хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

В мірє животних

      Ми в Цедулках захопились рослинами, бо вони ближчі до нас.
І навіть, як показує практика, їх можна в нєсмєтном колічєстве виростити на балконі, лоджиї, вікнах. Це цікаво, приємно і маєш віддачу від своєї вкладеної праці і любові.
       Але наша Муха-ха-ха написала Про співтовариство:
Замітки про сапки й грядки, садівництво й будівництво, про бджоли й помідори, про мурахи й різні бляхи, про паркани й таракани, про картоплю і коноплі, про розсаду й колорадів, про квочку й грибочки, про соління й самогоноваріння, про смішне і грішне, про вино і про квас та про нас і про вас umnik

То ж згадалась мені моя молодість і захотілось розповісти про живність podmig
А саме про курей і різні історії з цим пов"язані. zombobox

Проживши з народження в місті, доля мене закинула у село. Тодішнє село мабуть відрізнялось від теперішнього. Все-таки там було багато куди підти на роботу, молоді було не мало. Взагалі цікаво було. Все нове, інакше.
      Отже заселились ми в будинок і звичайно сусідські бабусі стали ходити й поглядати хто тепер їхні сусіди. Та й не просто поглядати, а навіть познайомитись, розпитати що і як... Так ми потоваришували з ними. А з однією аж добре здружились. Пройшло десь біля двох тижнів нашого там життя і моя бабуся-подружка запропонувала мені квочку на прокат (так би мовити) cat lol
       Бо як вона мені сказала, що квочки то цінність у селі і віддати її назавжди вона не може. 
       "Нате вам квочку з яйцями. Вона вам висидить, виходить курчат, а тоді віддасте її назад, а вам залишаться курочки. Бо у мене в цьому році вже достатньо вилупилось курчат, а тут знову квочка заквохтала, не хочу її мочити, щоб не перестала бути квочкою"
        Уявіть собі цей монолог. Для мене, міської жительки, це було цікаво чути, але дивно. У однієї моєї бабусі було штук 7 курей, але подробиць про квочок я не чула, бо у неї їх не було.
      Звичайно я відмовлятись не стала. Уважно розпитала що з нею робити і пішла забирати тимчасову пітоміцу з усім приданим (здається 17 штук яєць) lol



       Квочечка була порядною і спокійною. Тихенько сиділа у гніздечку, лише раз на добу виходила по нуждє і поїсти, попити.



    Як і годиться через 21 день свого сидіння у неї почали лупитись діти. Вона дочекалась коли всі які могли вилупляться і стала їх водити і вчити уму разуму. Мені було дуже цікаво спостерігати за цим сімейством. 




І десь через місяця півтора, в один з вечорів я бачу, що діти залишились самі, а мамка десь ділась. Я дуже хвилювалась, бо ж за домовленістю "Корова рижая одна" (с) ))) брали ми її в оренду і треба віддавати, а тут її не стало. Що я скажу своїй бабусі-подружці? Робити нічого, йду на другий день сумна з повинною головою до бабусі і розповідаю, що квочка десь зникла prostite . А бабуся сміється і каже: "не сумуй, не переживай, вона вчора ввечері сама прийшла додому." Фух! Як камінь з душі знявся lol
      Стали наші курчата підростать, в загальній кількості їх залишилось 11 душ. Поки маленькі їх не було видно хто з них хто. А коли підросли, навіть бабуся була в шоці, бо з тих 11 - 4 були курочки, а 7 півні omg.



     Ну що з цього приводу сказати? Те що вони між собою бились, щоб захопити верховну владу - то були квіточки. 




      
      А ягідки то - бідні наші кури tears Ті змеї гориничі півні, як підросли, не давали їм проходу. Кури навіть ховались від них у кущах. А якщо приходилось вийти поїсти або перебігти з кушів у кущі, на одну бідну курицю стояла черга з трьох-чотирьох півнів whosthat nevizhu І кури зранку навіть боялись виходити з курятника. 



     То прийшлось тих терористів недоростків різати раніше часу moroz щоб не замордували курочок cat 
     От така Вам казочка, а мені бубликів в"язочка lol

П.С. Як захочете почитати ще чогось подібного, пишіть ;)

      
       
23

Коментарі

122.08.18, 15:59

щас би супчика з молодим півником ммм

    222.08.18, 15:59

    гарна історія
    дитинство згадала, як я плакала над свинею, яку я любила а її потім на шкварки пустили

      322.08.18, 16:11

      пышу - пышы щэ

        422.08.18, 16:13Відповідь на 1 від ranok_v_misti

        щас би супчика з молодим півником ммм

          522.08.18, 16:15Відповідь на 2 від Апрель_ка

          гарна історія
          дитинство згадала, як я плакала над свинею, яку я любила а її потім на шкварки пустили
          а ми намагались не починати в них влюбляться бо вуха засмажені любили гризти
          а от кроликів дуже жалко було

            622.08.18, 16:16Відповідь на 3 від disu

            пышу - пышы щэ

            напИшу. Головне щоб нікому не прийшла ідея завести собі на балконі

              722.08.18, 16:18


              класс!!! надо было пивныкив в аренду сдавать)))

                822.08.18, 16:18Відповідь на 6 від Каре

                пышу - пышы щэ

                напИшу. Головне щоб нікому не прийшла ідея завести собі на балконі
                ойталаднаголовне,що це все-не шопотом,а вголос

                  922.08.18, 16:26Відповідь на 8 від disu

                  пышу - пышы щэ

                  напИшу. Головне щоб нікому не прийшла ідея завести собі на балконі
                  ойталаднаголовне,що це все-не шопотом,а вголос

                    1022.08.18, 16:27Відповідь на 7 від Маммамія


                    класс!!! надо было пивныкив в аренду сдавать)))
                    оно то да, але ж вони падлєци верними оказались тіки своїх курок довбали

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна