хочу сюди!
 

Наталия

53 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Пошук

Стрічка заміток за місяць

Рыбак и рыбка

Время вышло: кончай уже плакаться!
У терпения лопнул хребет.
Это ж надо: всё так же не трахаться
через чёртову дюжину лет!

У либидо был ноль до инфляции.
После – сдохло под весом нулей!
Не исторгнуть потомков для нации
из х*я, не спустив труселей.

На вопрос: «Нафига ты морочилась
с мужиком, что тебя не еб*т?»
все ответы протухли, просрочились,
превратились в унылый помёт.

В 37 у корыта разбитого
с отвращением в море гляжу.
В отражении – дура набитая.
Но рыбёшку, поди, поужу...


83%, 5 голосів

17%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Під куполом. Глава 18



«Не бажай легкого життя.

Бажай сил, щоб впоратись з тяжким»

Брюс Лі

 

На зустріч з Андрієм Васильовичем Ігор діставався пішки. Прогулянку забарвлювали спогади вчорашнього вечора. Ігор не планував робити пропозицію саме в той вечір. До останнього моменту він навіть не був впевнений у своїх почуттях, та коли Оксана сказала, що з’їжджає, то слова з язика Ігоря спорхнули мимо його волі. Страх втратити дівчину, зробив сміливе зізнання. Пригадуючи те своє «Залишайся…» Ігор посміхався, а коли виринуло з пам’яті Оксанчине «Посміхайся тобі личить» посмішка стала ширшою.

Коли зателефонував Андрій Васильович, Ігор все ще посміхався:

- Ігор, ти вже в дорозі? Я буду тебе чекати в центральному парку. Не люблю в кабінеті спілкуватись.

Ігор відповів, що добре, та подумав що від нього потрібно цьому співробітнику СБУ. Звісно, що щось серйозне, та незрозуміло до чого тут він – хлопець, який ще тиждень тому був в комі на лікарняному ліжку. Крім того, той загадковий тест, з питаннями про все на світі, та ні про що конкретно.

Так нічого і не вигадавши, Ігор підійшов до парку, де вже стояв Андрій Васильович.                                                                                                                       

- Здоров будь – потиснув руку Ігоря, та відразу взяв бика за роги – Ти певно собі вже мозок зламав, розмірковуючи, про що я хочу з тобою поговорити?

- Не те, щоб зламав, та думаю я вам потрібен більше ніж ви мені

- Вгадав. Майже. А може й ні. Тести, що ти пройшов кажуть, що й ми тобі потрібні.

- Хто це, ми? СБУ? І що то за тести? Чи зараз я знов проходжу якийсь засекречений тест? Пропоную перейти вже до конструктивного діалогу – спалахнув Ігор, та відразу ж, спробував пом’якшити ситуацію – Якщо ви не проти, звісно.

- Ти правий, нумо до справи. Я в нашій службі очолюю відділ, еее, ну поки що скажу так особливий та цікавий відділ, до якого і пропоную тобі долучитись. Про характер служби і завдання розповім, якщо погодишся. Та треба буде працювати на користь України. Саме про це й були тести. Їх склали психологи і вони про, вибач за пафос, любов до своєї країни. Ти набрав вісімдесят балів із ста. Це високий показник, у наших Небайдужих, він коливається від сімдесяти восьми до вісімдесяти семи…

Андрій Васильович помітив, що Ігор знов похмурнів і додав:

- А! Система правління Небайдужими виникла вже після твого поранення. Пояснюю. Зараз в країні немає Верховної ради, яку ти пам’ятаєш, її функції виконує Віче. В цьому державному органі працюють двадцять два громадяни, які теж проходили такий же тест. Свого часу тестування пройшли дуже багато людей, та з якою метою вони не знали. Точно як ти. Скажу, що мало кому вдалось переступити п’ятдесяти відсотковий бар’єр. Потім проводилось відсіювання за АйКью, психологічною стійкістю та ще деяким іншим критеріям. Але головне це здатність на самопожертву заради країни.

- Що ж не знайшлось нікого, готового на сто відсотків віддатись країні?

- Знайшлось, і не мало. Та все що за дев’яносто, то вже фанатики. Так, звісно вони патріоти, але це занадто гарячі голови, для прийняття холодних, виважених рішень. Тож таких ми теж відсіяли.

- А президент? У нас є президент? Він проходив цей тест?

- Президент є. Та його функції зараз носять тільки презентаційний характер. Їздить Сергій Дмитрович Притула по закордонним командировкам, зачаровує своїм шармом та розповідає яка ми сильна, красива, демократична та дружелюбна країна. Жодних управлінських рішень президент не приймає, зате після його зустрічей іноземні інвестори вливають кошти в нашу економіку просто таки лавиною…

- Яку, тут же на місцях перетворюють на корупційні потоки – не зміг не піддіти свого співбесідника Ігор

- Я розумію, що в це тяжко повірити, але ні. Корупції як явище немає. Поглянь на своє кільце-комунікатор, це той приклад, простих рішень, що вирішують складні задачі.

- Не зрозумів

- Готівки немає, зате є Ай-ті аналітичний відділ Центрального Банку, який бачить кожну копійку на будь-яких рахунках, і при потребі відстежить будь-яку транзакцію. Зрозуміло, що виникають особливо цинічні випадки, коли створюють надскладні схеми, з залученням офшорних рахунків відкритих на дружин, коханок та друзів, але по-перше, це вже поодинокі випадки, по-друге система покарання, така що людина замішана в корупційній схемі, не тільки повертає все вкрадене, а до кінця життя віддає сімдесят відсотків свого заробітку. Покарання суворе та дієве.

- Це все цікаво – сказав Ігор і побачивши криву посмішку Андрія Васильовича, додав – справді, цікаво. Та все ж для чого вам потрібен саме я? Ну тести нормально пройшов, та ви ж самі кажете чимало людей їх пройшли успішно. Щось має бути ще.

- По-перше, а вірніше буде вже по-друге, бо тут все ж таки патріотизм був першою вимогою, з якою в тебе все відмінно. Так от по-друге твоя підготовка – Андрій Васильович почухав щелепу зліва, де ще жовтіла гематома – лишити мене двох зубів, це я тобі скажу досягнення…

- Вибачте, я ж не знав… - зніяковів Ігор

- Пусте, там пломба на пломбі були. Давно вже треба було з цим щось вирішити. А так з твоєю допомогою зробив дві ін’єкції, і через півроку буду вже з новими зубами…

- Тобто, штучними – перебив Ігор

- Та ні. Зі справжніми. Поки ти парив десь в своїй нірвані, стоматологи навчились вирощувати нові зуби. Один укол, потім приймаєш кальцій кілька місяців і на місці старого хворого зуба з’являється новий і блискучий. До речі запатентували цей винахід, відразу як змогли притиснути хабарництво. Здається ми знову відволіклись. Так от, по-третє твоя зовнішність

- Не зрозумів – насторожився Ігор

- Темношкірий хлопець з блакитними очима, звісно красень, та запідозрити в ньому істинного Українського патріота треба мати певну фантазію. А якщо зустріти тебе десь, скажімо в Англії, чи Франції, то здогадатись, що ти з України майже нереально. Ну і останнє. У нас передбачена нова операція, надсекретна і надважлива. Коло, як то кажуть, причетних обмежується одним-єдиним чоловіком, мною. Бо маю зізнатись, що у нас десь протікає, вибач за професійний жаргон. А ти з поважних причин ніяк не міг стати джерелом протікання. Крім того ти вже втягнутий, хай і не з власної волі в цю справу.

- Ви кажете про Івана і Гєну? Майбутня операція зв’язана з ними?

- Ну от ще один плюс для погодження твоєї кандидатури – ти не дурний – Андрій Васильович підморгнув – Але перш ніж я скажу щось більш визначено, маю почути ти згоден?

- Тобто ви хочете, щоб я вирішив чи згоден я присвятити своє життя ризику заради батьківщини, при цьому навіть не розуміючи що від мене конкретно вимагається? Я мушу визначитись чи влаштує мене те, що про мої перемоги ніхто не дізнається, а у випадку поразки від мене всі, навіть ви – Андрій Васильович відхреститесь?

- Так! – лаконічно відповів на обидва питання Андрій Васильович

Генерал тіней. Справжня історія Василя Бурби




Генерал тіней. Справжня історія Василя Бурби

Юрій Смірнов

Василь Бурба більше не є головним розвідником країни і навіть не працівником спецслужб. Вагнергейт коштував йому не лише крісла начальника Головного управління розвідки Міноборони, а й професійної кар’єри. З іншого боку, розслідування Bellingcat та війна з Офісом президента зробили його публічною фігурою, знайомою із секретами багатьох людей. Це небезпечний набір якостей. Але Бурба вже зробив крок у велику політику, кинувши виклик Володимиру Зеленському.
"СПОЧАТКУ РОЗКАЖІТЬ ПРО СЕБЕ"
Ми зустрілися в одному з ресторанів Києва. Бурба трохи спізнився, але була причина. Міністр оборони Олексій Резніков саме задовольнив його рапорт та звільнив із ЗСУ. Напередодні зустрічі Бурба розбирався з документацією стосовно виключення його зі списків військової частини.
Попри різкі зміни, Бурба прийшов у піднесеному настрої. І одразу дав зрозуміти, що нехай і з приставкою “екс”, але лишається розвідником. “Спочатку розкажіть про себе. Ким ви працюєте, і чим я можу бути вам корисним?”, – запропонував він. Коли ми попередили, що розмова записуватиметься, Бурба очікувано знітився: “А без цього ніяк?”
Але після коротких переговорів дав добро на запис та пообіцяв бути максимально відвертим. Принаймні там, де це дозволяє досвід його минулої діяльності.
У відкритих джерелах та за межами вагнергейту про Бурбу дуже мало інформації. Навіть у його біографії, яку можна знайти в інтернеті, є багато неточностей. Наприклад, він народився не 1 січня, як часто пишуть у медіа, а 4 червня 1978 року у місті Рівне. І там закінчив середню школу. Батьки все життя пропрацювали на хімзаводі Рівнеазот (зараз входить до холдингу Ostchem Дмитра Фірташа), але наразі живуть у Києві: Бурба перевіз їх ближче.
У дитинстві Бурба цікавився літературою. Він вважає, що це багато в чому визначило його майбутнє – особливо детективи та книги про спецслужби. “Мій дід, учасник радянсько-фінської та Другої світової війни, також дуже багато читав. І коли до нас приїжджав – ділився книгами”, – розповів Бурба.
Найбільше йому подобалися книги Юліана Семенова, зокрема повість “Міжконтинентальний вузол” – про протистояння спецслужб СРСР та США.
У ній йшлося про так званий невидимий фронт. І ось це словосполучення “невидимий фронт” запам’яталося мені червоною лінією. Цю книгу я прочитав приблизно у 15-16 років. Це саме був момент визначення майбутньої професії,
— ВАСИЛЬ БУРБА, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України
Здійснити мрію Бурбі допоміг друг сім’ї з СБУ. “Коли ми зустрічалися сім’ями, я розповідав про своє бажання. Надалі він ініціював перед СБУ питання моєї перевірки як кандидата, а потім і працівника спецслужби”, – розповідає ексглава розвідки.
Але спочатку Бурба закінчив виш у Києві (1995-2000) за спеціальністю “Міжнародна інформація”. Оскільки там не було військової кафедри, рік відслужив в армії та отримав звання лейтенанта. У 2002 році був зарахований до департаменту контррозвідки СБУ.

Повна версія тут https://projects.liga.net/general-of-shadows/




На фронті загинув Гліб Бабіч. Світла пам’ять ...





Дмитро Чекалкін

На фронті загинув Гліб Бабіч.
Воїн. Поет. Волонтер. Справжній Герой, який назавжди лишиться в серцях і пам'яті українців!🕯
«Все буде – чи тут, чи десь. Бо доля – вона строката.
А світ вміщається весь на дні рюкзака солдата».
Петро Порошенко:
Гліб Бабіч – воїн і поет. Любив Україну понад усе. «Не вмирай за неї – вбий за неї!», – це також його слова. Десятки знищених орків, в цілому – шість років на фронті, п'ять ротацій. Здавалося б, береженого й Бог береже. Тому звістка про загибель Гліба розірвала вечірню тишу, неначе грім – ясне небо.
Гліб Бабіч очолював «Братів по зброї» і залишиться у моїй пам’яті найкращим побратимом. З того часу, як познайомилися з ним у Катеринівці в 2018-му – на позиціях 10-ї гірсько-штурмової бригади.
Важко. Дуже важко втрачати близьких людей… Гліб Бабіч один з моїх найближчих… Складно сказати про війну ємніше, ніж вмів вимовити він. Глибоко, талановито, і до самої суті…
Світла пам’ять тобі, друже Глібе…

Юрій Бірюков

В голове сумбур, каша и ошметки каких-то фраз, а обрывки нервов нужно связать в кучку и написать пост.

Обожаю тебя…

Вот обожаю твой талант и ум, изобретательность и ворчание, трудолюбие… трудоголие? и лень.

Обожаю твою настойчивость заставить меня послушать твои песни, которые я не воспринимаю, но слушаю и признаю талант.

Обожаю твою нудность, с помощью которой ты заставлял меня хоботить твоей бригаде всякое. Правильно, ведь твой позывной “Лентяй” – тебе нужно было шевелить меня. Ты умел.

Обожаю твои проекты, которые теперь будут служить памятью тебе. “Локи”… ты так хотел довести этот проект до ума, но не успел.

Обожаю тебя…

Только не вздумайте писать эту гнусь “Герои не умирают”, крайне прошу. Хотя… Да, Герои не умирают. Они, блин, гибнут. И ты сегодня погиб.

Легкой дороги тебе, брат.

Олексій Петров

Друже Гліб…

Три года назад, ты попросил сделать этот снимок! Там, на Каменной могиле под Мелитополем. В том месте, которое всегда будет помнить, как гудит степь под копытами скифской конницы.

Ты сидел на тысячелетнем камне и смотрел куда-то вдаль. Я никогда тебя таким раньше не видел! И уже больше, к сожалению, не увижу.

Ты ведь какой был? Всегда в эмоциях, движении, творческих планах… А тут! Замер и уставился взглядом куда-то вдаль! Минута, две… пять! Сидел, не шелохнувшись. Словно чувствовал, как ветер проносит мимо тебя эпохи и память о великих воинах! И ты Глеб, был ВЕЛИКИМ ВОИНОМ…

Прости брат, что тогда не настоял. Не поспорил с тобой до скандала. Не отговорил… Да и невозможно было отговорить тебя, если ты заболел идеей! Никто бы не смог… отговорить!

Спи спокойно, Гліб Бабіч… Воин, друг, ЧЕЛОВЕК!

Віталій Гайдукевич

“…У мене є ідея, скажи, що думаєш…”. Здається, ми тоді взяли по каві, і Гліб, ретельно добираючи слова, почав розповідати про Мольфара. Показав текст, сказав, що тут має бути відео, але він не уявляв, що це має бути за картинка, так щоб АЖ…

Я мав в голові ідею відеоряду – вона крутилася з літа 2014-го. Розповів. Виявилося, що воно було десь дуже близько… Тільки в моїй уяві Мольфар піднімав з полів воєн різних епох Воїнів і збирав їх біля вогнища. Княжих, козацьких, повстанських, визвольних, нинішньої – усіх мав піднімати Мольфар і вести до кола Воїв. Така собі наша версія Вальгалли…

Ми сиділи і перебирали рядки, слова і підставляли під них образи – мурахи йшли шкірою – Мольфарів біль відчувався фізично.

Гліб казав, що це не має бути кліп, скоріше, мікроновела на хвилин 15. Чоловічий мовчазний вий, коли назад не обернеш…

Шукалися режисери, оператори, команди, фінанси – важка історія, не кожен здатен прожити Мольфара і померти з ним.

Гліб хотів встигнути. Йому було важливо, щоб Мольфар вийшов на поле бою… Встиг.

Сьогодні йшов Мольфар по полю бою…
І вони зустрілися…
Гліб Бабіч і його Мольфар…
Прощавай, друже. Ти був справжнім.

Ірина Геращенко

Гліб… Такий скромний, що важко знайти фото з нашої сотні поіздок на фронт, де він в кадрі.

Настільки справжній, що коли брався за щось – облаштування військового побуту, розвідка, бій, організація відрядження, волонтерство, акція, військове завдання, ми знали, що все буде чудово.

Його дуже любили в нашій команді та шанували в Армії.

Мені здається, немає такої бригади, де б він не побував, куди б не привіз допомогу. Й немає такого містечка на Донбасі, куди б він не доїхав. Й це він прибивав першу табличку з назвою Нью-Йорк, селища на Донеччині.

Це він знаходив найзапашнішу полуницю і найсмачніші абрикоси і яблука, які ми привозили на фронт. Разом із військовим обладнанням, на яке він допомагав збирати донати всі ці роки війни.

А ще Гліб писав дуже глибоку поезію. І знявся в кліпі на свою пісню, де він був Святим Миколаєм. І важко знайти більш органічного добряка з мішком подарунків, аніж був він….

Гліб… це неправда, і ми, Європейська Солідарність, відмовляємося в це вірити.

Знай, ми тебе дуже любили.

Найщиріші співчуття твоїй родині Гліба Бабіча. Вічная пам’ять.








Новый Год

Это был Новый Год:
одеянья пестрили.
Я пила из стекла,
ты – из тусклой пластмассы.
Ни объятий, ни танца:
как будто на дрилле*
мы стояли вдвоём,
а любовь – мимо кассы

проплывала, швыряя
нелепое счастье
то ли в бровь, то ли в глаз
одного из скитальцев...
В буре дней что осталось при нас,
в нашей власти?
Пианиста рука,
на двоих – 20 пальцев.

"Три, два, раз!" Среди звёзд,
среди моря ночного
восходила печаль,
предваряя картинно
горький факт, что не встретимся
в море мы снова,
а на суше война
нас разделит плотиной

выживания врозь,
прозябания всуе,
принадлежности новым
и зыбким пространствам.
Я мечтаю с тех пор
о твоём поцелуе!
Ну а ты – о другой.
И о смене гражданства.

____________________________________________

* drill – учения на корабле

100%, 2 голоси

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Червона калина — техно ремікси

Декілька різних бачень, чи точніше, звучань, народної пісні "Червона калина" у виконні Андрія Хливнюка. Причому, всі ці ремікси у стилі техно, який я нещодавно полюбив.






33%, 1 голос

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

33%, 1 голос

0%, 0 голосів

33%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Українська музика 1890







100%, 1 голос

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.