хочу сюди!
 

Кристина

34 роки, діва, познайомиться з хлопцем у віці 30-40 років

Пошук

Стрічка заміток за місяць

Перебуло, відсюркотіло...

Перебуло, відсюркотіло,
Відворожило, відцвіло,
У виднокраї тонуть крила,
В барліг ховається тепло.
Блукають ранішні тумани,
Печаль влаштовує плачі,
І тільки небо й досі п'яне
Та сіє зорями вночі.



Перед розстрілом зав'язували очі...




А чи відомо вам, якою силою володіє погляд людини? Про цей дивовижний феномен і піде мова в нашій статті.

Одного разу на нараді начальник в досить різкій формі зробив зауваження одному зі своїх підлеглих. Робочий промовчав, при цьому «впився поглядом» в людину, від якої отримав наганяй. Усі присутні люди бачили, як через кілька хвилин начальник впав, ударившись головою об стіл з важким подихом. Швидка приїхала за лічені хвилини і констатувала смерть ... Після розтину патологоанатом ніяк не міг второпати, як могло абсолютно здорове серце ні з того, ні з сього перестати битися. Розслідування у цій справі проводив полковник міліції. Справа зайшла в тупик. Всі вчені та фахівці давали йому одну і ту ж відповідь: «вбивчий погляд ... науці даний факт встановити не вдалося».

[ Читати далі ]

Природа вміє дивувати...

Ці великі вуха можуть використовуватись замість ковдри



Вухата лисиця хвалиться своїми ідеальними вухами...[ Читати далі ]

_R

_R

Життя...

  • 12.08.22, 16:03
Життя - це реальність!
Реальність нереальна...
А розум - це свідомість!
Свідомість несвідома...
А м'язи - це сила!
Це сила безсила...
І світ цей є дійсний -
Він дійсний, як сон...

Живемо й все знаєм
Й не знаєм нічого,
Існуєм, шукаєм, складаєм...
Для чого?

Бажаєм відчути завжди насолоду,
Хоча не вникаєм в її ми природу,
Вона якусь мить цінніша за все!
Чи щастя, чи горе вона принесе?...


Старе-старе....

"не бывает атеистов в окопах под огнем"

  • 12.08.22, 15:15
     Днём вообще нормально, можно даже жить. Можно ходить в магазин, там наконец-то нет толпы - ни в отделах, ни на кассе, хоть конём скачи. Можно даже посидеть в кафешке, которая закроется за час до комендантского часа.  Можно даже улыбаться, особенно если выспался. И конечно можно думать, что ты сильный и незламный и ваще пофигист 80 левела. Днём то да, работа, звонки-чаты, шо вы как вы, кто куда уехал и чё там ему дали. Дела-дела, бумажки, оформить то, заплатить сё, запасы-припасы, типа такая жизнь. Днём можно даже жить. Особенно если у тебя ещё нет дырки в стене и даже окна пока целые.
     Ночью ты вспомнишь все молитвы всех религий, которые когда-то слышал. Ночью ты не ты. Ты не можешь спать. Ты - уши и чуйка. Кошка, прижимаясь к полу, улетает за дверь, через секунду залп. К нам? Не к нам? Свист. Аааааа, это к нам, к нам!!! Бах! Господи пронеси, Господи пронеси! Бах! Господи пресвятая Дева Богородица защити! Бах, бах, бах! Бесконечно длящийся момент.  Звон стекла, запах дыма, страшно выходить из условного убежища под названием Две стены. Сидим! Сидим! Сидимневыходим никто!!! Залп! Бах, бах, бах! Между отлётом и прилётом 2-3 секунды, это когда летит в нас. Я ещё час не могу себя заставить выйти из коридора. Завтра мы вытолкаем холодильник в комнату, постелимся и будем спать здесь.
     Утром идём по нашему району. Нашему красивому и цветущему району с новыми тротуарами и синевой водохранилища в конце улицы. Грозной и опасной синевой теперь. Прилёт в дом. Один из пяти крупных прилетов этой ночи. 2 верхних этажа тупо в ноль. Пожилая пара стоит рядом с нами, смотрят, женщина поворачивается ко мне. Спрашиваем её - не знаете, там кто-то был? Выжили? Она говорит были, не выжили. Я стою в ступоре, молчу, стараюсь не шататься - ноги с утра вообще не держат. Женщина берет меня за локоть, заглядывает в глаза и говорит с надеждой в голосе: может, ещё всё наладится, станет лучше?  - Не будет! Будет только хуже! - слёзы, которые где-то прятались всё утро, наконец-то выходят наружу. Я их почему-то стыжусь и пытаюсь сдержать. Женщина вздыхает: Вот и сын так говорит. 
     Почему не уехала. Не хочу. Не хочу провести остаток жизни в скитаниях. Я хочу провести этот остаток здесь с тобой. По крайней мере, пока у нас ещё есть дом, я не хочу бежать в никуда и потом стоять с протянутой рукой - типа сами мы не местные, приехали с-под обстрелов. И все брезгливо воротят глаза: "Чё ты портишь собой нашу ровную картинку?" Не хочу выцарапывать себе право на нормальные условия жизни, на малую толику необходимых благ. 
     Не хочу выжить любой ценой. Любой - это какой? Идти по головам, продираться сквозь толпу, бежать, спотыкаться и успеть втиснуться в ту очередь, где подачка жирнее? В мире, где инвалиду надо доказывать каждый год, что у него не выросла новая нога. Где система не идёт тебе навстречу,  а постоянно суёт палки в колёса - ага, не успел вовремя извернуться - хрен тебе, а не льготы, забыл взять бумажку в конторе - жди теперь непойми сколько, а надо было успеть, все успели, а ты - самое слабое звено. Чё ты стоишь в сторонке?Толкайся локтями, а то так и сгинешь в этом уголке. 
      Выжить любой ценой чтобы что? Увидеть, чем всё закончится? Вряд ли чем-то хорошим. Будет только хуже. 
     В обществе, где эмпатия стремительно сходит на нет. Дистанционная ковидная жизнь и повальная виртуализация сделали своё дело. Можно конечно качая головой вздыхать: ой, люди, жалко их, ой-ой, вот переведу денюжку в фонд, вот я и помог, вот я и молодец. И жить себе дальше, питая иллюзии, что тебя такое не коснётся, ты не они, ты не допустил, ты успел. 
     Все иллюзии разбиваются в пыль, стоит столкнуться лоб-в-лоб с реальностью. У каждого она разная - но всегда это что-то, чем ты не в силах управлять. Тяжёлая болезнь, судебные тяжбы, потеря близких, работы, смысла жизни. Или просто полночи под огнём. Под летящими над головой и разрывающимися в каких-то считанных метрах снарядами. Если тебе повезло, человек, и ты всё ещё под властью своих иллюзий - иллюзий своей исключительности и защищённости, важности и нужности - значит, просто ещё не снизошла на тебя твоя персональная благодать. Отрезвляющее ведро ледяной воды. И тебе пока еще не пора просыпаться. Что ж, спи. До поры до времени. 

    
     

Сравнения с мрамором Лувра

Красота древних статуй не даёт покоя нашим дамам...

 



А мраморные вроде изящнее?

Українська музика 1904







0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

100%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

МІЙ ЩОДЕННИК ВІЙНИ, Част 9,10,11

ДОДОМУ
19.03.2022 ми прийняли рішення повертатися додому. Причин було декілька: перша - з понеділка мало початись онлайн навчання середнього, друга - в місті залишався наш пес, який почав вити від серен і нудьги, третя - в селі так і не налагодились поставки продуктів, яких на нашу ораву щодня треба було не так мало, четверте - зять і теща в одній хаті уживалися погано і мої намагання стати між ними миротворцем почали вже напрягати мене саму. Всі ці причини вкупі погнали нас додому.
Виїхали рано, одразу після закінчення комендантської години, щоб встигнути до того, коли почнуть йти колони машин з Чернігова. Саме нашою дорогою йшов гуманітарний коридор, щодня повз наш двір йшли сотні машин і автобусів. Якщо раніше, в мирний час, цим шляхом проїжджало з десяток автівок за день, то тепер навіть утворювались затори. Важко було дивитись на той нескінченний ланцюг поламаних життів, зруйнованих планів і вбитих мрій.
Одного разу я йшла по дорозі і зупинилася автівка, водій запитав, чи вірно він їде. В машині я побачила молоду жінку з немовлям на руках. Жінка була років 30-ти, але абсолютно сива. По номерах було зрозуміло, що родина тікала з Чернігова.
Взагалі, коли відкрили нарешті коридор з Чернігова і автівки йшли через нас, то дивитись на це видовище було дуже складно. Багато машин було простріляно або побито уламками, іноді вікон просто не було, або вони були заліплені пльонкою. Всередині були люди, на обличчях яких відбилося якесь вселенське горе. Машини їхали повільно колонами, в супроводі волонтерів. Я стояла біля своєї фіртки і з мене котилися градом сльози.
Я відверто задавала собі питання, чи так само я переживала 8 років тому? Так, однозначно. Всі вісім років я замислювалась над тим, хто має нести відповідальність за знищені життя незнайомих мені людей на Донбасі, чи тільки вина Путіна, що люди або бігли світ за очі, залишаючи свої затишні домівки, або залишались жити, приймаючи умови окупантів? Яка складова цієї причини? Я для себе її зрозуміла. Якщо власна держава не займається промивкою мізків своїх громадян, то цим займеться ворог. Мало людей здатні тримати свою голову вільною від зовнішніх атак, навпаки, більшість громадян навіть потребують певного програмування. І питання тільки в тому, хто і що пропишуть в твоїй черепній коробці.

* * *
БУДНІ ВІЙНИ
- В житті тільки дві проблеми: як вижити і де знайти їжу.
- Прийшов сусід, взяв лобзік, щоб випиляти приклад.
- Страх йти в душ. Не хочеться померти голою.
- Мозок відмовляється будувати плани навіть на ближче майбутнє і примусити його не вдається.
- З емоцій тільки страх за дітей і ненависть до ворога. Ненависть просто звіряча.
- Виявилось, що найцінніше в житті це звичайні сірі будні без війни.
- З часом перестаєш реагувати і на стрілянину, і на сирени. Сон стає міцним.
- Війна добре фільтрує людей, всі негативні і позитивні якості посилюються в рази.

* * *
ПІД ОБСТРІЛОМ
Надумала я одного дня (25.03.2022) їхати на село. Вирішила, що поїду одна туди-сюди, завезу продуктів по списках. Чоловіка залишила вдома з дітьми. Ні, він у мене не сцикло і не дурне якесь, навпаки, я вперта. Заїхала на заправку - дзвонить кум.
- Ви де?
- Їду на село.
- Всі разом?
- Одна. Туди-назад.
- Я з тобою тоді, все одно нічого не роблю.
Накупили пів машини батонів. Ну і всього, що люди замовили. Мало-хто наважувався їхати ділянку шляху від Броварів до Калинівки, потім після повороту на Пухівку було вже більш-менш безпечно. У мене вибору боятися чи ні не було, мама залишилася в селі і кудись виїжджати на відріз відмовлялася.
Кожну свою поїздку я мала використати по максимуму, моя маленька машинка забивалася під зав'язку. Відчуття того, що ти приносиш користь, якось стабілізувало мою психіку. Бо поки ми сиділи в селі, то моє нічогонеробіння просто з'їдало мій мозок.
Пустила кума за кермо. Поїхали...
В'їхали в село. Одразу дізнаємось, що 5 хвилин тому збили над селом ракету. Поки доїхали до кінця села, то вже збили не ракету, а літак. Ну з тої серії, що на одному кінці пернув - на іншому вже всрався. Короче не важливо. Щось збили.
Роздали всім замовлення. Поїли у мами. Чешем назад додому.
Десь за 10 км до Броварів, якраз в Калинівці, щось гупнуло раз. Кум мені: "Це пусті каністри в машині гупають". Потім ще голосніше ГУП. Він знов: "Це каністри". А я ж вже чую, що ніфіга не каністри. Потім ЯЯЯЯЯКККК влупить десь за машиною. Потім ще раз. Таке враження, що в метрах 300 за нами. Короче, хто куди гатив, по нам чи просто так не ясно. Але ми з кумом трохи не всрались, м'яко кажучи.
Отак з'їздили.

На фото: 1. Отам між хмарами слід від ракети. Зліва - Білорусь. Куди вона летіла не знаю, але сподіваюся, що не долетіла.


2. Купили двох гиндиків, типу на м'ясо ))), щоб дурно в селі не сидіти. Перші два тижні вони жили з нами в кімнаті і спали в коробці, іноді Степан витягав їх в кінотеатр. Потім переселили їх в курятник   індюшатник. Може зроблю про них окрему замітку. Але, якщо ви такі дурні як я, то не заводьте гиндиків. Вони падлюки розумні. Це вам не кури. Ці підступні тварюки влізуть вам в душу, вивчать ваш голос і будуть ходити за вами як собаки. Вони зроблять все, щоб ви почували себе скотиною, яка їсть м'ясо.

Любиш жити за планом?

Якось нудно стає, коли в житті все йде за планом і в ньому немає несподіванок. Іноді людям потрібний гарний струс, щоб переосмислити свої цінності і почати жити по-справжньому. Але це лише у крайніх випадках. У звичайному житті, щоб не нудьгувати, буде достатньо маленьких, приємних сюрпризів. Саме такі непомітні на перший погляд події можуть урізноманітнити нашу повсякденну рутину. Будь це поїздка на роботу чи похід до магазину — помітити щось цікаве можна будь-якої миті.

Незвичайний фанат на концерті хеві-метал гурту Slayer




75%, 6 голосів

25%, 2 голоси

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.