О сообществе

Живопись, графика, рисунки,скульптура,декор,народные промыслы...
Старые мастера и наши современники.
Тематические подборки живописи.
Ваше творчество.

Топ участников

Вид:
краткий
полный

ХУДОЖНИКИ

Язичницькі мотиви в ілюстраціях Холлі Сьєрри "дивують" містикою

  • 16.11.17, 11:40

Художниця Холлі Сьєрра насичує свої картини переживанням надматеріальним, спрямованим на іншу сторону життя, більш таємничу, доступну небагатьом. Тут немає стурбованості сучасністю, тим, що нині популярно. У цих картинах цінності вічні. І тому затребувані вони будуть і через століття. Правда, далеко не для всіх, а лише тими ж шукачами Вічного ...
Живе Холлі Сьєрра зі своєю сім'єю і численними тваринами в місті Вермонт, що в США. Містечко невелике і розташоване в такому ландшафті, де навколо дуже багато пагорбів і лісів. Тут художниця черпає своє натхнення.

Після того як художниця закінчила навчання в Нью-Йорку, вона на кілька років виїхала жити і працювати в Азію. Довгий час подорожувала Європою. І це відбилося на її творчості. Яке поєднало в собі вплив багатьох культур. Після повернення в США Холлі починає працювати ілюстратором дитячих книг. Її роботи прикрашають безліч книг, журналів, листівок і навчальних матеріалів, останнім часом вона створює ряд серій ілюстрацій про фей, індіанців, богинь.

[ Читати далі ]
 

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
351
предыдущая
следующая