Таємниця імені Тарас. Сьогодні у мене іменини :))

Давньогрецького походження, означає: неспокійний, бунтар, баламут. Тарас у дитинстві рухливий і впертий. Він завжди надійде по-своєму, так що краще не витрачати часу на роз`яснення й наставляння - мовчачи вислухає, може навіть згідно кивнути головою, але вперто буде рухатися до поставленої мети. Серед Тарасов зустрічається багато розумних і талановитих людей, однак їм не завжди вистачає активності, щоб реалізувати свої здатності. Лякаючись потенційних труднощів, вони неохоче беруться за нові справи. У Тараса багато ідей, з якими він ділиться з навколишніми, оскільки сам втілити в життя їх не може. У нього недостатньо розвинене честолюбство, і це теж перешкоджає практичним успіхам. Близьких друзів у Тараса небагато, він більше занурений у мир власних переживань, чим у події навколишнього світу, але якщо людина йому дуже потрібний, вона знайде можливість із ним близько познайомитися, однак робить це як би з небажанням. Тарас небагатослівний, вільний час любить проводити в телевізора, за читанням книг. Тарасу потрібна дружина, що могла б відшкодувати його природну недостачу ініціативи й працьовитості. Він, можна сказати, розцвіте як сім`янин, якщо дружина виявиться практичною жінкою й візьме на себе більшу частину турбот по господарству. Тарас же в такому випадку повністю займеться зароблянням грошей, а його участь у домашніх справах буде зводитися головним чином до контролю за витратами дружини. При цьому може проявляти дріб`язковість і скнарість. Часто жениться на розведених жінках, діти від першого шлюбу не зупиняють його. П`є небагато. Ім`я Тарас із давньогрецького переводиться як "неспокійний", "хвилюючий". Заступник імені - святитель Тарасий, патріарх Константинопольський. На прохання святою князя Володимира він прибув з Константинополя на Русь, щоб хрестити народ київський. Тарасий ретельно проповідував віру Христову й в інших областях Русі. Тараси відрізняються особливою впертістю, непосидючі, допитливі. Людям, які носять це ім`я} не вистачає самостійності, твердості, ініціативності, через що вони часто попадають під чужий вплив. Тарас не терпить заперечень і підвищеного тону. Він не дуже комунікабельний, важко сходиться з новими людьми, не любить, більших, гучних застіль. Не підходять: Дарья, Олена, Зінаїда, Клавдія, Нелля, Юлія, Марта.

Іменини:
10 березня
22 березня
10 березня

http://imena.uaclub.net.ua/22_73_name.html

Наше вітання жінок з 8 Березня



Вітаємо вас з цим прекрасним святом! Бажаємо океану любові, тепла, ніжності, ласки і розуміння.

Нехай чарівність ваша квітне,
Як перший пролісок весни.
Нехай любов теплом зігріє,
Як сонце луки та ліси.
Всміхайтесь і радійте долі,
І не зважайте на дрібне,
Нема без жінки України,
А Україна над усе!
(автор віршика ydumau)

Чоловіча половина адмінгрупи форуму "Україна понад усе!".

Перепрошую за запізнення на один день. На жаль, у мене не було можливості виходу в Інтернет 7 і 8 березня.

Коментар "Громадянської Безпеки" щодо відключень водопостачання

У відповідь на публікацію  Свавілля «Полтававодоканалу» треба припинити!  "Майдан" отримав коментар від наших друзів з сайту  "ГРОМАДЯНСЬКА БЕЗПЕКА", який пропонуємо ваші увазі:

Згідно норм ст. 258 Кримінального кодексу України, терористичними актами є не лише вчинення вибуху, підпалу чи вбивства, але й інші діяння, якими створюється небезпека для життя чи здоров'я людини або заподіюється значна майнова шкода чи настання інших тяжких наслідків, які полягають у таких змінах в навколишньому світі, коли виникає реальна загроза, високий ступінь ймовірності заподіяння дійсної шкоди життю чи здоров'ю особи, власності, нормальному функціонуванню транспорту, зв'язку, забезпеченню споживачів водою, енергією, продуктами харчування тощо, а також погрози вчиненням зазначених дій.

Згідно ст. 16 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", ці послуги надаються безперебійно, за вийнятком часу перерв на проведення ремонтних і профілактичних робіт і ліквідацію наслідків дії непереборної сили. Також, згідно п. 3 "Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення", затверджених постановою Кабінету Мініcтрів України № 630 від 21.07.2005 р., послуги надаються споживачам безперебійно. У додатку до цих Правил чітко вказано, що максимально допустимий час відсутності питної води становить 6 годин, а водовідведення - 12 годин. Причому, ані в цьому Законі, ані в цих Правилах право виробника/виконавця на відключення житлово-комунальних послуг (електро-, тепло-, водопостачання та водовідведення) не передбачено. А максимальною санкцією, яка може застосовуватися до споживачів за несвоєчасну оплату послуг, згідно цих Закону та Правил, є нарахування пені (лише при наявності укладеного з ними письмового договору).

Певні норми Конституції, соціального законодавства (зокрема, Закони України "Про прожитковий мінімум", "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії") та санітарно-епідемічного законодавства (Закони України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про захист населення від інфекційних хвороб" тощо) теж унеможливлюють правомірність таких відключень.

Крім того, у ст. ст. 1, 7, 16-1, 22, 23 Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" говориться про екологічну броню питного водопостачання - мінімальний рівень використання питної води споживачами (крім населення), необхідний для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру.

Отже, згідно чинного законодавства України, дії по відключенню водопостачання й водовідведення населенню та погрози їх вчиненням, по суті, є терористичними актами, якими порушуються конституційні права громадян (насамперед, на життя і здоров'я), а також створюється серйозна загроза національній безпеці України.


http://grom-bezpeka.at.ua/publ/5-1-0-103
http://maidan.org.ua/static/news/2009/1236184044.html

Що потрібно українцям в першу чергу?

Відповідь на це питання дасть поштовх усім нам. У суперечках народжується істина.

Свавілля «Полтававодоканалу» треба припинити!

Взаємовідносини між обласним комунальним підприємством «Полтававодоканал» і споживачами води у Полтаві дедалі погіршуються.

Служба обліку та реалізації води «Полтававодоканалу» все частіше робить «випадкові» помилки у розрахунках зі споживачами. При цьому відбуваються такі явища, як неодноразові візити полтавців до цього підприємства з метою доведення відсутності боргів, а тим полтавцям, які не можуть довести відсутність боргів, відключають подачу води.

Відключення подачі води відбувається поза межами діючого законодавства. КП «Полтававодоканал» не складає зі споживачами угод на надання послуг та відключає подачу води без рішень судових інстанцій. Повірку лічильників води «Полтававодоканал» не робить у себе на підприємстві, а відправляє полтавців до спеціально створеної приватної фірми «Водпромсервіс», порушуючи антимонопольне законодавство. Слід додати, що ще у квітні 2006 року Полтавське обласне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало ОП “Полтававодоканал” усунути ознаки зловживання монопольним становищем на ринку централізованого водопостачання. Водоканал мав повернути неправомірно делеговані ТОВ “Водпромсервіс” повноваження щодо надання послуг з опломбування та розпломбування лічильників води (http://www.amc.gov.ua/amc/control/uk/publish/article;jsessionid=7282D96E1707368F5680FF24ADF577EF?art_id=45297&cat_id=64109&mustWords=%D0%B2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D1%83&searchPublishing=1). Але, по сьогодні вимога АМКУ залишається проігнорованою.

На думку представників місцевої громадськості, діяльність комунального підприємства «Полтававодоканал» має розглядатися на найближчих засіданнях громадських колегій при голові облдержадміністрації, міської ради та громадської ради ГУМВС в Полтавській області. А зроблені висновки представників громадськості винесені на сесію Полтавської обласної ради.

"Майдан".

Соціалісти не збираються відкликати депутата-"фашиста"

УНП закликало керівництво Соцпартії дати принципову оцінку висловлюванням свого однопартійця та відкликати депутата Юрія Цомартова з Полтавської обласної ради (мова йде про заяву УНП опубліковану тут: http://www.maidan.org.ua/static/news/2009/1235646603.html).

Соціалісти ж не збираються цього робити, а навпаки повністю підтримують однопартійця Цомартова і вважають, що в УНП перекручують його слова.

«Повністю згоден з паном Цомартовим. А влада зобов’язана виконувати свої функції – гуртувати суспільство задля вирішення нагальних проблем, а не розбурхувати народ нав’язуванням цих пам’ятників», - підкреслив голова обласної організації СПУ Степан Бульба.

"Майдан".

Тема розпочата тут: http://blog.i.ua/community/662/222459/

Депутат-соціаліст пропонує поставити у Полтаві пам'ятник Гітлеру

Заява
Проводу Полтавської обласної організації Української народної партії
з приводу висловлювань депутата облради
від Соціалістичної партії України Ю.Цомартова

23 лютого 2009 року під час дискусії в прямому ефірі обласного радіо депутат Полтавської обласної ради від СПУ Юрій Цомартов висловився за те, що в Полтаві може бути встановлений пам’ятник Гітлеру. Ось уривок зі стенограми дискусії:

Юрій Цомартов: «Но это наша история. Мы не можем забыть эту историю: от Мазепы, потом пропуск, потом опять вспомнить Центральную Раду или Директорию, потом опять пропуск, а потом уже с дев’яносто першого року».
Сергій Соловей, голова Полтавської обласної організації УНП: «Я тут можу сказати тільки те, що  вважаю той же нацизм чи фашизм страшенним злом для людства, так само, до речі, як і комунізм. Але, наприклад, у нас стоїть пам’ятник Леніну в Полтаві, а Ленін ніколи не був у Полтаві. А той же Гітлер був тут. Так що тепер, пам’ятник Гітлеру треба ставити? Та ні в якому випадку! Але в цьому випадку й пам’ятника Леніну не повинно бути на нашій землі».
Юрій Цомартов: «Нет, я демократичнее по этому поводу: пусть Гитлеру поставят памятник, только за свои гроши. Пусть он стоит, шоб знали, кто такой Гітлер и кто такой Ленин».


Така позиція депутата-соціаліста викликає глибоке обурення й занепокоєння, адже це не що інше, як паплюження пам’яті наших дідів і прадідів, які відстоювали свободу нашого народу й нашої Батьківщини в боях Другої світової війни, це насмішка над ветеранами війни й тими, кому судилося пережити фашистську окупацію, чиє дитинство припало на воєнне лихоліття.
У Німеччині використання нацистської символіки (у тому числі й зображень Гітлера) заборонено законом, а за його порушення передбачена кримінальна відповідальність. Символи нацистської Німеччини заборонені і в інших країнах Європи.
У зв’язку з цим виникають запитання:
- Чи відображає заява пана Цомартова офіційну позицію Соціалістичної партії України?
- Чи не перетворюються українські соціалісти на націонал-соціалістів?
- Чи має право людина з подібними переконаннями представляти виборців в обласній раді?

Закликаємо керівництво Соцпартії та її обласної організації дати принципову оцінку висловлюванням свого однопартійця в радіоефірі та відкликати депутата Юрія Цомартова з Полтавської обласної ради.

25.02.09

Кого ви вважаєте кращим Президентом України?

Опитування проходить на моєму блозі http://tarastokar.blogspot.com/

Варіанти відповіді такі: 1) Кравчука; 2) Кучму; 3) Ющенка.

Голосуємо там. Коментуємо тут.

Який політик, на Вашу думку, багатший: Балога чи Тимошенко?

Вже тривалий час в Україні існує протистояння між головою Секретаріату Президента України Віктором Балогою та Прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко. Хвиля взаємних звинувачень триває. І цьому не видно кінця.

Хто з цих політиків, на вашу думку, багатший? Відповідь на це запитання ви можете дати, взявши участь у голосуванні, яке проводиться на сайті: http://tarastokar.blogspot.com/

Відповідь на це запитання може дати поштовх на цікавий аналіз. Який? Відповідь у ваших коментарях.

Попит на сіль: чи виправдана паніка?



Полтавці почали масово скуповувати у крамницях сіль. Експерти вказують: важливий куховарський продукт за останні дні розходиться у п'ять разів швидше, ніж дотепер. В окремих магазинах вона з'являється з великими перебоями, бо нерідко покупці купують від 10 до 20 кг солі. Така ситуація спостерігається не тільки в місті, а й в області. Відповідно, й кількість завезення солі в регіон збільшилася у 8-10 разів.

 Чи є в такої купівельній паніці якісь вагомі підстави ? По місту пройшла чутка, що закрили єдиний в Україні соляний завод і тепер сіль буде дуже дорогою. Як повідомили ЗМІ в Міністерстві економіки України соляні завади в Україні не закривалися і підстав для паніки немає.

До речі, Україна – один з найбільших виробників солі, тут кілька солепромислів: на Донбасі, в Закарпатті і Причерномор'ї. І завод не один. Серед них і найбільше у Європі по добутку кам'яної солі - Державне підприємство об'єднання «Артемсіль». Як повідомили в управлінні сприяння підприємництву сьогодні у Полтаву прийшло два вагони солі саме з цього об'єднання.

Офіційний сайт Полтавської міської ради.