ранку Парламент розпочав пленарне засідання, яке тривало аж 8 хвилин.
Депутати вирішили взяти перерву до вівторка, оскільки їм потрібно більше часу на консультації щодо обрання спікера і створення коаліції.
У вівторок відбудеться спеціальне засідання Верховної Ради для обговорення ситуації в державі з запрошенням президента Віктора Ющенка та прем’єра Юлії Тимошенко. За відповідне рішення проголосувало 353 депутати.
Нагадаємо, що 20 листопада український парламент також в ході пленарного засідання не зміг обрати нового спікера замість відправленого у відставку Арсенія Яценюка.
Як потенційні спікери на даний час розглядаються кандидатури Олександра Лавриновича, Володимира Литвина, Івана Плюща, В'ячеслава Кириленка, Адама Мартинюка й - з нещодавніх пір - Віктора Януковича.
А ви за кого, блогери???
Прошу приєднатися до молитви за порятунок життя Владика Тихонова
(повідомлення волонтера Ірини Гавришевої від 03.12. 2008 про стан Владика Тихонова:
Молитва за недужого
Лікарю душ і тіл наших, Джерело життя нашого, Христе Ісусе Господи і Спасителю наш! Поглянь милосердним оком Твоїм на цього в тяжкій недузі, прихились до наших слізних благань, перстом милосердя Твого доторкнись до немічного тіла брата нашого, вгаси вогонь тіла його, зменш біль недуги його, поверни здоров'я йому, піднеси його з постелі немічі, продовж дні життя його, щоб на землі він послужив Тобі, ходив по стежках заповітів Твоїх та удостоївся Твого Небесного Царства і разом з святими славив Тебе, Бога Милостивого, з Отцем і Духом на віки віків. Амінь!
Молитва ПРЕСВЯТОЙ БОГОРОДИЦЕ И ПРИСНОДЕВЕ МАРИИ ПРЕД ЕЯ ИКОНОЮ "ВСЕЦАРИЦА" для болящих онкозаболеваниями.
О пречистая Богомати, Всецарице! Услыши многоболезненное воздыхание наше пред чудотворною иконою Твоею, из Афонского удела в Россию пренесенною, призри на чад Твоих всех зде поминаемых, неисцельными недуги страждущих, ко святому образу Твоему с верою припадающих! Якоже птица крилома покрывает птенцы своя, тако и Ты ныне, присно жива сущи, покрый всех зде ныне поминаемых многоцелебным Твоим омофором. Тамо, идеже надежда исчезает, несумненною Надеждою буди. Тамо, идеже лютыя скорби превозмогают, Терпением и Ослабою явися. Тамо, идеже мрак отчаяния в души вселися, да возсияет неизреченный свет Божества! Малодушныя утеши, немощныя укрепи, ожесточенным сердцам умягчение и просвещение даруй. Исцели болящия люди Твоя, о всемилостивая Царице! Ум и руки врачующих благослови; да послужат орудием Всемощнаго Врача Христа Спаса нашего. Яко живей Ти, сущей с нами, молимся пред иконою Твоею, о Владычице! Простри руце Твои, исполненныя исцеления и врачбы, Радосте скорбящих, в печалех Утешение, да чудотворною помощь скоро получив, прославляем Живоначальную и Нераздельную Троицу, Отца и Сына и Святаго Духа, во веки веков. Аминь.
Президент України Віктор Ющенко заявив, що якщо парламент у грудні обере спікера, прийме бюджет на 2009 рік і пакет антикризових законів, то в нього з'являється шанс надалі працювати ефективно. Про це він сказав в ефірі каналу "ICTV" увечері 1.12.08, в понеділок.
Також Президент сказав, що цей тиждень повинен в парламенті бути присвячений обранню спікера.
За словами Президента, після обрання спікера парламент повинен об'єднатися ("250-270 народних депутатів", які могли б об'єднатися навколо ухвалення антикризових законів і бюджету)".
У той же час глава держави зауважив, що якщо парламенту не вдасться перейти до ефективної роботи і не буде сформовано більшості, і відповідно - не буде робочих стосунуів із урядом, то питання дострокових парламентських виборів залишається відкритим.
При цьому Ющенку додав, що питання проведення дострокових виборів під час світової економічної кризи не є раціональним.
Президент Віктор Ющенко заявив про необхідність якнайшвидше розпочати проводити реформи, навіть непопулярні. "Якщо ми не робитимемо реформи, у нас немає жодного шансу на розвиток", - зазначив він.
Глава держави знову нагадав про необхідність змінити тактику формування бюджетної політики країни. За його словами, при нинішній ситуації, скільки б не закладати ресурсів у бюджет - ці ресурси йтимуть на нераціональні витрати.
Ющенко також зазначив, що другим завданням є ухвалення приблизно 20 законів для розвитку скороченого антикризового пакету, прийнятого парламентом у листопаді. За його словами, ці закони повинні дати "відповідний ресурс для того, щоб сформувати економіку розвитку, а також сформувати більш адресну соціальну політику в Україні.
Крім вищесказаного, Ющенко закликав відійти від політики "молодшого брата" в українсько-російських відносинах.
Президент зауважив, що необхідно відійти від політики вбачання в Україні молодшого брата.
"Ми повинні відійти від політики молодшого брата. Ми гідний брат, вільний брат. Ще раз хочу наголосити: ми не малороси, ми не хохли, ми - українська нація, яка має вільну незалежну державу", - сказав президент.
Український Президент зазначив, що Україна й Росія повинні поважати суверенітет один одного і прийняти мудре рішення, яке дозволить позбутися проблем минулого.
Так називається новий музичний проект Славіка Вакарчука.
З 30 листопада шукайте новий альбом в музичних крамницях .
А поки що можна насолоджуватися музикою он-лайн >>> Вночі <<<детальна інформація про проект
Знову зайшла тема за українську мову в Україні (маю на увазі замітку: В Донецькій області стало більше україномовної освіти). Що ж живодайна тема для понеділка.
Я вже не раз висловлювала свою позицію щодо українофобії в нашій державі. Гадаю, українофобські настрої виходять саме з керівної верхівки, щоби нас роз’єднати й викликати ворожнечу між російськомовною і україномовною частиною населення. Одні захищають свої права, інші – свої… Ні до чого доброго, думаю, це не призведе. А в цей час, коли ми будемо чубитися за те, якою мовою нам розмовляти, нас будуть обдурювати, обкрадати й знищувати…
Власне, сьогодні хочу зачепити тему, навіяну серією сюжетів 1+1 “Жерсть мундира” і вчорашнім виступом Юрія Луценка як міністра внутрішніх справ України на ТСН.
Що ви думаєте про стан справ у міліції?
Чи можна вибивати зізнання із підозрюваних?
Чи потрібно журналістам освітлювати різного роду зловживання і перебільшення влади в рядах правоохоронців?
Чи використовує злочинний світ ЗМІ з власною метою?
Чи повинен Міністр закидати звинувачення журналістам в необ’єктивності висвітлення роботи його підрозділу чи, може, все-таки звернути увагу на те, що коїться в його відомстві?
(Ці питання постали переді мною під час виступу Юрія Луценка)
Я думаю, що журналісти мають право висвітлювати події із своєї позиції, можливо, емоційно, не завжди цілком об’єктивно, тому що ЗМІ – це не судовий заклад, а лише засіб інформації, який інформує суспільство про події, що відбуваються в навколишньому світі.. А от Міністерство внутрішніх справ якраз має займатися об’єктивно й неупереджено проблемами цього навколишнього світу і захищати його від всяких зловживань зі свого боку.