хочу сюди!
 

Марина

46 років, овен, познайомиться з хлопцем у віці 39-46 років

Пошук

Стрічка заміток за місяць

Дамо росії копняка!!!

Дамо росії копняка!!!
Покажемо чия земля,
Де мати, жінка, син, донька
Не буде більше москаля!
Пошлем ген-ген до "Корабля".
Кобзон їм пісню заспіває
Путіну місце потримає
Там, коло себе - 'Vip person"
До Пекла дружненько
"Welcome!

Ранковий дайджест



6 травня православні християни святкують День святого Георгія Побідоносця. Цей святий є покровителем України, зокрема Києва та області. Це свято знаменує собою схід весни на землю, а сам Святий Георгій вважається покровителем землеробства та скотарства.

Ранковий дайджест:
«Как вы думаете, что делает Фёдор Шандор, профессор Ужгородского национального университета? Он читает лекцию своим студентам! Читает. Лекцию. Студентам. Война не наций, а цивилизаций», — подписал фото с Шандором пользователь Facebook Tato Kai.
Борислав Береза:
В общем, это хорошо показывает, чем заняты украинские воины когда есть свободное время. Это не росия, которая мародерит, насилует и убивает мирных граждан. Поэтому мы победим. И Победа будет за нами!✌️
Возможности США по доставке оружия Украине «неисчерпаемы», — заявил официальный представитель Госдепа Нед Прайс.
Хорошего дня Украина! Верьте в ЗСУ и Залужного! Мы победим!
День победы 9 мая отмечаться в Украине будет. Об этом сообщил спикер Минобороны Александр Мотузяник:
"Безусловно, это государственный праздник. День победы над нацизмом во Второй мировой войне и в государстве он будет отмечаться"
Toma Horvat:
Яка перемога над нацизмом, суко?!! Той нацизм зараз в повний зріст Україну топче! Що ви там, курви, святкувати зібралися?!
Сергей Орлов:
Только что, на 1-ом российском канале, некая Наталья Сергеевна сказала.
"Уничтожить половину нации (имеется ввиду украинская нация), это стоит того".
"За каждого российского солдата - целую семью."
Это прямым текстом говорит - в России фашизм.
Чёрная лампа:
В WP вышел текст о роли Романа Абрамовича в мирных переговорах Украины с рф. Или, если точнее, как используя свой статус переговорщика он пытался (-ется) защитить свой бизнес. Есть пара любопытных моментов.
Например, письмо от 6 февраля глав еврейских общественных организаций и структур, включая Яд Вашем, послу США в Израиле Томасу Найдесу. Там есть такие слова: «Мы настоятельно призываем вас учитывать положение и значение Романа Абрамовича в израильском обществе... Мы хотели бы предупредить, что любые действия против него будут не только несправедливыми, но и окажут негативное влияние на весь еврейский мир и Израиль».
Цитата: "Даян (Дани Даян - председатель правления мемориального комплекса "Яд Вашем") сказал, что решение защитить Абрамовича на фоне российской агрессии против Украины нанесло ущерб репутации Яд Вашем. «Было ли это ошибкой? Да. Навредило ли это Яд Вашем? Да, и именно поэтому я сожалею об этом», — сказал он."
Еще один интересный момент этого текста. Абрамович был не единственным, к кому из российских олигархов обращалась Украина с просьбой о посредничестве между Владимиром Зеленским и владимиром путиным. Обращались еще к двум российским олигархам и оба отказались. Один из них - Михаил Фридман, основатель "Альфа-групп".

КиївМіськБудда:
Не здивуюся, якщо за кілька днів з'ясується, що Шарія не затримали, а запросили ведучим на марафон Єдиних новин — у компанію до Влащенко і Голованова.

Stepan Bul'ba:
Афтор зможе узаконити кілька мільйонів гривень від ніби продажу цього бестселеру, як колись зробив відомий "пісатель" Януковіч, якій заробив 16 млн. грн. на виданні своєї книги, яку (в принципі) ніхто не бачив...
Це - не PR, то Порошенко PRиться...




Енциклопедія тупикової гілки еволюції. Царь-колокол.

Про це диво ідіотизму знає багато хто. Однак без згадки про нього Енциклопедія була б неповною. Прототип Царь-колокола вилили ще за царя Боріса Годунова у 1599 році. Він провисів 50 років і тріснув під час пожежі.

Царь Алєксєй Міхайловіч вирішив перевідлити дзвін. З такою пропозицією звернулися до шанованого майстра Ганса Фалька. Німець оцінив масштаби роботи і погодився її виконати за 5 років і виключно з нової міді. «Хуй тобі в сраку,  а не 5 років і нову мідь!» – сказали майстру мудрі московіти і моментально знайшли своїх умєльцев Данілу Матвєєва із сином Ємєлькою. Ті підтвердили, що німчина – лох і дали зуб, що виконають роботу за рік і зі старої міді. До честі Матвєєвих, роботу вони виконали. Інша річ, що дзвін послужив лише два місяці і просто розколовся. Матвєєвих, очевидячки, люто пиздили і подальша їх доля невідома.

Дзвін взявся ремонтувати якийсь Грігорьєв. Свою роботу він виконав значно краще за попередників. Його дзвін наїбнувся з двіниці аж через шість років. Грігорьєва, очевидячки, немилосердно відпиздили і подальша його доля невідома.

1730 року імператриця Анна вирішила, що вона саме та, за правління якої вдасться вилити дзвін, який от точно не наїбнеться і не трісне. Царь-колокол, за задумом, мав важити 200 тон.
Спершу роботу запропонували механіку королівського двору Франції Жермену. Француз спершу розцінив пропозицію як жарт або знущання над його професіоналізмом. Згодом відмовився уже серйозно, не розуміючи, як таке одоробло має дзвонити і на хрена то все в принципі. І як водиться, найшлися нові тато з сином. Іван і Міхаїл Моторіни.

Але справа не заладилася одразу. На Іванівськiй площі Кремля викопали яму, в якій і планувалося виливати дзвін. Яму, річ ясна, освятив батюшка. Поки попи торжествували, вийшли з ладу дві печі, що плавили мідь. Поки ремонтували печі, загорілася машина для підняття форми дзвону. Форму довелося переробляти. Іван Моторін змушений був давати письмове пояснення того всього. Невідомо наскільки сильно його пиздили, але невдовзі він помер. Отцовскоє дєло продовжив синок. І у 1736 році справу було завершено – у світі з"явився найбільший дзвін! Правда, залишалася дрібненька херня: як це одоробло витягнути з ями і припиздячити на дзвіницю.

Поки найсвітліші мужі імперії думу думали, у москві трапилася пожежа, загорілися дерев’яні містки в ямі, внаслідок чого дзвін наїбнувся і від нього відвалився кавалок вагою в 11,5 тон. Моторіна-молодшого, очевидно, відпиздили, після чого нарешті резонно вирішили: а хуй з ним, з тим колоколом.

Майже сто років пролежав шедевр рускіх літєйщіков у ямі, нафіг нікому не потрібний. Потім його двічі намагалися витягнути інші народні умільці, але конкретно всиралися і кидали цю затію. Їх, звісно, пиздили.

Витягнули дзвін з ями аж у 1836 році, відпуцували та виставили на загальний огляд, як достояніє рускага духа. Тепер гордо показують усім туристам, які знизують плечима і подумки повторюють слава французького майстра Жермена: «А на фіга то все»?

Роман Онишкевич

Діти дуже швидко стають дорослими....



Мишко. Маріуполь. Він народився в 2014 році, коли почалася війна. У березні цього року, померла його мама, батько залишився з трьома дітьми. А потім Мишка і його сім'ю засипало в підвалі, коли бомбили ... Тато взяв лопату в підвал, викопали прохід в інший підвал, і вижили. На питання - про що мріє хлопчик, він відповів:
- Щоб моя мама воскресла ...
- А про що ще?
Він подумав... і сказав:
- А більше нічого не потрібно.  
[ Читати далі ]

«Мы знаем»

  • 05.05.22, 19:09

Мы из тёплой пришли воды, а уходим в холодный прах,
Здесь от бабочек в животе остаётся лишь крыльев взмах,
Я каркасом своих костей подпираю небесный свод,
Мы не видимся только день, а как будто проходит год.

Белым веером веет соль, на краях оседая ран,
Я провёл миллионы лет, я прошёл миллионы стран,
Я увидел себя во тьме, той, где больше нас рядом нет,
Ужаснулся, что потерял, в ней тебя – мой чудесный свет.

Испугался своей судьбы, ужаснулся своим словам,
Твое имя шепчу во сне по заученным вновь слогам,
Вспоминаю твое лицо, как блестели твои глаза,
Где был райский когда-то сад, нам осталась одна лоза.

Будет дерево всех сильней, будет новый великий лес,
Я построю такой ковчег, чтобы каждый по паре влез,
На утёсе построю дом, чтоб шатался там на краю,
Может там я найду покой, там увижу любовь твою.

А за домом пусть облака, превращаться в океан,
Разбиваясь об мой утёс, прибивают дожди к ногам,
Дом качнётся в один из дней, и никто не уйдёт живьём,
Но… мы знаем откуда вышли, и мы знаем куда идём.

© William van Warg

«Мы танцуем»



Сверху падают маршруты металлических ракет,
Нам заламывают руки вырванным остатком лет,
Мы танцуем в хороводе средь осколочных полей,
Чем сильнее дрожь земная, тем наш танец веселей.

Мы танцуем, а на небе плачут пеплом день и ночь,
Все, кто нам уже не смогут навредить или помочь,
Славно наши кости скачут, без зазрения внутри,
Давай руку, не стесняйся! И погнали: Раз! Два! Три!

© William van Warg

Сочиняете?

И что хорошо получается?  Неясно что такое хорошо?
Это когда не вам, а вашим персонажам ставят памятники.
Совсем уж отлично если о них, говорят как о живых.
И хранят память о них в музеях.  Нужны примеры? 

Лондон, Бейкер стрит 22, музей Шерлок Холмса.

Гостинная, уголок у камина.


Столовая, для насыщения и общения.

В музее есть отдельные комнаты Холмса, доктора Ватсона и мисс Хадсон.  Да, да, они тут жили, это совершенно ясно!

       А это они сами - вечные борцы со злом, защитники слабых.


Их жизнь и приключения описал  сэр Артур Конан Дойль.


Пишите! Ели хорошо постараетесь,
у вас получится не хуже чем у него.

Українська музика 1810










50%, 1 голос

0%, 0 голосів

50%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

“Їмо раз у день, а сухарик із варенням був нашою паскою”

Захисники Маріуполя перебувають у надскладних умовах. Запасів їжі та ліків вже практично немає. 

[ Читати далі ]