Громадяни вільних країн...

  • 17.01.21, 09:45
...спілкуються між собою мовою свого народу, своєї країни. Це зовсім природньо. Але це правило не працює для колоній, колоніальних країн, бо там автохтонна мова завжди винесена на маргінез, нею спілкуються аборигени нижчої верстви суспільства. А вищі класи спілкуються між собою мовою метрополії.

Але ж тут така штука, що аборигени хочуть пристосуватись і теж вибитися в начальство. І тому вони теж переходять на мову господаря.

Та навіть при самому досконалому пристосуванні, господар завжди нагадає хто вони такі і звідки. Тут варто нагадати Пушкіна, який назвав Гоголя хохлом.

Так що тут треба зробити такі висновки: зовсім природньо, коли слуги у господаря вдома розмовляють мовою господаря, інакше їх просто не візьмуть на роботу.

І тут ти маєш зробити вибір, мій друже, ким ти хочеш бути: господарем в своїй хаті чи слугою в домі господаря.

Лесь Подерв'янський.


Ніхто не хоче найняти спаммера?

  • 14.01.21, 16:15
Бо є чудовий варінт, свій персональний гівнописець. Кілька профілів, може вести бесіду сам з собою за ваші гроші. Працює з запорєбріка, але чомусь плату просить у долларах. Дивно... 
Ось ця яскрава, не побоюся цього слова, людина wallgirl
Та й прайс нічогенький:


UPDATES: Ех, знесли, бідолаху, лавочку прикрили. Але це ще не кінець історії: боти знають як обійти нашу сувору реєстрацію на сайті. Так що чекайте реінкарнації.

23%

Чому у нас рівень і якість життя не такі, як в Чехії?

29 грудня 1989 року федеральні збори Чехословаччини (сформовані ще за комуністичної доби!) ОДНОГОЛОСНО обрали письменника та дисидента Вацлава Гавела президентом країни. Результатом його роботи стало мирне "розлучення" Чехії і Словаччини та їхня інтеграція до Євросоюзу і НАТО.

Через 1 рік і 11 місяців, 1 грудня 1991 року "мудрий український нарід" обрав президентом депутата від Комуністичної партії України, голову Верховної ради України (сформованої за радянської доби), колишнього секретаря ЦК КПУ, члена Політбюро ЦК КПУ, колишнього начальника управління агітації та пропаганди ЦК КПУ Кравчука Леоніда Макаровича.

Цікаво, що за дисидента і письменника В`ячеслава Чорновола тоді проголосувало 23,27% - нічого в країні з того часу практично не змінилося у плані відсотка мислячих людей.

Ще цікавіше, що разом з комуністами навіть частина націоналістів та українських патріотів голосувала за Кравчука. Бо воно, бачте, було "батьком української незалежності" - так з телевізора "мудрим українцям" розповіли комуністи. Бо Кравчук, бачте, сам-один, мов той Ілько Муромець вороженьків здолав і незалежність виборов.

У 1993 році комуністичну партію Чехословаччини було визнано злочинною організацією. В Україні КПУ було розпущено лише 16 грудня 2015 року, за часів президенства Петра Порошенка. До цього українські комуністи багато років були на підтанцівках у олігархату та Кремля, всіляко відвертаючи Україну з цивілізованого шляху.

До речі, комуніст Кравчук присягав на Конституції комуністичної України, хоча на фото добре видно, як поряд сиротливо лежить Пересопницьке Євангеліє.

Народ, який не знає, або забув власне минуле, не має майбутнього. Це так Платон сказав. Саме тому імператриця Катерина ІІ наказувала своїм генерал-губернаторам у захоплених литвинських (білоруських) та українських землях: "Надобно лишить их исторической памяти ненужной..." І позбавляли.
(с) Павло Бондаренко


Про творця Діда Мороза

Дід Мороз, як не дивно - про що мало хто знає - має і автора і рік народження. Так, у слов'янській міфології був один персонаж, але він, правда, називався бог Тріскунець (Студенець, Карачун, Зимник, Мороз, Хлющ), який умертвляв самотніх подорожніх, заморожував худобу...

По віруванням наших предків, вночі у люті морози він ходив попід вікнами від хати до хати і кликав людей на ім'я. Той хто відгукувався - вмирав. Вірили, що саме він занапащав урожай. Звідси і вірування, що чути оклики на своє ім‘я - погана прикмета.
А у мішку "з подарунками" він носив голови мертвих, а червоний кунтуш, через те, що був забризканий кров‘ю...

Потім на тисячу років про нього благополучно забули і не згадують досі.
Але мало хто зараз пам'ятає і те, що у радянського Нового року, як і у його головного символу, теж був свій автор, причому один і той же.

Це - сталінський маразматик Павло Постишев (крайній праворуч в обнімку з "вождем"), той самий Постишев, який так захоплено організовував масові репресії і Голодомор в Україні, у якого дах їхав на всі боки. Прославилася ця геніальна людина тим, що вилучила з продажу мільйон коробок сірників з тієї простої причини, що під час запалювання сірника полум'я (на його думку) набувало схожість з профілем Троцького.

Саме він в 1935-році, коли більшовики відчули певний святковий вакуум, вирішив впровадити нове соціальне божество - Діда Мороза і став ініціатором створення радянського свята "Новий рік", замість "буржуазного" Різдва і повернув святкову ялинку, яка після Жовтневого перевороту, в рамках боротьби з "клерикальної пропагандою", була оголошена "пережитком минулого". (До цього вулицями міст, під антирелігійними прапорами, навіть ходили спеціальні патрулі, видивлялися, чи не горить у вікні різдвяна ялинка).

Таким чином в 1937 році, з ініціативи Постишева, на сцені Будинку Союзів був офіційно представлений герой нового радянського культу - Дід Мороз.
Трохи пізніше цей же Постишев, винахідник діда Мороза, той самий, який вивів і затвердив діда Мороза як соціалістичну норму святкування і новий образ, обов'язковий для всіх комсомольських, молодіжних та дитячих осередків - той же самий Постишев заборонив продаж "Любительскої" ковбаси як контрреволюційної.

Що примітно, Постишева через півтора року після того, як він створив образ діда Мороза і просунув його в маси, розстріляли. Це сталося в лютому, 1939 року. Розстріляли, що показово, на морозі. І забули. Унаслідок чого автор  перетворився на таку собі заморожену статую.

Ось такий цікавий збіг обставин. Можна сказати, стародавній слов'янський міф в якійсь мірі втілився в життя.


Коли митниця дає "добро"

1863 год. Йокогама. Некий голландский торговец со свежеприбывшего корабля проходит таможню. В числе декларируемых предметов — клетка с 1 (одним) живым тигром для киотского зверинца. Таможенники заявляют, что никаких тигров у них в списке налогооблагаемых товаров не числится, тариф они определить не могут, а значит не имеют права пропускать животное. Голландец в истерике. Во–первых, везти тигра обратно — это жуткий расход, во–вторых, сделка же сорвется... А таможенников заело настолько, что они даже на намеки о благодарности, безграничной в разумных пределах, не прореагировали. Купец в отчаянии потребовал голландского консула.

Явился консул, невозмутимый рыжий тип в пенсне, посмотрел на купца, на таможенников, на тигра и сказал, что таможенники в своем праве. Они не обязаны идти навстречу и вносить дополнения в тарифную политику. И поскольку корабль уже отошел с погрузки, купцу ничего не остается, как забыть об этих деньгах и выпустить тигра на свободу, раз уж прибыль из него извлечь невозможно.

— Как на свободу? — всполошились таможенники, — Где на свободу? Здесь?

— А где же? — поинтересовался консул, — Он же его за воротами не может выпустить, это же будет провоз в страну нерастаможенного груза. Только здесь.

— Да он же нас сожрет!

— Не знаю, он, по–моему, не голодный. И вообще его явно укачало. Но это не имеет значения. Право собственности священно и мой подопечный может распоряжаться своей, как ему угодно. В рамках японских законов, конечно. Но закон ему этого не запрещает, не так ли? Так что, я думаю, что мы пришли к совершенно легальному и взаимно приятному решению. Честь имею.

Тигр был растаможен мгновенно и мирно отправился в старую столицу.

Пра врагов і їх визначні ролі в історії срср

Как только умер Ленин (1924), оказалось, что второй человек в партии, товарищ Троцкий — предатель.
Каменев, Зиновьев, Бухарин и Сталин свергли Троцкого и изгнали из СССР (1927).

Но через пару лет оказалось, что Каменев, Зиновьев и Бухарин тоже враги и вредители. Тогда доблестный товарищ Генрих Ягода их арестовал (1936).

Чуть позже Ягоду как вражеского агента арестовал Ежов (1937).

Но через пару лет оказалось, что и Ежов не товарищ, а обычный предатель и вражеский агент. И Ежова арестовал Берия (1938).

После смерти Сталина (1953), все поняли, что и Берия тоже предатель. Тогда Жуков арестовал Берию (1953).

Но вскоре Хрущев узнал, что Жуков враг и заговорщик. И сослал Жукова на Урал.

А чуть позже вскрылось что и Сталин–то был врагом, вредителем и предателем (1956). А вместе с ним и большая часть политбюро. Тогда Сталина вынесли из мавзолея, а Политбюро и примкнувшего к ним Шепилова разогнали честные партийцы во главе с Хрущевым (1957).

Прошло несколько лет и выяснилось, что Хрущев был волюнтаристом, проходимцем, авантюристом и врагом.

Тогда Брежнев отправил Хрущева на пенсию (1964). После смерти Брежнева, выяснилось, что и он был вредителем и причиной застоя (1964-82).

Потом было еще двое, которых никто и запомнить-то не успел (1982-85).

Лирическое отступление: ....Пока писали сценарий, умер Андропов, и новым генсеком был избран Черненко. Константин Устинович. Перед "Кин–дза–дза!" явственно замаячила перспектива запрета, поскольку на протяжении всего фильма большинство персонажей, иногда и по нескольку раз, повторяли слово "ку", которое запросто могло быть воспринято цензурой как скользкий намек на инициалы первого лица страны. Данелия и Габриадзе стали срочно думать, чем бы заменить нежданную крамолу. Но пока решали – Черненко уже умер, и слово "ку" сохранилось....

Но тут пришел к власти молодой, энергичный Горбачев. И оказалось, что вся партия была партией вредителей и врагов, но он–то сейчас все исправит.

Тут–то СССР и развалился (1991).

А Горбачев оказался врагом и предателем.

Чтобы коварные враги не догадались испортить светлый праздник великого октября, на россии его празднуют 7 ноября.

Використана література: Віктор Суворов, інтернетні розумники

У Леся днюха

Многая літа неперевершеному митцю, у якого сьогодні якраз День народження.

Він, клятий, мишей зовсім не чіпа. Каже, шо з мишами треба поводитись так, як хочеш, шоб миші поводились з тобою...

Опанас (до Толі). Сина, оно подивись - моpе!
Толя (без ентузіазма дивиться на бурне море). Папа, а моpе - оно большоє, так шо дpугого бєpєга не видно?
Опанас. У бінокль відно.
Толя. А єслі бінокль зламався, тагда відно?
Опанас. Та заїбав відно, шо ж тогда увідіш!
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші?
Опанас (зловісно). Там кацапи...
Всі зловісно мовчать. Поїзд зупиняється, чути кpики "Пpиїхали!" і погpозливий гуpкіт моpя.

Не можна мстить! Повинні ми любити Всіх підарасів, злодіїв, убивць, Бо кожен з них нарід, всі богоносці.

Нервове посмикування білочки — це живе свідоцтво міці нашого електричного струму, а також розплата за загублену білочкою тайгу

Так дальше жить ніззя! Скрізь долбойоби!

От блядська Данія! Піздєц всім сподіванням!

Як остопизділи менi мiстичнi блядi,
Обвiшанi восточною хуйнею,
Що перед тим як взяти хуя в рота
Повинні привести себе у резонанс
З ефiром свiтовим.

2 травня

- Мало, кто знает, но войсковая группировка 14 армии + так называемые «Вооруженные силы ПМР», не просто продолжают рассматриваться руководством РФ, в качестве третьего армейского корпуса - «народной милиции Одесской народной республики» (первые два - в ОРДЛО).

В 2020 году, на общем оперативном фоне стратегических учений ВС РФ «Кавказ-2020», количество и качество боевой подготовки этой группировки, расположенной в Приднестровье (в 60 км от Одессы), резко усилилось.

Официальный Кишинёв вообще всерьёз бьет тревогу - 65 мероприятий боевой подготовки с начала года!.. (за аналогичный период прошлого года - в три раза меньше).

Напоминаю, что после учений «Кавказ - 2008» россияне вторглись в Грузию, после учений «Кавказ-2012» - в Крым.

Учения «Кавказ-2020», которые начались в марте, цепью отдельных (а на самом деле - согласованных мероприятий) имеют единый замысел - отработка полномасштабного вторжения в Украину (это официальная позиция ГУР МО Украины).

Молдавские наблюдатели бьют тревогу.

Украинские власти - околачивают грушу.

Сепаратисты и функционеры «Русского мира», вновь поднявшие голову при Зеленском, тщательно выводят наррратив про «...безвинно загубленные души» 2 мая 2014-го года, в Одессе.

Об этом кричат их ЛОМы, об этом трубят их СМИ.

Зеленский тоже готовит сегодня заявление, которое я прослушаю очень внимательно. Внимательно - потому, что события 2 мая 2014-го года, это не пусть «...трагическое, но «гражданское противостояние».

Это - акт войны, организованная попытка создать «Одесскую народную республику», отсечь Украину от моря и привести ее к катастрофе.

Этот попытка была пресечена силами, защищающими Украину, хотя поначалу перевес и организация была на стороне коллаборантов.

Если бы победили товарищи сепаратисты, на стороне которых выступало, в частности, руководство одесской милиции, третий армейский корпус, в составе 7-8 тысяч военнослужащих, нарисовался бы в Одессе и области, за одни сутки.

Если припомнить, насколько тяжело нам тогда давались некрупные боевые действия по изоляции Славянска, можно с уверенностью говорить, что Одесскую область мы бы потеряли.

2 мая - День Победы Украины над Российской Федерацией в ключевом регионе страны.

И именно в этом контексте его следует понимать.

Ибо оперативный фон с тех пор не только не изменился - ухудшился.

А вот с чем путаются обе стороны - так это с трагедией в Доме Профсоюзов.

Что до сепаров - понятно, у них работа такая.

А вот риторика украинской стороны, которая доходит до «зажарили и так им и надо», могла бы быть и поцивилизованнее.

Я вполне допускаю, что среди 42 погибших были и люди, не предоставлявшие собой боевой костяк сепаратистов, так называемые «невинные».

Гибель невинных - трагедия, гибель агрессоров - война.

Неспособность украинской власти шесть лет разобраться в причинно-следственных связях, и отделить агнцев от козлищ, Украину не украшает.

Только при этом разборе, следует помнить:

- про оперативный фон возрастающей военной опасности со стороны РФ;
- про оперативный фон 2 мая 2014 года.

И дать ответ на вопрос:

- а кто привёл невинных на мероприятие, которое являлось актом военной агрессии против Украины?..

Так что, невинные.

Держитесь впредь подальше от сепаратистов.

Ничего ещё не кончено.

Даже не собирается кончаться.

На фото:

- невинные зайки, за щитами милиции, стреляющие в украинских демонстрантов.


Крестиком


PS: Пора нам со Змеем заводить собственную рукоблуд... дельную группу
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
63
предыдущая
следующая