хочу сюда!

Ulia

33 года, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 28-40 лет

Побратим Табачника - Вассерман про Україну

5

Комментарии

126.03.11, 09:00

Вассерман - теж "русский"

226.03.11, 09:28

Коли я познайомився з діяльністю єврейства в пресі, в мистецтві, в літературі, в театрі, це неминуче повинно було посилити моє негативне відношення до євреїв. Ніякі доброчесні завірення тут не могли допомогти. Досить було підійти до будь-якого кіоску познайомитися з іменами духовних батьків усіх цих огидних п'єс для кіно і театру, щоб зробитися жорстоким проти цих панів.
    Під так званою об'єктивністю викладу я став виявляти не чесну правду, а більшою частиною просту брехню. Автори ж виявилися.. євреями.Це чума, чума, справжня духовна чума, гірше за ту чорну смерть, якою колись лякали народ.

326.03.11, 09:29Ответ на 1 от Rayzer_UA

Васерман - "гуский"

426.03.11, 09:32Ответ на 3 от к Мамай

Васерман - "гуский" а як він печеться за "Русь святую "

526.03.11, 09:36

Жиди завжди служили тим , хто при владі та допомагали гнобити тих ,хто в опозиції .
          До речі Фельдман вчора став членом партії регіонів .

626.03.11, 09:38Ответ на 5 от к Мамай

Жиди завжди служили тим , хто при владі та допомагали гнобити тих ,хто в опозиції .
            До речі Фельдман вчора став членом партії регіонів .
            і це не дивно, вони бігають з партії в партію, щоб гроші не забрали

72.10.12, 07:59

Прикольна фраза : "Поляки придумала для НАШОГО народу назву "московит""

82.10.12, 08:02

Я росіянин! Хай Бог милує! А генетику жид Васерман читав, чи він її заперечує?!

92.10.12, 08:07

Кордон відкритий ЛИШЕ 20 років, а в Туреччині, Єгипті, Португалії і Іспанії росіян і українців вже РОЗРІЗНЯЮТЬ! Скажу більше, росіян відрізняють вже НАВІТЬ у Криму, відрізняють від російськомовних українців!. І з кожним роком ця прірва збільшується! ЧАС ПРАЦЮЄ НА НАС!