О сообществе

Замітки про сапки й грядки, садівництво й будівництво, про бджоли й помідори, про мурахи й різні бляхи, про паркани й таракани, про картоплю і коноплі, про розсаду й колорадів, про квочку й грибочки, про соління й самогоноваріння, про смішне і грішне, про вино і про квас та про нас і про вас

Топ участников

Вид:
краткий
полный

UДачні цедулки

флора.фауна и грибы

  • 16.07.18, 10:11

начнём с пополнения
 было/стало

цветочков парочкуутко-дети, утко-мама, утко-яйцаура)) томатикистрижка каре и пэрцыфото # 1
угадайте, что за сорт  /мой любимый, кстате/ сота, белыевнимание еще пару вопросов
фото #1
шо то? и с чем его едят?
фото #2 
как оно называетсяwakeup


ну и премьера сезона
салатег с огурцов, спасибо disu за рэцепто

бегония

  • 13.07.18, 09:25

захотелось вырастить бегонию самостоятельно) из 5 семечек выросло только 3 ((
вот, что есть на сегодняи то, что должно получится


идея для дачи_ситцевое покрытие

  • 10.07.18, 15:15
Подкину идею в дачное сообщество, которую нам когда-то подсказали.
В 2016 году в дачной беседке сделали ситцевый пол и покрытие на стол.
Все нормально пережило зиму и не изменилось.
Делали первый раз и были недоработки, когда наносили слой лака.
На полу на ткани есть затемнения (неправильно сделан защитный слой перед нанесением лака).
Я не участвовала, когда все делали, но результат видела.
Если кто-то захочет повторить что-то похожее, то поищите в гугле "ситцевый пол" и там детально расписана технология.
Делать несложно и хорошо выглядит. Все кто видел пол и стол, то не могут понять из чего сделано.
Добавлю немного архивных фоток за 2016год
Пол затемненный из-за того, что перед нанесением слоя лака не сделали защитный слой,
но за два года цвет не изменился.Стол вышел лучше, но тоже есть небольшие недочеты.
Ткань белая и её можно испачкать, когда приклеивать на не очень чистую поверхность ( клей промокает через ткань и может оставить грязевые разводы).Как для первого раза вышло неплохо и оригинально для дачной беседки.

всем летний привет от Геварыча)

  • 10.07.18, 08:13
фото передал))а это бонус для тех кто досмотрел до конца

Дуги. Дуже раджу.

Привіт, мої сестри і брати по земельних питаннях.
Стаж городника у мене всього 4 роки, з них самостійного городництва всього 2. Ні, раніше я гралася квіточками, іноді навіть вирощувала розсаду, але так щоб всім одразу раніше ніколи не займалася. І ось цей час настав! Я не почала різко голодувати і через те займатись городом. Просто в один момент в голові щось перемкнуло і так зачесалися руки, що стримувати я себе вже не змогла. Про свій тернистий шлях буду писати дозовано. Сьогодні хочу розповісти про дуги. Ті роки розсаду капусти я більш-менш нормальну виростити не могла. То вона витягувалась, як зелена сопля, то ламалася, як цнотливе дівча...коротше, росло гімно, а не розсада. Цього року я випадково натрапила на рекламу дуг. Спочатку звісно очкувала, та за підтримки коханого придбали через інтернет дві 8-ми метрові теплички, а потім ще дві. Встановити іх на городі можуть навіть рукосракі, а я жіночка вперта і досить розумна... ще я, як нафарбуюся і зроблю причесон, посиджу півроку на дієті і вищипаю брови, досить гарна...Вибачте, трохи забалакалась. Про що я писала? А, про дуги! Отже, щоб встановити дуги треба або одна вперта гарна жінка, або максимум дві людини.
В квітні я підготувала землю, встановила тепличку і посіяла у лунки капусту, десь по 10 насінин...на всяк випадок, щоб не пролетіти з капустою. Дуже швидко все повилазило. Все! Капусти вилізло і на мене, і на сусідів, і на сусідів навпроти через дорогу. В певний момент я розсадила капусту ще в одну теплицю, де до того у мене під дугами виросла пречудова редиска! Фото пречудовоі редиски нема, бо того...бо нема. Але повірте редиска була гарна, соковита і досить крупна. Ну не як яблука, а як крупна слива, о! Так само я посіяла огірки. Все повиходило гарно і швидко пішло у ріст.

Це фото моїх огірків і капусти. Якщо що, то та хата не моя, а сусідська. Ну то на всяк випадок, щоб ви дурно не збільшували зображення.Це наш дитячий куточок. Так фалюся, генди яка в мене крупна мальва сама насіялася.А це фото для тих, хто спочатку хтів померти у 100 років з ніжними рожевими п'ятами, а потім передумав і захтів бути землеробом...то ви того, передумуйте назад поки не вступили на цей шлях.

А тепер переваги дуг: 1. Гарно, цікаво, креативно, колоритно, сусідів беруть завидки. 2. Там +10 градусів і розсада не замерзне. 3. Все легко відкривається і обробляється. 4. Дощ проходить через укривний матеріал, а волога навпаки не випаровується. 5. Закриває в жару від сонця. 6. Прослужить не один рік. 7. Доступна ціна. Моя 8-ми метрова коштувала від 280 грн. Я брала за 320 грн. Ціна залежить від плотності укривного матеріалу. Чим плотніший, тим краще зберігає тепло. 8. Цій красі заздрять сусіди я вже писала? Напишу ще раз, бо у нас в селі крутий не той у кого ловить інтернет, а той у кого файніший город. P.S. Трохи не забула написати. Одного разу не було мене десь з 10 днів. Мамі з татом наказала полити через матеріал зверху і не заглядати. Приперлася я через 10 днів, а там у мене розвелося метеликів і вони собі літають такі помаранчеві і красиві. Капусту з'істи вони не встигли, а от на всяк випадок я побрискала "рятівником капусти", бо цим метеликам віри нема, хто зна що вони там наклали за цей час. Капуста росте, побачим далі, що виросте.

Морква. для trinks

  • 06.07.18, 00:57
Крива, покручена і багатокорінна морква - результат шкідників на городі (ділянці, палісаднику...).
Дротяник, совка - личинки майських жуків підгризають корінець в раньому віці моркви.
морквинка не гине і старається рости далі, так і з'являються "мутанти".
Просто перед посівом треба обробляти насіня" Престижем", "Тіраною" ...
podmig

это моя клубника ©

  • 05.07.18, 14:00

пикировка прошла удачно, я подсчитала 100 кустовcrazyна выходе должно получиться:и перчики декоративные подрослитакое будем иметь на выходе: все остальное выращенное на балконе было высажено в грунт в области и в столице)))

хочу еще похвастаться как разросся мой цветоктаке мале, а вже з півкіло абрикосів висить
растёт под домом) не могла пройти мимодалі буде ..... rose


про морковь

Если у вас что-то не растет, то этот товар сразу подорожает во много раз.
Сегодня видела морковь по 38грн.
Я вот думаю, может специально продают плохие семена, чтоб сделать что-то неурожайное и потом поднять цену.
Ну не могут же все сеять с одних и тех же плохих семян моркови.
Хотя... Может заготовитель семян все-таки один, которые потом и расфасовуют их под разными этикетками.

Ну и немного анекдотов по теме:
1) — Морковка или жизнь! — кричал заяц, угрожая Снеговику феном.
2) Хорошее заклинание от комаров. Прячешь голову под подушку и приговариваешь «Я не мясо, я не кровь. Я — обычная морковь».
3) — Ты так похудела! Это новая диета?  — Да: картофель, морковь, свёкла...  — Варить или жарить?  — Копать!!!
4) Стоит очередь за морковкой. — Мне, пожалуйста, самую толстую, — просит покупательница. — А мне потоньше и подлиннее. — А мне, пожалуйста, для борща.
5)— Интересно, как кроты ориентируются под землей, куда им копать? — У них слух хороший. Они слышат, где растет морковка. — А на фига им морковка? — Для зрения полезно!!!...

© http://anekdoty.ru/pro-morkovku/page/4/

Давайте разбираться подробнее:
1) Какая всхожесть моркови на дачах в 2018году?
вот так взошла морковь у нас (фото за июнь 2018год)

2) Сколько стоит морковь в ближайшем магазине?
3) Чем можно заменить нос у снеговика, если не останется ни одной моркови? Предлагайте замену.
4) Можно ли сделать дефицит продукции при поставки плохих семян по всей Украине?
5) Из какой страны нам привезут большой запас моркови?
6) Где зайцы в лесу находят морковь, если верить мультфильмам?
7) Как вырастить ровную морковь и что влияет на её закручивание?
вот такой может быть морковь (мое фото из архива за 2010 год)

8) ваш вопрос про морковь, на который хотите получить ответ

Поза собачки i мушина смерть

Що, збоченці, позлітались?! Ну тоді ось вам!

Це поза собачки.А це мушина смерть.

Хто не в курсі, то це квіточа називається Росянка Капська. Дуже полюбляє смакувати свіжими мушками. Ідеальна тваринка для дитини, що хоче хатнього улюбленця. Вона годується сама, зовсім не какає і не потребує вигулу і парування, за нею цікаво спостерігати і легко доглядати. Наша перша росянка з'явилася рік тому (дитина загадала на ДН) і вже маємо з три десятка рослин, а мо і більше. Вона легко розводиться семенами. 

А, якщо чесно, то хочу створити спільноту городників, щоб обмінюватись досвідом та писати прикольні замітки. Маю бажання вияснити приблизну кількість любителів постояти раком при пікіровці капусти, або шанувальників класичних поз з сапою та вияснити кількість знавців такого секс девайсу, як плоскоріз.
Багато хто скаже, що Муха старіє і тягнеться до землі. І от що я скажу у відповідь. Ви праві, так воно і є. Щось мене перемкнуло пару років тому і я полюбила город.
В замітках буду дозволяти писати про все, від способів вирощування розсади і до закатування у банки, від рибалки на дачі і до сексу на горищі з сіном. Головна умова максимум гумору і мінімум політики. Срачі тільки з приводу сенсу садити картоплю і потреби в обриванні паростків на помідорах.
Якщо згодні, тоді пропонуйте назву.
Я, якщо чесно, ще ніколи не створювала спільноти...тільки заколоти з приводу звільнити Віскаріона, але думаю, що впораюсь. Моя пропозиція назвати "Чорні нохті", " Позараком" або "Порепані п'яти". Ну і голосуйте мені тут, щоб я знала. 

76%, 29 голосов

24%, 9 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
Страницы:
1
2
предыдущая
следующая