Такая малость )

А человеку нужен крепкий чай…
А не меха, какие подороже.
И просто слышать: — Как же я скучал!
И улыбаться: — Я скучала тоже…
А человеку нужен дом и сад,
И два окна, и старенькие двери.
И просто слышать: — Как тебе я рад!
И отвечать: — Ах, как тебе я верю!
Нужна заря… И в окна тихий стук.
И верный пес, который скрасит вечер.
И просто слышать: — Что с тобою, Друг?
И отвечать: — Хочу расправить плечи.
Чтоб наши чувства — не свели к нулю,
И, кто далек — стал ближе и роднее.
И просто слышать: — Я тебя люблю.
И отвечать: — А я тебя — сильнее! (с)

Святки. Святі вечори. Страшні вечори. Святочні ворожіння

       Уся давня слов'янська культура насичена масовими народними святами, магічними обрядами, прикметами, ворожіннями, інтенсивним спілкуванням з богами.
       Свята слов'ян були пов'язані з рухом Сонця по річному колу.
 
       Святки - особливе свято в календарному році, межа між старим і новим роком, одне з найулюбленіших
 свят, разом з масляницею і Купало.
 
        За давньою дохристиянською традицією Святки починаються 21 грудня, в астрономічний день зимового солнцеворота, в щонайдовшу ніч в році. З цього дня день починає прибувати, Світло перемагає Пітьму. Тривають Святки два тижні до 5 січня.
 
        Святки і Купало прив'язані до руху Сонця, тому і святкувати їх треба за астрономічним календарем, тобто 21 грудня і 21 червня.

                      
 
        Щоб навчитися розуміти суть древніх свят, треба орієнтуватися не на дату, а на сенс, який стоїть за цією датою.
 
        У Православному і католицькому християнстві не враховують древню слов'янську традицію і святкують Святки в інші дні:
У православ'ї Святки святкують від Різдва 7 січня до Хрещення 19 січня.
У католицькому християнстві Святки святкують з 25 грудня до 6 січня (це ближче до істинного свята).
 
        Християнське Різдво колись доводилося точно на день зимового сонцестояння. Спочатку це було свято народження Сонця. Як відомо, більшість християнських свят були накладені на слов'янські свята (для того, щоб народ прийняв нову релігію).
 
         Таким чином, справжні Святки - це період від 21 грудня до 5 січня.

         З давніх часів люди вважали, що в цей час відкриті небеса, в цей час на землю з того світу приходять душі померлих, і при встановленні контакту можна отримати потрібну для себе інформацію і допомогу предків. Люди ходили до лісу, запалювали вогонь, сідали і звали предків погрітись. Якщо немає можливості підти до лісу, можна вдома запалити свічку і так само позвати предків погрітись. В цей час загадують питання, і після цього уважно стежать за знаками, які можуть надійти на протязі 2-3 днів, це і буде відповідь на питання, яке було задане предкам.

                      

Присутність духів серед людей давала можливість заглянути в майбутнє, тому саме в цей час проводили святочні ворожіння.
        Перший тиждень Святок називали Святими вечорами. Другу половину (після 1 січня) - Страшними вечорами, тому що цей час пов'язаний з особливо активним розгулом нечистої сили. Гадали в основному в Страшні вечори, в другій половині Святок.
        Святки святкували всі - і молоді і старі. Але в основному це було свято молодих людей. Святочні ігри, забави, пісні, хороводи,  ходіння по будинках, посиденьки, ворожіння створювали атмосферу справжніх святкових веселощів.

        Святочні ворожіння
 
Святочні ворожіння були і розвагою і можливістю дізнатися про своє майбутнє.
Під час ворожіння треба було виконати деякі умови: гадати без хреста, без пояса і не благословясь (за язичницькою традицією).
У християнський період вважали, що те, про що гадали на Різдво, в Різдвяний святвечір, повинно було збутися на початку літа. Ворожіння на Васильєв день (з 13 на 14 січня або на старий Новий Рік) збуваються в середині липня. А водохресні ворожіння - у кінці серпня.Ворожіння на воску
 
Людина, яка хоче дізнатися про своє майбутнє, повинна узяти воскову або парафінову свічку, покласти в металевий посуд, розплавити і відразу ж вилити в широку ємність з холодною водою. Фігура, що утворилася при цьому, передбачає його майбутнє наступного року. Увесь час, поки людина виконує ритуал, він повинен думати про своє можливе майбутнє.
 
Ворожіння по тіні
 
Людина, яка хоче дізнатися про своє майбутнє, бере газету або аркуш паперу, і добре мне його в руках. Весь цей час він думає про своє майбутнє. (Але не скачувати лист щільно). Він кладе зім'ятий папір на велику тарілку або піднос і підпалює.
Коли папір повністю прогорить, він ставить поряд з тарілкою свічу і дивиться на тінь, яку згорілий папір відкидає на стіну. Намагається побачити якісь образи і тлумачить їх.

Ворожіння на воді
 
Наливають в таз або велику миску воду. По краях тазу прикріплюють смужки папери, на яких написані події, наприклад весілля, знайомство, подорож, отримання грошей, нова робота, кар'єра, народження дитини і т. д
 
Або замість записок по краях (по секторах) розкладають символи (цукор, монету, велику купюру, ключ та ін.)
Беруть половинку шкаралупи волоського горіха і закріплюють в ній шматочок свічки. Свічку запалюють і ставлять кораблик в середині тазу. Воду можна розкрутити вказівним пальцем за годинниковою стрілкою. Розкручує той, хто гадає.
Куди кораблик підпливе, то і збудеться. Іноді папір (записка) при контакті з "корабликом" спалахує від свічки.
Гадають усі по черзі.


З Колядою!

         У далекому минулому люди жили в єдності з природою. Зміна пір року впливала на увесь життєвий устрій і була основою містичних (релігійних) ритуалів - свят. 

         Основними святами у всіх древніх народів були: прихід зими, весни, літа і осені. Чотири ці дні є днями сонцестояння і рівнодення, астрономічними початками пір року.


         Ці дні були базовими точками календарного Року. У ці дні закладалася програма на увесь сезон. Вони служили точками відліку для зайняття землеробством, будівництвом і іншими важливими справами.

        Будь-який народ сильний до тих пір, поки у нього є традиції, історична пам'ять, єдина віра. І краще якщо ця віра була вірою їх предків. Так зберігається спадкоємність поколінь. Такий народ неможливо перемогти.

       Поза сумнівом, древні люди, у тому числі і древні слов'яни, мали дуже великі знання. Мудрі, інтелігентні, освічені люди знаходилися в духовному пошуку тисячі років і ділилися своїм містичним досвідом з іншими, передавали накопичені знання з покоління в покоління.

   На Землі пройшло безліч воєн. Не так небезпечно і руйнівно, якщо завойовники шукають тільки матеріальні багатства, нові землі і сировинні ресурси. Але коли почалися релігійні війни - їх метою були не матеріальні багатства, а завоювання душі народів. Нові релігії насаджувалися шляхом руйнування внутрішньому життю народів, руйнування їх традицій. Вилучалися і знищувалися книги (літописи), які нагадували про минулі традиції. Отже, якщо народ зуміє зберегти своє внутрішнє життя (устрій, традиції, культуру), то він виживе. Головне - зберегти життєве ядро, свою суть.

       Справжня катастрофа будь-якого народу - коли він втрачає зв'язок зі своїми древніми знаннями.

Так відбувається і зі святами. Люди відмічають їх не тому, що знають і розуміють їх сенс, а тому що так прийнято. Вони не знають для чого це треба.

   Коли зв'язок із справжніми знаннями знищений, люди ще деякий час продовжують механічно дотримуватися обрядів. Ці обряди проіснують деякий час і назавжди зникнуть.

Багато людей намагаються підтримувати витоки культури, зберегти традиції

      Древні слов'яни жили за сонячним календарем і свята слов'ян були орієнтовані на Сонце (обертання Землі навколо Сонця, зміну пір року). Ці дні (два сонцестояння і два рівнодення) служили точками відліку для зайняття землеробством, будівництвом і іншими справами.

   21 грудня - Народження Сонця (Зимовий Солнцеворіт, Коляда) - святкувалося в день зимового сонцестояння, найкоротший день в році.

      Коляда - бог новонародженого Сонця. Цього дня древні слов'яни влаштовували свято на честь Коляди. Співали пісні, славили богів, славили Коляду за те, що повернув Сонце до весни. Люди раділи Сонце на небі світитиме все довше і все яскравіше.

     В дні Зимового Солнцеворота Природа завмирає, у світі панує спокій, стабільність і постійність. Цією тихою, потужною енергією спокою пронизано все навкруги - і небо, і зірки, і дерева, і сніг. Все випромінює спокій і тиху радість. І в той же час Сонце рушило до Літа, щось змінюється на краще. Кінець старого - це завжди початок нового.

     21 грудня - з цього числа день починає збільшуватися, а ніч зменшуватися. Тихе світле свято, свято сімейне. Цього дня наряджають ялинку. Саме наряджають, тобто йдуть в ліс, вибирають красиву молоду ялину, прикрашають її кольоровими стрічечками і простими, нехитрими іграшками. Водять навколо ялини хороводи, співають пісні, славлять богів, славлять Коляду за те, що повернув Сонце до весни.

     До весни ще дуже далеко, але свято це радісне. Радість від того, що короткі, темні дні минули, і тепер день, хоч на хвилинку, але додаватиметься.

     Чому наряджають саме ялину? Дуже просто. Усі дерева взимку сплять, відпочивають. І тільки ялина (і сосна) не сплять

     Ялина - дерево Велеса, а Велес - один з самих шанованих слов'янських богів. Дотримуючись обряду шанування ялини, люди залучалися до сильного і потужного егрегора Рода.

     Рід, Джерело, Рідні, Рідня, Народ, Батьківщина - ось де сила, допомога предків і здоров'я. Древні слов'яни завжди пам'ятали про предків і шанували їх.

       Ніхто не самотній. За спиною будь-якої людини завжди стоїть ланцюг його предків. Можливо, ваш рід проіснував десятки тисячоліть, пережив вселенські катастрофи, загибель цивілізацій, голод, холод, війни, поневіряння - і вижив. Ви ввібрали в себе усю силу і потужність вашого Роду. Гордіться цим і пам'ятайте, що несете відповідальність за гідне продовження Роду і кращих його традицій.

       Не рубайте ялину на новорічні свята, відкиньте цей дикий, чужий слов'янам звичай. Слов'яни завжди відчували Природу і піклувалися про неї. Не можна рубати ялину на свято - це звичай Чорнобога, який символізує вбивство Велеса і урочистість Пітьми. Це магія жертвопринесення. Не рубайте ялину і ви відразу відчуєте, що стали здоровіше, сильніше, спокійніше, почне налагоджуватися особисте життя. Може, тому люди живуть з купою проблем, що дружно тягнуть  зрубану ялину у будинок на новий рік. А вона мстить людям, випромінюючи енергію образи і страху. Фактично люди святкують за новорічним столом смерть ялини, смерть бога Велеса. Від зрубаної ялини виходить енергія страху смерті і люди живляться цією енергією. Цим вони роблять свої душі ще черствішими, чорнішими, посилюють в собі програму страху. Цим притягують до себе різного роду магічні напади і неприємні ситуації.

         Світ дуже справедливий. За заподіяний біль відплачується болем, за радість - радістю.

21 грудня люди йдуть в садок, обтрушують сніг з дерев і кущів. Поздоровляють сад із Зимовим Солнцеворотом. Спілкуються з деревами, домашніми тваринами, бджолами і усією домашньою живністю. Те ж саме можна зробити в лісі.

        Взагалі, вихід на Природу цього дня і в найближчі 3-4 дні (дні Солнцеворота) дуже бажаний.

    Цього дня добре обполоснутися джерельною, річковою або будь-якою іншою природною водою, розтертися снігом, змити з себе стару енергетику. Люди бігають роздягнені або босоніж по снігу - знімають з себе патологію.

      Палять вогнища на честь сонця. Навколо ялинки або вогнища водять хоровод по руху сонця, що означав обертання землі навколо сонця. Обмотують соломою колесо - символ кругообігу життя. Підпалюють колесо і з гори або піднесеності скочують вниз.

Віншую Вас з Новим роком! Бажаю, щоб предки і природа надали здоров"я, щастя, миру і любові!
9 советов, которые Вам пригодятся

1. Не делайте поспешных выводов

Эта привычка уничтожает нас двумя способами. Во-первых, мы решили, что знаем, что произойдет, поэтому очень не внимательны, и действуем опираясь на это решение. Второе, мы возомнили, что умеем читать мысли, и как будто бы знаем, почему другие люди делают, то, что они делают, или что они думают. Опять неверно, причем в корне неверно. Именно эта глупость разрушает отношения как никакая другая.

2. Не драматизируйте

Многие придумывают катастрофы из мелких неудач, и соответствующим образом реагируют. То есть, делаем из мухи слона. Эта привычка рождает тревогу, которой, на самом деле, либо не существует, либо она настолько мала, что и беспокоиться не о чем. Почему люди так делают? Кто знает? Может быть, чтобы выглядеть и чувствовать себя более важными, нужным? В любом случае, это настолько же глупо, насколько и пагубно для нас самих.

3. Не придумывайте правил

99% всех этих «надо» и «должен», которыми мы себя обязываем – бесполезна. Все, что они вам дают, так это нервозность и чувство вины. Зачем? Следуя этим воображаемым правилам, вы забиваете мозг ненужными ограничениями и ребяческими порядками. А когда вы переносите эти правила на других, то превращаетесь в нудного нытика или самоуверенного фанатика.

4. Избегайте ограничений

Слова, которые вы используете, могут из вас сделать монстра, негативиста до мозга костей. Язык негатива и критики порождает такое же мышление. Пытаясь втиснуть вещи в определенные категории, вы перестаете видеть их реальное значение, тем самым, ограничивая свое мышление до абсолютной бесполезности. Не вешайте ярлыки. И вы будете удивлены тем, что увидите.

5. Не будьте перфекционистом

Жизнь не ограничивается дуальностями. В большинстве случаев «достаточно» означает именно достаточно. Если будете искать для себя идеальную работу, то, скорее всего, не найдете. При всем при этом, другие работы будут казаться вам гораздо хуже, чем они есть на самом деле. Будете искать идеальных отношений, и, скорее всего, проведете всю жизнь в одиночестве. Перфекционизм — это “ментальное заболевание”, которое не даст вам наслаждаться жизнью, а будет каждый раз отправлять вас на поиски того, чего нет.

6. Не обобщайте

Одна-две может быть три неудачи — еще не признак постоянного провала. А единичная победа не сделает из вас в гения. Разовое событие — хорошее или плохое — не всегда служат признаком затяжной тенденции. Как правило, вещи являются тем, чем они являются, и не более того.

7. Не принимайте близко к сердцу

Большинство окружающих вас людей, даже ваши близкие друзья, не говорят, не думают и не заботятся о вас 99% своего времени. Люди из вашей фирмы, или живущие по соседству даже, наверное, никогда о вас и не слышали. Да и не хотят слышать. Жизненные удачи и неудачи, теплота и равнодушие других людей не имеют к вам никакого отношения. Если они будут притворяться, это лишь заставит вас почувствовать себя более несчастными, чем есть на самом деле.

8. Не поддавайтесь апатии

Тренируйтесь быть оптимистом. Если будете ожидать плохих вещей в жизни, то вы их найдете. Негативный настрой — это то же самое, что смотреть на мир как в кривое зеркало. Вы будете замечать лишь недостатки, а позитив остается незамеченным. Это просто поразительно, как можно увидеть то, чего нет? И конечно же, если вы начнете искать позитивные вещи, вы найдете и их тоже.

9. Не живите прошлым

Этот совет самый важный из всех: забудьте и живите дальше. Больше всего злости, разочарования, несчастья и отчаяния в этом мире происходит от людей, которые держаться за прошлые обиды и проблемы. Чем больше вы будете прокручивать их в уме, тем крупнее они вам покажутся, и тем хуже вы будете себя чувствовать. Не боритесь с несчастьем, посмотрите на него со стороны. И вы найдете большие плюсы вместо маленьких минусов. Сделайте это, и тем самым лишите прошлое силы ранить вас. (с)


О мужчинах в нашем окружении ))

Общалась тут по теме женщин, а про мужчин то и отвлеклась. И чувствую несправедливость по отношению к ним. Тем более если хорошо подумать, то они ведь присутствуют в окружении, и в достаточно большом количестве uhmylka

Итак начнем анализ окружающей обстановки )))

Проанализировав всех своих мужчин сделала выводы, что есть балобол, есть умный, есть работящий, есть выносливый, есть согревающий, есть приносящий приятные ощущения... Если у вас еще какие-то есть, пишите, вдруг я о ком-то подзабыла )))

Итак:  
Кто же этот говорун? Он может много интересного показать, прокатить по заграницам, показать интересный фильм, но и набрехать может три короба своими новостями и предположениями о далеких исторических фактах - ну конечно же это 
Как с ним ужиться? - либо держать в спящем режиме, либо вовремя настроить на нужную приятную волну  zombobox lol

Умный мужчина - включается и выключается по желанию, в секунду переносит в нужном желаемом направлении, понимает с полумига - нажима клавиши, показывает любые картинки, у него есть такой же умный друг, который хранит в себе много информации на любой вкус

 
Как с ним ужиться - любить, беречь, ухаживать за ним, вовремя делать профилактики и лечить. И все будет идеально.

Работящий мужчина - ну кто же это? Он работает круглосуточно, без устали помогая всей семье. Он очень бережлив. Всё что ему будет доверено, сохранит в целости и сохранности до тех времен, пока вы не затребуете отданное на хранение. В общем самый трудяга в доме.Как с ним ужиться - любить, беречь, содержать в чистоте, беречь от напряжения. К сожалению стареньких придется сменить...

Выносливый мужчина -  ну кто это? он мягкий, нежный, спать с ним одно удовольствие. Хочешь на животик ложись, хочешь - на бочек, он примет тебя в свои нежные объятья. Выбирать ты можешь его на свой вкус. Хочешь - по-нежнее, хочешь - по-жестче, как говорится на свой личный вкус и цвет.Как с ним ужиться - просто наслаждайся

Согревающий мужчина - летом они на отдыхе. А вот зимой это незаменимый согревальщик. Они бывают грубоваты на вид, но суть его от этого не ухудшается. Благодаря ему мы можем ходить в тоненьком халатике по дому podmig , а можем и без него smutili, потому что он согревает своей энергией все уголочки жилья.Как с ним ужиться - ухаживать за ним и беречь его

Мужчина, приносящий приятные ощущения - благодаря ему мы можем утром выпить ароматный кофе, в холодный зимний вечер, придя с мороза домой, выпить вкусного имбирного чая.Как с ним ужиться - беречь и ухаживать за ним.

И вот опять вернемся к женщинам. Какую не возьми, одним словом - ТРУДЯГА, всё в трудах и заботах...

Печка - готовит еду, духовка - печет пироги, микроволновка - разогревает пищу, посудомоечная машина - моет посуду, стиральная машина - стирает, душевая кабинка - купает, дверь - охраняет вход.... 

АпяЦь несправедливость? shock  ))))  Женщины они такие...

Своенравные, упертые, всё делают по-своему. 
Она же тоже женщина, вот что хочет, то и творит....lol

Якою буває помста долі ))

Жила-була маленька дівчинка, вона часто хворіла і мама, щоб не пропускати работу, часто відводила її до бабусі на доліковування ))
Звичайно вдень у бабусі було багато хатніх справ.  Дівчика була не вередлива, вона займалась тим, що говорила їй бабуся. Допомоги від дівчинки ще ніякої не було, тому що вона ще ходила до дитячого садочка, тому бабуся займала її розвиваючими іграми. Коли підходив вечір, з роботи приходив дідусь. Бабуся його кормила, прибирала після вечері і вже могла відпочити від метушливого дня. Вона чинно одягала окуляри, сідала біля столу і читала газети або книжки

 Дідусь дивився, як він говорив "Послєдні ізвєстія" zombobox  Так підходила нічь.

           Бабуся ложила внучку на диван і повертала її ніжки під грубку, щоб внучці було тепленько. Сама лягала з краю і починала розповідати казку.  Вона завжди питала: "яку тобі розказать казочку?"  Внучка говорила яку казку розповідать і вкладалась слухати. Майже завжди казку дослухувала до кінца і вони засинали. Так ось внучка іноді замовляла казку "Про Котигорошка", іноді -"Про кривеньку качечку", "Кицькин дім", "Вовк і семеро козенят" іноді ще якісь, але частіше всього, а могла і декілька вечорів підряд запрошувати "Про Івасика Телесика". Бабуся пропонувала їй інші казки, але внучка відмовлялась і в котрий раз настоювала на казці   "Про Івасика Телесика". У бабусі після метушливого дня іноді заплітався язик і вона впадала в сонsleepy , але внучка, яка уважно слухала казку, тормошила бабусю і просила продовжити казочку zlo 
          І ось пройшли роки, дівчинка виросла, вийшла заміж, в неї народилась дитинка. Дитина підросла і мама почала розповідати сину казки. Розповіла "Про Котигорошка", "Про кривеньку качечку", "Кіт у чоботях"..... і  "Про Івасика Телесика". Ось підходить новий вечір. Мама вкладає дитину спати і питає: "яку тобі розповісти казочку?" А синок їй відповідає: "Про Івасика Телесика". Ну добре, розповіла. Знову підходить вечір..... "яку тобі розповісти казочку?" А синок їй відповідає: "Про Івасика Телесика". І так було знову і знову omg  Мама була в шоці. І приїхавши до своєї бабусі, вже з її правнуком вона розповіла що з нею трапилось. Звичайно вони всі разом, дідусь, бабуся і внучка, щиро посміялись. 
Бабуся тоді жартома сказала: "От бачиш, ти мене тоді мучала тією казочкою, а тепер доля за мене з тобою розраховуєтьсяlol "
А я кажу бабусі: "А коли ж я остаточно розрахуюсь?" shock
Бабуся відповіла: "Мабуть коли розкажешь цю казочку вдвічі більше ніж я" umnik lol


Арестант )))

У сестренки в Торонто сосед слева-русский, обладатель здоровенного рыжего кота. В дом справа въехал китаец, тоже с котом. В первую же ночь рыжий задал новичку трепку. Поскольку русский на вопли по-китайски не реагировал, обиженный хозяин пострадавшего кота вызвал полицию Animls Controls (Есть у буржуев и такая!).

Состоялась беседа: — Вы можете гарантировать,что такое не повторится? — Не могу. Это кот, он гуляет сам по себе. — Тогда мы вынуждены его арестовать на две недели. — За чей счет содержание? — За счет муниципалитета. — Арестовывайте! 

Через две недели привезли кота обратно. Он выглядел довольным,лоснился вымытой шерстью и,кажется,стал еще толще. Я пытался представить кота, мявкающего на блатном жаргоне...))  (с)


Новогодний флеш-моб

Думаю как и все дети, мы любили праздники. Один из любимых был Новый год. К нам Дед Мороз приходил только ночью, ложил подарки под елку. Каждый год мы пытались его дождаться, чтобы хоть одним глазком посмотреть на него. Один раз мы даже решили лечь спать на полу под елкой, чтобы когда он придёт, в темноте перецепится через нас, и мы тогда проснемся и увидим его lol но так ни разу и не смогли его выловить lol

В Новогодние праздники как раз выпадали школьные каникулы и днем мы были сами дома. Так вот мы наряжались в какие-то одежды, представляя себя то Снегурочкой, то Снежной королевой. А так как волосы у нас были короткие и тоненькие косу заплести не имели возможности, а Снегурочка-то с косой должна быть snegurka Так вот мы одевали на голову две пары колгот, тех советских хебешных и заплетали их в косу lol Так как я старшая - колготы, естественно у меня были длиннее, а значит коса больше, и я была главной Снегурочкой. А у сестры коса была короче, да еще и красно-синего цвета, она была моей младшей сестрой Снегурочкой. Ну и конечно, как же не походить в маминых туфлях на каблуках lol   

И понятное дело - детский сад. Я терпеть не могла этого ежедневного лишения свободы tears  Особенно этот дневной сон. Я часто не спала, а просто лежала и выжидала окончания пыток. И вот однажды я тихо лежала и наблюдала как воспитатели наряжали ёлку и украшали группу. А потом когда мы встали, съели полдник нас нарядили и фотографировали.