хочу сюда!

Вика

36 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 35-40 лет

Легенда

«Від отця Оря походимо, і він час од часу народжується серед нас...»

«Велесова книга» (д.4-Г)

"Ми не мали богів, окрім Вишень і Сварго, а вони суть множества, бо Бог є Один і множествен. І хай не розділяє ніхто того множества і не говорить, що мали богів многих. Бо це світло Іру йде до нас, і будьмо гідні Його”, Велесова Книга, д. 30. .

... Мисливець Дорожай і дружина його Стоя жили далеко-далеко в степах. Мали трьох синів, які вже ось і богатирями стали, а жили безіменними. Се того, що мешкала родина далеко від людських стійбищ і городищ, тож покинути надовго оселю й піти по волхвів Дорожай не міг, бо мусив повсякчас боронитися і від хижого звіра, і від лютих чорняків – степових розбійників, що їх насилав Чорнобог на дітей Білобога.

Тож так і називали батьки своїх дітей: «Старший хлопець», «Середульший хлопець», «Молодший хлопець». Так і гукали їх: «Ти, молодший, а принеси-но води». Аж ось до обнесеної високим частоколом хати Дорожая завітав далекий і поважний гість. Він сказав: «Я волхв росів і гукрів, ім'я моє Родь. А привели мене до вас три зорі. Вказують вони, що ось тут, у вас, є три сини, і що стануть вони великими людьми і богами».
14

Последние статьи

Комментарии

17.12.10, 11:45

красиво

27.12.10, 12:18

37.12.10, 14:26Ответ на 2 от дТОЛЯізХорола

дякую)

47.12.10, 14:27Ответ на 1 от Hudson Hawk

спасибі

57.12.10, 14:36Ответ на 4 от _renny_

это тебе спасибо, это наши легенды, но мало кто их знает

67.12.10, 17:08Ответ на 5 от Hudson Hawk

так, це правда, і зі сучасними можливостями треба їх розповсюджувати

77.12.10, 17:29

Цікава ленгенда. Звідки записана? Я такої не зустрічав, хоча є рідновіром. та знаю багато старовиних легенд та митів.

87.12.10, 17:34Ответ на 6 от _renny_

так і це Ви робите

97.12.10, 21:58Ответ на 7 от я Бандерівець

я джерела не пригадаю, ще весною шукала цю інформацію...

Гость: Douglass

108.12.10, 02:53

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая