О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Міжнародний еко-культурний фест "Трипільське коло 2009. Земля

Зробимо Трипілля ближчим, торкнемося до давнього серцем, крокуючи по ТРИПІЛЬСЬКОМУ КОЛУ з чотирма стихіями природи.

Другий фестиваль чотирьохрічного циклу "Трипільське коло 2009. Земля"
відбудеться 4-5 липня на зелених пагорбах міста Ржищева Київської області


Найпотужніша подія літа! Свято серед краси ландшафтів Київщини, біля Дніпра. Отримай неймовірне задоволення від численних заходів фестивалю, організованих спеціально для Тебе, Твоїх друзів та усієї родини: фестивальна толока, численні майстер-класи, кінопокази, квести,
семінари, різноманітні етно-шоу…І все це під шалені ритми Трипілля разом з відомими етногуртами, барабанним диско та власними творчими імпровізаціями.
Подробиці на сайті www.tkfest.com.ua

Нинішнє свято - об’єднання етно-фестивалів, які стали у Трипільське Коло:
дитячий - "Орелі", кобзарський - "Кобзарська Трійця", етнографічний - "Етнотолока", екстримальний - "Троллей", барабанний – "Ритми життя", езотеричний "Казкове місто"…безліч кіно- та літературних фестивалів - всі разом на величезному Трипільському полі!


Щоб побачити усі фестивальні дійства та сповна насолодитися видовищем, а також взяти участь у численних майданчиках фестивалю, гостям слід зареєструватися у спеціальних пунктах, які знаходитимуться біля входу на територію Фестивалю.

Кожен зареєстрований учасник «Трипільського кола» отримує:

- реєстраційний браслет, який надає право на вільне і безкоштовне відвідування заходів, що проводитимуться на території Фестивалю (крім окремо зазначених спеціальних заходів);

- програмку з планом місцевості та детальним розміщенням усіх фестивальних майданчиків;

- безкоштовне місце для власного намету у наметовому містечку (за наявності вільних місць);

Наявність реєстраційного браслету на руці відвідувача підтверджує його згоду з безалкогольними, безтютюновими, безнаркотичними умовами перебування на території Фестивалю. До порушників даного порядку будуть вжиті заходи.

Реєстрація є обов’язковою. Особи без оригінального реєстраційного браслету не допускатимуться на територію. Вартість реєстраційного внеску в гривнях коливається залежно від статусу особи та кількості днів перебування на території Фестивалю.

Дорослий 50 (4 липня) 50(5 липня) 75(2 дні) Пільговий 35 (4 липня) 35(5 липня) 60(2 дні)

Дитячий(від 5 до 16 років) 15 (4 липня) 15(5 липня) 25(2 дні)

Кожен відвідувач фестивалю, що матиме при собі БАРАБАН( бубен, тамбурин, джембе,дарбуку,тамтам) отримує знижку на реєстраційний внесок у розмірі 10 гривень!!!!

Перебування дітей до 5 років на фестивалі БЕЗКОШТОВНЕ

Увага! Волонтери фестивалю мають вільний і безкоштовний доступ до всіх майданчиків Фестивалю. Реєстрація волонтерів проводиться до 15 червня 2009 року. Деталі тут: tkfest.com.ua Трипільська скриня Для волонтерів

За наявності відповідного документу до пільгових категорій відносяться:

- студенти

-військовослужбовці строкової служби;

-інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни; інваліди 1 та 2 групи;

-учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1 категорії;

-жителі м. Ржищів та с. Балико-Щученка.

Трипільське поле від столиці відділяють 80 км мальовничих доріг. Туди можна дістатися такими способами:

1.Фестивальним автобусом від станції метро "Видубичі" з 8:00 до 15:00 в суботу, 4 липня

з 8:00 до 13:00 в неділю, 5 липня(відправлення кожні 15 хв.) Вартість проїзду – 25 грн.

Автобус пізнається по фестивальних плакатах «на борту», спеціальних доріжках до місця відправлення(дивіться під ноги!) та радісних людях довкола. Точка посадки – під мостом біля Видубицького автовокзалу.

2.Власним автотранспортом по обухівській трасі до зупинки "Будтехнікум". Не забудьте про екологічний збір (10 грн.) та не пропустіть парковку!

3.Електричками, рейсовими маршрутками, автостопом – залежно від часу та натхнення.

 

Чи потрібен фестиваль фестивалів? 


94%, 15 голосов

6%, 1 голос

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Свято Купайла


21-22 червня - найкоротша ніч і найдовший день в році.

Сонце в цей період набуває найбільшої сили, тому й називається Семиярилом (Купайлом) - Бог літнього Солнцеворота, шлюбних пар.
 


Це свято шлюбу Богині Лелі (Дани)

 

 


і Бога Сонця-Семиярила (Купайла)  Це Свято свято Води й Вогню (Сонця).

Саме таке гармонійне поєднання жіночої і чоловічої стихій дає Землі вро
жай, тому зелень на ці свята має найбільшу силу. Тому й шукають цвіт папороті саме в цю ніч молоді пари - на щастя й кращу долю подружнього життя. Цю квітку для них запалює Перун.

Купйло освячує зрілість всього сущого, а серця молодих пар скріплює любов*ю.

В цей період збираються лікарські трави, а купальська роса вважається цілющою і життєдайною.

В цьому році Свято припадає на вихідні - на неділю (21),  тож будьте більше на природі, спілкуйтеся з усім Живим, набирайтеся сили у Землі, Сонця й Води! Та  не забудьте подякувати їм за ту РАдість, що вони нам дають.

Будьте Здорові!

Любові й Гармонії!
(за Галиною Лозко "Українське народознавство" та
з сайту Родове Вогнище Рідної Православної Віри)

Питання до патріотів України

Я звертаюсь до тих людей які люблять свою батьківщину, свою мову, свою Україну. Всім нам завжди чогось не вистачає, когось не влаштовують умови праці, в когось маленька зарплата, а хтось взагалі не може знайти роботу чи придбати житло. Всі ми кажемо що за кордоном живетться краще. Так от в мене виникло питання; якби вам в Росії (ну наприклад в центрі Москви) запропонували хорошу роботу, досить пристойну зарплату і подарували трикімнатну квартиру в новобудові. Ви б погодились на такі умови і переїхали в Росію?

Я сам дового думав над цим питанням і зрозумів що якби мені випала така нагода, я б нею скористався, незважаючи на те що я не люблю росію. Тому що людина завжди тягнеця туди, де їй добре.


44%, 75 голосов

56%, 95 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Теория лжи/Збреши мені український дубляж


У Львові з'явилась аматорська студія перекладу і озвучення фільмів "Гуртом" на Українську мову! Перша їхня робота це дубляж серіалу Lie to Me (Теория лжи), в Українському варіанті "Збреши мені" (хоча як на мене "Теорія брехні" звучало б краще). Вони вже дублювали дві серії цього серіалу.

Скачати можна тут:

Перша серія http://letitbit.net/download/d32e59a6b6/Lie.to.Me.S01E01_UKR_.avi.html

Друга серія http://letitbit.net/download/59773540bc2a7ba/Lie.to.Me.s1e02.HDTVRip.ukr.avi.html або на торренті http://www.hurtom.com  неофіційний сайт http://lietome.org.ua/site/ тут є вся інформація.

Як на мене, якщо врахувати що це перша їхня робота, дубляж вийшов досить вдалийbravo letsrock  правда голоси підібрали трішки невдало, особливо головного героя. Багато хто нарікає на західний акцент, але я його не відчув. Загалом дивитися досить цікаво, деякі моменти зробили мега смішними:)

Суд визнав, що Ющенко законно хотів розігнати Раду

Вищий адміністративний суд України підтвердив незаконність рішення Окружного адміністративного суду міста Києва, яким у жовтні 2008 року було заблоковано позачергові вибори до Верховної Ради.

Про це повідомляє прес-служба глави держави з посиланням на керівника Служби з представництва у судах України інтересів Президента України та створених ним консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і служб Руслан КИРИЛЮК.

Зокрема, він поінформував, що 10 червня 2009 року ВАСУ підтвердив незаконність ухвали судді Окружного адміністративного суду міста Києва Володимира КЕЛЕБЕРДИ від 10 жовтня 2008 року, якою було зупинено дію президентського Указу від 9 жовтня 2008 року «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання та призначення позачергових виборів».

«З огляду на це, усунуто останню перепону у вирішенні Вищою радою юстиції питання про звільнення пана КЕЛЕБЕРДИ з посади судді Окружного адміністративного суду міста Києва за порушення присяги судді», - підкреслив Р.КИРИЛЮК.

В СП нагадують, що ухвалою судді Окружного адміністративного суду міста Києва В.КЕЛЕБЕРДИ від 10 жовтня 2008 року про забезпечення адміністративного позову виборчого блоку політичних партій «Блок Юлії Тимошенко» до Президента України в справі про визнання незаконним та протиправним Указу Президента України від 9 жовтня 2008 року «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання та призначення позачергових виборів» було вжито заходів щодо забезпечення позову шляхом зупинення дії Указу Президента України від 9 жовтня 2008 року «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання та призначення позачергових виборів», заборонено вчиняти дії, спрямовані на дострокове припинення повноважень Верховної Ради, Центральній виборчій комісії заборонено вчиняти дії, спрямовані на підготовку та проведення позачергових виборів народних депутатів України.

Київським апеляційним адміністративним судом від 28 жовтня 2008 року зазначена ухвала була скасована та провадження у справі закрито.

5 грудня 2008 року Київським апеляційним адміністративним судом винесено ухвалу, якою задоволено заяву представника БЮТ про перегляд ухвали суду апеляційної інстанції від 28 жовтня 2008 року (щодо скасування ухвали про забезпечення позову) за нововиявленими обставинами, скасовано останню та закрито провадження у справі за позовом виборчого блоку політичних партій «Блок Юлії Тимошенко» до Президента України про визнання незаконним та протиправним Указу Президента України від 9 жовтня 2008 року № 911 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради VI скликання та призначення позачергових виборів».

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 10 червня 2009 року задоволено касаційні скарги представника Президента України та Генеральної прокуратури України на ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 5 грудня 2008 року, зазначена ухвала скасована, у задоволенні заяви про перегляд ухвали суду апеляційної інстанції від 28 жовтня 2008 року за нововиявленими обставинами відмовлено.

За матеріалом УНІАН.

ХУНТІ - НІ! Партія регіонів продовжує переговори з БЮТ

Партія регіонів не вийшла з переговорного процесу з Блоком Юлії Тимошенко, заявив народний депутат від Партії регіонів Вадим КОЛЕСНІЧЕНКО в ефірі програми «По суті» на телеканалі «Перший громадський».

В.КОЛЕСНІЧЕНКО підтвердив продовження консультацій між Партією регіонів і БЮТ з питань внесення змін до Конституції, і не виключив надалі спільних голосувань двох фракцій за ключові законопроекти.

«Питання про конституційні зміни постійно триває. Фахівці на рівні науковців, на рівні юристів постійно ведуть переговори, і з цього переговорного процесу ми не вийшли, і ніхто не виключає, що найближчим часом ми зможемо домовитися щодо тих чи інших змін до Конституції. Але це не означає, що буде створено нову коаліцію», - завив В.КОЛЕСНІЧЕНКО.

Коментуючи чутки про таємні домовленості між БЮТ і Партією регіонів, В.КОЛЕСНІЧЕНКО відзначив, що якщо проаналізувати роботу Верховної Ради за останній рік, то практично 80% законопроектів було проголосовано від 300 до 400 народних депутатів. «Якщо це форма таємної змови, тоді так - це таємна змова. Та в цьому й полягає робота Верховної Ради, щоб консолідувати людей незалежно від політичних прапорів для голосування за ті чи інші законопроекти», - заявив він.

«Безперечно, ми не голосуємо за питання, які з політичних мотивів не влаштовують нас і наших виборців. Це ідеологічні питання, і безперечно, ми, як правило, не беремо участі в питаннях кадрових ротацій», - наголосив В.КОЛЕСНІЧЕНКО.

На думку депутата, саме ідеологічна несумісність перешкодила створенню коаліції БЮТ і Партії регіонів.

«Весь цей час наші фахівці шукали точки дотику їх пропозицій і наших для того, щоб спільно вийти на зміни до Конституції. Якби відбулися домовленості щодо змін до Конституції, то безперечно, наступним етапом міг бути розгляд коаліції. Проте і в цій частині наші виборці не підтримували цю ідею бодай з декількох ключових моментів. По-перше, це питання російської мови, це питання історичної правди і справедливості, ну й питання канонічної церкви - воно не відноситься до Конституції, але для нас воно принципово важливе і для наших виборців», - сказав В.КОЛЕСНІЧЕНКО.

За матеріалом УНІАН.

В сучасній Україні немає ні губернаторів, ні губерній

Останнім часом все частіше в повідомленнях прес-служб Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, обласних державних адміністрацій та різних ЗМІ можна зустріти терміни “губернатор”, “губернатори”, “губернатором”.

Дивує і обурює те, що ці терміни поширює не бульварна преса, а високопрофесійні журналісти – працівники найвищих органів влади в Україні.

Шановні “пресовики”, в сучасній Україні немає ні губернаторів, ні губерній. Є голови обласних державних адміністрацій і є області. Переконаний у тому, що Україна найближчим часом не стане губернією сусідньої держави, тому прошу вас більше не використовувати вищезгадані терміни у своїх повідомленнях.

З мого блоґу на сайті "Майдан".

Рада провалила закони про статус російської мови і позаблоковіст

Верховна Рада не підтримала законопроекти про засади внутрішньої і зовнішньої політики України, які внесені були народними депутатами Петром СИМОНЕНКОМ (фракція КПУ) та Валерієм КОНОВАЛЮКОМ (фракція Партії регіонів).

Як передає кореспондент УНІАН, за законопроект П.СИМОНЕНКА проголосувало 46 із 434 народних депутатів, зареєстрованих у залі.

За законопроект В.КОНОВАЛЮКА проголосувало 128 народних депутатів із 434, зареєстрованих у залі.

Законопроектом П.СИМОНЕНКА передбачалося, що, «враховуючи реальне застосування в українському суспільстві російської мови, її значення у повсякденному житті народу, російській мові має бути наданий статус державної на всій території України».

Крім того, планувалося затвердити позаблоковий нейтральний статус України.

Також передбачалося поглиблення відносин «стратегічного партнерства з країнами СНД, перш за все Російською Федерацією, країнами, які є сусідами, державами європейської і світової спільноти.

Законопроектом В.КОНОВАЛЮКА планувалося за невиконання засад внутрішньої та зовнішньої політики до вищих посадових осіб держави застосовувати «політичну відповідальність – відставку із займаної посади».

Цим законопроектом передбачалося зростання конкурентоспроможності національної економіки.

За матеріалом УНІАН.

Хто з них найкращий????

В усій цій передвиборчій  веремії  я довго не могла зрозуміти, який же імідж має бути в майбутнього Президента України. Я вважала, що жоден із кандидатів не достойний цього звання.
( Взагалі-то, воно так і є насправді).
Та оце днями, знову подумавши над даним питанням, я
збагнула, що ми обираємо Президента незрозуміло, за які такі заслуги  перед Батьківщиною та які такі достоїнства. Янукович - особа з кримінальним минулим, Тимошенко - хитра лисиця, Ющенко - неспроможний втримати набуте, Яценюк - оце не зрозуміло, з якого дива вигулькнув на передвиборчій арені... Та саме мусолення кандидатури Яценюка, як можливої кандидатури Президента України, наштовхнуло мене та те, що нарешті я визначилась із своїм кандидатом.
Я зрозуміла–Президента потрібно вибирати за зовнішнім принципом
(американці довго думають над зовнішнім імеджем свого, Американського, президента) - мужнє обличчя, сувора постава, красива впевнена зовнішність, глибокий вдумливий погляд очей, у нашому випадку ще й розмовляє виключно українською мовою.
Під ці параметри вдало підходить Олег Тягнибок.

І тому я вибрала ТЯГНИБОКА

 За критеріями зовнішності Тягнибок - найкращий із кандидатів.

Ви тільки-но уявіть його на баскому коні, в шапці бирці, в червоних чоботях, з булавою в руках.
Справжній гетьман!!!
Крім того, правильно говорить українською мовою. Не закликає "галасувати", а
говорить "голосувати", бо знає, що галасувати - то просто кричати й
репетувати, а голосувати - віддавати свій голос за когось.
Я вважаю, нам треба спробувати голосувати за зовнішнім принципом, бо інші вже були випробувані нами самими, й призвели до повної нашої зневіри, а цей ще не проходив апробації.
І зрештою, що нам втрачати??? Можна ризикнути!
От американці обирають Президента за зовнішньою красою, і нічого - їм ведеться, а ми що - гірші???

57%, 16 голосов

25%, 7 голосов

18%, 5 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Істинна реальність політики (про серйозне через гумор)

Маленький хлопчик спитав у татка: - Тату, а що таке політика? - Ну як тобі пояснити, синку. От на прикладі нашої сім’ї. Я приношу в дім гроші. Я - міністерство фінансів. Мама керує порядком в домі і мною, тобто міністерством фінансів, - вона уряд. Наша хатня робітниця - робітничий клас. Дідусь слідкує за тим, щоб їй вчасно видавали зарплату і не ображали на роботі, дідусь - профспілки. Все що ми робимо, ми робимо для тебе - ти народ, а твій маленький братик - майбутнє. Зрозумів? - Ні. - Ну тоді йди спати. Вночі хлопчик прокидається від крику свого меншого братика. Після безуспішних спроб розбудити маму, він пішов на кухню. Там тато займався сексом з хатньою робітницею, а дідусь підглядав за ними через щілину. Не добившись ні від кого нічого він пішов спати. Вранці хлопчик каже татові: - Я зрозумів що таке політика. - Правда? І що ж це? - Це коли міністерство фінансів трахає робітничий клас, уряд при цьому спить, профспілки стоять осторонь. На народ всім наплювати, а майбутнє в лайні!!!

Запозичено з сайту "Україна понад усе!".