Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Повернення блекаутів

Вітаю всіх з хаотичним вимкненням електрики! Вчора разів 4 вирубали: то на хвилину, то на півгодини, то на 4-5 годин. Причому, поза графіком, як попало. За таких обставин не можна нормально ні працювати, ні вести блог. Добре, що є ноут. При вимкненні світла він одразку пермикається на акумулятор. Правда, якщо потрібно користуватись інтернетом, при відключенні світла й він зникає. Але можна хоча б доробити статті (наприклад).

Спробував зробити картинку по роботі на ноуті (а там Фотошопу нема). Незручно. Але впорався. Ще й знайшов програму для відеомонтажу з дивним принципом роботи: обробка через сайт, але ресурсами ноута. Поки ще не перевіряв, однак можливість монтажу на ноуті тішить. Хоча і тут є нюанс: наскільки це необхідно? Бо може виявитись так, що нікому буде дивитись. Всіх же загребуть в армію. А жінкам на цивільці навряд чи буде до відосиків, оскільки вся ноша клопотів ляже на них. Ну і є ще один аспект: настрій. Стан такий, що не хочеться нічого робити, крім вживання алкоголю і сну. Про роздуми напишу пізніше.
2

Коментарі

124.05.24, 11:08

це новий сюрпрайз від рашки та її численної ефективної агентури у нас, звикай

  224.05.24, 22:09

  Головне — НЕ наробіть дурниць. Тобто НІКОГО НЕ вбийте (й себе НЕ чіпайте). Бо Ви вже вдруге пишете якісь страшні дописи, потім закриваєте (чи витираєте).

  Якщо вже вбивати, то краще на фронті ворогів.

  Поставте на ноут якісь програми працюйте постійно на ньому. Для обробки статичної графіки може підійти GIMP — він не такий крутий, зате безкоштовний. Я свої фоточки для цього сайту (й щось по роботі) в ньому покращував.

   324.05.24, 22:24

   До речі, в мене десь біля Вас живуть мої родичі. Ви хоч їх випадково не цей-во...

    425.05.24, 01:32

    Ахметову нужно зарабатывать на продаже электричества, а тут Россия такой вред нанесла, Ахметов не откажется от продажи за границу, а Украину ограничит, не выгодно

     525.05.24, 09:45Відповідь на 1 від Leopard

     це новий сюрпрайз від рашки та її численної ефективної агентури у нас, звикайЗовсім не новий. Просто нова версія.

      625.05.24, 09:46Відповідь на 3 від Nech sa paci

      До речі, в мене десь біля Вас живуть мої родичі. Ви хоч їх випадково не цей-во...Вони ж не в медкомісіях працюють, сподіваюсь?

       725.05.24, 09:47Відповідь на 2 від Nech sa paci

       Для обробки статичної графіки може підійти GIMP — він не такий крутий, зате безкоштовний. Як працювати з шарами не розібрався. При редагуванні всі шари об'єднуються і потім вже нічого не зробиш.
       Та й з Фотошопом прога не сумісна.

        825.05.24, 09:49Відповідь на 2 від Nech sa paci

        Головне — НЕ наробіть дурниць. Тобто НІКОГО НЕ вбийте (й себе НЕ чіпайте). Бо Ви вже вдруге пишете якісь страшні дописи, потім закриваєте (чи витираєте).В неділю буде допис. Почитаєте.

        Якщо вже вбивати, то краще на фронті ворогів.А як же внутрішні вороги?! Їх простіше.

         925.05.24, 15:48Відповідь на 4 від На_рече_На

         Ну що Ви фантазуєте?

          1025.05.24, 15:49Відповідь на 6 від Makcімаліст

          До речі, в мене десь біля Вас живуть мої родичі. Ви хоч їх випадково не цей-во...Вони ж не в медкомісіях працюють, сподіваюсь?
          Начебто ні. А один із них узагалі цього року пішов добровольцем.

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна