хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Депутати думають-гадають... або "а віз і нині там"

Сьогодні о 10 ранку Парламент розпочав пленарне засідання, яке тривало аж 8 хвилин.

Депутати вирішили взяти перерву до вівторка, оскільки їм потрібно більше часу на консультації щодо обрання спікера і створення коаліції.

У вівторок відбудеться спеціальне засідання Верховної Ради для обговорення ситуації в державі з запрошенням президента Віктора Ющенка та прем’єра Юлії Тимошенко. За відповідне рішення проголосувало 353 депутати.

Нагадаємо, що 20 листопада український парламент також в ході пленарного засідання не зміг обрати нового спікера замість відправленого у відставку Арсенія Яценюка.

Як потенційні спікери на даний час розглядаються кандидатури Олександра Лавриновича, Володимира Литвина, Івана Плюща, В'ячеслава Кириленка, Адама Мартинюка й - з нещодавніх пір - Віктора Януковича.

А ви за кого, блогери???


5%, 1 голос

5%, 1 голос

5%, 1 голос

16%, 3 голоси

16%, 3 голоси

21%, 4 голоси

32%, 6 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
16

Коментарі

Гість: Ditrixx

14.12.08, 14:49

пох.. все уроды

    24.12.08, 14:59

    расы

      34.12.08, 15:06

      Блин я вчера впервые проспорил банку сока (наверно специально, бо пиво надоело выигрывать), что седня будет коалиция Регионов-БЮТ (каламбур: Регионов бъют ). Не точно нам надо Пиначета пригласить, как в древней Руси приглашали варягов править нами, тупицами.

        44.12.08, 15:17Відповідь на 3 від Толстенный Р

        Блин, каламбур: Регионов бъют).

          Гість: alex_b

          54.12.08, 15:25Відповідь на 1 від Гість: Ditrixx

          пох.. все уродыи я того же мнения))

            65.12.08, 09:00

            Не буде жодного. Парламент буде розпущений Президентом.

              75.12.08, 09:30Відповідь на 6 від Тарас Токар

              що ж, також варіант

                анонім

                85.12.08, 10:38

                Краще їхать, бігти, йти, накінець відповзати, ніж лежать на рейках перед потягом! Тому я за те, щоб уже щось було! Рух - це життя!

                  95.12.08, 10:59Відповідь на 8 від анонім

                  Краще їхать, бігти, йти, накінець відповзати, ніж лежать на рейках перед потягом! Тому я за те, щоб уже щось було! Рух - це життя!а Ви за кого проголосували?

                    анонім

                    105.12.08, 11:02Відповідь на 9 від TatianaR

                    За В. Литвина!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна