О сообществе

Співтовариство патріотичного спрямування. Націоналістичний рух. Невідома історія України. Інформаційна просвіта суспільства. Дискусійний клуб щодо політичних кроків влади і опозиції. Обмін досвідом інформаційної боротьби з антиукраїнськими діями на теренах України і сусідніх держав.
Вид:
краткий
полный

ВАРТА

Наше сало вбиває москалів.

  • 28.04.17, 21:57

В Волгоградской области два человека подавились салом. Ни родственники, ни медики не смогли помочь пострадавшим.

В гости к жительнице Фролова Волгоградской области пришел ее 46-летний троюродный брат. Родственники устроили застолье с самогоном, а на закуску на стол поставили среди прочих яств сало. Об этом сообщают местные СМИ, передает «Диалог.UA», информирует news.eizvestia.com.

Мужчина решил закусить выпитую стопку самогона большим куском сала, но не смог его проглотить, так как подавился. Родственники не сумели ему ничем помочь и вызвали скорую, однако медики не смогли спасти мужчину. Как потом выяснилось, причиной смерти стал именно кусок сала размером 8 х 4 см, который застрял у мужчины на входе в пищевод.

Другой случай произошел с 62-летней пенсионеркой, которая решила съесть сало на ужин. Женщина подавилась, но так как была дома сама, ей никто не смог оказать помощь

Читать полностью на http://news.eizvestia.com/news_abroad/full/2804-ukrainskoe-salo-nachalo-ubivat-rossiyan

Пенсійні вітри 2017

За 23 місяці отримання пенсії, вона впала, коли б отримував у доларах на 25 %. Причому, протягом останнього місяця вона впала, приблизно, на 6 відсотків. Стало мені цікаво, чи над всіма громадянами України поважного віку так знущаються наші “рідні” верховна Рада і Кабмін? Яка мінімальна пенсія, яка максимальна? І знайшов цікавинку:
 “Мінімальний та максимальний розмір пенсії за віком у 2017 році http://www.profiwins.com.ua/uk/directories1/minpens.html

Термін дії

Мінімальний розмір пенсії
(1 ПМ)

Максимальний розмір пенсії*

Підстава

01.01.2017 - 30.04.2017

1247 грн.

10740 грн.

П. 3 ст. 27 та ст. 28 Закону України від 09.07.2003 р. N 1058-XIV
 ст. 7 Закону України від 21.12.2016 р. N 1801-VIII

01.05.2017 - 30.11.2017

1312 грн.

10740 грн.

01.12.2017 - 31.12.2017

1373 грн.

10740 грн. 

* Відповідно до п. 2 розд. ІІ Закону N 3668-VI від 08.07.2011 р. обмеження пенсії максимальним розміром не поширюється на пенсіонерів, яким пенсія призначена до набрання чинності зазначеним Законом.

Мінімальний та максимальний розмір пенсії за віком залежать від розмірупрожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (п. 3 ст. 27 таст. 28 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" від 09.07.2003 р. N 1058-IV). “

Схоже, що мільйони простих пенсіонерів, які отримують на кілька сот гривен більше від “мінімалки”, пресувати, знижувати їм пенсії, заради досягнення “кращої” на якусь сотку від мінімалки можна. А поодиноких пенсіонерів, що отримують десятки тисяч обмеження розміру пенсії не торкнеться! А чого б це? З якого дива? Вони схуднуть, змарніють, вмруть? Так їх же мало, а користі буде більше, щоб їх не травмувати, знижувати їм вітсотків на 6, щомісяця, до досягнення “максимального” розміру пенсії.


Через пусту балаканину Омеляна з України пішов лоукост


Ryanair призупинив переговори з “Жулянами” і тепер стосунки з лоукостом знову зайшли в глухий кут


Епопея з цим лоукостом – це класичний приклад нікому не потрібного піару і короткої пам’яті соцмереж.

Чи пам’ятає хтось з чого все почалося? А почалося в СК з того, що міністр Омелян провів свою чергову прес-конференцію і заявив, що лоукост заходить до нас і вже за кілька місяців ми дешево будемо літати.

Чому була зроблена ця заява? Заради піару і двох діб слави в інтернеті. Тоді соцмережі аплодували і кричали “Віват, міністре”. Потім з’явилися проблеми і міністр зник. Точніше, він більше старається не говорити про велику перемогу над МАУ.

Чи втрачає щось від цієї війни Ryanair? Нічогісінько. Влада прокричала, що все домовлено і зараз саме влада винна в тому, що щось пішло не так. Дотисне авіакомпанія Мінтранс – люди подякують лоукосту. Не дотисне – буде винною влада.

Як би було добре, аби кожен пук не робити під камерами? І ще, як би було здорово, аби найпросунутіші представники ФБ пам’ятали хоч щось більше однієї доби.

Але помилки, на жаль, нічому не вчать.

Вадим Денисенко