Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Свавілля «Полтававодоканалу» треба припинити!

Взаємовідносини між обласним комунальним підприємством «Полтававодоканал» і споживачами води у Полтаві дедалі погіршуються.

Служба обліку та реалізації води «Полтававодоканалу» все частіше робить «випадкові» помилки у розрахунках зі споживачами. При цьому відбуваються такі явища, як неодноразові візити полтавців до цього підприємства з метою доведення відсутності боргів, а тим полтавцям, які не можуть довести відсутність боргів, відключають подачу води.

Відключення подачі води відбувається поза межами діючого законодавства. КП «Полтававодоканал» не складає зі споживачами угод на надання послуг та відключає подачу води без рішень судових інстанцій. Повірку лічильників води «Полтававодоканал» не робить у себе на підприємстві, а відправляє полтавців до спеціально створеної приватної фірми «Водпромсервіс», порушуючи антимонопольне законодавство. Слід додати, що ще у квітні 2006 року Полтавське обласне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало ОП “Полтававодоканал” усунути ознаки зловживання монопольним становищем на ринку централізованого водопостачання. Водоканал мав повернути неправомірно делеговані ТОВ “Водпромсервіс” повноваження щодо надання послуг з опломбування та розпломбування лічильників води (http://www.amc.gov.ua/amc/control/uk/publish/article;jsessionid=7282D96E1707368F5680FF24ADF577EF?art_id=45297&cat_id=64109&mustWords=%D0%B2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D1%83&searchPublishing=1). Але, по сьогодні вимога АМКУ залишається проігнорованою.

На думку представників місцевої громадськості, діяльність комунального підприємства «Полтававодоканал» має розглядатися на найближчих засіданнях громадських колегій при голові облдержадміністрації, міської ради та громадської ради ГУМВС в Полтавській області. А зроблені висновки представників громадськості винесені на сесію Полтавської обласної ради.

"Майдан".
11

Коментарі

Гість: iris s

12.03.09, 15:18

Шо там с библиотекой? Может я пропустила что-то?

    22.03.09, 15:30Відповідь на 1 від Гість: iris s

    Шо там с библиотекой? Может я пропустила что-то?Библиотеку Жульетта обещала вернуть. Она всегда делает, если обещает

      Гість: iris s

      32.03.09, 15:31Відповідь на 2 від CKB

      Шо там с библиотекой? Может я пропустила что-то?Библиотеку Жульетта обещала вернуть. Она всегда делает, если обещаетКогда ж уже? ДУША БОЛИТ, ИСТРАДАЛАСЯ ВСЯ

        42.03.09, 15:45Відповідь на 2 від CKB

        Шо там с библиотекой? Может я пропустила что-то?Библиотеку Жульетта обещала вернуть. Она всегда делает, если обещаетя ещё больше пропустила. хто такой жульетта?

          Гість: Уродец

          52.03.09, 16:09Відповідь на 1 від Гість: iris s

          вони читають

            62.03.09, 16:23Відповідь на 1 від Гість: iris s

            мова йде про те, що існує у кожному регіоні України

              72.03.09, 18:19Відповідь на 4 від ёlkа

              Шо там с библиотекой? Может я пропустила что-то?Библиотеку Жульетта обещала вернуть. Она всегда делает, если обещаетя ещё больше пропустила. хто такой жульетта?Жульетта - это ж Тимошенчиха!

                82.03.09, 18:20Відповідь на 3 від Гість: iris s

                Шо там с библиотекой? Может я пропустила что-то?Библиотеку Жульетта обещала вернуть. Она всегда делает, если обещаетКогда ж уже? ДУША БОЛИТ, ИСТРАДАЛАСЯ ВСЯНе торопи. Еще пару сотен лет и все будет хорошо