Знищено графіті часів Євромайдану

В Києві розгромили магазин, де було знищено графіті часів Євромайдану
Опубліковано 03.09.2017  

У Києві невідомі розгромили магазин “Емпоріум” на вул. Грушевського, де були стерті графіті часів Євромайдану,  залишивши напис “тут був Майдан”. Активісти принесли шини, на місце інциденту прибули правоохоронці.

Фото погромів на своїй сторінці в Twitter опублікував фотограф Владислав Содель, пише “Народна правда” з посиланням на 112 Україна.

Присутні біля входу в будівлю кілька десятків людей закидали магазин підручними засобами і почали палити біля входу в магазин шини. На фасаді магазину на місці стертих графіті молоді люди залишили напис “тут був Майдан”.

До магазину “Емпоріум” вже підтягнулися правоохоронці і намагаються стабілізувати ситуацію на місці інциденту.

“Прийшли правоохоронці, почали охороняти будівлю магазину. Молоді люди підпалювали шини, напруженість на місці інциденту знизилася, проте протестуючі не розходяться. Розбиті вікна і двері магазину, все забруднено фарбою. Молоді люди, які представляють різні організації, стверджують, що стерті графіті є неповагою до Майдану”, – розповіла кореспондент телеканалу.

У неділю, 3 вересня, протестну акцію біля магазину анонсували в націоналістичної організації “С14”.

Нагадаємо, власники магазину “Емпоріум” в Києві стерли з фасаду будівлі по вулиці Грушевського графіті з Тарасом Шевченком, Лесею Українкою та Іваном Франком, створені під час Революції Гідності. Патріотичні графіті протрималися на стінах будинку майже 3,5 роки.

Директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович назвав знищення графіті часів Революції гідності на вулиці Грушевського в Києві актом вандалізму і заявив, що звернеться з цього приводу  в поліцію та до Генпрокуратури.

Знищено ось це


Слава Україні і нашим вболівальникам футболу


Чемпионат Украины 2015/2016. 1 тур. Вместо записи на стадионе перед матчем Металлург Запорожье - Заря звучало живое пение болельщиков.


Украина - Швеция ( ВЕСЬ СТАДИОН ПОЁТ ГИМН УКРАИНЫ)




Центр всесвітньої спадщини ЮНЕСКО визнав гімн України кращим у світі - Best National Anthem in the World
Так, до рейтингу увійшли національні гімни 193 країн. Гімн України отримав перше місце в загальному рейтингу. 
При цьому в розрахунок бралися 4 показники, по двох з них український гімн отримав вищий бал - благозвучність, гармонійне поєднання музичної і текстуальної частин. Високий бал також був за оригінальність музичного рішення і цілісність твору. 
Україна виявилася єдиною європейською країною в першій п'ятірці, а в цілому до першої десятки кращих національних гімнів світу увійшли гімни Нової Зеландії (2-е місце), Південної Африки (3-і), Австралії (4-і), США (5-і), Канади (6-і), Сполученого Королівства Великобританії і Ірландії (7-і), Іспанії (8-і), Франції (9-і) і Японії (10-і)

Пісня на стадіоні в Харкові 2 вересня 2017 року

Яка гарна пісня: отак би слухав і слухав, ще й підспівував!



Згадати все 16/04/2014 Українська народна пісня про президента Росії Володимира Путіна під час матчу Динамо Київ - Шахтар Донецьк.!



Нові військові розробки України

Нові військові розробки України за три роки - опубліковано інфографіка

Оборонпром передав українській армії з початку війни понад 15 тисяч одиниць озброєння і військової техніки.



За останні три роки Україна створила безліч новітніх зразків озброєння в якості відповіді гібридної війну Росії, передає прес-служба "Укроборонпрому", передаєUkr.Media.

В держконцерні відзначають, що за цей час були створені бойові модулі для бронетехніки, ракети, артилерійські системи, в тому числі, залпового вогню, безпілотники та радіолокаційні системи.

Безпілотний БТР "Фантом": управляється через захищений радіоканал, або по дроту, довжина якого — 5 кілометрів. На озброєнні у машини – кулемет калібру 12,7 мм, а також протитанкові ракети. Безпілотний броньовик оснащений денними і нічними прицілами, тому здатний вести вогонь в будь-який час доби. Крім того, "Фантом" може перевозити боєприпаси і евакуювати поранених.

Літак Ан-132D: призначений для польотів на ближніх і середньомагістральних маршрутах. Буде виконувати широкий спектр завдань з перевезення вантажів. Літак буде мати крейсерську швидкість до 500 км/год і максимальну висоту крейсерського польоту до 9 тис. м з максимальною корисним навантаженням до 9,2 т.

Бойова машина піхоти БМП-1УМД: можуть бути встановлені різні бойові модулі. У 2016 році в присутності представників Міноборони пройшли порівняльні випробування модулів "Шквал" і "Стилет". "Шквал" оснащений 30-мм гармата ЗТМ-1, автоматичним гранатометом, 7,62-мм кулеметом, а також керованим ракетним озброєнням, яке призначене для знищення бронетехніки противника на відстані до 5 км "Стилет" оснащений гарматою ЗТМ-2, посиленим бронюванням і аналогічним комплектом озброєння. За точність роботи бойових модулів відповідають нові цифрові прицільні комплекси OTS-20.04-01, які оснащені лазерним далекоміром і тепловізором.

Також в "Укроборонпромі" відзначаютьмодернізовані танки Т-72АМТ. Для додаткового захисту танк обладнаний противокумулятивними решітками, які "розрізають" кумулятивні боєприпаси та захищають найбільш вразливі зони машини в бічній і кормової проекції. В ході модернізації танк оснастили приладами нічного бачення з сучасними електронно-оптичними перетворювачами третього покоління. Такі прилади встановлені для всіх членів екіпажу. Також встановлено нові турецькі радіостанції.

Безпілотник "Горлиця". Крім багатофункціональної розвідувальної апаратури, "Горлиця" має можливості оснащення високоточними засобами ураження. При цьому практичне відстань польоту ударного безпілотника становитиме понад 1000 км.

Безпілотник "Спектейтор"має оптимальне співвідношення ваги корисного навантаження на одиницю маси і високі аеродинамічні характеристики, що дозволяє ефективно розміщувати на дрон розвідувальне устаткування масою до 1,5 кг при масі самого безпілотника в 2 кг.

Бойовий модуль "Тайпан": призначений для озброєння легких бронемашин, і важить всього 350 кг. При цьому він оснащений скорострільної двоствольним гарматою калібру 23 мм, ефективна дальність стрільби якої досягає 1,8 км

Бойовий модуль "Дуплет": оснащений двома автоматичними 30-мм гармат ЗТМ-1, завдяки чому можливо вдвічі збільшити щільність вогню, створивши справжню завісу з 30-мм снарядів, або виконувати стрілянину по черзі кожним із стволів, що дозволяє вдвічі збільшити безперервну тривалість вогню без перегріву головного озброєння машини. Крім того, "Дуплет" оснащується протитанковими керованими ракетами, в тому числі сучасними високоточними ракетами "Бар'єр".

Переносний реактивний гранатомет РК-4 "Інгул": призначений для ураження легкоброньованої та неброньованої техніки (пускові установки, РЛС, літаки на стоянці, авто та інше.), споруд польового типу (ДОТ, ДЗОТ), а також живої сили, що знаходиться на відкритому просторі, в укриттях, споруд з каменю, цегли або бетону.

Вертоліт Мі-8МСБ: оснащений новими двигунами, прицільним та навігаційним обладнанням, а також станцією оптико-електронного придушення "Адрос".

Всього за останні три роки підприємства "Укроборонпрому" передали 15 903 одиниці озброєння і військової техніки для української армії. З липня 2014 року по липень 2017, українську армію посилили 5 281 одиниця нової та модернізованої техніки, 7 164 одиниць відремонтованої і відновленої. Серед нового та модернізованого озброєння більшість становить ракетно-артилерійське озброєння, а також ракети і боєприпаси – 1 061 од. і 2 613 од. Військові також отримали 1 277 нових і модернізованих систем радіолокації, радіоелектронної боротьби і засобів зв'язку, 295 одиниць бронетехніки, артилерії та спеціальної техніки, а також 35 одиниць авіаційної техніки та обладнання.

ЗСУ -"Непохитна стійкість - 2017"

Україна проведе військові навчання "Непохитна стійкість - 2017" одночасно з російськими "Захід-2017"Командно-штабні навчання "Непохитна стійкість - 2017" пройдуть з 12 по 15 вересня.



Збройні Сили України (ЗСУ) у вересні проведуть командно-штабні навчання "Непохитна стійкість - 2017" із залученням військ та оперативних резервів одночасно з російсько-білоруськими навчаннями "Захід-2017", передає Ukr.Media. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Як очікується, навчання пройдуть з 12 по 15 вересня 2017 року.

"З метою адекватного реагування на зовнішні загрози, в тому числі пов'язані з проведенням навчань "Захід-2017", було уточнено порядок підготовки Збройних Сил України у поточному році", - заявив начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко.

За його словами, метою таких зусиль є "формування їх готовності до можливого загострення військово-стратегічної обстановки навколо України".

Як пояснив Муженко, вчення також необхідні "для нарощування можливостей органами військового управління здійснювати управління військами (силами) в ході перегрупування, ведення оборонних, стабілізаційних і бойових дій".

"Ми завершимо повний цикл оперативного планування застосування угруповань військ (сил). Крім того, буде проведено тренування сил та засобів територіальної оборони держави з розгортанням штабів територіальної оборони", - зазначив генерал армії України

Ответ на гибридную войну «Укроборонпрома»

Ответ на гибридную войну: «Укроборонпром» похвастался разработками последних трех лет 
Ответ на гибридную войну: «Укроборонпром» похвастался разработками последних трех лет (ФОТО, ВИДЕО)
01.09.2017 
За последние три года государственный концерн «Укроборонпром» создал десятки новейших образцов вооружения — от самолетов, ракет, беспилотников до бронетехники и штурмового катера

Создание новейших образцов вооруженияявляется достойным ответом Украины на вызовы гибридной войны, сообщает пресс-служба «Укроборонпрома».

За три года были разработаны боевые модули для бронетехники, ракеты, артиллерийские системы, в том числе залпового огня, беспилотники и радиолокационные системы.

С июля 2014 года по июль 2017 года украинскую армию усилила 5 тыс. 281 единица новой и модернизированной техники.

Одной из наиболее инновационных разработок концерна является беспилотный тактический многоцелевой БТР «Фантом».

Беспилотный БТР "Фантом"
Беспилотный БТР "Фантом"

Танк Т-72АМТ
Танк Т-72АМТ

БМП-1УМД
БМП-1УМД

Реактивная система залпового огня "Верба"
Реактивная система залпового огня "Верба"

Боевой модуль "Дуплет"
Боевой модуль "Дуплет"

Ан-132
Ан-132

Радиолокационная станция кругового осмотра 80К6К1 "Пеликан"
Радиолокационная станция кругового осмотра 80К6К1 "Пеликан"

Напомним, что «Укроборонпром» собрался модернизировать вертолеты Ми-24 и Ми-8 с помощью украинского оборудования. Контрольные испытания ударного вертолета Ми-24ПУ1 с отечественными агрегатами системы управления двигателями прошли в апреле на Конотопском авиаремонтном заводе «Авиакон».

Источник: Ракурс

Угода про асоціацію з ЄС набула чинності

Від сьогодні Угода про асоціацію між Україною та ЄС набула чинності в повному обсязі. В силу вступила політична частина документу. При цьому, вже більше, як півтора роки діє економічна частина Угоди. Документ передбачає ще чимало реформ в Україні.



Перемога України та українців! Угода з ЄС діє!



Вітаю всіх нас з 1-м днем дії Угоди про асоціативне членство України в Європейському Союзі - це велика перемога українського народу!
Найкращий подарунок нашим дітям на 1-ше вересня до свята Дня Знань - ми даруємо їм гарне майбутнє! Вітаю!
Слава Україні! Героям слава!


За злочин проти держави буде кара!

четвер, 31 серпня 2017, 10:51 • Олена Вечеровська
А.Геращенко: вирок у справі щодо подій під ВР очікується в жовтні-листопаді
Антон Геращенко
Антон Геращенко

КИЇВ. 31 серпня. УНН.Вирок у справі про кидок гранати під будівлею Верховної Ради, в результаті якого загинули четверо нацгвардійців, очікується в жовтні-листопаді. Про це повідомив журналістамнародний депутат, член колегії МВС Антон Геращенко, передає кореспондент УНН.

"Засідання (з розгляду справи про кидок гранати - ред.) йдуть регулярно і очікується в жовтні - максимум листопаді винесення вже вироку суду", - сказав А.Геращенко.

При цьому він нагадав, що існують два кримінальних провадження за фактом подій 31 серпня під ВР. Одне з них стосується двох цивільних осіб - Ігоря Гуменюка та Сергія Крайняка, - які безпосередньо звинувачуються в киданні гранати. Друге - стосується представників ВО "Свобода", які брали участь в мітингу і закликали активістів до агресивних дій.

"Очікується, що швидше за все суд почує аргументи слідства, прокуратури і оцінить це жахливе вбивство з тим, що той, хто кидав, повинен отримати довічне ув'язнення", - зазначив А.Геращенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві відкрили дошку пам'яті загиблих два роки тому нацгвардійців під Радою

За його словами, батьки загиблих нацгвардійців регурно ходять на засідання Шевченківського райсуду Києва і заявляють, що обвинувачені Гуменюк і Крайнюк не каяться в скоєному.

"Слідство вже знає, що цей кидок гранати був не єдиним в той день, і до цього причетні представники спецслужб іноземних держав для того, щоб показати, що в Україні відбувається щось огидне", - додав А.Геращенко.

Як повідомляв УНН, 31 серпня 2015 року Верховна Рада прийняла в першому читанні президентський законопроект про зміни до Конституції в частині децентралізації. В цей час сталися заворушення біля стін парламенту, були кинуті димові шашки, вибухові пакети та бойова граната в бік правоохоронців. В результаті отриманих від вибуху травм загинули четверо військовослужбовців Національної гвардії і близько 130 правоохоронців отримали поранення.

Джерело: УНН

В Україні посилення кібербезпеки розпочато!

четвер, 31 серпня 2017, 11:23 • Ірина Матюшенко
Президент увів у дію рішення РНБО про посилення кібербезпеки

КИЇВ. 31 серпня. УНН. Президент України Петро Порошенко увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо посилення заходів із кібербезпеки держави. Про це повідомляє прес-служба АП, передає УНН.

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО від 10 липня 2017 року "Про стан виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 грудня 2016 року "Про загрози кібербезпеці держави та невідкладні заходи з їх нейтралізації", введеного в дію Указом Президента України від 13 лютого 2017 року №32".

Згідно з указом, уряд у тримісячний строк має врегулювати питання щодо заборони державним органам, підприємствам, установам і організаціям державної форми власності закуповувати послуги (укладати договори) з доступу до мережі Інтернет у операторів (провайдерів) телекомунікацій, у яких відсутні документи про підтвердження відповідності системи захисту інформації встановленим вимогам у сфері захисту інформації.

Також Кабінет міністрів має запровадити в установленому порядку в рамках розвитку державно-приватного партнерства механізм залучення фізичних і юридичних осіб на умовах аутсорсингу до виконання завдань кіберзахисту державних електронних інформаційних ресурсів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко і Меттіс домовились про співпрацю у протидії кіберзлочинності

Згідно з указом, уряд за участю СБУ має підготувати та подати на розгляд парламенту законопроект щодо розмежування кримінальної відповідальності за злочини у сфері використання комп’ютерів, систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку, вчинені щодо державних та інших інформаційних ресурсів, щодо об’єктів критичної інформаційної інфраструктури та інших об’єктів, а також відповідного розмежування підслідності.

Відповідно до указу, СБУ, Адміністрація Держспецзв’язку разом із Національною поліцією України мають невідкладно активізувати співпрацю із зарубіжними партнерами щодо протидії кібератакам на критичну інформаційну інфраструктуру, проведення розслідувань таких кібератак, установлення причин і умов, що сприяли їх вчиненню, а також щодо залучення міжнародної технічної допомоги для забезпечення кіберзахисту державних електронних інформаційних ресурсів, об’єктів критичної інформаційної інфраструктури.

Крім того, протягом 2017 року уряд має, зокрема, забезпечити фінансування видатків на проектування захищеного центру обробки даних для розміщення державних електронних інформаційних ресурсів, вжити заходів щодо створення Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій України та забезпечення його функціонування, забезпечити безумовне виконання державними органами законодавства у сфері технічного захисту інформації, а також оперативно реагувати в установленому порядку на виявлені порушення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ попередила про можливу кібератаку на українські сервери

Також рекомендовано Національному банку України за участю Адміністрації Держспецзв’язку та СБУ невідкладно вжити заходів, спрямованих на удосконалення кіберзахисту системно важливих банків України.

Рада нацбезпеки і оброни, розглянувши комплекс проблем у сфері забезпечення кібербезпеки, пов’язаних із наслідками здійснених останнім часом масованих кібератак на державні електронні інформаційні ресурси та об’єкти критичної інфраструктури, також доручила Кабінету Міністрів України опрацювати питання щодо визначення Держспецзвя’зку органом, відповідальним за збереження резервних копій інформації та відомостей державних електронних інформресурсів, а також щодо встановлення порядку передачі, збереження і доступу до цих копій.

Як повідомляв УНН, О.Турчинов не виключив нових спроб військового втручання РФ у справи України та Білорусі.

Джерело: УНН