О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Ініціатива посткомуністичних країн ЄСШість центральноєвропейських країн ЄС закликали Європейську Комісію накласти заборону на заперечення злочинів комунізму, так само як у багатьох країнах Європи заборонено заперечувати злочини нацизму.

Разом з чеським міністром закордонних справ Карлом Шварценберґом відповідного листа підписали його колеґи з Болгарії, Угорщини, Литви, Латвії та Румунії. "Питання засадниче, – цитує Шварценберґа чеська інформаґенція ЧТК. – До тоталітарних режимів мусимо підходити з однаковою міркою".

В інтерв’ю газеті Lidov noviny шеф чеської дипломатії зіставив Гітлера й Сталіна: "Правду сказавши, Сталін знищив більше людей. Обидва були масовими вбивцями, а ті, що їм служили, були слугами смерті. Крапка!". "Листа шістьох" адресовано єврокомісару з питань юстиції та прав людини Вів’єн Редінґ.

Ініціатива приурочена до звіту Єврокомісара

Редінґ найближчими днями має подати звіт, у якому йтиметься і про заперечення злочинів комунізму. Автори листа наполягають, щоб згадане "заперечення" розцінювалось як незаконне. Чеський сенатор Яромір Щетіна вважає, що започаткована Чехією ініціатива має реальний шанс на успіх.

"Європа, – каже він, – мусить, нарешті, покінчити як з нацизмом, так і з комунізмом". За даними "Чорної книги комунізму", в усьому світі від рук прибічників марксистської ідеї загинуло 94 мільйони людей.

Автор: Микола Шатилов

Редактор: Захар Бутирський

Deutsche Welle

Мій націоналізм (продовження) 2

Я вирішив доречним навести цей розділ з виданої до 100-річчя Степана Бандери книги-збірника дискусійних статтей про щю видатну людину за моєю ініціативою та упорядкуванням у львівському видавництві "Тріада плюс" 2010 р. і вона є в книгарнях Львова.

Нагадую, що 1 січня - чергова 102-а річниця народження Степана Бандери, отож  всіх небайдужих прошу відзначити цю дату заходами за власною ініціативою і на власний розсуд


Степан Бандера - Лицар Чину

Богдан Гордасевич

Відповідь Кирилу Александрову на статтю "Бандера: постскриптум "москальского" историка".

"Понять и простить - совершенно разные вещи: понять можно без желания изучаемого объекта, а простить без просьбы о прощении нельзя! Провина есть осознание  своего поступка плохим, а если кто-либо уверен в правильности своих действий и ни о каком прощении не просит - кто, за что и главное: зачем?!- может его простить? Полная несуразица, а каков запев - такова и песня"  Жорж Дикий
 
Не кожна провокація є на шкоду. Так, матеріали російського історика Кирила Александрова з Санкт-Петербурга про Степана Бандеру підштовхнула до цікавої дискусії у тому числі з участю і наших "рідних" провокаторів. І тоді я подумав, що як учасник трьох перевидань книги письменниці Галини Гордасевич "Степан Бандера: людина і міф" маю право, а можливо, що і зобов'язаний висловити своє бачення цього проблемного етапу української історії, яким є боротьба Організації Українських Націоналістів та Української Повстанської Армії.[ далі ]

97%, 35 голосов

3%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Шлях розвитку

   Починаючи з 1991-го року Україна шукає свій шлях розвитку кидаючись від однієї крайності в іншу. Ми завжди шукали собі друзів серед впливових країн та організацій - Росія, США, НАТО, ЄС, навіть Китай. Але чи були ми справді незалежні, чи були економічно і політично незалежні? Мабуть, що ні...

http://www.segodnya.ua/img/forall/a/7018/9.jpg

   Читаючи Збігнева Бзежинського можна виокремити Україну як геополітичний центр, тобто місце де збігаються інтереси кількох геополітичних гравців. Можливо сприймати позицію одного західного політолога, як позицію всього Заходу трохи безглуздо, але ця людина протягом десятків років була і є радником всіх без виключення Президентів США у дипломатичних справах. Отож все-ж таки розмірковування цієї людини треба сприймати як світоглядну доктрину Західної цивілізації та США насамперед.

   В своїй найвідомішій праці "Велика шахова дошка", Збігнев пише про те, що Україна - це єдиний шанс для відродження Росії як великої держави. Аргументуючи цю ідею він наводить факти того, що Україна - великий промисловий, науковий, економічний центр із стратегічними виробництвами які просто відсутні у Росії, а також геополітичний плацдарм з виходом у Азіатський і Європейський регіони, також критично важливим політолог називає ресурсний та людський потенціал України. У разі-ж переходу нашої країни під вплив Москви стає можливим відродження СРСР-2 і перенесення нового геополітичного центру до Польщі. Отож роблячи коротке резюме ми можемо зрозуміти, що з точки зору Заходу ми розглядаємося як "ласий шматок" для Росії, тобто в певному розумінні, як предмет торгу в певній політичній ситуації.

   З точки зору Росії ми розглядаємося через призму неоімперських амбіцій - як частина "своєї" території, що втрачена "чомусь". Тут також велике значення відіграє самобутня ідентифікація - без України Росія не Русь, а лише територія часткового слов'янського впливу. Важливим фактором є те, що критичні промислові і військові виробництва для Росії знаходяться саме в Україні. Зокрема не секрет, що Росія нездатна без України будувати гелікоптери, чи стратегічні ракети. Але особливістю "братерської" політики є те, що українці відтісняються на другий план (стаючи "молодшим братом", але тут питання де була Москва, а де Київ 1000 років тому), починається політика асиміляції і геноциду українців як нації (комплекс національної недозрілості росіян) та відвертий грабунок українських надбань.

   Для Європи ми лише буфер між ними і Азією, що має триматися міцно і не відхилятися в один із боків. Європа може не боятися Росії допоки існує буфер - Україна. Окрім того українці - дешева, кваліфікована і "біла" робоча сила, українські підприємства - постачальники дешевого металу та дешевої електроенергії, що в поєднанні дає можливість європейцям виробляти задешево високотехнологічні товари та продавати їх задорого нам-же. Важливим фактором є транзитний ресурс нашої країни, що є невід'ємною частиною енергетичної інфраструктури ЄС. Не треба бавити себе ілюзією - "Стара Європа" радше прийме Туреччину до себе, аніж Україну. Найнадійнішими друзями можуть виступати нові члени ЄС - особливо Польща та країни Прибалтики, але й тут треба завжди тримати "ніс по вітру".

http://img267.imageshack.us/img327/2271/tcher0bj.jpg
   В світі не існує самодостатніх держав, але існують держави, що здатні забезпечити себе основними виробничими і життєнеобхідними ресурсами. Причому серед цього списку слід виокремити Японію - країну в якій майже відсутні ресурси, по суті країна на скелях, але тим не менш друга (після США) економіка світу, що змогла за допомогою новітніх технологій забезпечити себе енергоресурсами.

http://img.oboz.obozrevatel.com/files/NewsPhoto/2008/11/09/267578/127563_image_large.jpg
   В сучасному світі проблеми обороноздатності вирішуються шляхом створення надсучасних технологічних озброєнь (Швеція), шляхом створення військових об'єднань і блоків (накшталт НАТО), створенням зброї масового знищення, або створення масового мобілізаційного ресурсу (Швейцарія). При цьому всьому усі сусідні з нами держави (окрім Молдови) так чи інакше але обрали один із цих шляхіів розвитку, Україна-ж залишилася фактично беззахисною на роздоріжжі.

   Культурна самоідентифікація та культурна незалежність - є одним із головних пріорітетів розвитку сучасної сильної держави. Найяскравіший приклад - Тайвань, Південна Корея, Японія - країни де визначальними стала культурна самоідентифікація та в певному чині націоналізм. Повернувшись до своєї національної культури комуністичний Китай досяг дивовижних результатів в економіці, такий-же фактор присутній і в успіху США, коли навіть розрізнені здавалося-б культури були об'єднані у одній нації - американській. Ви спитайте у американця хто найкраща нація - він відповість, що американці, при цьому він "нагне" будь-якого друга і союзника в цьому плані. Успішна держава сьогодні - це держава національного егоїзму, держава де нація усвідомлює себе кращою за інші нації й таким чином формує сама собі стимул до лідерства, що призводить до процвітання. Без культурної самоідентифікації ми ніщо.

http://stat17.privet.ru/lr/09140f8fd742f1f0cf886286566cc4ca

   Найбільш успішні економіки світу сформували свої сильні фінансові системи - системи завдяки яким державі забезпечується стабільність, а економіці запаси фінансових ресурсів на "чорний день". Окрім того могутня фінансова система у глобалізованому світі відіграє роль важеля на зовнішню політику. По суті успішно існують три моделі: американська, японська, німецька. Також деякі дослідники виділяють корейську, китайську та інші - але по факту всі інші фінансові моделі є лише продовженням основних. Суть фінансових систем трьох типів у слідуючому: модель США - це модель в якій нація володіє всіма великими корпораціями, оскільки розвиток фондових бірж надає можливість простим американцям купувати акції національних компаній, інвестуючи американські гроші в американську економіку.
Німецька модель - робітники мають беспрецендентні важелі контролі на підприємства через профспілки, оскільки роль працівника в фінансовій системі вважаються однією з ключових та закріплена законом. Японська модель - всі великі компанії взаємопов'язані між собою, у разі виникнення фінансових негараздів вся економіка миттєво реагує на кризу і ліквідовує її.

http://img.oboz.obozrevatel.com/files/NewsPhoto/2008/06/17/243392/95705_image_large.jpg
   Інноваційна економіка - фактор успіху останніх 30 років. Саме завдяки такому типу економік з'явилися успішні "тигри" - Ірландія, Тайвань, Південна Корея, Гонконг, Сінгапур, а також великі світові держави - Німеччина, Японія. Створення умов для розвитку нових технологій - це пріоритет для будь-якої успішної держави. На сьогоднішній день цінність нематеріальних активів більша за цінність матеріальних. Держави, що виробляють стають другорядними, а держави що думають стають лідерами.

  ДАЛІ БУДЕ
  

ФСБ и МВД отлавливают провокаторов в социальных сетях

http://news.rambler.ru/8473152/

Цікаво. Особливо вразило мене це: "Кроме того, технические службы ФСБ и МВД осуществляют мониторинг
социальных сетей Рунета на предмет выявления пользователей, которые
распространяют провокационные слухи, связанные с последними событиями в
Москве
."

Принаймні, спец. служби сусідів чесно попереджають про слідкування... look whosthat

Бизнес-идеи Инны Богословской

  • 15.12.10, 11:24

По мнению народного депутата из фракции Партии регионов Инны Богословской, людям, страдающим от недостатка рабочих мест, можно шить белье, простыни и что-то делать.

Этим ценным советом она поделилась в ходе онлайн-конференции на сайте ИМК.«Можно шить белье, можно шить простыни, можно что-то делать, — сказала Богословская. — Я призываю всех пересмотреть свои взгляды на золотые руки у людей».По мнению нардепа, можно дома делать такие вещи, которые в итоге обеспечат и детей, и внуков.«Можно идти на фабрику — у них лучший налоговый режим. Не хотите на фабрике — дома начинайте», — порекомендовала Богословская безработным.

Зеркало недели


5%, 2 голоса

20%, 8 голосов

10%, 4 голоса

66%, 27 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

В Киеве нарушены права верующих, принадлежащих к УПЦ КП

  • 15.12.10, 11:16

В Украинской православной церкви Киевского патриархата (УПЦ КП) обеспокоены отстранением духовенства КП от проведения похорон граждан в Киеве и просят столичные власти разобраться в сложившейся ситуации.Как сообщает пресс-центр УПЦ КП, речь идёт о невозможности участия священников Киевского патриархата в отпевании и поминках граждан в связи с отстранением их руководством столичного спецкомбината ритуальных услуг. По информации пресс-центра, руководитель спецкомбината Горовый получил от управляющего делами УПЦ Московского патриархата архиепископа Митрофана письмо, в котором говорится о том, что на кладбищах Киева "появились лица, которые выдают себя за священнослужителей Украинской православной церкви и совершают отпевания и поминание". В этом документе также указан перечень лиц – священников УПЦ КП - и утверждается, что "все чины и таинства, совершённые ими, считаются недействительными". Горовый дал свою резолюцию "К сведению и использованию в работе", и копии письма были разосланы на места. Таким образом, священникам УПЦ (МП) предоставлена возможность принимать заказы на захоронение как на спецкомбинате (улица Воровского, 47/23), так и непосредственно в моргах города, также выделено место для приёма этими священниками граждан на отдельных кладбищах. В то же время священники Киевского патриархата, на основании данных распоряжений, такой возможности лишены, чем нарушен принцип равного отношения государства к конфессиям и права верующих, не принадлежащих к УПЦ (МП). "Патриарх Киевский Филарет направил главе Киевской городской государственной администрации Александру Попову письмо с просьбой разобраться в ситуации и прекратить нарушения", – подчёркивают в пресс-центре УПЦ КП. Недавно Украинская православная церковь Киевского патриархата заявляла, что на её приходы в Донецкой области совершаются рейдерские атаки. В заявлении УПЦ КП говорится, что 6 декабря "бизнесмены из Донецка Корюк и Малтопар вместе с представителями Московского Патриархата... пытались провести незаконное "собрание жителей села", целью которого должно было быть оформление документов на перевод общины Вознесенского храма под юрисдикцию Московского Патриархата". Община села изменять своё подчинение "категорически не желает", а "собрание", на котором присутствовало около 80-ти человек, "значительную часть из которых представляли не жители Каменки... приняло решение об "реорганизации прихода" и его якобы вхождении в юрисдикцию Московского Патриархата", возмущается УПЦ КП.

Источник:  RE:public.

У Львові відбулася презентація карти ОУН

  • 14.12.10, 20:38


10 грудня 2010 р. у приміщенні Львівської обласної ради відбуласяпрезентація настінної карти «Організація Українських Націоналістів».Видання присвячене 120-й річниці з дня народження Андрія Мельника(народився 12 грудня 1890-го року).Мапа про діяльність ОУН стала 18-м за порядком реалізованим проектомБлагодійного фонду «Україна-Русь». Президент фонду РостиславНовоженець, презентуючи карту, зауважив, що це видання ще раз розвінчуєбрехливий міф недругів України про те, що ОУН, мовляв, діяла виключнона західноукраїнських землях. Навпаки, зібрані матеріали доводятьвсеукраїнський характер організації, яка, зрештою, відзначилася ідалеко поза межами нашої держави.У чому ж полягає сенс такої мапи? За словами Р.Новоженця, насьогодні вже дослідники написали про діяльність ОУН стільки, що окремі книжки сягають обсягу до тисячі сторінок. Звісно, це ’рунтовні і вкрайпотрібні для українськоїісторії роботи. Проте, поруч із ними потрібні видання, які б стисломістили у собі основну інформацію та доносили її до найширшого загалу.Саме таким конспективним джерелом і має стати видана Благодійним фондом«Україна-Русь» мапа ОУН.Загалом мапа містить портрети та коротку інформацію про голівОрганізації УкраїнськихНаціоналістів, починаючи від Євгена Коновальця. Тут є згадки проголовних ідеологів, крайових провідників та головні конференції ОУН.Цікавою для читача має стати хронологія найвідоміших атентатів та ексівУВО та ОУН. Крім того, мапа містить і такі розділи, як створення ОУН,завдання і діяльність, розкол, діяльність в екзині тощо.У центрі видання на карті українських земель позначені штаб-квартириОУН,концтабори та в'язниці, де утримувалися найвидатніші діячі організації,місця їх народження та загибелі, маршрути похідних груп тощо. Єдине,про що справді жалкує Р.Новоженець, так це про те, що формат видання недозволяє умістити всю зібрану інформацію. Але це, зрештою, цілкомоб'єктивна обставина.

 

 

Джерело: Дух волі

Хто винний? Луценко! LOL

ПР объяснила, что в пьянке коммунистов под руководством «регионалов» виноват, конечно, Луценкоlol lol lol lol lol

У Києві згоріла податкова

У Києві догоряє другий поверх будинку міської податкової адміністрації на вулиці Шолуденка.

Про це Обкомові повідомив очевидець події.

У даний момент пожежа, що виникла в будинку, практично погашена. Вулиця забита пожежними автомобілями і "погорільцями" - співробітниками податкової.

На обличчях перехожих - широкі посмішки.