Оксана спалахнула від тону яким Ігор, раптом почав ставити питання. Мало того, що увірвався в її життя, в її квартиру без запрошення, так ще й має нахабство дорікати їй! Їй, яка майже два роки, обслуговувала його як тендітну порцелянову іграшку. В буквальному сенсі слова порошинки з нього здувала.
Але крізь лють до її свідомості пробилось влучне питання хлопця «…чим ви мене наколололи…». Препарат, який щодня вливали в крапельниці хворому називається "ClaustOff". Здавалось би назначив лікар, то які питання. Але допитливість Оксани змусила її поцікавитись детальніше про цей препарат. Виявилось, що жодний фармацевтичний довідник не містить такої назви. В інтернеті теж нічого. Запитати прямо у головного лікаря Оксана не ризикнула, але звернулась до професора з кафедри фармакології інституту, що закінчила. Семидесятидворічний сивий та стрункий немов паля професор довго дивився на дівчину, а потім сказав:
- Невже прийшов час для подібного лікування?
Далі пустився в пояснення, що судячи з назви, цей препарат має вплив на мозок пацієнта. Claustrum – частина мозку, що відповідає за інтерпретацію прийому інформації. Судячи з назви, а точніше з частини «off», то цей препарат, ймовірно блокує, відключає, чи якось перекриває справжній сенс інформації, що надходить до людської свідомості. Закінчив свої умовиводи, тим що йому невідомо, щоб хтось цим займався, а тому його здогади можуть виявитись лиш плодами хворобливої уяви старого викладача.
Крім того після слів Ігоря «…які експерименти ставили наді мною…» дівчина згадала масивний комп’ютерний блок без монітора, що через павутиння кабелів був приєднаний до системи життєзабезпечення. Нічого подібного не було в жодній палаті і ніхто, крім головного лікаря не зміг би пояснити його призначення. Але Степан Семенович, згадав про комп’ютер лиш раз, коли заборонив і пальцем торкатись до нього.
- Я… я точно не знаю – дівчина зробила ковток кави і опустила очі, наче намагаючись щось розгледіти на дні чашки.
- Та годі. Розказуй.
- Я прийшла в цю поліклініку лише два роки тому. Ти вже був там. Про тебе всі казали що це син самого Ольбермана. Але він єврей, а ти… ну ти розумієш…
- Не зовсім
- Ну ти ж темношкірий… Не схоже, що ви батько й син. Ніхто не пам’ятає, коли саме і чому ти з’явився в клініці. А я намагалась дізнатись…
Тут Оксана розповіла все що було їй відомо про дивний препарат що спотворює уявлення, про секретний комп’ютер, про дивну поведінку Степана Семеновича, про неприродню поведінку Ігоря після пробудження.
- А ще, ті люди в чорному. Після твоєї втечі, вони мене допитували і мені здається, що вони не сильно здивовані твоїми здібностями. Крім того, ти звернув увагу, що вони прийшли саме в момент твого пробудження. Не до, не після, а майже хвилина в хвилину. Вони знають щось про тебе, таке що мені невідомо. Іще одне. Мені здалось вони не бажають тобі зла.
Ігор вертів в руках філіжанку холодної кави і задумливо протягнув:
- Отже після твоєї розповіді, я взагалі заплутався. Якщо раніше я просто нічого не розумів, то тепер впав в ступор.
- Але я сказала правду
- Знаю. Отже, я пролежав кілька років під’єднаний до якогось комп’ютера, який чи то зчитував чи навпаки нашпиговував мене інформацією за допомогою невідомого препарату. Після пробудження мене вже чекали
У Оксани сформувалась ідея, якою вона хотіла поділитись. Проте, як казав викладач психології, пацієнтам не завжди треба знати всю правду. Особливо, коли лікар сам не до кінця впевнений. Тому вона застигла в нерішучості.
- Кажи – до неї пробився власний і впевнений наказ Ігоря
- Мені здається ти не людина. Ти якийсь біоробот, черговий винахід геніального
Ольбермана. Через те про тебе й кажуть, що ти наче його син, а ти лиш його творіння!
В одном уединенном краю под синим небом жили не тужили обычные люди. Жизнь их была неприметной и спокойной. И ничего в их краю не было необычного, кроме удивительного неба. Они были уверены, что небо о них заботится. А как иначе, если каждое утро на небе сходило ласковое солнце и дарило тепло им и их полям. Также с завидной периодичностью на небе собирались дождевые облака, и благодатный дождь поливал их поля.
Но в один печальный день их небо сломалось. В тот день солнце взошло не на востоке, как было всегда, а совсем в другой стороне. И не было оно ласковым, и выжигало их поля, и не заходило несколько дней. А когда оно зашло, ночное небо покрылось зловещими тучами. И ночь длилась долго, а с неба лились нескончаемые потоки воды, превращая поля в озера.
И собрались люди этого края на совещание с целью найти метод, как починить небо. Одни говорили, что это им наказание за беспечность. Другие были убеждены, что это происки злого волшебника. Третьи говорили, что нужно искать доброго волшебника, чтобы он починил небо.
А один седой старик, с внешним видом, словно он жил вечно, рассказал, как надо поступить. Он поведал, что в глухом лесу проживает один отшельник. И что он на самом деле волшебник, который чинит небеса. Вот к нему и нужно обратиться с просьбой. Так и решили. Снарядили добровольцев всем необходимым для дальнего похода и отправили на поиски отшельника, который мог починить их небо.
Долго пришлось ходокам плутать по глухим лесам. Но на седьмой день они вышли на поляну, на которой стояла старая престарая избушка. На завалинке избушки сидел старик и что-то перебирал в деревянной кадушке.
– С чем пожаловали ко мне, что заставило вас преодолеть длинный путь?
– Небо у нас сломалось, а вы, говорят, мастер по починке неба.
– Может и мастер, но исправность неба больше зависит от вас самих. Вы хорошо за ним следили и защищали от злых сил?
– Так мы же обычные люди. Разве от нас зависит состояние неба?
– Очень зависит. Зависит от вашей веры в чистое небо. От надежды, что всё непременно будет хорошо. И от ваших поступков, в которых должна быть уверенность и преданность своему небу.
– Так как же нам быть?
– Если вы преодолели такой опасный путь ко мне через темный лес, я вам помогу. Идите домой с надеждой на лучшее. И поверьте, что всё будет хорошо.
После этого старик снова занялся своим делом, а ходоки ушли темным лесом к себе домой. И пока они шли, молнии сверкали, и гром гремел. И было страшно в темном лесу.
Но когда они пришли домой, над их краем снова небо было синим и привычным. Толи отшельник им помог, толи чары злого волшебника утратили силу, толи их стремление жить счастливо сотворили чудо, но жизнь в их краю снова стала счастливой и спокойной. А над ними светило ласковое солнце на синем-синем небе.
Іноді креативні люди створюють нестандартні речі, які виглядають чудово. Коли вони нам трапляються, ми отримуємо враження, ніби вперше побачили “Мону Лізу”. Мистецтво та творчість можуть набувати різних форм, і ми раді, що наш світ відкритий усьому новому.
Ми підтримуємо всіх творчих людей та хочемо поділитися 17 нешаблонними творами дизайнерів, яким вдалося нас вразити.
«Побачив це у Німеччині перед входом у музей»